Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 11:29   #8021
a niš, ja bum ih kupila i probala s igrat s pišajem sljedeći mjesec.
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 19.09.2017., 11:43   #8022
Ja jucer narucila prek ebaya trakice, tak da dok one dodu, do tad cemo se druskat opusteno
Monikag5 is offline  
Old 19.09.2017., 11:56   #8023
ja ću za početak s njuškala uzeti, ima u kombinaciji s testićima. a to mi brže dođe nego s jebaja.
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 19.09.2017., 11:57   #8024
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
u jebemti, zar se piške i 2 na dan?

isuse a ja mislila da je s trakicama jednostavnije

btw, ne znam jel me bole sise od pmsa ili od teretane. hard to tell

požerala jaja i špek za doručak uz 2 rotkvice, za ručak, ćevapi, pečene gljive i tikvice. love this diet
Dvije dnevno samo ako smatras da se blizi o, tj da je trakica poprilicno tamna, pa recimo za par sati testiras opet da ne propustis peek. Inace je jedna dovoljna.

A sto se tice ovulacije nakon peeka, meni je kad smo prvi put pokusavali popodne bila pozitivna, a negdje u toku noci bi mi bila ovulacija, sto bi mi ff potvrdio. Sad mi vise nije tako, bila mi je o dan dva nakon pozitivne sad zadnji put. Tako da u to mozete bit sigurni samo ako uz trakice mjerite i bazalnu.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 19.09.2017., 12:22   #8025
Pozdrav cure!
Citam ovu temu povremeno i vidim da ima vas ovdje koje su stvarno dobro upucene u problematiku zatrudnjivanja te zbog toga trebam savjet
Iako sam bila sigurna da cu ostati na jednom djetetu,kako moja cura raste tako raste i moja zelja da jos jednom prođem sve ispocetka s novom mrvicom.
E sad,prije 4 mjeseca prestala sam s pilulama i otad mi je ciklus katastrofa.Cesta probojna krvarenja,osobito pred kraj ciklusa te menstruacija koja traje 3 dana(prije pilula bila je 6 i vrlo obilna).
Prosli mjesec dobila sam duphaston koji uzimam od 13.do 23.dana(ciklus mi nakon pilula traje 26;25 dana samo).U tom prvom ciklusu uzimanja duphastona krvarenje je bilo manje,iako ga je bilo osobito 5 dana prije menstrucije(zadnja dva dana duphastona).
Sutra pocinjem ponovno s njima te me zanima bili bilo lose ako npr.ostanem trudna.Iskreno,ne da mi se vise paziti i jako jako zelim trudnocu.Dr.mi je rekla da uzimam duphaston 2 ciklusa pa cemo vidjet sto dalje.Pretpostavljam da bi onda trebala vadit hormone
zija is offline  
Old 19.09.2017., 12:26   #8026
Quote:
zija kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!
Citam ovu temu povremeno i vidim da ima vas ovdje koje su stvarno dobro upucene u problematiku zatrudnjivanja te zbog toga trebam savjet
Iako sam bila sigurna da cu ostati na jednom djetetu,kako moja cura raste tako raste i moja zelja da jos jednom prođem sve ispocetka s novom mrvicom.
E sad,prije 4 mjeseca prestala sam s pilulama i otad mi je ciklus katastrofa.Cesta probojna krvarenja,osobito pred kraj ciklusa te menstruacija koja traje 3 dana(prije pilula bila je 6 i vrlo obilna).
Prosli mjesec dobila sam duphaston koji uzimam od 13.do 23.dana(ciklus mi nakon pilula traje 26;25 dana samo).U tom prvom ciklusu uzimanja duphastona krvarenje je bilo manje,iako ga je bilo osobito 5 dana prije menstrucije(zadnja dva dana duphastona).
Sutra pocinjem ponovno s njima te me zanima bili bilo lose ako npr.ostanem trudna.Iskreno,ne da mi se vise paziti i jako jako zelim trudnocu.Dr.mi je rekla da uzimam duphaston 2 ciklusa pa cemo vidjet sto dalje.Pretpostavljam da bi onda trebala vadit hormone
ne razumijem točno što te brine ako sad ostaneš trudna?

