Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2014., 20:36   #441
Quote:
vally- kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Ovdje jedna cura koja je više od 4god. u vezi.Nedavno sam upoznala jednog dečka i iako živi u drugom gradu jakooo mi se svidio.Inače,već duže vrijeme nisam najsretnija u vezi iako svoga dečka volim i ne bih ga voljela povrijediti.Odlučila sam tog drugog zaboraviti i ne misliti na njega ali ne izlazi mi iz glave!Nedavno sam ga pronašla i na face-u ali nemam hrabrosti da mu se javim.Prvo-bojim se odbijenice,a drugo-ne želim povrijediti sadašnjeg dečka jer je predivna osoba.Heeeelp,što mi je raditi???
A meni se isčuđavaju i napadaju me na mojoj temi gdje sam napisao 2,3 iskustva. Prihvaćali vi to ili ne, takve stvari se događaju, nestane strast netko drugi postane zanimljiv, a poslije je lako zasladiti riječi kad se priča o toj situaciji kako nas drugi ne bi osudili.
vicomte is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 03:06   #442
Quote:
grim15 kaže: Pogledaj post
znaci svida mi se jedna cura nevjerovatno i kad sam je prvi put ugledao pomislio sam, moram je imat, i tako se mi druzili par dana i ona pitala mene za broj, tj, moju sestru je pitala za moj broj i sad mi kaze da oce bit frendica i da ima decka ovo,ono, a ja znam ako se potrudim da ce ona tog decka ostavit radi mene, pa bi vas molio za par prijedloga kako da joj pristupim? kakve poruke da joj saljem?
A Relationship Is Only For Two, But Some *** Don't Know How To Count.
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 12:21   #443
Question

Sinoc sam bio na zurci u mojoj sk tj.na karaoke i ima jedna devojka koja mi se svidja ali ona se poljubila sa jednim deckom pre nego da je zovnem da izadjemo na kej i da joj kazem da mi se svidja i da je poljubim.Posle 20 min sam izasao napolje da udahnem svez vazduh ali oni su bili tamo i ljubili se pa mi je taj decko reko Aleksa ja ti smuva devojku.Kako sad ja da smuvam tu devojku? Ako mozete da mi pomognete?:nogice:
MrHeart is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 12:54   #444
Aleksa, cug ti je pobegel....Ošo voz, tuuu-tuuuuuu
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 12:58   #445
Aleksa vrati se kući
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:40   #446
Pozdrav,

sviđa mi se jedna cura s faksa, no ima decka na moju žalost , pa koji bi bio način na koji bih se ovak mogao više sprijateljit s njom, baj d vej ne druzimo se bas cesto, ali dajte neke ideje ako moze.
SpeedTup is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 07:34   #447
Quote:
SpeedTup kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

sviđa mi se jedna cura s faksa, no ima decka na moju žalost , pa koji bi bio način na koji bih se ovak mogao više sprijateljit s njom, baj d vej ne druzimo se bas cesto, ali dajte neke ideje ako moze.
Mani se nje i počni učit.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 11:26   #448
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Mani se nje i počni učit.
Što da počnem učit?

vidis i sam koja je tema pa sam pitao za savjet ako ima..
Nisam rekao da ju osvojim, nego samo da se više sprijateljim s njom.Pa ak imas savjet neki onda reci.

Koji bi bili načini?
SpeedTup is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 11:28   #449
Quote:
SpeedTup kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

sviđa mi se jedna cura s faksa, no ima decka na moju žalost , pa koji bi bio način na koji bih se ovak mogao više sprijateljit s njom, baj d vej ne druzimo se bas cesto, ali dajte neke ideje ako moze.
Sprijatelji joj se sa dečkom.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 12:08   #450
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Sprijatelji joj se sa dečkom.
Hahahahahah

niti ga ne poznajem...

pitam ak imate neki način... mora postojat neki način, pa nisam bzvz tu dosao pitat, mozda vi imate kakva iskustva, pa zato i pitam.
SpeedTup is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:33   #451
Quote:
SpeedTup kaže: Pogledaj post
Što da počnem učit?

vidis i sam koja je tema pa sam pitao za savjet ako ima..
Nisam rekao da ju osvojim, nego samo da se više sprijateljim s njom.Pa ak imas savjet neki onda reci.

Koji bi bili načini?
Pa ti valjda znaš kaj trebaš učit.

Gle... kao prvo, plašljiv si i nesiguran. I to se neće promijeniti preko noći. Tak da... kaj god ti kažemo, neće pomoći, kad nećeš znati to primijeniti u praksi.
Kao drugo... ako cura fakat voli svog dečka i u sretnoj su vezi, možeš se postaviti na trepavice, i neće te primijetiti. Ne u tom smislu kojeg želiš.

Piši kući propalo i javi se kad ti se svidi neka slobodna cura. I počni učit, jer cure vole odlikaše.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:52   #452
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Pa ti valjda znaš kaj trebaš učit.

Gle... kao prvo, plašljiv si i nesiguran. I to se neće promijeniti preko noći. Tak da... kaj god ti kažemo, neće pomoći, kad nećeš znati to primijeniti u praksi.
Kao drugo... ako cura fakat voli svog dečka i u sretnoj su vezi, možeš se postaviti na trepavice, i neće te primijetiti. Ne u tom smislu kojeg želiš.

