Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2005., 01:15   #1
Obrezan ili ne!?

za decke: jeste li obrezani ili niste i sta smatrate da je bolje!?

za cure: da li vam je drazi obrezani ili ne obrezani qurac ili vam je svejedno, glavno da je qurac?



Ja nisam obrezan iako smatram da je bolje bit obrezan.
PussyKiller is offline  
Old 02.02.2005., 02:03   #2
Sunetite se gospodo!
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 02.02.2005., 02:06   #3
definitivno obrezani
__________________
It feels so good that it ought to be illegal
I got my vaccination from a phonograph needle
I'll never grow up and I'll never grow old
Blame it on the love of rock & roll

Lo-Mai is offline  
Old 02.02.2005., 02:16   #4
nisam ni ja nikad bila sa obrezanim pa nemogu nis na to rec ..

al sam dosad uvijek bila zadovoljna sa neobrezanim...
Arianne is offline  
Old 02.02.2005., 02:20   #5
nisam obrezan i smatram da je bolje imati veci *****
moonlit is offline  
Old 14.03.2011., 01:05   #6
Quote:
moonlit kaže: Pogledaj post
nisam obrezan i smatram da je bolje imati veci *****

jel veci prie il poslje obrezivanja?
neznam ime is offline  
Old 02.02.2005., 02:22   #7
Obrezivanje je jedan potpuno nepotreban i neopravdan kirurški zahvat koji je proizašao is nekih plemenskih običaja i potrebe za održavanjem higijene u primitivnim sredinama, da bi kasnije neke religije to prihvatile kao obavezu.... Inače u prepuciju se nalaze završetci živaca, tako da obrezivanjem muškarcu uskraćuje seksualni užitak (ista stvar je i s obrezivanjem žena prilikom čega se odstranjuje klitoris i ponkead čak i male stidne usne....)

Prirodno je najljepše, najbolje i najfunkcionalnije...
Toco1980 is offline  
Old 12.08.2009., 02:56   #8
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Obrezivanje je jedan potpuno nepotreban i neopravdan kirurški zahvat koji je proizašao is nekih plemenskih običaja i potrebe za održavanjem higijene u primitivnim sredinama, da bi kasnije neke religije to prihvatile kao obavezu.... Inače u prepuciju se nalaze završetci živaca, tako da obrezivanjem muškarcu uskraćuje seksualni užitak (ista stvar je i s obrezivanjem žena prilikom čega se odstranjuje klitoris i ponkead čak i male stidne usne....)

Prirodno je najljepše, najbolje i najfunkcionalnije...
e pa vidiš obrezivanje nije nepotrebno...nisam točno upoznata sa problemom koji je odmah kao mali imao brat blizanac mog dečka..ali morao je biti obrezan...pa su onda radi preventive pošto su blizanci obrezali i mog dečka

ja glasovala za obrezane
__________________
Dodirni me sasvim slucajno,poljubi me filmski nestvarno
I najljepse kad je prestani
Okreni se i nestani
crazyblonda is offline  
Old 29.11.2010., 21:25   #9
Cool

Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Obrezivanje je jedan potpuno nepotreban i neopravdan kirurški zahvat koji je proizašao is nekih plemenskih običaja i potrebe za održavanjem higijene u primitivnim sredinama, da bi kasnije neke religije to prihvatile kao obavezu.... Inače u prepuciju se nalaze završetci živaca, tako da obrezivanjem muškarcu uskraćuje seksualni užitak (ista stvar je i s obrezivanjem žena prilikom čega se odstranjuje klitoris i ponkead čak i male stidne usne....)

Prirodno je najljepše, najbolje i najfunkcionalnije...
neznam ja kako ti...ali ja imam odlican seksualni uzitak..i do sad svaka kaze da je sek bolji nego sa neobrezanim.....
pojma nemam is offline  
Old 03.12.2010., 02:56   #10
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Obrezivanje je jedan potpuno nepotreban i neopravdan kirurški zahvat koji je proizašao is nekih plemenskih običaja i potrebe za održavanjem higijene u primitivnim sredinama, da bi kasnije neke religije to prihvatile kao obavezu.... Inače u prepuciju se nalaze završetci živaca, tako da obrezivanjem muškarcu uskraćuje seksualni užitak (ista stvar je i s obrezivanjem žena prilikom čega se odstranjuje klitoris i ponkead čak i male stidne usne....)

