Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2011., 16:03   #61
Quote:
Kacunar kaže: Pogledaj post
Sve je to meni jasno , ne moraš mene prebacivati nešto oko HDZ budući da ja tu stranku ne podržajem.
Je puna su im usta i zato mi se gade. HDZ i jest kumrovečka škola, kao i kukuriku.

Ne znam di točno kukuriku pljuje po HDZ i bmk, al mi je upalo u oko ovo:



Zašto onda nije i kukuriku u naslovu?
Pitaj autora teme,to nisam ja...

Samo sam reagirao na tvoje tvrdnje da se SDP-ova kampanja temelji na pljuvačini po HDZ-u,što je laž,jer samo HDZ-e pljuje,a SDP-e ih totalno ignorira...
McAucliffe is offline  
Old 02.12.2011., 16:06   #62
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Daj mi reci molim te o kojoj izdaji pricas? Tko ce to izdati HR i kome i kako jedan Miro moze utjecati na bilo sto u sboru?


Nikako da shvatim vase rezoniranje...
Gledaj, slova i slova su ispisana i na ovom forumu o ovome što me ti pitaš i zar zaista misliš da ću se sada dati navuć na tvoju zamku.

I onda bi po prirodi stvari počeli "diskutirati" o tome što si ti mene pitao, a mislim da stvarno nema potrebe jer i ti i ja znamo što onaj drugi misli.

Komentiram na ovoj temi samo zato što mi se ne sviđa otvaranje ovakvih površnih tema. Forum je tim kvalitetniji, što je na njemu više sustavnih rasprava, što ova ovdje nije. Svakome s iole zrnom soli u glavi je jasno zašto je ova tema otvorena.

Jedino što (kao ) ne razumijem motive. Kukuriku će premoćno pobijediti i stvarno više nema opasnosti od HDZ za sve iz suprotnog tabora, pa ne razumijem čemu prozivati one malobrojne koji će glasati za HDZ. Jer ako nemaš skrivenih motiva pri otvaranju ove teme i ako te zanima klinička slika glasača HDZ-a, onda si ovu temu trebao otvoriti na podforumu zdravlje.
Imago Dei is offline  
Old 02.12.2011., 16:15   #63
Raspravljamo satima i sada si me raskrinkao?

Vjerovao ili ne, nemam nikakvih drugih motiva osim sto me izrazito nervira stav HDZa da su samo oni branili RH, oni stvorili RH, domovina=HDZ=crkva i slicne bedastoce.

Istovremeno ta ista stranka koja ne skida ruku sa srca tu istu domovinu krade sakom i kapom.

I kada se konacno stvari iznesu na cistac i ukaze na to sta se desava, svi osim HDZa postaju lopovi, udbasi, crveni, jugonostalgicari, sudstvo i Bajic su pod kontrolom stranih sila...a kompletna garnitura i sudstva i tuziteljstva i svega je stvorena za vrijeme vladavine tog istog HDZa

Inace, jos prije mjesec dana sam na forumu napisao da jako cijenim Ljubu Jurcica, sto zbog toga sto je strucan, sto zbog toga sto je apolitican, sto zbog toga sto mi je i privatno simpatican jer je posvojio dijete i da cu njemu dati glas..

Ali kako je rasprava na forumu vecinom bipolarna HDZ-Kukuriku,nikako mi nije jasno kako netko ipak ostaje pri HDZu jer nema niti jednog logicnog argumenta da se njima daje glas.

Osim naravno ako ti trpaju u kesu ali i onda se treba pogledati u ogledalo pa si priznati tko si i sto si.
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže

Zadnje uređivanje Partfiš : 02.12.2011. at 16:22.
Partfiš is offline  
Old 02.12.2011., 16:15   #64
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Ti zaista izjednacavas te dvije opcije po stetnosti za RH?
A fakat imaš što uspoređivati. Dvije neoliberalne stranke od kojih se jedna kiti lažnim perjem socijaldemokracije, a druga lažnim perjem demokršćanstva.

Premda je šansa ravna dobitku na lutriji, silno se nadam da će im Lesar i Ljubo Jurčić pomutiti planove. Bar toliko da nitko nema premoćnu većinu u saboru.
mestar is offline  
Old 02.12.2011., 16:18   #65
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Inace, jos prije mjesec dana sam na forumu napisao da jako cijenim Ljubu Jurcica, sto zbog toga sto je strucan, sto zbog toga sto je apolitican, sto zbog toga sto mi je i privatno simpatican jer je posvojio dijete i da cu njemu dati glas..
I ja!

Isprva sam htio Hrastu, ali uspjeli su sami sebe diskvalificirati da je to muka ježeva za gledati.
Mada i ovakvi su mi draži od HDZ/Kukuriku opcija.
mestar is offline  
Old 02.12.2011., 16:26   #66
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Raspravljamo satima i sada si me raskrinkao?

Vjerovao ili ne, nemam nikakvih drugih motiva osim sto me izrazito nervira stav HDZa da su samo oni branili RH, oni stvorili RH, domovina=HDZ=crkva i slicne bedastoce.

Istovremeno ta ista stranka koja ne skida ruku sa srca tu istu domovinu krade sakom i kapom.
To nema veze sa HDZ-om kao takvim. To je samo niša u estradnoj politici medijskog spektakla. Npr, neka druga stranka se kiti time da je sposobna, a u stvarnosti možda i nije. Politika je puno više od toga i jednostavno treba razlučiti propagandu od djelovanja.

Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
I kada se konacno stvari iznesu na cistac i ukaze na to sta se desava, svi osim HDZa su lopovi, udbasi, crveni, jugonostalgicari...
To je naprosto nemoguće s obzirom da su udbaši uvijek blizu vlasti i poluga moći. S obzirom da je HDZ bio na vlasti i pri polugama moći, nužno je zaključiti da i u njihovim redovima ima udbaša.

Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Inace, jos prije mjesec dana sam na forumu napisao da jako cijenim Ljubu Jurcica, sto zbog toga sto je strucan, sto zbog toga sto je apolitican, sto zbog toga sto mi je i privatno simpatican jer je posvojio dijete i da cu njemu dati glas..
Tvoje je pravo misliti što god želiš i glasati za koga god želiš.
Imago Dei is offline  
Old 02.12.2011., 16:38   #67
Postoje vec dvije teme na kojima mozete nastaviti komentirati bez ikakve mrznje prema domovini

https://www.forum.hr/showthread.php?t=597650&page=17

https://www.forum.hr/showthread.php?t=636575
Primitive is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.