Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2006., 16:08   #21
Evo, da malo pomognem Jay, danas je svoju jesensku shemu objavio i ABC. Ona izgleda ovako:

PONEDJELJAK
20:00 Wife Swap
21:00 The Bachelor/Supernanny
22:00 What About Brian

UTORAK
20:00 Dancing with the Stars/Set for the Rest of Your Life
21:00 Let's Rob Mick Jagger
21:30 Help Me Help You
22:00 Boston Legal

SRIJEDA
20:00 Dancing with the Stars/George Lopez/According to Jim
21:00 Lost
22:00 The Nine

ČETVRTAK
20.00 Big Day
20:30 Notes from the Underbelly
21:00 Grey's Anatomy
22:00 Six Degrees

PETAK
20:00 Betty the Ugly
21:00 Men in Trees
22:00 20/20

SUBOTA
20:00 ABC Saturday Night College Football

NEDJELJA
19:00 America's Funniest Home Videos
20:00 Extreme Makeover: Home Edition
21:00 Desperate Housewives
22:00 Brothers & Sisters

Otkazane su serije:
Alias, Commander in Chief, The Evidence, Freddie, Hope & Faith, In Justice, Invasion, Less Than Perfect, Rodney, Sons & Daughters.


A ovo su nove ABC-eve serije:

BETTY THE UGLY (Ružna Betty)

format: dramska serija/komedija

glumci: America Ferrera ("Real Women Have Curves"), Eric Mabius ("Eyes"), Ana Ortiz ("Boston Legal"), Vanessa Williams ("Chicago Hope"), Tony Plana ("24"), Ashley Jensen, Becki Newton ("Charmed"), Mark Indelicato, Alan Dale ("The O.C.")

o čemu se radi: priča o simpatičnoj i pomalo smotanoj ženi koja se nastoji uklopiti u svijet visoke mode, a bazira se na popularnoj kolumbijskoj sapunici


BIG DAY (Veliki dan)

format: sitcom

glumci: Marla Sokoloff ("The Practice," "Modern Men"), Josh Cooke ("Four Kings"), Wendie Malick ("Just Shoot Me"), Kurt Fuller ("Desperate Housewives"), Miriam Shor ("Hedwig and the Angry Inch"), Stephen Rannazzisi ("Kitchen Confidential"), Stephanie Weir ("Fun with Dick and Jane")

o čemu se radi: Priča koja kroz 22 epizode opisuje 22 dana uoči vjenčanja Dannya i Alice komično prikazujući sve probleme koji u tom opsežnom poslu mogu nastati. Kritičari su ovaj sitcom već opisali kao spoj serije "24" i filma "Nevjestin otac".


BROTHERS & SISTERS (Braća i sestre)

format: dramska serija

glumci: Calista Flockhart ("Ally McBeal"), Ron Rifkin ("Alias"), Balthazar Getty ("Alias"), Rachel Griffiths ("Six Feet Under"), Dave Annable ("Reunion"), Patricia Wettig ("Prison Break"), John Pyper-Ferguson ("Smallville"), Sarah Jane Morris ("Felicity"), Jimmy "Jax" Pinchak ("Over There")

o čemu se radi: Priča prati uspone i padove obitelji March, točnije 2 sestre i 2 brata koji se nakon iznenadne smrti svojega oca moraju suočiti sa novim izazovima od preuzimanja obiteljskog posla pa do raznih privatnih problema.


HELP ME HELP YOU

format: sitcom

glumci: Ted Danson ("Cheers"), Charlie Finn ("Life on a Stick," "The Dukes of Hazzard"), Jim Rash ("That '70s Show"), Suzy Nakamura ("Dodgeball"), Darlene Hunt ("I Heart Huckabees"), Jere Burns ("Good Morning Miami"), Jane Kaczmarek ("Malcolm in the Middle")

o čemu se radi: Autor bestsellera i terapeut poznatih ličnosti Dr. Bill Hoffman, vodi grupu ludih i sobom opsjednutih stranaca među kojim je on najluđi.


LET`S ROB... (Opljačkajmo Micka Jaggera)

format: sitcom

glumci: Donal Logue ("Grounded for Life"), Maz Jobrani ("Life on a Stick"), Sofia Vergara ("Hot Properties"), Kevin Michael Richardson ("Like Family"), Lenny Venito ("NYPD Blue"), Josh Grisetti

o čemu se radi: Eugene Gurkin godinama mašta o napuštanju radnog mjesta nadzornika groblja i otvaranju vlastitog bara. Nakon što odgleda emisiju MTV Cribs, on okuplja grupicu srodnih duša kako bi opljačkali stan Micka Jaggera.


MEN IN TREES

format: dramska serija

glumci: Anne Heche ("Everwood"), James Tupper ("Gilmore Girls"), Suleka Mathews ("The West Wing"), Derek Richardson ("Felicity"), Emily Bergl ("Gilmore Girls"), Abraham Benrubi ("ER"), Sarah Stranger ("Life As We Know It"), Seana Kofoed ("Law & Order"), John Amos ("The West Wing")

o čemu se radi: Nakon što joj propadne vjenčanje, savjetnica za veze, Marin Frist ostaje živjeti u malom gradu na Aljaski u kojem se zatekla.


THE NINE

format: dramska serija

glumci: Chi McBride ("Boston Public," "Killer Instinct"), Scott Wolf ("Everwood"), Kim Raver ("24"), Tim Daly ("Wings," "Eyes"), John Billingsley ("Star Trek: Enterprise"), Camille Guaty ("Prison Break"), Owain Yeoman ("Troy"), Dana Davis ("Veronica Mars"), Lourdes Benedicto ("24")

o čemu se radi: Priča o sudbini devetero ljudi koji su bili taoci tijekom pljačke banke u kojoj je jedna osoba ubijena. Po uzoru na "Izgubljene", početnih 10 minuta svake epizode otkriti će kroz flashbackove što se uistinu događalo tijekom talačke krize.


NOTES FROM UNDERBELLY

format: sitcom

glumci: Peter Cambor ("Up to the Roof"), Jennifer Westfeldt ("Kissing Jessica Stein"), Melanie Paxson ("Cupid"), Rachael Harris ("Fat Actress"), Michael Weaver ("Monk"), Sunkrish Bala ("Barbershop")

o čemu se radi: o paru koji iškekuje bebu i promjenama koje to donosi u njihove živote i živote njihovih bližnjih


SIX DEGREES (Šest stupnjeva)

format: dramska serija

glumci: Jay Hernandez ("Hostel"), Bridget Moynahan ("I, Robot"), Hope Davis ("Proof"), Campbell Scott ("Big Night"), Dorian Missick ("Lucky Number Slevin"), Erika Christensen ("Swimfan")

o čemu se radi: Priča o šestero potpunih stranaca koji nisu svjesni utjecaja koje imaju jedni na druge. No, čitav splet okolnosti i nevjerojatnih slučajnosti polako zbližava ove ljude i zauvijek mijenja njihove živote.

DAY BREAK

format: dramska serija

glumci: Taye Diggs ("Kevin Hill"), Meta Golding ("JAG"), Moon Bloodgood ("Eight Below"), Victoria Pratt ("Mutant X"), Ramon Rodriguez ("Rescue Me"), Adam Baldwin ("Firefly")

o čemu se radi: TV verzija filma "Beskrajan dan". Policajac iznova proživljava isti dan pokušavajući otkriti tko mu je smjestio ubojstvo.


IN CASE OF EMERGENCY (U slučaju hitnoće)

format: sitcom

glumci: Jonathan Silverman ("The Single Guy"), David Arquette ("Scream"), Greg Germann ("Ally McBeal"), Kelly Hu ("CSI: NY"), Lori Loughlin ("Summerland"), Nicholas Roget-King ("Yours, Mine and Ours")

o čemu se radi: Četiri stara srednjoškolska prijatelja se ponovno susreću i počinju svoje živote ispočetka nakon što shvate da stvari nisu ispale onako kako su planirali.


