Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2011., 17:20   #2741
Los termin.
Petra277 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 19:35   #2742
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
POBJEDA LJUBAVI (Triunfo del amor) - od 14. travnja u 13 sati na Novoj TV!
Baš lijepo

Ali jako loš termin

Ja nemam niš protiv glavnog para - mladi su, lijepi su, šta im fali
Već sam se začudila kak to da nema Levyja tak dugo, ne računam Zamku na Domi koja je negledljiva i gdje je on također jako loš, ali sad je, ako ništa drugo, oku ugodan , a i bolje glumi nego prije (Alex u Sortiju ).
Maite je isto ok, u Mi Pecadu je bila baš dobra, šteta što je imala tako lošeg partnera, nisu si baš odgovarali najbolje.

Nadam se da će ova serija imati dobru kemiju između glavnih junaka (kao što su je imali u CCEA), bar to ako je prema ostalome loša...
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 20:01   #2743
ajme, da je bar stave u 7, 8 navečer
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 20:01   #2744
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Ja nemam niš protiv glavnog para - mladi su, lijepi su, šta im fali
Talenta?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 20:12   #2745
Super kaj je došla ova serija Sigurno ne gledam.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 20:21   #2746
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Talenta?
Možda prije, ali sada su mi oboje puno bolji.

On je bio kriminalno loš u Acorraladi , a već mi se u Pasionu popravio dosta . U CCEA je eto imao nesreću da mu je lik tako glup i stalno cendra ko ucviljena udovica, ali je imao dobru kemiju s Mai, to se ne može poreći.
U Sortiju me pak oduševio , baš se vidi veliki napredak, i drago mi je zbog toga.
Sad me baš zanima kakav će biti u TDA.

Ona mi je u RBD bila bljuf, totalno bezlična, uopće je nisam doživjela, bzv.
U CCEA je bila simpa , opet je do scenarista što su kreirali da je lik tako glup.
A u MP je bila iznenađujuće dobra, baš sam se iznenadila kako je u nekim trenutcima nosila radnju. Imala je dobru kemiju s ostatkom postave, osim s onime s kime je trebala imati najveću - sa partnerom.
I kod nje je napredak uočljiv, sad ću baš vidjeti je li i dalje ide u tom smjeru ili stagnira.
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 21:21   #2747
No offense, ali kakvih ima, i to baš sad na našim kanalima, njihov ''talent'' je čisto dobar.

