Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2011., 17:15   #81
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Neka ti to ne bude mjerilo.
Gdje je zapovjednik Borković sinoć da dočeka svog "vojnika", ha? nema ga. Koliko sam vidio dočekao ga je Rehak koji je bio na akademiji kako ti kažeš.

Ali neka to te iznenađuje nije mene i Purdu i nas još 830 Borković dočekao niti na razmjeni u Nemetinu 14.08.1992. Baš kao niti jednu grupu prije toga 21.12.1991., 27.03.1992. 22.05.1992.

I tada je imao prečeg posla. Znam majke koje su išle kod njega po potvrde o pripadnosti na Borongaj gdje mu je 1992. bio ured. Bez te potvrde nisu mogle podići naše plaće dok smo u logoru. Znale su ga čekati i po cijeli dan, a kad bi navečer naišao ond abi rekao "danas ne izdajem potvrde dođite sutra".
Casio, znam da iz prijateljstva sa mnogim Vukovarskim Braniteljima i zatočenicima srpskih konc logora i da mnogi zamjerate ponajprije to što je kao zapovjednik obrane Vukovara Borković napustio isti prije njegovog konačnog pada, ja se sigurno ne mogu staviti u tvoju kožu i svih vas koji ste prošli pakao i torture tih konc logora.
A sad s druge strane ja osobno sam razmišljao dosta puta što bi ja poduzeo na njegovom mjestu, ja Branitelj iz Dubrovnika koji je također bio okruženju i na rubu da četnici uđu u sam grad nisam niti jednom razmišljao o predaji četnicima, jedino mi je bilo da osiguram mojim roditeljima nekim brzim gliserom po noći izlazak iz opkoljenog grada, jer bi čete vjerovatno na njima osvetili radi mene.
Teško je biti pametan i reči što bi bilo kad bi bilo, s jedne strane razumijem vas a opet s druge strane nisam sklon osuđivati ljude, odnosno nisam zlopamtilo ma koliko se nekad baš to trudio biti prema ljudima koji su mi nanijeli zlo ili nekima koji su mi umjesto hvala i zahvalnosti za učinjeno čak zabili nož u leđa.
Moje osobno mišljenje da je svega toga i sam Borković svjestan i da se on danas bori s tom nekad donesenom odlukom i savješću i da njega ta svoja odluka proganja u vidu da li je mogao ili trebao drukčije.
Mislim da on hoće tu svoju reputaciju negativnu kod jednog djela Branitelja ispraviti tako da se želi iskupiti i pokušava da se stvarno i istinski bori za Branitelje.
Spomenuo si razmjenu iz konc logora i masovne sprovode kojima Borković nije bio prisutan, a eto ti to još bolje znaš nego ja koji to znam iz priča Branitelja Vukovara i zatočenika logora, da ste poručivali vi sami Borkoviću da ga ne želite vidjeti tamo i da nije dobrodošao odnosno da je nepoželjan, pa mislim da ni ja osobno ne bi želio biti tamo gdje si nepoželjan i gdje bi možda mogao svojim prisustvom možda zakomplicirati događaje.
Ti znaš koji je Pero tromblon imao stav o Tuđmanu i namjernoj izdaji Vukovara to je napisao i u svojoj knjizi , jednu noć ja i on smo duuugo pričali o tome i totalno suprotnih stajališta, bilo je povišenih tonova i žestokih rasprava ali međusobni respect a sad i sam valjda znaš da tako više ne misli.
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:22   #82
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Ne bih više o T. Purdi i njegovim stavovima i osjećajima. Ali o tvojima i svojima već mogu!

Da sam ja T. Purda vjerojatno isto ne bih zamjerila zbog izjave o onome je li bio ili nije bio obaviješten. Shvatila bih to kao nesporazum između glasnika i primatelja, a o tome jesam li trebala biti obaviještena u nedostatku pravnog znanja možda ne bih ni razmišljala. Što se mirovina tiče, nije akcent u njihovoj visini, nego u ujednačavanju prava, a to bi trebao biti imperativ svakoga tko želi dobro braniteljima.
Aha,zanimljivo je kako bi čovjek ostavljen i izdan od svoje Vlade,kojemu su se 4 godina skrivali podatci bitno za njegovo uhićenje,nakon toga uhićenja i puštanja na slobodu,stvari trebao shvatiti na način da idu u korist Vladi...

