Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2023., 17:12   #241
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
Ebay, Amazon
Da, to bi bila opcija, izgleda da je i jedina, ali mi treba dosta hitno.

Na kraju i zaključio da možda i nije najbolji poklon sa svojim sisama i golim nogama...
__________________
Onoga dana kada nauka počne proučavati nefizikalne (duhovne) pojave, u deset godina napredovat će više nego u ranijim stoljećima svoje povijesti.
Belliall is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 23:13   #242
evo bio sad na nova.tv i gledao sam ga krajičkom lijevog oka. meni je tomb raider onomad bio fora kad se pojavio kao igrica (puno istraživanja) ali čak je i tad brzo dojadila, pregazila ju konkurencija.

prijašnje filmove nisam puno popratio jer mi je to klasična eksploatacija, ovaj sad sam zraknio više iz dosade i znatiželje.

i bez veze mi je. jer po meni LC treba prvo imati dobre istaknute noge (čak grudi ni ne toliko, ali noge...). a ova mala nema ništa. valjd su njenoj patetičnoj faci podredili scenarij, a ne obrnuto.

ništa mi ne štima u filmu, kulise efekti akcija, prejadno.

+++++
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2023., 13:46   #243
Nijedan film iz ove igre ne valja. Oni prvi sa tad sisatom i tankonogom čubastom kćeri od Johna Voighta su bili trash a ovaj noviji je isto tako nepotreban. Možda bolje uspijevaju igre po filmovima nego obratno a ovako...tanak script i nemar.
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2023., 08:16   #244
Filmovi s Angelinom su mi bili odlični dok sam bio klinac, a mislim da su tom uzrastu bili i namijenjeni. Kod Lare Croft "prešutno" dva najveća aduta su sise i guza. Uz to, naravno ide i dobro lice. Angelina je sve to imala. Alicia Vikander ima male grudi o kojima se pričalo u svim recenzijama koliko se sjećam. Svi su pisali kako su takve sise primjerenije za aktivnosti kakvima se Lara bavi. Također, male sise su primjerene 21. stoljeću u kojem se treba okaniti seksizma i slično. Što se tiče lica, tu su također pogodili - Alicia definitivno ima lice Lare Croft.

Problem cijelog filma je glupa dosadna radnja koju nije pratila niti bog zna kakva akcija koja bi se barem svidjela klincima od nekih 10 do 15 godina. Nažalost sve su zasrali, a imali su, barem po meni, dosta dobru glumicu na raspolaganju. Šteta.
komna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2023., 12:12   #245
Quote:
komna kaže: Pogledaj post
Filmovi s Angelinom su mi bili odlični dok sam bio klinac, a mislim da su tom uzrastu bili i namijenjeni. Kod Lare Croft "prešutno" dva najveća aduta su sise i guza. Uz to, naravno ide i dobro lice. Angelina je sve to imala. Alicia Vikander ima male grudi o kojima se pričalo u svim recenzijama koliko se sjećam. Svi su pisali kako su takve sise primjerenije za aktivnosti kakvima se Lara bavi. Također, male sise su primjerene 21. stoljeću u kojem se treba okaniti seksizma i slično. Što se tiče lica, tu su također pogodili - Alicia definitivno ima lice Lare Croft.

Problem cijelog filma je glupa dosadna radnja koju nije pratila niti bog zna kakva akcija koja bi se barem svidjela klincima od nekih 10 do 15 godina. Nažalost sve su zasrali, a imali su, barem po meni, dosta dobru glumicu na raspolaganju. Šteta.