Loš termin, da.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 21:54   #2748
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Talenta?
ne bi rekla za njega da je skroz propao slucaj sto se talenta tice, dokazao je u Sortiju. njemu fali malo mozga pri biranju projekata, jer ovako nakon Carle snimat s Mejiom, čisti fracaso, s konja na magarca, kako hoćete.
no , gledat ce se, na ff, Levy scene, i amen
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 22:00   #2749
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
njemu fali malo mozga pri biranju projekata, jer ovako nakon Carle snimat s Mejiom, čisti fracaso, s konja na magarca, kako hoćete.
no , gledat ce se, na ff, Levy scene, i amen
e to se slažem , termin je loš, poklapa se sa STD, pa će scene s W također na ff
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 22:03   #2750
gleda li tko još ovu seriju?? ne komentira se baš!! hh
anchy_<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 22:48   #2751
koliko vidim po komentarima ovo neču gledati...ako su išli kupovat bolje da su uzeli prijašnju verziju "EL PRIVILEGIO DE AMAR" koja je puno bolja od ove...
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 22:54   #2752
Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
koliko vidim po komentarima ovo neču gledati...ako su išli kupovat bolje da su uzeli prijašnju verziju "EL PRIVILEGIO DE AMAR" koja je puno bolja od ove...
al ne kontaš tamo ne glumi par svih parova, najnajnajslađi, najkemičniji, ma nuklearka eksplodira kad se Maite i Will pogledaju!
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 23:35   #2753
Ma,ne gubite vrijeme gledajuci ovu glupost!Ovi Mexikanci rijetko kad urade dobru telenovelu/mislim na TELEVISU/.Cak su ASTECINE telenovele kvalitetnije!Kako su samo unakaradili PRAVO NA LJUBAV,sa ovim rimejkom!
mudrasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 23:46   #2754
Termin je baš loš. Direktan sudar s fiksnim terminom na HRT-u, koji nema šanse da nadjačaju. Bolje bi bilo da ovo ide u vrijeme Gumuš (dosta više s Turcima!!).
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 01:49   #2755
nema šanse da gledam, nit želim nit mogu
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 01:52   #2756
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
ne bi rekla za njega da je skroz propao slucaj sto se talenta tice, dokazao je u Sortiju. njemu fali malo mozga pri biranju projekata, jer ovako nakon Carle snimat s Mejiom, čisti fracaso, s konja na magarca, kako hoćete.
no , gledat ce se, na ff, Levy scene, i amen
No prije s konja u govno. Jer Mejia ja ne znam kako je on došao do toga da ga doživljavaju kao top producenta i puštaju njegove serije u prime timeu Imao je u 90-ima dobrih serija poput La usurpadore (dok on mali dečec nije pobjego pa mi je serija postala, ali je opet kraj bio dobar) ili Esmeralde, no sad ja sam tad bila dijete i ne znam koliko bi mi sada te serije bile dobre. A u 2000-ima jedino La madrastra mi se fakat sviđala.
Ne znam je li ću gledati Triunfo, mislim Maite i William, ali hoće li oni biti dovoljni? Gledala sam Privilegio koji je ono odličan. Ne znam, a i termin, valjda bu bilo reprize jer mi je tad Duena a to se ne propušta
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 01:55   #2757
Quote:
mudrasova kaže: Pogledaj post
Ma,ne gubite vrijeme gledajuci ovu glupost!Ovi Mexikanci rijetko kad urade dobru telenovelu/mislim na TELEVISU/.Cak su ASTECINE telenovele kvalitetnije!Kako su samo unakaradili PRAVO NA LJUBAV,sa ovim rimejkom!
Da, ali kako koja. One tipične 'telenovela rosa' su sranje, ali ima Azteca kvalitetnih. Recimo zadnja njihova koju sam gledala je bila 2009. Mientras haya vida. E to mi je bila naj serija koju sam gledala te godine. Mogu je usporediti s argentinskim za kojima toliko žudim, a ne znam zakaj ih naše televizije baš ne otkupljuju
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 01:59   #2758
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Termin je baš loš. Direktan sudar s fiksnim terminom na HRT-u, koji nema šanse da nadjačaju. Bolje bi bilo da ovo ide u vrijeme Gumuš (dosta više s Turcima!!).
Nemoj ti meni po Turcima
Zezam se . Ja sam isto takva bila kad je počela ludnica s 1001 noći. Ono nije to serija ako ne pričaju španjolski. no onda sam pogledala Gumuš i
i ljubav pukla. Lo siento Mexico, hosgeldin Turci. No ne mogu ja bez svoje prve ljubavi
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 09:40   #2759
Isuse, ajmese, Mai i Will :cereK: Tooooooooo!!!! Hvalim te Bože, napokon ponovo oni dvoje kod nas

Jay, ne slažem se s tobom, mislim da oni oboje imaju talenta, pogotovo Mai, jako su ljepi zajedno imaju kemiju koja osvaja Od CCEA je prošlo puno i mislim da su oboje napredovali. Nisu krivi oni ako Mejia seriju upropasti...

Da je serija tisuću puta loša, ja gledam jer su oni tamo, a ja ih jednostavno obožavam Iako nemrem podnjet Rufficu, žrtvovat ću se...
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 12:23   #2760
Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Nemoj ti meni po Turcima
Zezam se . Ja sam isto takva bila kad je počela ludnica s 1001 noći. Ono nije to serija ako ne pričaju španjolski. no onda sam pogledala Gumuš i
i ljubav pukla. Lo siento Mexico, hosgeldin Turci. No ne mogu ja bez svoje prve ljubavi
ja sam isto bila jako skeptična prema turskoj seriji,ali već prva epizoda šehi mi je bila dobra.meni su turske serije uglavnom puno bolje nego meksičke,a gledala sam meksičke od malena i fakat ih voljela.sad mi valjda više pašu turci zbog promjene temperamenta i sl.
maite je super cura i nek joj je sa srećom,ali levy me ne fascinira.a ruffo da ne spominjem.
__________________
just do it.
Lišće is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.