Draga,previše je takvih blentavih izjava bilo,da čovjek povjeruje u nesporazum...

Što se tiče mirovina,svakome prema zaslugama,znam da ja nisma iskoristio ni ono pravo na automobil,tj .povlasticu prilikom kupovine,a mogao sam...

Iako je najzanimljivije po meni zakon koji je omogućio ovoliki broj branitelja,ali ok,druga je to tema...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:30   #83
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Uoće ne želim s tobom polemizirati.
Sve što sam imao to sam ti rekao.
Quote:
NINJA 07 kaže: Pogledaj post
To sam shvatio još kada sam te zadnji put zvao da se vidimo. a potvrdio si mi kad si mi napisao prijatelj pod navodnicima "".
Dajte ljudi, ne moramo se takvom međusobnom komunikacijom udaljavati, pa ne bi da ste bili na suprotnim stranama a ne na istoj i borili se za iste vrijednosti.
Ne moramo se svi u svemu slagati, pa najbolji prijatelji su nekad ne slažu u svemu ili kao da se ne dogodi da imaju totalno suprotna mišljenja.

Obojica ste Hrvatski Branitelji i uživate veliki ugled i poštovanje na ovom forumu i što je najbitnije na istoj ste strani.
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:31   #84
Ža mi je covjeka jer je evidentno da je istraumatiziran,jednostavan,obican covijek kojeg je ova vlada kao i mnoge ščepala za svoje svrhe.Ali ako ikad vidi Kosoricu moga bi je pitat kako to da nitko od njih,pa ni ona,nije posjetila ni pomogla njegovoj trudnoj ženi i djeci dok su ljudi po po Hrvatskoj uz velike prosvjede skupljali humanitarnu pomoć za njegovu obitelj koja zivi u teskoj neimastini.
dr.no1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:36   #85
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
McAucliffe, ali ti si "političar", a T. Purda je običan čovjek. Razlika je u tome što političari uvijek traže zavjere i prijevare, osluškuju i propitkuju, a obični ljudi, pogotovo oni dobronamjerni, ne misle da je sve usmjereno protiv njih i vrlo često vjeruju da je svijet bolji nego što jest.
Ne,oni koji imaju životnog iskustva i koji su se opekli,pušu i na hladno...

I oni koji su vidjeli čitav igrokaz vrha naše države,kako Jace,tako i Josipovića...

Meni je moj život pružio puno dogvorg,ali i gadnih stvari,koje su me naučile da se ne veselim na "prvu",nego da uvijek tražim skrivene motive,pogotovo kod političara...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:37   #86
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Neka ti to ne bude mjerilo.
Gdje je zapovjednik Borković sinoć da dočeka svog "vojnika", ha? nema ga. Koliko sam vidio dočekao ga je Rehak koji je bio na akademiji kako ti kažeš.

Ali neka to te iznenađuje nije mene i Purdu i nas još 830 Borković dočekao niti na razmjeni u Nemetinu 14.08.1992. Baš kao niti jednu grupu prije toga 21.12.1991., 27.03.1992. 22.05.1992.

I tada je imao prečeg posla. Znam majke koje su išle kod njega po potvrde o pripadnosti na Borongaj gdje mu je 1992. bio ured. Bez te potvrde nisu mogle podići naše plaće dok smo u logoru. Znale su ga čekati i po cijeli dan, a kad bi navečer naišao ond abi rekao "danas ne izdajem potvrde dođite sutra".
Sada ću ja biti malo zloban,pa ću pitati valja li ti i pukovnik Janjić?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:41   #87
Al je "zanimljivo" gledati danasnje skupljanje poena od strane pantovcaka i banskih dvora.Jaca ovo,Hembrang ono,Josipovic sedmo...svi se javili,jedva da se digli iz kreveta, al ih bome nije bilo za cut dok je 2mj čamio u Zenici mater im jebem podlu kukavicku!

