Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 23:33   #1
Povjeravanje roditeljima

Bok, u posljednje vrijeme me uzasno nesto muci, dogadjaju mi se lose stvari i jako sam se promijenila. Moji roditelji su se skroz razocarali u mene i nemaju ni gram povjerenja. Oni ne znaju da za moje ponasanje ima jako puno razloga. Danas smo se opet posvadjali i moji roditelji me smatraju uzasnom osobom. Sutra zelim po prvi put nasamo razgovarati s majkom i ispricati joj sve lose trenutke koje je u mom zivotu propustila. Zelim joj ispricati cijelu istinu jer nas trenutni odnos ne vodi nikamo,ali uzasno se bojim razgovora i s njom i ne znam kako bih joj priznala neke stvari. Povjeravate li se vi svojim roditeljima? Govorite li im sto se desava u vasem zivotu? Kako reagiraju? Jeste li im se ikada povjerili iz dna duse? Svaki vas komentar ili savjet bi mi dobro dosao. Hvala unaprijed!
donab is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 23:50   #2
Quote:
donab kaže: Pogledaj post
Bok, u posljednje vrijeme me uzasno nesto muci, dogadjaju mi se lose stvari i jako sam se promijenila. Moji roditelji su se skroz razocarali u mene i nemaju ni gram povjerenja. Oni ne znaju da za moje ponasanje ima jako puno razloga. Danas smo se opet posvadjali i moji roditelji me smatraju uzasnom osobom. Sutra zelim po prvi put nasamo razgovarati s majkom i ispricati joj sve lose trenutke koje je u mom zivotu propustila. Zelim joj ispricati cijelu istinu jer nas trenutni odnos ne vodi nikamo,ali uzasno se bojim razgovora i s njom i ne znam kako bih joj priznala neke stvari. Povjeravate li se vi svojim roditeljima? Govorite li im sto se desava u vasem zivotu? Kako reagiraju? Jeste li im se ikada povjerili iz dna duse? Svaki vas komentar ili savjet bi mi dobro dosao. Hvala unaprijed!
Jako je bitno razgovarati s njima.
Moraš se ponovno potruditi da zadobiješ povjerenje jer tako češ najlakše doći do pogodnosti poput dužih izlazaka itd..
Moraš se obavezno ostaviti poroka i svojin roditeljima dati do znanja da ti je stalo do toga da budete u super odnosima.

Nastoj biti što bolja,prisnija i sve će biti u redu.

Ja se povjeravam svojima za svaku sitnicu.
To je ispravan put i moja topla preporuka.

Sve najbolje.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 23:56   #3
Hvala ti na savjetu.☺
donab is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 00:04   #4
Quote:
donab kaže: Pogledaj post
Hvala ti na savjetu.☺
Još bi ti napomenuo ukoliko imaš loše društvo,moraš ga promijeniti.
Pravi prijatelj nije onaj koji te tjera da piješ , pušiš itd.
Ima i normalnih ljudi.
I ti si sigurno u suštini takva.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 23:49   #5
mislim da su roditelji u tom dobu jedine osobe kojima se možeš potpuno povjeriti i uvijek će ti pomoći u kakvoj god situaciji bila.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 08:44   #6
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
mislim da su roditelji u tom dobu jedine osobe kojima se možeš potpuno povjeriti i uvijek će ti pomoći u kakvoj god situaciji bila.
Trebali bi biti! Ali, taj jebeni ali....
Ima roditelja koji su roditelji samo po tome što su te napravili i rodili!
Da li su te kad saslušali, ukazali na više riješenja, ....ili samo zapovijedaju. Ako samo zapovijedaju...imaš problem!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 11:51   #7
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Trebali bi biti! Ali, taj jebeni ali....
Ima roditelja koji su roditelji samo po tome što su te napravili i rodili!
Da li su te kad saslušali, ukazali na više riješenja, ....ili samo zapovijedaju. Ako samo zapovijedaju...imaš problem!
Baš sam htio nešto slično reći.

Znate ono kad roditeljima govore kako oni moraju poznati svoje dijete?
Ili nekakve slične izjave učitelja i psihologa?

I dijete mora znati kakav je roditelj, može li mu se povjeriti.

U svakom slučaju za OP-a, ako vjeruješ svojim roditeljima, onda im se i povjeri.
__________________
"You are what you eat but I don 't remember eating a sexy beast in the morning."
TeenWindfucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 01:19   #8
Netko ima odlične roditelje pune razumijevanja i suosjećanja, netko nema. Sve je individualno. Ja međutim neke svoje najskrovitije tajne nikad ne bih mogao podijeliti!
Serengeti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.