Piši kući propalo i javi se kad ti se svidi neka slobodna cura. I počni učit, jer cure vole odlikaše.
Pa kad sam ju pitao da se nademo rekla je da nemre zato jer ima decka, tj. znaci da bi da nema.

ovok kaj si napisao "kaj god da ti kazemo nece pomoci" onda mi reci kaj bi ti napravio, pa daj neku ideju pa mozda baš pomogne, ak znas.

i ne, nema kuci propalo.
SpeedTup is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 15:05   #453
Quote:
SpeedTup kaže: Pogledaj post
Pa kad sam ju pitao da se nademo rekla je da nemre zato jer ima decka, tj. znaci da bi da nema.

ovok kaj si napisao "kaj god da ti kazemo nece pomoci" onda mi reci kaj bi ti napravio, pa daj neku ideju pa mozda baš pomogne, ak znas.

i ne, nema kuci propalo.
To što ti ona kaže "ne mogu jer imam dečka" uopće ne znači da bi ona nešto s tobom da dečka nema. Vrlo lako je moguće da te samo odjebala na način koji se njoj čini najpristojniji.

Moguće je i da se počnete prijateljski družiti a ona je zadovoljna u vezi, ti ćeš se sve više zagrijavati a onda ćeš u jednom trenutku shvatiti da neće ništa biti od toga i patiti dok slušaš o njoj i njenom dečku.

Isto tako, čak i da sad prekine s dečkom, ne znači da bi se bacila na tebe kad bi ti stalno bio uz nju. Ako te doživi kao frenda, a nakon dužeg vremena platonskog druženja vjerojatno hoće, onda će se nakon dečka ševiti s nekim drugim da ga preboli, a ti ćeš patiti i biti ogorčen jer si strpljivo čekao a nisi "došao na red".

Vidi se da uopće ne razumiješ ženski mozak, zelen si i nemoj se petljati u situacije kojima nisi dorastao. Ima dosta slobodnih cura pa pronađi neku takvu i nemoj si komplicirati život. Osim ako si sposoban tu priču voditi bez emocija, po sistemu "ako prođe, prođe". Ali nekako imam dojam da ti to (za sad) nisi u stanju.
Dejan992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 15:30   #454
Kako nekome može past na pamet osvojit zauzetu curu? Ajde imat sex s njom, to je več druga stvar, ali šta će ti tuđa cura za stalno?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:47   #455
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Kako nekome može past na pamet osvojit zauzetu curu? Ajde imat sex s njom, to je več druga stvar, ali šta će ti tuđa cura za stalno?
Nisi čuo vic u vezi toga?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:50   #456
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Nisi čuo vic u vezi toga?
Evo sad sam spreman čut ga
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:53   #457
Quote:
SpeedTup kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

sviđa mi se jedna cura s faksa, no ima decka na moju žalost , pa koji bi bio način na koji bih se ovak mogao više sprijateljit s njom, baj d vej ne druzimo se bas cesto, ali dajte neke ideje ako moze.
predloži joj da učite zajedno...ako imate koji isti predmet


No dobro si ovo pročitaj

Quote:
Dejan992 kaže: Pogledaj post
To što ti ona kaže "ne mogu jer imam dečka" uopće ne znači da bi ona nešto s tobom da dečka nema. Vrlo lako je moguće da te samo odjebala na način koji se njoj čini najpristojniji.

Moguće je i da se počnete prijateljski družiti a ona je zadovoljna u vezi, ti ćeš se sve više zagrijavati a onda ćeš u jednom trenutku shvatiti da neće ništa biti od toga i patiti dok slušaš o njoj i njenom dečku.

Isto tako, čak i da sad prekine s dečkom, ne znači da bi se bacila na tebe kad bi ti stalno bio uz nju. Ako te doživi kao frenda, a nakon dužeg vremena platonskog druženja vjerojatno hoće, onda će se nakon dečka ševiti s nekim drugim da ga preboli, a ti ćeš patiti i biti ogorčen jer si strpljivo čekao a nisi "došao na red".

Vidi se da uopće ne razumiješ ženski mozak, zelen si i nemoj se petljati u situacije kojima nisi dorastao. Ima dosta slobodnih cura pa pronađi neku takvu i nemoj si komplicirati život. Osim ako si sposoban tu priču voditi bez emocija, po sistemu "ako prođe, prođe". Ali nekako imam dojam da ti to (za sad) nisi u stanju.
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:02   #458
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Evo sad sam spreman čut ga
Evo, izvoliš

Pitao unuk djeda kakvu ženu treba oženiti.
Djed mu odgovori: "Nikad ne smiješ oženiti curu, zato jer da valja, već bi se udala. Nikada ne smiješ oženiti udovicu - sahranila je njega pa će i tebe.
Nikad ne smiješ oženiti rastavljenu - da je valjala, ne bi bila razvedena"
Pita unuk djeda: "Pa kakvu da onda nađem?"
Djed: "Pa udanu! Ako valja njemu, valjat će i tebi!"
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:21   #459
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Evo, izvoliš

Pitao unuk djeda kakvu ženu treba oženiti.
Djed mu odgovori: "Nikad ne smiješ oženiti curu, zato jer da valja, već bi se udala. Nikada ne smiješ oženiti udovicu - sahranila je njega pa će i tebe.
Nikad ne smiješ oženiti rastavljenu - da je valjala, ne bi bila razvedena"
Pita unuk djeda: "Pa kakvu da onda nađem?"
Djed: "Pa udanu! Ako valja njemu, valjat će i tebi!"


Dobar, poučan i smiješan u jednom Sad mi je puno jasnija ova tema
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:28   #460
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post


Dobar, poučan i smiješan u jednom Sad mi je puno jasnija ova tema
Eto, takve cure su najbolje
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger