Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Pogledaj rezultate ankete: Koji internet provider vam je najbolji?
T-com 60 34.88%
A1 56 32.56%
Optima 6 3.49%
Iskon 33 19.19%
Tele2 17 9.88%
Glasovatelji: 172. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2024., 14:33   #3621
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
A ovo za MaxTV samostalno nije li to samo aplikacija koja opet traži neki internet (nigdje ne daju detalje).
Zato sam i pitao ima li internet (s dovoljnom količinom prometa). Jer ove opcije koje sam nabrojao sve zahtijevaju internet. Ako nema interneta, onda praktički preostaje samo EvoTv, ali i to je pitanje, jer je rekla da ne želi ništa po fasadi, a pitanje bi li dobar prijam bio samo sa sobnom antenom.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2024., 16:55   #3622
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Zato sam i pitao ima li internet (s dovoljnom količinom prometa). Jer ove opcije koje sam nabrojao sve zahtijevaju internet. Ako nema interneta, onda praktički preostaje samo EvoTv, ali i to je pitanje, jer je rekla da ne želi ništa po fasadi, a pitanje bi li dobar prijam bio samo sa sobnom antenom.
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
Mislim da su ti u A1 nudili satelitsku TV (trebaju na fasadu staviti sat. tanjur.) ili bi možda kod HTa mogla uzeti EvoTV (obična vanjska antena). Koliko ja znam uz sve ostale ti treba internet zajedno sa tv-om ili odvojeni internet koji ima flat jer kao što je spomenuto puno se troši. Da li bilo što od toga može bez ugovorne obaveze ne mogu tvrditi. A ovo za MaxTV samostalno nije li to samo aplikacija koja opet traži neki internet (nigdje ne daju detalje).
Da, u A1 su mi nudili satelitsku, ali i neke druge stvari (samo što te druge imaju UO pa se nisam trudila ni pamtiti što su točno).
Hm... jasno mi je sad što hoćete reći. Da, postojeći mobilni internet je dovoljan za surfanje, ali ne bi bio za gledanje televizije (tim više što je SIM kartica u nekom mobilnom 4G routeru kojeg treba svako malo isključivati iz struje).
Znači, onda tražim televiziju s internetom, s tim da bi se taj internet koristio samo za televiziju, a da ne moram plaćati dodatno za surfanje njime (mislim da je tako sad ). I da nema UO. Znate li slučajno da netko to sigurno nudi (jer gospođa u A1 mi je rekla da oni ne)?
Kate Libby is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2024., 22:01   #3623
Quote:
Kate Libby kaže: Pogledaj post
Znači, onda tražim televiziju s internetom, s tim da bi se taj internet koristio samo za televiziju, a da ne moram plaćati dodatno za surfanje njime (mislim da je tako sad ). I da nema UO.
Internet samo za televiziju (znači, ne može se koristiti za ništa drugo osim MaxTV-a) ima samo HT i košta 17,50 eura (dodatno na cijenu televizije), bez ugovorne obveze. Kod ostalih moraš uzeti normalni internet paket.
Bez interneta imaš samo satelitske opcije (to si rekla da ti ne odgovara, zbog antene na fasadi) ili EvoTv (moglo bi raditi sa sobnom antenom, ali u pravilu se traži vanjska antena).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 10:27   #3624
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Internet samo za televiziju (znači, ne može se koristiti za ništa drugo osim MaxTV-a) ima samo HT i košta 17,50 eura (dodatno na cijenu televizije), bez ugovorne obveze. Kod ostalih moraš uzeti normalni internet paket.
Bez interneta imaš samo satelitske opcije (to si rekla da ti ne odgovara, zbog antene na fasadi) ili EvoTv (moglo bi raditi sa sobnom antenom, ali u pravilu se traži vanjska antena).
Super, hvala ti
Sad imam sve bitne informacije pa prepuštam mami odluku.
Kate Libby is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 10:32   #3625
Iako ovo za internet samo za maxtv je upitne isplativosti. Jer kod npr. Iskona možeš dobiti pravi internet za par eura više (20 eura), isto bez UO.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 16:19   #3626
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Iako ovo za internet samo za maxtv je upitne isplativosti. Jer kod npr. Iskona možeš dobiti pravi internet za par eura više (20 eura), isto bez UO.
Onda na kraju ispadne najjednostavnije kod Iskona uzeti internet+TV za 30-ak € (tu računam i naknadu za najam uređaja jer pretpostavljam da će joj i to trebati)
Zapravo nisam namjeravala gasiti taj mobilni internet jer je zgodan za ponijeti na put, ali u tim situacijama se valjda može snaći i sa hotspotom s mobitela.
Kate Libby is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2024., 07:25   #3627
Nemojte nikada uzimati A1 satelitsku TV. Jednom probao i prevario se. Ne znam je li u pitanju loš tehničar ili nekvalitetan tanjur-nosač, ali na minijaturni vjetrić stalno se gubio signal. Za usporedbu, poznajem ljude koji žive na istočnoj obali Istre i gdje znaju biti jaki udari bure, ti isti imaju satelitsku TV (ne od A1) i nikada nikakvih problema nisu imali.
djzuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2024., 11:38   #3628
Najvjerojatnije je tehničar loše postavio antenu.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2024., 13:30   #3629
trenutno imam na A1 internet (mislim da 200mbps) i tv (sportski paket) za 35,44 evra. to mi izlazi u 6. mjesecu i sad ne znam što bih uzeo, tj. kod koga, opet mi treba internet + tv, ali ne znam koji jos operateri imaju osim A1, Iskona i Telekoma, koji nude to?
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2024., 19:30   #3630
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
trenutno imam na A1 internet (mislim da 200mbps) i tv (sportski paket) za 35,44 evra. to mi izlazi u 6. mjesecu i sad ne znam što bih uzeo, tj. kod koga, opet mi treba internet + tv, ali ne znam koji jos operateri imaju osim A1, Iskona i Telekoma, koji nude to?
Svi imaju ponudu internet i TV zasebno ili neki imaju u paketu.
star tracker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 12:56   #3631
Pozdrav ljudi,

Ističe mi ugovor u Optimi(Telemach) za internet+telefon.
Htio bih isključiti telefon zbog nekoristenja,znači potreban mi je samo net.
Tokom dana koriste se par mobitela spojenih na wifi,laptop(minimalno) i iptv.

Ako je netko u toku,kakve su ponude,akcije, gdje mi je najpovoljnije uzeti.
ajmoplavi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.