Prirodno je najljepše, najbolje i najfunkcionalnije...




nije tacno da se obrezanom muskarcu uskracuje seksualni uzitak...narotiv..izleda ljepse,bolje se pusi,tj.lakse klizi,ljepse ulazi...i duze traje...da,jesu religije to prihvatile ali je to dokaz da je ,,ON,,cisci,i BOLJI...toliko ja znam o obrezanim...bas mi se ne obrezan gadi...kad ga vidim onako smezuranog...
red Nery is offline  
Old 08.01.2011., 18:27   #11
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Obrezivanje je jedan potpuno nepotreban i neopravdan kirurški zahvat koji je proizašao is nekih plemenskih običaja i potrebe za održavanjem higijene u primitivnim sredinama, da bi kasnije neke religije to prihvatile kao obavezu.... Inače u prepuciju se nalaze završetci živaca, tako da obrezivanjem muškarcu uskraćuje seksualni užitak (ista stvar je i s obrezivanjem žena prilikom čega se odstranjuje klitoris i ponkead čak i male stidne usne....)

Prirodno je najljepše, najbolje i najfunkcionalnije...
..ja ne kuzim uopce ali uopce kako ti mozes usporediti obrezivanje muskarca i zene????...muskarcu se obrezivanjem nista ne uskracuje i ne boli uopce,higijenski je..ugl bolje je...dok zeni se reže klitoris..ej znas ti sto to je i kako to boli,a o daljnjem svršavanju da i ne govorim...ne postoji...mislim moze vaginalno ali nakon takve traume cisto sumnjam...

..a što se teme tice..obrezan je bolji definitivno...
Lady_Storm is offline  
Old 08.01.2011., 18:55   #12
Quote:
Lady_Storm kaže: Pogledaj post
..ja ne kuzim uopce ali uopce kako ti mozes usporediti obrezivanje muskarca i zene????...muskarcu se obrezivanjem nista ne uskracuje i ne boli uopce,higijenski je..ugl bolje je...
Uskraćuje mu se seksualni užitak. Naravno da obrezivanje ne dolazi u obzir.
Kaidan is offline  
Old 08.01.2011., 18:58   #13
ovo je najjače higijenski je

pa higijenski je i kad se obriješ na ćelavo pa nemaš masnu kosu zašto nisu svi ćelavi pa higijenski je
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Old 08.01.2011., 19:28   #14
Quote:
Lady_Storm kaže: Pogledaj post
muskarcu se obrezivanjem nista ne uskracuje i ne boli uopce
Ti zbilja misliš da obrezivanje ne boli? Jedan od živčanim završecima najbogatijih dijelova kože se ODREŽE, a ti misliš da to ništa ne boli? Odreži si komad tijela po izboru, nađi neki bezbolan, pa nam javi kako uopće nije boljelo. betyu je napisala da njenome penis nakon obrezivanja više nije bio osjetljiv kao prije, ništa im se ne uskraćuje? Stvarno?
chocolatecookie is offline  
Old 08.01.2011., 19:51   #15
Ja sam to napravio sa 21. tak da znam i jedan i drugi osjećaj. obrezan je bolje. iako treba jedno 6 mjeseci da se navikneš , jel..
malo mi je ispočetka bio problem to što mi se povećala izdržljivost, al onda sam shvatio da je to dobro.
__________________
The hardest part of loving is letting go.
phunkie is offline  
Old 09.01.2011., 00:11   #16
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post

kad je obrezan qurac je konstantno u dodiru s nečim, kao npr. gaćama... i samim time manje osjetljiv na podražaje
Ja si uopće ne mogu zamisliti takav osjećaj. Zar to nije užasno neugodno?

Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
Samo ću ovo da kopiram :
[I]" Obrezani muškarci čini se imaju 35 posto manje rizika...

Zašto i kako obrezivanje smanjuje mogućnosti zaraze spolno prenosivim bolestima, još nije sasvim jasno...
O moj Bože! Gluplji tekst u životu nisam pročitao.

