Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2016., 22:08   #5721
zna netko jel bilo prije popusta za preseljenje accounta na drugi server za vrijeme Božića, pošto je cijena ovako suluda?
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 21:42   #5722
Kako da maknem onaj snijeg na mapi?
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 02:49   #5723
Sta ti je lol community
Prvo se tri mjeseca plakalo kako bi htjeli winter mapu,a kad je dosla,flejma se da ju se ukloni
Iskreno,prvi put kad je tek dosla,primijetio sam snijeg i to.
Vise ga i ne primijetim
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 04:48   #5724
jebeno je, malo za promjenu u svakom gejmu se probam koncentrirati da skuzim kad se dogodi prijelaz izmedju laganini elfmanovske glazbe u glazbu za bitku, al ne skuzim nikad
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 17:08   #5725
Ma neka nam bijelog
Ares88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 17:59   #5726
Ako oce neko igrat flex a da je platinum 1+ dodajte FNC Bonzek... 13/13 win na flexu ove sezone

Poslano sa mog Galaxy J3
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 00:36   #5727
samo Solo

Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 15:38   #5728
ne igra se vise ? ja sam se ove sezone opet poceo d climb i dosao od plat 3 nakon placementa do d4 upravo. najveci elo do sad.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 14:51   #5729
p3, d4, omg.. a distant dream

ja nisam igrala ranked do sad uopce, a igram dvije godine. pocela nedavno, stavilo me u b2. znaci nisam u stanju prezivjet debilizam bronce. uopce mi nije ni problem to kaj ljudi igraju kak igraju, jebiga neke stvari dodju s vjezbom.. ali ak im lijepo kazes nest direktno i das savjet daj bar poslusaj.. supp mogu zaboravit u bronci skroz ak se ocu maknut od tam ikad
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 00:47   #5730
stuck at d2,ne znam koji mi je k,nemam volje uopšte više
nisam upalio jedno 15 dana
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 11:05   #5731
Quote:
SmokeyTaboo kaže: Pogledaj post
p3, d4, omg.. a distant dream

ja nisam igrala ranked do sad uopce, a igram dvije godine. pocela nedavno, stavilo me u b2. znaci nisam u stanju prezivjet debilizam bronce. uopce mi nije ni problem to kaj ljudi igraju kak igraju, jebiga neke stvari dodju s vjezbom.. ali ak im lijepo kazes nest direktno i das savjet daj bar poslusaj.. supp mogu zaboravit u bronci skroz ak se ocu maknut od tam ikad
Brand, Zyra, Morgana, Bard, savršeni za broncu.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 12:33   #5732
istina, mozes iz bronce sa supportom, ali igraj brand, malza, zyra i buildas full ap. konjine na botu nece znati sta raditi protiv tebe.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 12:55   #5733
Bil' Orianna bila od koristi? Znam da je s vremenom bila pain in the ass ko supp.

Ne rankiram, domet mi je ARAM pa više ni ne znam kak stvari stoje u normalima. U 7 godina koliko igram imam valjda 30 partija u rankedu (i to S2). Dovoljno rano sam shvatila da se trebam manit ćorava posla
Candy Factory is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 02:37   #5734
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Brand, Zyra, Morgana, Bard, savršeni za broncu.
morgana?? na koji nacin je morgana savrsena za broncu?? kao supp ne ovisi samo o tebi sve, ak adc engagea kad ne treba, jebes ga a morgana mid nije meta.. cak i da drzi lane na pocetku, late ispuca q i useless je. i sad ak oni imaju, recimo, yasua, onak.. ili stvarno BILO kog drugog tu si odmah u minusu. mislim kao supp ultam s morganom i zhonyom u tfu jel, da budem sto korisnija. nesto sto u bronci definitivno ne znaju popratit

morgana definitivno nije za broncu kolko sam skuzila najisplativije mi je igrat mid jer su mi top i bot blizu pa mogu doletit i actually napravit nekaj.

al gejmovi su ono... u 5 min score 9-6 taman filno čilaš na lejnu i doleti ti njihov 4/0 jungler i onda se svi krenu vrijedjat "noob bronze" a ne znas ko gori od koga... fokusiraju tenkove, ignoriraju minione da bi lovili kill prek jng do njihove baze NJIH TROJE.. nikad zavrsit igru tak. pred bazom su nam, njih cetvero. oni sam udju medju njih kak se ko respawna i krepaju jedan za drugim. mislim aj sad napravi ti nest u takvom gejmu.

a kao supp main nes me vidjet da suppam s brandom ziher uvredljivo mi je uopce to mi predlozit :P zato radije igram mid/top u rankedu, nego supp. kad bi igrala supp mislim da lux i karma mogu bit korisnije.

Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
istina, mozes iz bronce sa supportom, ali igraj brand, malza, zyra i buildas full ap. konjine na botu nece znati sta raditi protiv tebe.
cuj, ak igras supp i klonis se killova u korist adca... nebu to bas tak islo :P

Quote:
CandyFactory kaže: Pogledaj post
Bil' Orianna bila od koristi? Znam da je s vremenom bila pain in the ass ko supp.
nazalost ne rado bi suppala s ori <3 al ne funkcionira. al malza je naporan u zadnje vrijeme.. opcenito je na botu sve tak zbrckano lately, uzas. fali mi normalna meta i gameplay, vise uopce ne znas kaj ce te docekat. mislim kad ti dodju ziggs i malza na bot, dodje mi da sjednem i placem. danas sam izgubila lane protiv camille i pantha... nemres pushat UOPCE. panth ulta, camille ulta, mos se jebat. na 15min te i pod turretom rektaju

e: neki dan je zed u 50oj min izjavio, citiram, "everyone buy iron solari for akali" (koja je bila nafidana, jel). lol. podsjetilo me na ono kad sam tek pocela igrat, a ucio nas decko od frendice koji je bio s tad. da citiram njega: kupite svi thornmail (jinx, morgana, lux, lee, garen). sjecam se teama jer smo se drzali svi jednog champa kad smo poceli tek igrat haha. misla sam si wow kak je on pro hahaha, joj

Zadnje uređivanje SmokeyTaboo : 02.02.2017. at 02:54.
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 07:52   #5735
Quote:
SmokeyTaboo kaže: Pogledaj post
morgana?? na koji nacin je morgana savrsena za broncu?? kao supp ne ovisi samo o tebi sve, ak adc engagea kad ne treba, jebes ga a morgana mid nije meta.. cak i da drzi lane na pocetku, late ispuca q i useless je. i sad ak oni imaju, recimo, yasua, onak.. ili stvarno BILO kog drugog tu si odmah u minusu. mislim kao supp ultam s morganom i zhonyom u tfu jel, da budem sto korisnija. nesto sto u bronci definitivno ne znaju popratit

morgana definitivno nije za broncu kolko sam skuzila najisplativije mi je igrat mid jer su mi top i bot blizu pa mogu doletit i actually napravit nekaj.

al gejmovi su ono... u 5 min score 9-6 taman filno čilaš na lejnu i doleti ti njihov 4/0 jungler i onda se svi krenu vrijedjat "noob bronze" a ne znas ko gori od koga... fokusiraju tenkove, ignoriraju minione da bi lovili kill prek jng do njihove baze NJIH TROJE.. nikad zavrsit igru tak. pred bazom su nam, njih cetvero. oni sam udju medju njih kak se ko respawna i krepaju jedan za drugim. mislim aj sad napravi ti nest u takvom gejmu.

a kao supp main nes me vidjet da suppam s brandom ziher uvredljivo mi je uopce to mi predlozit :P zato radije igram mid/top u rankedu, nego supp. kad bi igrala supp mislim da lux i karma mogu bit korisnije.



cuj, ak igras supp i klonis se killova u korist adca... nebu to bas tak islo :P



nazalost ne rado bi suppala s ori <3 al ne funkcionira. al malza je naporan u zadnje vrijeme.. opcenito je na botu sve tak zbrckano lately, uzas. fali mi normalna meta i gameplay, vise uopce ne znas kaj ce te docekat. mislim kad ti dodju ziggs i malza na bot, dodje mi da sjednem i placem. danas sam izgubila lane protiv camille i pantha... nemres pushat UOPCE. panth ulta, camille ulta, mos se jebat. na 15min te i pod turretom rektaju

e: neki dan je zed u 50oj min izjavio, citiram, "everyone buy iron solari for akali" (koja je bila nafidana, jel). lol. podsjetilo me na ono kad sam tek pocela igrat, a ucio nas decko od frendice koji je bio s tad. da citiram njega: kupite svi thornmail (jinx, morgana, lux, lee, garen). sjecam se teama jer smo se drzali svi jednog champa kad smo poceli tek igrat haha. misla sam si wow kak je on pro hahaha, joj
Ako misliš igrat supp i biti u bronci onda samo supportaj adc, ako misliš izaći iz bronce, onda ap supp kao ovi već nabrojani.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:39   #5736
Quote:
SmokeyTaboo kaže: Pogledaj post
nazalost ne rado bi suppala s ori <3 al ne funkcionira. al malza je naporan u zadnje vrijeme.. opcenito je na botu sve tak zbrckano lately, uzas. fali mi normalna meta i gameplay, vise uopce ne znas kaj ce te docekat. mislim kad ti dodju ziggs i malza na bot, dodje mi da sjednem i placem. danas sam izgubila lane protiv camille i pantha... nemres pushat UOPCE. panth ulta, camille ulta, mos se jebat. na 15min te i pod turretom rektaju
Bot je uvijek bio kinder jaje. Ali ovo kaj ti dečki kažu, dolje s full ap i rokaj, adc nek si nadoknadi sa creepovima.
Candy Factory is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 12:30   #5737
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Ako misliš igrat supp i biti u bronci onda samo supportaj adc, ako misliš izaći iz bronce, onda ap supp kao ovi već nabrojani.
pa ne mislim. ko sto rekoh, ne igram supp u rankedu. napisala sam sve gore

Quote:
CandyFactory kaže: Pogledaj post
Bot je uvijek bio kinder jaje. Ali ovo kaj ti dečki kažu, dolje s full ap i rokaj, adc nek si nadoknadi sa creepovima.
bot je uvijek bio kinder jaje mah, full ap supp, pih......
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 13:05   #5738
Malz support u bronci

Mislinm da to i jest problem nizih elo,svi gledaju LCS,LCK i npr. netko uzme Camile support i odmah se naloze na to
Niti tko zna sta je team setup,o visionu da ne govorim.



Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 14:13   #5739
Ne igram vec mjesec dva, najbolja odluka ikad
Ares88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 14:24   #5740
treba prezivjet prvo withdrawal symptoms
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.