što se ''čišćenja'' od pilula tiče, takvo nešto ne postoji, jer čim ih prestaneš piti, 24 sata nakon ti više u krvi nemaš tih hormona. štoviše, većina ginekologa preporuča odmah krenuti s pokušajima trudnoće, jer su povećane šanse za zatrudnjivanje.

meni su ciklusi i nakon skidanja s pilula i nakon kiretaže bili pošemereni, isto mi je zadnja menga prije trudnoće bila neka smiješna, 3 dana, a prije pilula turbo obilna i duga. mislim da je sve to normalno, ja sam ih desetljeće pila.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 19.09.2017., 12:30   #8027
nebu loše ak ostaneš trudna


meni je npr gin rekao ako ovaj mj popišam plus da obavezno nastavim onda s dafićima 3x1 i da se čujemo za dalje
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 19.09.2017., 12:44   #8028
Ma nisam mislila bas lose,vec s obzirom da mi je progesteron nizak,(krvarenje u 2.dijelu ciklusa jel),a znam da je on tzv cuvar trudnoce ,strah me da zbog manjka istog ne pođe nesto po zlu.
Sto se tice ciscenja od pilula,znam da tako nesto nije potrebno.
No,sad cemo svakako prestat sa zastitom pa sto bude
Hvala vam curke.Svima zelim da sto prije ostvarite trudnoce
zija is offline  
Old 19.09.2017., 13:11   #8029
zato piješ dafiće

samo mi nije jasno što ti je dao tako rano. 13 dc jr baš prerano za dafiće. osim ako imaš O na 11 dc
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 19.09.2017., 13:20   #8030
Pretpostavljam da mi je dala 13.dan zato jer su mi zadnji ciklusi trajali 25,26 dana sto bi onda znacilo ovulaciju 11 ili 12 dan, ili????
Inace,danas mi je 12.dan i bas osjecam bol u lijevom jajniku od jutra.
Ovulaciju inace nisam nikad potvrdivala ni mjerenjem bazalne ni trakicama jer sam 1.trudnocu odmah osvarila.Na uzv prije malo vise od 2 mj.vidjela se ovulacija bas na 11 dan.
zija is offline  
Old 19.09.2017., 13:34   #8031
a moguće da ti je zato onda dala...
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 19.09.2017., 14:56   #8032
Quote:
Anda kaže: Pogledaj post
Jesi nekada išla na fm? Oprosti ako si već napisala, ali se ne sjećam... Meni su bili ciklusi uredni, trakice tamnile (nisam mjerila bt doduše) pa je fm pokazala da zna biti tzv. nepotpuno prsnuće folikula i onda preveliko žuto tijelo...
Bila sam samo jednom i to se potrefilo da je O uslijedila te noći ili sutradan. Liječnik je rekao da je to dovoljno.

Ja se moram malo isključit iz svega. Oko mene brdo novih trudnica i prejadno se osjećam što sam ljubomorna.
minesota is offline  
Old 19.09.2017., 15:34   #8033
Ja sam danas otisla kod doktorice zatvoriti bolovanje i odma sam joj dala da pogleda nalaz TSH od prije mj dana. Rekla je da je poviseno i odma me narucila na Rebro kod endokrinologa i to u petak, bome brzo. Jos sam morala izvaditi ponovo tsh, ft4 i anti tpo. A obzirom da to do petka trebam imati otisla sam to privatno izvadit i sutra ce nalaz biti gotov
Monikag5 is offline  
Old 19.09.2017., 22:11   #8034
Quote:
Monikag5 kaže: Pogledaj post
Ja sam danas otisla kod doktorice zatvoriti bolovanje i odma sam joj dala da pogleda nalaz TSH od prije mj dana. Rekla je da je poviseno i odma me narucila na Rebro kod endokrinologa i to u petak, bome brzo. Jos sam morala izvaditi ponovo tsh, ft4 i anti tpo. A obzirom da to do petka trebam imati otisla sam to privatno izvadit i sutra ce nalaz biti gotov
inače, kada trebate vaditi krv zbog endokrinologije, ako ste u zg ili okolici, idite u vinogradsku. rade bez naručivanja, mailom šalju nalaze i ovo za štitnjaču je gotovo obično isti dan.
My Name Is... is offline  
Old 19.09.2017., 22:48   #8035
Ja sam danas utopila jednog Kineza cisto onak da vidim ima li šta naravno Vanish bijeli je


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 19.09.2017., 23:07   #8036
Koji ti je dpo?
naonao is offline  
Old 19.09.2017., 23:52   #8037
lili pa rano nam je za ikakvo pišanje

ja ću u nedjelju ako ne dobijem. ali dobit ću. cicke bole sve jače... očekujem je u petak.
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 20.09.2017., 05:41   #8038
Vanna Bee Vol.18

Nemam pojma ja koji mi je dpo. Ili 9 ili 10 mislim.
Meni tek u ponedjeljak treba doći menga.
Kad ti pisas Evil? Sretnooo

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 20.09.2017., 06:09   #8039
Ups sad vidim! Prerano je meni za pisanje po forumu držim figetine za nedjelju!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 20.09.2017., 07:02   #8040
Jutro cure! I ja ocekujem mengu u petak, iako nema jos nikakvih znakova da stize.
Sanjala sam nocas da sa trudna, cak sam osjetila trbuh u snu, ne znam kak da vam to opisem, i onda se probudim netrudna i razocarana 😏

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.