mislim da su naglašeno mišićave vitke duge noge njezin glavni adut.
pogotovo zbog vratolomija koje izvodi u igrici ( a i u filmovima). znači u svemu su mogli imati lagana odstupanja osim u nogama
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2023., 12:35   #246
Zna se što je Lara. Svako odstupanje od gabarita vodi ka fijasku.
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2023., 16:32   #247
Ona prva scena di se boksa u ringu sa nekom ženskicom bas mi je doslo da im bacim sendvič poslje,ono je jako mrsavo, pa kak se uživit u takav lik.Eto meni je to smetalo jer je neki akcijski lik na rubu anoreksije, ne moras imat napumpane sise ali jače noge,ruke i guzu da,uglavnom težak promašaj u fizičkom izgledu glumice.
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2023., 17:17   #248
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
meni je tomb raider onomad bio fora kad se pojavio kao igrica (puno istraživanja) ali čak je i tad brzo dojadila, pregazila ju konkurencija.
Koja konkurencija? Nema igre koja parira svijetu Tomb Raidera. Tražio sam zamjene. Bezuspješno.
__________________
Podijelio bih s tobom otkrivenje koje sam ovdje doživio. Došlo mi je dok sam klasificirao vašu vrstu i shvatio sam...da vi zapravo niste sisavci. Svaki sisavac na ovom planetu nagonski razvija prirodnu ravnotežu s okolišem oko sebe. Ali vi ljudi ne. Dođete na neko područje i razmnožavate se...i razmnožavate dok ne potrošite sve prirodne resurse. Preživljavate jedino tako da se širite u novo područje. Na ovom planetu postoji još jedan organizam koji se isto ponaša. Znaš koji je to? Virus.
-doom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2023., 17:37   #249
Quote:
komna kaže: Pogledaj post
Filmovi s Angelinom su mi bili odlični dok sam bio klinac, a mislim da su tom uzrastu bili i namijenjeni. Kod Lare Croft "prešutno" dva najveća aduta su sise i guza. Uz to, naravno ide i dobro lice. Angelina je sve to imala. Alicia Vikander ima male grudi o kojima se pričalo u svim recenzijama koliko se sjećam. Svi su pisali kako su takve sise primjerenije za aktivnosti kakvima se Lara bavi. Također, male sise su primjerene 21. stoljeću u kojem se treba okaniti seksizma i slično. Što se tiče lica, tu su također pogodili - Alicia definitivno ima lice Lare Croft.

Problem cijelog filma je glupa dosadna radnja koju nije pratila niti bog zna kakva akcija koja bi se barem svidjela klincima od nekih 10 do 15 godina. Nažalost sve su zasrali, a imali su, barem po meni, dosta dobru glumicu na raspolaganju. Šteta.
Grudi se polako vraćaju.

Pop zvijezda Billie Eilish ih ima, sve popularnija glumica Sydney Sweeney ih ima.

Daleko je to od mainstreama, ali je bolje nego prije 10 godina, kada nitko u indistriji (osim par veteranki), nije imao grudi veće od dvojke...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2023., 22:50   #250
Quote:
-doom kaže: Pogledaj post
Koja konkurencija? Nema igre koja parira svijetu Tomb Raidera. Tražio sam zamjene. Bezuspješno.
ne znam, ja sam ju brzo izgustirao, dok metal gear solid, resident evil, silent hill, Dino Crisis, pa medal of honor i sl...sam malo duže popratio...

mislim sve je to na sličnu foru samo je okruženje drugačije
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2023., 07:25   #251
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Grudi se polako vraćaju.

Pop zvijezda Billie Eilish ih ima, sve popularnija glumica Sydney Sweeney ih ima.
I Alexandra Daddario
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2023., 07:43   #252
Quote:
Mikhail Bakunin kaže: Pogledaj post
I Alexandra Daddario
e ona ima i donekle noge

meni ova ne bi bila loš odabir

Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2023., 07:52   #253
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ne znam, ja sam ju brzo izgustirao, dok metal gear solid, resident evil, silent hill, Dino Crisis, pa medal of honor i sl...sam malo duže popratio...

