Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2016., 23:19   #8961
aa jedva cekam
ne mogu pokazati nikog od glavnih hahaha
vratila se trudnica, jos je bujnija
coconutmilk is offline  
Old 22.07.2016., 23:26   #8962
Carol: I don't know what the hell is going on in the most wonderful way uz njezin slatki nevini smiješak

Isto jedva čekam
Meron is offline  
Old 01.08.2016., 22:02   #8963
IMDb at San Diego Comic-Con Interview: Find Out Who Negan Didn't Kill

(spoiler):
http://www.imdb.com/video/imdb/vi889239321
ONeill is offline  
Old 02.08.2016., 10:20   #8964
Rick's accent...

Koji vraj je onaj cgi tigar?
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Old 24.09.2016., 20:07   #8965
malo danas gledam fear walking dead i padne mi na pamet, zombiji trunu zar ne? zar nije dovoljno naci dobro skloniste godinu dvi dana i kad im istrune mesto ostat ce samo kosti i zombiji vise uopce nece biti opasni, trebaju samo naci nacin kako da se zastite od sebe ako neko umre
S0nic is offline  
Old 24.09.2016., 23:15   #8966
Zombiji više nisu problem.

Problem su ljudi.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 25.09.2016., 01:46   #8967
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Zombiji više nisu problem.

Problem su ljudi.
znam da nisu toliki problem, ali opet rade probleme smetaju tu i tamo izgrizu neke nemozes zivit normalno, rekoh nije mi jasno kako ne istrunu i za godinu dana ih nema
S0nic is offline  
Old 25.09.2016., 11:28   #8968
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
malo danas gledam fear walking dead i padne mi na pamet, zombiji trunu zar ne? zar nije dovoljno naci dobro skloniste godinu dvi dana i kad im istrune mesto ostat ce samo kosti i zombiji vise uopce nece biti opasni, trebaju samo naci nacin kako da se zastite od sebe ako neko umre
pričaš pizdarije. jednostavno je nemoguće u apokaliptično doba spriječiti umiranje, a svaka smrt znači jedan ''zombie''.
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Old 26.09.2016., 02:20   #8969
Cmon season 7 !!!! Vec se moze ocekivat sta ce bit,prvi par epizoda laganini prate radnju u Alexandriji.Vjv ce bit teski rat,alexandrija ce se udruzit sa onima iz sela i ic ce skupa na negana.Ako dobiju rat vracaju se u alexandriju i opet sve mirno fali mi gradske akcije xD nek upadnu u neki veci grad pa nek tamo probaju prezivit
KišaMetaka is offline  
Old 26.09.2016., 21:25   #8970
Kad počinje?
Da, toliko sam lijen i neću guglati nego ću pitati radije ovdje
dawg is offline  
Old 26.09.2016., 23:41   #8971
Quote:
dawg kaže: Pogledaj post
Kad počinje?
Da, toliko sam lijen i neću guglati nego ću pitati radije ovdje
Cuz,23 October 2016
KišaMetaka is offline  
Old 27.09.2016., 04:16   #8972
Quote:
fantasma12 kaže: Pogledaj post
pričaš pizdarije. jednostavno je nemoguće u apokaliptično doba spriječiti umiranje, a svaka smrt znači jedan ''zombie''.
jel, ajmo reci da je vecina zemlje zombiji znaci pricamo o miljardama , ono sto je ostalo ajmo reci par milja , e sad za godinu dana kad istrunu miljarde od onih par milja novih zombija sigurno nece biti puno a i da ih bude zivi lako rijese te rjesavaju i ove nove koji polako umiru, znaci nema vise mase i nema vise tolike opasnosti , ne pricam nikakve pizdarije nego je to cinjenica
S0nic is offline  
Old 27.09.2016., 08:34   #8973
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
jel, ajmo reci da je vecina zemlje zombiji znaci pricamo o miljardama , ono sto je ostalo ajmo reci par milja , e sad za godinu dana kad istrunu miljarde od onih par milja novih zombija sigurno nece biti puno a i da ih bude zivi lako rijese te rjesavaju i ove nove koji polako umiru, znaci nema vise mase i nema vise tolike opasnosti , ne pricam nikakve pizdarije nego je to cinjenica
Zombiji su vječni. Postaju sporiji i ne lutaju toliko okolo, ali su vječni.
Zar ne? Nije to poanta zombija? Nemrtvi i besmrtni.
dobrimag is offline  
Old 27.09.2016., 13:53   #8974
Ne covjek je u pravu,zapravo svi bi zombiji nakon 400 dana bili samo kosturi.Ali naravno nece to napravit u TWD sta bi gledali Rick i drustvo protiv kostura ?
KišaMetaka is offline  
Old 29.09.2016., 20:37   #8975
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Zombiji su vječni. Postaju sporiji i ne lutaju toliko okolo, ali su vječni.
Zar ne? Nije to poanta zombija? Nemrtvi i besmrtni.
Pa i ne i da, zaravo. Tijelo u jednom stadiju, pa čak i u ovakvoj fikciji treba dotaknuti točku raspada tijela do same kosti. S druge strane, tkivo bi se 'trebalo' autoregenerirati jelom, ali kako zombijima ponestaje jela...

Dobro je forumaš Baphomet rekao, nisu problem zombiji više, problem su ljudi.
tabanšaban is offline  
Old 29.09.2016., 22:09   #8976
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Pa i ne i da, zaravo. Tijelo u jednom stadiju, pa čak i u ovakvoj fikciji treba dotaknuti točku raspada tijela do same kosti. S druge strane, tkivo bi se 'trebalo' autoregenerirati jelom, ali kako zombijima ponestaje jela...

Dobro je forumaš Baphomet rekao, nisu problem zombiji više, problem su ljudi.
Ili možemo reći da štogod ih drži živim i pokretnim uništava i bakterije koji inače "pojedu" tijelo mrtve osobe.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 29.09.2016., 22:16   #8977
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Zombiji više nisu problem.

Problem su ljudi.
Zombiji su dosta postali ekvivalent komaraca i to u hladnijem dijelu Europe.

Građani Aleksandrije su ih počistili valjda par tisuća a da se nisu ni oznojili.

U prošlim sezonama kada bi ti 20 zombija upalo u grad, najebao si, sada ih 2000 nije problem.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 29.09.2016., 23:02   #8978
vec davno zombi nisu neki problem, ljudi su
coconutmilk is offline  
Old 02.10.2016., 14:47   #8979
Iskreno, malo mi je zao sto su zombiji odavno samo pozadinska tema radnje u kojoj se odvija iskljucivo ljudska sapunica bitke za premoc u sumi.

Malo zalim za prvom, drugom i trecom sezonom.
tabanšaban is offline  
Old 02.10.2016., 22:11   #8980
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Iskreno, malo mi je zao sto su zombiji odavno samo pozadinska tema radnje u kojoj se odvija iskljucivo ljudska sapunica bitke za premoc u sumi.

Malo zalim za prvom, drugom i trecom sezonom.
Potpisujem.I što je najbitnije atmosfera je bila puno drugačija.Mogao si osjetiti strah na svakom koraku.Ako se dobro sjećam producent ili tko već napustio je seriju i od tada je sve krenulo nizbrdo.
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.