TRAVELER

format: dramska serija

glumci: Matthew Bomer ("Tru Calling"), Logan Marshall-Green ("The O.C."), Aaron Stanford ("X-Men: The Last Stand"), Viola Davis ("Century City"), Steven Culp ("Desperate Housewives")

o čemu se radi: Zbog bezazlene šale da se prorolaju kroz najpoznatiji New Yorški muzej, koji je nedugo nakon toga uništen, Jay i Tyler postaju glavni osumnjičeni za teroristički napad.

Osim ovih serija, ABC donosi i 6 polustanih epizoda skrivene kamere pod nazivom "Just for Laughs", game show "Set for the Rest of the Your Life", seriju "Greg Behrendt's Wake-Up Call" o ljubavnim savjetima parovima u krizi i reality show "Summer Share" o grupi stranaca koji provode ljeto u jednoj kući na plaži, ali samo vikendom.
D.I. is offline  
Old 19.05.2006., 10:47   #22
Stigao je i raspored novih serija na CBS-u, FOX-u i CW-u. Slijedi..........
D.I. is offline  
Old 17.07.2006., 20:17   #23
zna li itko kad je nova 6. sezona smallvilla u americi?
HPFan is offline  
Old 17.07.2006., 21:33   #24
Quote:
D.I. kaže:
Većina tih serija će se za najviše godinu dana početi prikazivati i u Europi. Zašto onda ne bi znali što je novo i što nam možda dolazi, a što se prestaje snimati. Nisam još primijetio da se u Europi emitiraju kineske i kazahstanske serije. Kad bude tako, onda ćemo ti ispuniti želju.
drugim rječima, koji škart će se otkupiti, a što ćemo dobro propustiti.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 18.07.2006., 16:47   #25
Quote:
HPFan kaže:
zna li itko kad je nova 6. sezona smallvilla u americi?
vjerojatno ili krajem 8. ili krajem 9. na UPN-u...
yvonchi is offline  
Old 18.07.2006., 20:31   #26
odlican pregled
Il Bestione is offline  
Old 18.07.2006., 20:35   #27
Ne na UPN , nego na CW

Quote:
yvonchi kaže:
vjerojatno ili krajem 8. ili krajem 9. na UPN-u...
Jay Bluebell is online now  
Old 18.07.2006., 21:51   #28
Quote:
D.I. kaže:
Većina tih serija će se za najviše godinu dana početi prikazivati i u Europi. Zašto onda ne bi znali što je novo i što nam možda dolazi, a što se prestaje snimati. Nisam još primijetio da se u Europi emitiraju kineske i kazahstanske serije. Kad bude tako, onda ćemo ti ispuniti želju.
pa onda funo kad to stigne do nas, se to napravi.
A godinu dana ranije i još 50% toga i više neće bit na našim televizijama.
Freek is offline  
Old 19.07.2006., 12:58   #29
Quote:
Jay&AmberFan kaže:
Ne na UPN , nego na CW
imas pravo na sapjanje sam skroz zaboravila...
yvonchi is offline  
Old 20.07.2006., 23:19   #30
Quote:
Jay&AmberFan kaže:
Ne na UPN , nego na CW
hvala i jednom i drugom
HPFan is offline  
Old 21.07.2006., 02:17   #31
e jel neko zna? šta su ovi sa CW-a naručili samo 13 epki od svih serija pa će one s lošom gledanosšću ukinut? wtf?

a evo novih serija Foxa:

Duets
Duets, from Simon Cowell, pairs established singing stars with celebrities outside the music industry to make beautiful music together by competing as duos for charity. The show will follow the professional singers as they instruct their partners, choose songs and perform duets in front of a panel of judges and a live studio audience. After each episode, viewers will vote for their favorite duets. The winning pair will emerge from the competition in perfect harmony, while the losers definitely will have to change their tune. (Source: FOX press release)

Happy Hour



Two 30-something men share an apartment but have conflicting views on love: One is striving to win back the girl who dumped him, and the other is coming to a disturbing realization about his fiancée.
Victor Garber finds life after <em>Alias</em>.