Evo, samo ću ovo da kopiram:

Muškarci koji za vrijeme seksa nose crnu vunenu kapu na glavi imaju 35% veće šanse da nakon toga seksa prva ženska koju sretnu bude plavuša, ako su jebali crnku. Zašto i kako nošenje crne kape za vrijeme seksa povećava tu mogućnost, još nije sasvim jasno... Koje nebuloze.

Quote:
phunkie kaže: Pogledaj post
Ja sam to napravio sa 21. tak da znam i jedan i drugi osjećaj. obrezan je bolje. iako treba jedno 6 mjeseci da se navikneš , jel..
malo mi je ispočetka bio problem to što mi se povećala izdržljivost, al onda sam shvatio da je to dobro.
Zašto ti je bolje? Zar ti nije gore što ti se smanjio osjet? Zbilja me zanima.
Zelenogorac is offline  
Old 22.01.2011., 17:09   #17
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ti zbilja misliš da obrezivanje ne boli? Jedan od živčanim završecima najbogatijih dijelova kože se ODREŽE, a ti misliš da to ništa ne boli? Odreži si komad tijela po izboru, nađi neki bezbolan, pa nam javi kako uopće nije boljelo. betyu je napisala da njenome penis nakon obrezivanja više nije bio osjetljiv kao prije, ništa im se ne uskraćuje? Stvarno?
..ajde nemoj dramatizirat...boli,normalno da boli al nije tako strasno...znam dosta muskaraca koji su obrezani od malena i jedno vrijeme uopce nisu bili svijesni da su obrezani...naime dok su bili klinci ta kozica ima je zarasla pa su im je odrezali..poslje usporedbom su skuzili da je kod njih to nesto drugacije ali se ne zale uopce...ako ti to ne zelis ne znaci da drugi ne zele..i ti ne mozes znat kako je to ako nisi sam obrezan...mozes samo zamisljat kao i ja..ali usporedivat musko i zensko obrezivanje nema nikakvoga smisla...googlaj malo pa ces vidijet...

..i u to moramo jos uracunat musku preosijetljivost na bol...neznam sto bi muskarci da trebaju rodit..
Lady_Storm is offline  
Old 22.01.2011., 23:03   #18
haha nema te žene zbog koje bi ga išo rezat samo zato jer bi ona radje obrezanog
ne može nikakav urolog napravit ono kaj majka prirode napravi...greška? da vi ste puno pametniji, znate kaj je priroda pogriješila...to je popularno u americi, tam je svaki momak obrezan...jebo vas glupi ameri
higijena? wtf? tak teško prevuć kožicu i pustit tuš da obavi svoje?
i na kraju kakva je razlika vizualno između obrezanog i neobrezanog u erekciji? nikakva.
instruktorxp is offline  
Old 02.02.2005., 10:54   #19
Re: Obrezan ili ne!?

Quote:
PussyKiller kaže:
za decke: jeste li obrezani ili niste i sta smatrate da je bolje!?

za cure: da li vam je drazi obrezani ili ne obrezani qurac ili vam je svejedno, glavno da je qurac?



Ja nisam obrezan iako smatram da je bolje bit obrezan.
kad je spusten, obrezani je ljepsi
neobrezani se smrezuri u futrolici, pa nekak jadno zgleda

i kad je poludignut, obrezani zgleda vec mocno
kad je dignut nije velika razlika

dakle glavno je da je u punoj snazi


dalje kad ga se drka bolje je da je neobrezan, lakse klizi
al za pusenje je bolji obrezan


tak ima i prednosti i mana oboje

i da, probala sma dost obrezanih
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 03.12.2010., 11:04   #20
[QUOTE=Septembar;2786008]kad je spusten, obrezani je ljepsi
neobrezani se smrezuri u futrolici, pa nekak jadno zgleda

i kad je poludignut, obrezani zgleda vec mocno
kad je dignut nije velika razlika

dakle glavno je da je u punoj snazi


dalje kad ga se drka bolje je da je neobrezan, lakse klizi
al za pusenje je bolji obrezan


QUOTE]

potpisujem ovo

osobno mi se više svidjaju obrezani
soul2soul75 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger