Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 14:30   #681
Quote:
Bubamaraaaa kaže: Pogledaj post
Je li tko narucio ovo jaknu (biker jakna brusena koza bordo boje iz Outleta)? Kakva je uzivo?

https://www.mangooutlet.com/hr/women...etas4,304;Piel
Ja imam karamela boju.
Izvrsna mi je . Inače nosim 42 broj i uzela sa xl. Taman!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:31   #682
Ja nosim 34 inace, ali mi ova izgleda dosta usko.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:39   #683
Fascinantni su mi ovi na Mango Outletu, prije godinu dana, 20.09.2016, evo sad sam išla točno provjeriti na mail na potvrdi, ovu sam torbu na redovnom Mangu platila 159 kn, bila je na nekom mid season saleu, a sad oni na Outletu drže cijenu 225 kn https://www.mangooutlet.com/hr/women...cesorio;40,340

inače torba mi je bila super i sad mi baš treba takva, pa sam išla vidjeti jel je ima na outletu ili negdje. U međuvremenu mi se malo izgulila ova špagica od povlačenja po ovom metalnom, tako da sam ju još proljetos prodala jednoj curki kojoj to uopće nije smetalo, jako ju je htjela i molila me pa ajde...

Al nije to prvi put, već sam naletila na puno puno stvari kojima su puno više cijene sad na Outletu nego su bile na srednjim saleovima na redovnom mangu, a kamoli na krajnjim sniženjima.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:11   #684
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
Da,overseas...
Ja evo čamim doma i cekam mango posljku koju bi mi trebali dostaviti danas popodne...
Iskreno, iznenadila bih se da sve prodje glatko i bez problema
Želim ti sreću!

Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Ja imam 30ak narudzbi s Manga i nikad dosad nisam imala ama bas nikakav problem. Di vas zezaju?
Dostavljač zove kad mi je već praktički pred kućom i onda natezanje... Prije par godina je bio neki ok čovjek koji bi mi sakrio pošiljku negdje blizu ulaza ako nisam doma, stvarno zakon čovjek (nadam se da neće nitko nadrapati zbog ovoga)! Ali nikad od njih neke obavijesti, nisu baš fleksibilni i nedavno sam imala baš ružno iskustvo s nekakvim živčanim dostavljačem (nevezano za Mango), kiša je i valjda mu se nije dalo raditi. U najmanju ruku ti se moraš iz ovih stopa prilagoditi njima ili ode pošiljka u nepovrat. Znam da su i drugi imali slična iskustva pa mi se ne da žaliti

Nek se ugledaju na H&M!
Bam Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:50   #685
Evo, moram biti fer i pohvaliti ih (overseas)
Nakon sto sam ih maloprije pokudila, prvi put da je dostava prosla kako treba

Inace, ovo mi je otkako narucujem s manga najdulje sto sam cekala na narudzbu, 7.9. Narucila, danas tek primila, al nije do overseasa nego do manga, samo 5 dana im je trebalo da uopce posalju
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 20:43   #686
Quote:
Trnc kaže: Pogledaj post
Ja imam karamela boju.
Izvrsna mi je . Inače nosim 42 broj i uzela sa xl. Taman!
I ja imam karamel i izvrsne je kvalitete iako mi nazalost ne dodje na red cesto kolko bi htjela. Nosim 36/38, a uzela sam 38
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:13   #687
Kod mene super decko vozi za overseas! Nikad nikakvih problema. Mjenjala sam u hodu adresu dostave, slala ih na drugu osobu, jednom sam se cak s njim nasla u drugom mjestu jer smo se oboje tu zatekli... ma sve pohvale za overseas od mene!
fairy wings is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:23   #688
Meni je stigao mail da je danas dostava, nitko se nije pojavio.
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:38   #689
Meni su zadnji put prolili po cijelom paketu tintu, ušlo je i unutra, nasreću kako je roba bila u vrećicama onim sa zaljepljenim rubom nije ušlo u same vrećice ali samo zato što sam ih ja rezala i onda pažljivo izvadila sve.
Inače tinta je bila mokra tako da nije Mango kriv, a kad sam došla u poslovnicu po paket, zaposlenica mi je rekla "ako je nešto oštećeno da se javim Mangu"...iako je OVSova greška...
Sve ruke su mi bile plave a i pod.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 00:01   #690
Quote:
Bam Bee kaže: Pogledaj post
Dostavljač zove kad mi je već praktički pred kućom i onda natezanje... Prije par godina je bio neki ok čovjek koji bi mi sakrio pošiljku negdje blizu ulaza ako nisam doma, stvarno zakon čovjek (nadam se da neće nitko nadrapati zbog ovoga)! Ali nikad od njih neke obavijesti, nisu baš fleksibilni i nedavno sam imala baš ružno iskustvo s nekakvim živčanim dostavljačem (nevezano za Mango), kiša je i valjda mu se nije dalo raditi. U najmanju ruku ti se moraš iz ovih stopa prilagoditi njima ili ode pošiljka u nepovrat. Znam da su i drugi imali slična iskustva pa mi se ne da žaliti