Šta je najgore svi bacaju takve krafne u oci oko ovoga da je to nesto prestrasno.Prvo Hebrang izjavi da je to rezultat Jacine tihe diplomacije( ) pa ovaj bljedi izjavi da je to rezultat "pomirbene politike" ( ) dok je evidentno da je Srbija jednostavno "pokeraški" odustala jer nema nikakvih dokaza.Ali dokazali su bome da su Balkanski Haag koji sudi drugim drzavama sa pozicije "nevine" drzave koja rata i logora nije vidjela.
dr.no1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:42   #88
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ma kakav "glavni štab",ne prtljaj se kad nemaš pojma, Borković je koliko se ja sjećam bio zapovjednik kopnene vojske pri GSOSRH negdje 1993 ili 1994. (moram potražiti točno godinu i razdoblje).
Moja greška,umjesto stožera sam napisao štab...

Otišao je 1994.g.,znam ja to,ne moraš provjeravati...

Ali to smao pokazuje da namjerno govoriš neistine,implicirajući da je Borkovića bilo briga za branitelje dok je bio u GS,i dok je bio s Josipovićem,jer ispada da nije bilo pauze od preko 10 godina kada nije imao ni tajnicu,ni auto ili išta slično...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:49   #89
Je li ovo tema o hrvatskom branitelju Mariću ili o vašem međusobnom prepucavanju???

Samo pitam.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:52   #90
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
Casio uz sve poštovanje, ali ne djelim tvoje mišljenje i da je baš tako kako ti navodiš i da ih boli ona stvar za Branitelje onda bi isti ti koji su vodili Braniteljski prosvjed u Zagreb su mogli komodnije i jednostavnije se pridružiti ostatku ekipe na Policijskoj akademiji ili se uopće ne bi angažirali i ostali doma.
Mogli su se recimo učlaniti u HDZ i umjesto onog kromanjonca Đakića bi vjerovatno sjedali u saborskoj klupi i braniti svaki čin nepoduzimanja Kosorke i vlade i laprdati kretenizme umjesto Đakića.
Istina , mogli su na desetke lakših načina biti u vlasti ili saboru . Ako onaj simentalac Đakić može smrdit po saboru , što ne bi i pametni ljudi sa neupitnim ratnim putem bili u saboru . Đakić se zavlači jaci pod suknju sve više , jel je istraga protiv njih par pokrenuta . Pa skidanje imuniteta ... Casio - tvoja pristranost jednoj politici je i više nego prisutna . Toliko da mi se počinje gaditi . Zbog takvih neotvaranja očiju smo i zaglibili sa hdz-ovskim lopinama . Kako kaže Defence - Borkovića su mnogi etiketirali i smatran je kao nepoželjan . Ni Dedaković nije prolazio bolje i ti to Casio jako dobro znaš . No, Dedaković ej odabrao od nedavno drugi smijer i to je njegovo pravo . Iako neznači ni najmanje da je ispravno. Instrukcija hdz-a i našeg Franceka sa šuškom - Borkoviću i Dedakoviću su godinama zagorčavali život - ZBOG ČEGA Casio ? . A ljudi su povodljivi, ako ga blati naš šime, ma i ja ću ga iako nemam pojma zašto ga ustvari blatim . Malo se situacija okrenula i ljudi priznaju zablude .
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:53   #91
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
Slažem se, ma pustimo čovjeka na miru i u slobodi, da uživa sa svojom obitelji, da malo dođe k sebi, nečemo mu sad vagati svaku riječ.
Slažem se.
No ja se sjećam kad su nas razmjenili 1992. u Nemetinu srbi su očekivali kako će nas 830 napraviti sranje u Zagrebu, kako ćemo čim pređemo crtu jebati majku Tuđmanu, Vladi.....jer su nas 9.mjeseci filovali kako nas "Hrvatske neće, Tuđman nas se odreko, oni bi nas pustili ali Hrvatska nas neće....".
Tako su neki očekivali da će Purda sinoć ili danas jebati majku Vladi ovome i onome. No zajebali su se i srbi i ovi drugi.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:56   #92
Quote:
Moja greška,umjesto stožera sam napisao štab...
Otišao je 1994.g.,znam ja to,ne moraš provjeravati...
Lijepo da znaš, šteta da ne znaš i kako je odjebo nas Vukovarske branitelje u tom razdoblju kad je bio u kabinetu načelnika GSOSRH,imao vozača i tajnicu, plaću i dobar čin....nije nas ni na porti htio primiti da nam pomogne u rjašavanju naših Vukovarskih problema. Zato kažem tnamo mi Vukovarci jako dobro neke stavri o njemu, mnogi ne znaju.

