Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2012., 10:31   #1
Kako se financiraju antifašističke udruge?

Pozdrav!

Evo, postavljam ovu temu više kao pitanje, jer me zbilja zanima.Razne antifašističke udruge (kao i mnoge druge) dobivaju novac od države za svoje djelovanje.Pošto, koliko sam osobno vidio i posvjedočio, taj novac baš i ne odlazi na neke antifašističke aktivnosti, mene zanima koliko jedna udruga dobije novca i kako se taj raspodijeli među članovima?I da li članovi uopće nešto dobe?

Nemojte shvatiti ovo kao provokaciju, jednostavno me zanima, i trebaju mi novci, pa bi ovo došlo ko naručeno .Ne znam da li sam pogodio pdf, pa slobodno premjestite.

P.S. Nemojte mi, molim Vas, samo pretvoriti temu u još jedan "ustaša_vs._partizan" raspravu.Hvala.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.

Zadnje uređivanje Zagorski Križar : 23.01.2012. at 10:42.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 16:38   #2
Quote:
Nemojte mi, molim Vas, samo pretvoriti temu u još jedan "ustaša_vs._partizan" raspravu.Hvala.
Neću.

Quote:
"Zagorski Križar" kaže: Pogledaj post
Ja sam planirao nešto radikalnije - viza za Libanon i dobrovoljno stupanje u Falangu.....bar će biti kruha .
"Stalna na tom svijetu - samo mijena jest."

Dodatni bodovi za autora i naziv pjesme, bez googlanja.
Sova77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 16:57   #3
Šta uopće postoje neke antifašističke udruge koje dobijaju lovu od države? Za što bi trebale dobijati lovu?

Jesemu ako je tako ajmo osnovati udrugu protiv najezde turaka u Evropu... ili, ako bi to bi bilo politički nekorektno, recimo udruga za borbu protiv najezde tatara
Rufio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 17:01   #4
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
i trebaju mi novci, pa bi ovo došlo ko naručeno
Pa tko bi tebi trebao dati antifašističku plaću?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 18:50   #5
Pojasni malo o kakvim udrugama se radi, pa ćemo preimenovati i otvoriti temu, samo se javi nekom od moderatora. Ovako tema nikakvog smisla

EDIT: otvoreno. Na vama je da temu dobro iskoristite, a da ne bude raj za trolanje.

Zadnje uređivanje Primitive : 24.01.2012. at 00:32.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.