Nek se ugledaju na H&M!
bome, ja sam prestala narucivati mango zbog ludjaka iz overseasa koji pol posto ne jebu promjene vremena dostave, samo pice po svom, nerazumni su, a jos se znaju i derati na mobitel ako im se ne javim isprve.
prije 3 godine mi je dostavljao jedan super decko. otkad je on otisao, sami idioti.

nije ni dpd za hm nista bolji.
evo vec 7 radnih dana se lovimo i oni nikako ne mogu dostaviti fckn paket kad je netko kod kuce. napominjem da radim u smjenama i doma sam ili cijelo jutro ili cijelo popodne, ali ne. oni uvijek dodju onda kad me nema. promjene vremena nacelno registriraju, ali ih se na kraju uopce ne drze.
sva sreca da mi je u doticnom paketu poklon za jedan rodjendan na kojem smo bili prije 3 dana pa sam u zadnji cas trcala kupiti nesto drugo.

sorry na romanu, malo sam se ispuhala.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 00:39   #691
Neka si, možda ovo i netko tamo negdje bitan pročita
Bam Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 08:45   #692
zivi bili pa vidjeli.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 13:22   #693
Quote:
Bubamaraaaa kaže: Pogledaj post
Je li tko narucio ovo jaknu (biker jakna brusena koza bordo boje iz Outleta)? Kakva je uzivo?

https://www.mangooutlet.com/hr/women...etas4,304;Piel
Imam je ja i meni je super. Čak vidim po gradu dosta cura u njoj. Nisam je puno nosila tako da ne mogu puno o kvaliteti.. imala sam svjetliju prije pa me živciralo što se jako prljala (u smislu preslikavanja traperica).
kovrča is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 13:27   #694
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
...
nije ni dpd za hm nista bolji.
evo vec 7 radnih dana se lovimo i oni nikako ne mogu dostaviti fckn paket kad je netko kod kuce. napominjem da radim u smjenama i doma sam ili cijelo jutro ili cijelo popodne, ali ne. oni uvijek dodju onda kad me nema. promjene vremena nacelno registriraju, ali ih se na kraju uopce ne drze.
sva sreca da mi je u doticnom paketu poklon za jedan rodjendan na kojem smo bili prije 3 dana pa sam u zadnji cas trcala kupiti nesto drugo.

sorry na romanu, malo sam se ispuhala.
Dpd mi je prije par dana ostavio paket vrijednosti 200 eura na hodniku, ispred vrata stana. Bez ikakvog maila, smsa, icega.

Overseasa i paketa nema ni danas.
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:09   #695
DPD mi je 10 dana dostavljao paket, a u biti uopće nisu jer namju ljudi.
Oversease ni bu ni mu dok se nisam u trackingu ulogirala i izarala prvi datum sljedeći i onda je krenulo pa je došao taj Mango KONAČNO.
A danas GLS, opet nšta, u sustavu - neispravna adresa. popizdim pitam dostavljača WTF jer je još jučer trebalo doći, a on da nije mogao nać adresu i da će nazvat. Pa sam mu rekla nek pogleda u Google maps i da ne zove i da smo doma. I to je isto došlo onda..

Rekla bih da im svima kornično fali ljudi, a pitam se zakaj, plaće i uvjeti su sigurno bajni.. ali ne znam kako si dopuštaju laži poput DPD-a.. Mango im je vjerojatno veći korisnik...
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:25   #696
idu mi kolektivno na zivce.
oni su tu zbog nas, a ne mi zbog njih.
uopce me ne zanima ni manjak ljudi ni koliko zaradjuju. ja tu uslugu placam i hocu da se nacrtaju kad se dogovorimo, nemam vise zivaca za muljaze.

jesam li rekla kako mi ni jucer ni danas dpd nije dostavio paket??
jucer sam cijelo jutro cubila doma, skroz do 13 (dogovorena dostava bila je do 12) - nula bodova.
zovem call centar, posijedila sam na telefonu uz onu njihovu muziku i nitko se nije javio.
saljem mail, nista.
danas se nitko ne pojavljuje, opet ih ne mogu dobiti.

pa di to ima??
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 08:07   #697
U dpd-u, odnosno njihovim kooperantima su strašni uvjeti rada (dosta šaljem preko njih pa sam si dobra s dpd-ovcima). Obujam posla im se u zadnjih par godina povećao za 90%, a broj ljudi je ostao isti. Sad su povećali cijene slanje preko aukcija za duplo u nadi da će ljudi bar manje slati pakete kad su si već toliko dostava natovaili na vrat.
Dečki nemaju vremena za gablec nego jedu u kombijima, rade po 12 sati i sl. Onda su počeli davat otkaze pa im se sad događa da im se javljaju samo stariji ljudi kojima treba sto godina da nauče kako funkcionira onaj aparatić i tako. I još dodaš faktor kiše u Zagrebu i kako se tada vozi i ne stignu ništa.
Ja poludim kada provedem cijeli dan doma čekajući da pokupi paket, a on se samo ne pojavi pa onda sljedeći dan opet ne mogu ništa nego buljit kroz prozor kad će on doći.
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 10:25   #698
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
U dpd-u, odnosno njihovim kooperantima su strašni uvjeti rada (dosta šaljem preko njih pa sam si dobra s dpd-ovcima). Obujam posla im se u zadnjih par godina povećao za 90%, a broj ljudi je ostao isti. Sad su povećali cijene slanje preko aukcija za duplo u nadi da će ljudi bar manje slati pakete kad su si već toliko dostava natovaili na vrat.
Dečki nemaju vremena za gablec nego jedu u kombijima, rade po 12 sati i sl. Onda su počeli davat otkaze pa im se sad događa da im se javljaju samo stariji ljudi kojima treba sto godina da nauče kako funkcionira onaj aparatić i tako. I još dodaš faktor kiše u Zagrebu i kako se tada vozi i ne stignu ništa.
Ja poludim kada provedem cijeli dan doma čekajući da pokupi paket, a on se samo ne pojavi pa onda sljedeći dan opet ne mogu ništa nego buljit kroz prozor kad će on doći.
mene to kao korisnika usluge ni najmanje ne zanima.
i meni su grozni uvjeti rada, ocekuje se od mene da radim cuda iz nicega i nijedna ukljucena strana nema razumijevanja.
svejedno obavljam svoj posao najbolje sto mogu i u okviru zadanih rokova.

mogu razumjeti dan-dva guzve, kise, pitaj boga cega.
ali da se 10 dana s njima na sve nacine pokusavas dogovoriti za dostavu najobicnijeg paketa, i da ja obavezno cijeli jedan dio dana cubim doma u nadi da ce se netko pojaviti pa onda corak - e, za takve stvari vise nemam ni najmanje razumijevanja.

to je razlog zasto vise ne narucujem mango jer sam s overseasom zilijun puta imala ovakvo iskustvo.
zbog toga mi je zao jer mi se srce drapa kad vidim neke lude akcije na outletu ili obicnom mangu, ali ne mogu si dozvoliti novo natezanje s njima. ne vrti se zivot oko dostavljaca.

uspjela sam mailom doci do nekog glavonje iz dpd-a, odgovorio mi je i navodno ce mi danas do 12 paket biti dostavljen.
imaju jos sat i pol. tik tak.

luda sam, ne znam jel se to vidi po postovima.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 10:53   #699
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mene to kao korisnika usluge ni najmanje ne zanima.
i meni su grozni uvjeti rada, ocekuje se od mene da radim cuda iz nicega i nijedna ukljucena strana nema razumijevanja.
svejedno obavljam svoj posao najbolje sto mogu i u okviru zadanih rokova.
Ma naravno, nije mi bio cilj da ih opravdavam, nego podijelim saznanja o glupom poslovanju firme koja bi povećavala obujam posla, a istodobno zadržala isti broj radnika. Brijam da će samo gori bit.
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:00   #700
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Ma naravno, nije mi bio cilj da ih opravdavam, nego podijelim saznanja o glupom poslovanju firme koja bi povećavala obujam posla, a istodobno zadržala isti broj radnika. Brijam da će samo gori bit.
pa to je osnovna bolest hrvata: svi bi zgrtali puno love, a nitko ne bi radio/placao zaposlenike da rade kako treba.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.