No da se vratimo vidjet ćemo gdje će tema Marić biti za mjesec dana i na kojoj stranici, a gdje će biti Borkovići, Sačići i ini drugi tići. pa ćemo vidjeti koliko im je uistinu stalo do Hrvatskih branitelja a koliko do njihovih osobnih guzica.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:59   #93
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Lijepo da znaš, šteta da ne znaš i kako je odjebo nas Vukovarske branitelje u tom razdoblju kad je bio u kabinetu načelnika GSOSRH,imao vozača i tajnicu, plaću i dobar čin....nije nas ni na porti htio primiti da nam pomogne u rjašavanju naših Vukovarskih problema. Zato kažem tnamo mi Vukovarci jako dobro neke stavri o njemu, mnogi ne znaju.

No da se vratimo vidjet ćemo gdje će tema Marić biti za mjesec dana i na kojoj stranici, a gdje će biti Borkovići, Sačići i ini drugi tići. pa ćemo vidjeti koliko im je uistinu stalo do Hrvatskih branitelja a koliko do njihovih osobnih guzica.
Ako češ iskreno i pravo gledajući . Jedini koji se jagme i štite svoje guzice i fotelje godinama , su ti iz redova HDZ -a voljenog . Boli njih ona stvar i za Marića i za Purdu .
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:01   #94
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
Casio, znam da iz prijateljstva sa mnogim Vukovarskim Braniteljima i zatočenicima srpskih konc logora i da mnogi zamjerate ponajprije to što je kao zapovjednik obrane Vukovara Borković napustio isti prije njegovog konačnog pada, ja se sigurno ne mogu staviti u tvoju kožu i svih vas koji ste prošli pakao i torture tih konc logora..
E pa vidiš prijatelju pitao bih te ja da ti jutro osvane na položaju, a zapovjednika nema. Netragom nestao, pa makar uz poruku na frižideru, pa makar i preko nižeg zapovjednika,bilo koga bilo šta. Pitaš nižeg zapovjednika a on ti kaže "ni ja nisam znao, ni meni nije rekao, jbga sami smo".

No to sam ja davno prevazišao, ili bolje reći razumio i shvatio a o tome sam i pisao.
Ono što nisam razumio je njegov odnos prema nama Vukovarskim branitelja nakon Vukovara, kada nas je ignorirao i odjebo kao zadnjeej smeće.Kad nije htio doći niti na pokop Siniši Glavaševiću niti svim onim ekshumiranima iz masovnih grobnica.


Pitao bih te ja što bi mislio kad je nas skupina došla kod njega 1993. i rekla "zapovjedniče ljudi su u kurcu, nemaju činove, nemaju odlikovanja, najteži invalidi su nam bez činova, dečki u kolicima su bez odličja i činova, udovice i obitelji nestalih su nam bez činova, statusa......dajte da zajedno nešto poduzmemo dajte da to riješimo, ako mi nećemo forsati neće nitko za nas", a odgovo je bio "nemam vremena, dajte vi to" itd.itd.itd.itd.itd.
Duga je to priča, preduga.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.

Zadnje uređivanje casio : 04.03.2011. at 18:10.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:04   #95
Quote:
ivan.ridjan kaže: Pogledaj post
Ako češ iskreno i pravo gledajući . Jedini koji se jagme i štite svoje guzice i fotelje godinama , su ti iz redova HDZ -a voljenog . Boli njih ona stvar i za Marića i za Purdu .
Ništa manje i ništa više nego Borkovića i Sačića i slični tići, samo nisu u HDZ-u već u nekim drugim opcijama ili se bore da budu u njima.

Živ bio pa vidio gdje će biti tema Marić a gdje Borković i Sačić za mjesec dva-tri, pa ću te rado podsjetiti na ovaj razgovor.

