Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2005., 15:22   #1
vadila bih krv-di?

trazim privatni laboratorij u zagrebu za vadenje krvi i pregled iste...
zanima me kolike su cijene?
privat jer nemam vremena cekat tjednima na rezultate...
__________________
Got worms today?
lawoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 19:04   #2
Sitne stvari poput glukoze, kolesterola i sl. su 10 kuna po testu. Alergije - RIST 130 kuna, RAST za jedan alergnen 50 kn. Drugo ne znam - nazoves i pitas. Ima dosta tih privatnih laboratorija - ne znam bih li trebao bilo kog reklamirati...
MaxB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 20:05   #3
Pa ne čekaju se rezultati tjednima nigdje. Razultati su obično gotovi isti ili drugi dan, ako govorimo o uobičajenim krvnim pretragama. Od privatnih sam bila u laboratoriju u Dugavama (Oktogon) i u Laboratoriju Breyer. Sa Breyerom je dobro što ti nalaze pošalju mailom (ako tako želiš, naravno). A cijene - pa mislim da je KKS nešto oko sto kuna.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 20:09   #4
Quote:
verica kaže:
Pa ne čekaju se rezultati tjednima nigdje. Razultati su obično gotovi isti ili drugi dan, ako govorimo o uobičajenim krvnim pretragama. Od privatnih sam bila u laboratoriju u Dugavama (Oktogon) i u Laboratoriju Breyer. Sa Breyerom je dobro što ti nalaze pošalju mailom (ako tako želiš, naravno). A cijene - pa mislim da je KKS nešto oko sto kuna.

nemam vremena da cekam,bitno da se brzo obavi;glukoza,eritrociti,leukociti,kortizon stitnjace i ...stvar je da jos nikad nisam vadila krv(a je) pa me zanima na sto da se i vrsi obrada..ovo su tek najosnovniji pregledi koji me interesiraju.
naravno da ocekujem da mi kazete gdje se moze obaviti,koliko kosta..ima li neki link za istu etc. (nije reklama labsa ,pomoc je,thx) to i trebam!

p.s.rade li i urin pregled?
__________________
Got worms today?
lawoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 20:33   #5
Laboratorij Breyer ima web stranicu - ukucaj u Google. Imaju na stranici sve pretrage koje rade, ali nema cijene. Kod njih sam vadila tumorske markere - 150 kn po markeru. Najvažnije je da nalaz šalju mailom - za dva do tri sata, a kad čekaš takav nalaz - to je neprocjenjivo.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 21:41   #6
U Breyeru rade i urin, znam da rade i hormone štitnjače. Rade zapravo zaista svakakve testove (npr. i Double test).
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 22:54   #7
www.lab-breyer.hr
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 23:22   #8
hvala svima
__________________
Got worms today?
lawoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.