Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 00:45   #4841
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
On je rekao da on osobno izborni proces ne smatra legitimnim radi ruskog uplitanja. I rezultat izbora isto tako. I da neće na inauguraciju zbog toga. End of story. Nijednim slovom nije izvrijeđao Trumpa kao osobu. S tom tvrdnjom se netko može ili ne mora složiti, ali svakako se na tu tvrdnju može odgovoriti dostojanstveno. Osim seljobera, seljober ne može. On će zato izvrijeđati čovjeka koji je doslovno riskirao glavu za građanska i ljudska prava dok je Trump bježao od drafta. I usput bezočno lagati o njegovoj izbornoj jedinici koja ga je birala 14 puta. Tako se ponaša đubrad, nema druge riječi. Đubrad.
Pa Lewis je lagao, rekao je da je ovo prva inauguracija od osamdesetih na kojoj neće biti. No, nije bio ni na Bushevoj inauguraciji jer nije smatrao da je Bush legitimni predsjednik.
Očito, prema njemu, bilo koji GOP predsjednik nije legitiman.

A da ne govorimo kako se protivio Sandersu na predizborima.
trivial is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:52   #4842
Quote:
trivial kaže: Pogledaj post
Pa Lewis je lagao, rekao je da je ovo prva inauguracija od osamdesetih na kojoj neće biti. No, nije bio ni na Bushevoj inauguraciji jer nije smatrao da je Bush legitimni predsjednik.

Mi jesmo za demokratiju, ali ne da svatko misli (i bira) što hoće

Tzv. liberali i demokrati su se u zadnja 2 mjeseca osramotili i diskreditirali kao nitko nikada. Tzv. seljoberi su gospoda za ove totalitarne umove.
Old Danas, 01:30   #4843
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Mi jesmo za demokratiju, ali ne da svatko misli (i bira) što hoće

Tzv. liberali i demokrati su se u zadnja 2 mjeseca osramotili i diskreditirali kao nitko nikada. Tzv. seljoberi su gospoda za ove totalitarne umove.
Baš, pa jebote naši izbori i sve što dolazi uz njih i klasične spike ustaše vs partizani su bili mala beba za ovo u Americi.

Zadnje uređivanje MaurS : Danas at 01:45.
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 01:32   #4844
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Antifašisti u punom sjaju!

Novi video Project Veritasa; "Part I: Undercover investigation exposes groups plotting criminal activity at Trump inauguration"
https://www.youtube.com/watch?v=MHZSfhd1X_8

Ja ovo ni ne bi pustio u javnost nego bi samo kasnije tajnim službama anonimno dostavio dokaze.
Jer su sva dosadašnja videa Project Veritasa bila vjerodostojna Ni slučajno oni ne bi izrezali i editirali video da nečiji komentar/odgovor na pitanje prikažu u krivom svjetlu. S obzirom na njihovu reputaciju, samo raw video me zanima. Ovo tvoje sam pogledala samo od početka snimke razgovora do prvog edita, dakle od 2:55 do 3:04...i odustala (žao mi je, naravno, ako je baš ovo bilo prvi put da nešto nepošteno nisu pokušali izvest ).

Inače, prije par dana je Allison Maass iz Project Veritasa snimljena kako se predsjedniku organizacije Americans Take Action obraća u ime bogatog donora koji bi im platio da izazovu nerede na Trumpovoj inauguraciji. (Prvi kontakt je bio Veritasov mail prema liberalnoj grupi The Undercurrent koji su odmah skužili o čemu se radi, odlučili snimit sve i poslali predsj. ATA na sastanak).

Evo:
https://www.youtube.com/watch?v=5WDWLeRKc2Y

(Od 5:52 počinje)

Tu je isto taj video, isprekidan komentarima lika koji je išao na sastanak s Allison Maas:
https://www.youtube.com/watch?v=VOoOEnZ42O0

(Napomena: nemam pojma ni tko su The Undercurrent ni Americans Take Action, može se ispostavit da su i oni muljatori ali Project Veritas je svejedno potpuno diskreditiran, nisu tu od jučer).

Zadnje uređivanje Guns of Brixton : Danas at 02:11.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 01:48   #4845
Quote:
trivial kaže: Pogledaj post

Takoder i licemjer jer kako Independent pise, poziva afro-amerikance i potice ih na nemire dok u istom dahu daje bombasticne izjave za medije kako ''love is a better way'' i ''treba raditi na slozi'' yes no bla bla. Pa zasto onda ne uradi upravo to?

Ili je posrijedi obicno licemjerno i isprazne, pateticne fraze samo?

Pogledati namrgodenu facu iz Independent clanka. To faca miroljubive ili dobronamjerne osobe ili nekoga kome je ''ljubav i sloga'' politicka mantra? http://www.independent.co.uk/news/wo...-a7530186.html

Ovo izgleda tako pateticno sve skupa. I tako licemjerno i lazno.