Quote:
NINJA 07 kaže: Pogledaj post
To sam shvatio još kada sam te zadnji put zvao da se vidimo. a potvrdio si mi kad si mi napisao prijatelj pod navodnicima "".
Ok, drago mi je da jesi.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:07   #96
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ništa manje i ništa više nego Borkovića i Sačića i slični tići, samo nisu u HDZ-u već u nekim drugim opcijama ili se bore da budu u njima.

Živ bio pa vidio gdje će biti tema Marić a gdje Borković i Sačić za mjesec dva-tri, pa ću te rado podsjetiti na ovaj razgovor.
Prihvaćam ! A ja ću Tebe , živi bili pa vidjeli , za koje vrijeme podsjetiti , da kad se popune zatvori u RH sa našim vrlim političarima hdz-a , pitat , jel vam vrijedilo ? Podsjetit ćemo se naše "elite" .
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:14   #97
Quote:
ivan.ridjan kaže: Pogledaj post
Prihvaćam ! A ja ću Tebe , živi bili pa vidjeli , za koje vrijeme podsjetiti , da kad se popune zatvori u RH sa našim vrlim političarima hdz-a , pitat , jel vam vrijedilo ? Podsjetit ćemo se naše "elite" .
Možeš zatvoriti cijeli SDP-e i cijeli HDZ-e, opet ćeš imati isto što i sada.Imali smo i jedne i druge na vlasti. Nema tu razlike.
A jedan Purda, casio, marić....će i dalje biti samo Meso za potkusurivanje, i tu se ništa neće promjeniti. Zato mi i idu na urac ovi tazni kvazi borci za branitelje. Ma ne bore se oni ni za kakve branitelje već za svoje vlastito dupe, koje se sada našlo na margini, a do sada nisu znali kako to izgleda. I zato casio nikada više sebi neće dopustiti da bilo tko i bilo kada sa njime manipulira u svoje osoben i stranačke svrhe, niti ću takima pljeskati i skandiraati sa bine i svojom kamerom glumatati pred njima da bi oni mogli glumatati predamnom, a ond aće kasnije reć kao Sačić "a što ću mu ja".
A tko voli nek izvoli.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:17   #98
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
E pa vidiš prijatelju pitao bih te ja da ti jutro osvane na položaju, a zapovjednika nema. Netragom nestao, pa makar uz poruku na frižideru, pa makar i preko nižeg zapovjednika,bilo koga bilo šta. Pitaš nižeg zapovjednika a on ti kaže "ni ja nisam znao, ni meni nije rekao, jbga sami smo".

No to sam ja davno prevazišao, ili bolje reći razumio i shvatio a o tome sam i pisao.
Ono što nisam razumio je njegov odnos prema nama Vukovarskim branitelja nakon Vukovara, kada nas je ignorirao i odjebo kao zadnjeej smeće.Kad nije htio doći niti na pokop Siniši Glavaševiću niti svim onim ekshumiranima iz masovnih grobnica itd.itd.itd.itd.itd.
Duga je to priča, preduga.
Mogu te razumjeti, ali koliko ja vidim Sačić i dalje spominje slučaj Marić i spominje najnoviji slučaj optužbe iz srbije za akciju Maslenica i dvadesetoricu specijalaca.
Opet ne čujem političare, več Branitelje !
Ja ne znam ako mi Branitelji nečemo vjerovati u dobre, poštene i časne drugih Branitelja, tko nam drugi preostaje.
Ja prije svega ne vjerujem političarima i njihovim dodvoricama pa bili od tih neki Branitelji.
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:18   #99
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Možeš zatvoriti cijeli SDP-e i cijeli HDZ-e, opet ćeš imati isto što i sada.Imali smo i jedne i druge na vlasti. Nema tu razlike.
Skrećeš sa teme. Iako nismo o cijelokupnim političarima se polemizirali , već o dijelu hdz-a . sdp-ovci su druga strana medalje partije , a hdz partija za sebe . Niti jedni , niti drugi nisu zaslužili svoje postojanje u saboru . Ikao , nebudimo hdz-ovci pa zaboraviti tko je 17 godina na valovu , a tko 4 godine . Nisam ni za jedne, ni za druge a to SVE VIŠE naše nacije osjeti i glasno ispoljava
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:19   #100
Svi skrećete sa teme. Za međusobno prepucavanje imate temu o braniteljskim prosvjedima. Ovo je tema o Mariću.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.