mislim sve je to na sličnu foru samo je okruženje drugačije
Uopće nije slično. Mene je Tomb Raider navukao na putovanja. Nije naglasak uopće na pucačini, koliko na zagonetkama i atmosferi.
__________________
Podijelio bih s tobom otkrivenje koje sam ovdje doživio. Došlo mi je dok sam klasificirao vašu vrstu i shvatio sam...da vi zapravo niste sisavci. Svaki sisavac na ovom planetu nagonski razvija prirodnu ravnotežu s okolišem oko sebe. Ali vi ljudi ne. Dođete na neko područje i razmnožavate se...i razmnožavate dok ne potrošite sve prirodne resurse. Preživljavate jedino tako da se širite u novo područje. Na ovom planetu postoji još jedan organizam koji se isto ponaša. Znaš koji je to? Virus.
-doom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2023., 08:53   #254
Quote:
-doom kaže: Pogledaj post
Uopće nije slično. Mene je Tomb Raider navukao na putovanja. Nije naglasak uopće na pucačini, koliko na zagonetkama i atmosferi.
ma totalno je nebitno koliko sam vremena posvetio pojedinim igricama (svakako previše), a i mene je upravo to što si naveo privuklo kod TR. međutim nakon nekog vremena je jednostavno dojadilo. koliko se sjećam i u TR je bilo nekih trenutaka pucačine. što je dalo i toj igrici tu nekakvu dodatnu "draž".

a u filmovima se to još više potenciralo. mislim da filmovi nisu pogodili bit. a kako i bi kad je ona/LC u biti seksipilno koncipirana i onda je sasvim normalno da je sve ošlo ukrivo.

mislim da je kod igrica ta potreba da se likovi prikažu naglašeno seksipilno iz sasvim nekakvih drugih razloga (npr. da brže tj. lakše akceptiramo likove).

ako kod takvih obrada ne pogodiš glavni lik, taj omjer, ode sve ukrivo.

pošto je LC avanturistkinja koja se debelo oslanja na svoje mišiće onda je to trebalo potencirati, po meni. jbg ne može se verati po stijenama nekakva mršavica bez mišića. samo sam to htio naglasiti.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2023., 10:49   #255
pandan Tomb Raider igri bi bio Uncharted, tj. zenska Lara Croft - musko Nathan Drake

Angelina je Lara, ovo anoreksicno cudo nije Lara
Padrone is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2023., 23:24   #256
Pa ima dosta penjača koji ovako na prvu izgledaju slabi i mršavi, ali kad malo bolje izbliza pogledaš, vidiš da su itekako žilavi. Znam da je i Alicia dosta vježbala za film i kasnije rekla u nekom talk showu kako je odmah nakon završetka snimanja prestala s treninzima i vrlo brzo su i ti mišići nestali. Dobar primjer je i onaj lik koji se bez konopa penjao na stijenu u dokumentarcu Free Solo. Čovjek izgleda ko da je anoreksičan. Ali upravo mu mala kilaža omogućava da se lakše penje. Također, slična stvar i s majmunima.
komna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2023., 07:51   #257
Quote:
komna kaže: Pogledaj post
Pa ima dosta penjača koji ovako na prvu izgledaju slabi i mršavi, ali kad malo bolje izbliza pogledaš, vidiš da su itekako žilavi. Znam da je i Alicia dosta vježbala za film i kasnije rekla u nekom talk showu kako je odmah nakon završetka snimanja prestala s treninzima i vrlo brzo su i ti mišići nestali. Dobar primjer je i onaj lik koji se bez konopa penjao na stijenu u dokumentarcu Free Solo. Čovjek izgleda ko da je anoreksičan. Ali upravo mu mala kilaža omogućava da se lakše penje. Također, slična stvar i s majmunima.
ali nije tu samo penjanje/veranje u pitanju, tu je potreban čitav niz vještina kao što su trčanje, skakanje u dalj-vis, puzanje, plivanje, ronjenje, fizički obračuni i sl...

jesi vidjela kako izgleda jedan desetobojac?
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.