Zadnje uređivanje MimiM : Danas at 02:24.
MimiM is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 01:49   #4846
I koja montirana snimka je sad vjerodostojna, ova koju sam ja linkao ili ova koju si ti linkala? Nema razlike.

Ima Veritas puno raw materijala koji dokazuju korupciju i kriminal demokrata a ovo ostalo uljepšavanje ni mene ne zanima.
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 02:17   #4847
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post

Tzv. liberali i demokrati su se u zadnja 2 mjeseca osramotili i diskreditirali kao nitko nikada.
I ne samo u Americi. Treba ih vidjeti u UK npr, gdje Liberalna stranka je gotovo pa unistena.

Gotovo kompletno su izgubili glasacko tijelo i do te mjere da im cak UKIP odnose glasace.

Dotakli su dno. u USA i u UK.
MimiM is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 02:30   #4848
Quote:
MimiM kaže: Pogledaj post
I ne samo u Americi. Treba ih vidjeti u UK npr, gdje Liberalna stranka je gotovo pa unistena.

Gotovo kompletno su izgubili glasacko tijelo i do te mjere da im cak UKIP odnose glasace.

Dotakli su dno. u USA i u UK.
Corbin je to uvidio pa je promjenio retoriku. Kaže da je možda čak i bolje za UK da izađe iz EU, da treba ograničiti maksimalni dohodak te se usprotivio gomilanju NATO snaga na ruskoj granici. I što se nakon toga dogodilo? Ministar obrane ga je prozvao da surađuje s rusima, haha...

Liberali ili će se opametiti i početi raditi u korist naroda ili će nestati.

Zadnje uređivanje Hugh Mungus : Danas at 02:50.
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 02:33   #4849
'So I say to the future leaders of this state, the future leaders of this nation, of the world - you must never, ever hate. The way of love is a better way. The way of peace is a better way

http://www.independent.co.uk/news/wo...-a7530186.html

I onda izjavljuje kako on ne priznaje ovoga ili onoga Predsjednika Amerike i potice ljude ga izadu praviit nerede.

Nevideno!

Zadnje uređivanje MimiM : Danas at 02:51.
MimiM is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 02:45   #4850
Quote:
Corbin je to uvidio pa je promjenio retoriku. Kaže da je možda čak i bolje za UK da izaže iz EU, da treba ograničiti maksimalni dohodak te se usprotivio gomilanju NATO snaga na ruskoj granici. I što se nakaon toga dogodilo? Ministar obrane ga je prozvao da surađuje s rusima, haha...

Liberali ili će se opametiti i početi raditi u korist naroda ili će nestati.
Da, Corbyn slicno valjda John Lewisu ne priznaje autoritet glave drzave, u ovom slucaju kraljice. On bi najrade da je to kakva republika, a ne monarhija i kraljici se preko nekoliko puta nije htio pokloniti (znak nepostovanja)

Ja sam, koa i vecina drugih u UK te neke pojedince pocela gledati kao nedomoljube, u najgorem slucaju izdajice i kao anarhiste ustvari.

Amerikanci imaju Trumpa sad da ih educira i otvori im ochi, Britanci su to vec prosli u zadnjih godinu, dvije. Ljevica je toliko izgubila kredibilitet da Labour stranka je u rasulu, a Liberalni Demokrati su nestali sa scene skoro pa sasvim.
MimiM is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 02:50   #4851
Quote:
I koja montirana snimka je sad vjerodostojna, ova koju sam ja linkao ili ova koju si ti linkala? Nema razlike.

Ima Veritas puno raw materijala koji dokazuju korupciju i kriminal demokrata a ovo ostalo uljepšavanje ni mene ne zanima.
Onaj prvi video od 5:52 je najbolje šta sam našla (ima i tu nekakvih skokova, jedan edit sad uočavam...) iako za sada još nemam razloga sumnjati da je i u "mom" videu neka muljaža u pitanju, u pravu si tu. Ako želiš nešto dokazat (ili protudokazat), daj video u cjelini.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 03:07   #4852
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Onaj prvi video od 5:52 je najbolje šta sam našla (ima i tu nekakvih skokova, jedan edit sad uočavam...) iako za sada još nemam razloga sumnjati da je i u "mom" videu neka muljaža u pitanju, u pravu si tu. Ako želiš nešto dokazat (ili protudokazat), daj video u cjelini.
Ovo što radi O'Keefe je podložno takvoj tužbi da do kraja života ne bi otplatio odštetu ako se radi o lažima a novac za tužbu kao i odvjetnike bi našli u sekundi.

Ja sam svjestan na čijoj je on platnoj listi i možemo reći da je ovakav ili onakav ali ne i da je glup tako da su male šanse da su snimke lažne. Kao što sam napisao, ima puno raw materijala koji se ne može pobiti a dokaz tome su i ostavke nekih od čelnika DNC-a nakon što su ih razotkrili u predizbornoj kampanji.

Ovaj njihov posljednji video niti nije toliko nevjerojatan jer jako dobro znamo da su prosvjedi anarhista i antifašista vrlo često nasilni.
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:44.