Justice



(previously titled American Crime) This legal drama takes viewers into the strange universe of high-profile celebrity lawyers who will go to any lengths to free their rich and powerful clients.

On the Lot
This new reality competition comes from the accomplished likes of Stephen Spielberg, Mark Burnett and DreamWorks TV. In the series, undiscovered filmmakers will go neck-and-neck to win a DreamWorks studio development deal.- MIDSEASON

Standoff



This drama revolves around a man and woman, both working as hostage negotiators, whose blossoming romance threatens to distract them from an intense and all-consuming job.

'Til Death



In this new comedy, a pair of newlyweds moves in next door to a long-married couple--and gets a surprising look at what their future might hold.

Vanished



This serialized drama follows the search for a senator's wife, who has gone missing. As the season progresses, we witness the unfolding of the conspiracy behind her disappearance through the perspectives of her friends and family, the media, and the law enforcement officers who are looking for her.

The Wedding Album
A wedding photographer, his assistant, and his office manager search for love while witnessing the dysfunction that abounds in the high-profile marriages they witness daily. -MIDSEASON

The Winner
This comedy tells the story of a 32-year-old slacker who still lives with his parents--as told through the eyes of the successful 40-something man he has become. -MIDSEASON
maaarin is offline  
Old 21.07.2006., 02:18   #32
Zatim CBS :

The Class



Jason Ritter stars in this comedy about a group of young adults who were third-grade classmates and are reunited at a surprise party.

Creature Comforts
The makers of Wallace & Gromit bring you this collection of animated film shorts, in which the voices of interviewees flow freely from the mouths of cartoon animals. Based on the hit British series of the same name, Creature Comforts will be the first animated series on CBS in thirteen years. -MIDSEASON

Jericho



After a nuclear disaster caused by several terrorist attacks destroys most of America, residents of a small Kansas town must come to terms with a new and very different reality.
OVO VAM JE ZAAAAAKON

Rules of Engagement
This new comedy follows the unique friendship between a married couple, a pair of newly engaged lovebirds, and a contented bachelor. -MIDSEASON

Shark



James Woods stars in this drama about a celebrity attorney who becomes a prosecutor. Jeri Ryan plays his new boss.

Smith



This drama follows the adventures of a team of thieves who visit different cities to execute high-level crimes.

Waterfront
Meet James Centrella, he's the mayor of Providence, Rhode Island. He's trying to juggle an uptight district attorney, the mob, an aggressive police chief, and that's just at work. At home he has a wife and three daughters. -MIDSEASON

Untitled Peter Ocko Project
Mark Feurstein stars as an up-and-coming young brain surgeon whose mentor is both inspiring and erratic. -MIDSEASON

p.s. modovi - nisam ovo mogo dodat uz prijašnji post zbog ograničenja broja slika
maaarin is offline  
Old 30.09.2006., 22:09   #33
Topic za teme bez topica

Vidim da su ljudi počei otvarat topice za serije koje nisu kod nas i to na ovom pod-podforumu ... Ajd neka onda ovo bude ovdje just in case da neka od naših televizija otupi neke od serija o kojima će se ovdje raspravljat (a i ima takvih - Vanished, Bones, Kidnapped...)

Dakle, što gledate od novih stvari?
maaarin is offline  
Old 30.09.2006., 22:31   #34
Dakle, ovako...

Vanished - je jedna od serija koja mi je sasvim gledljiva, čak štoviše, sve mi je bolja sa svakom epizodom.

Standoff - isto nije loša, naročito jel su izabrali potpuno drugi put i spojili 2 glavnih glumaca već u 1.epizodi, čak štoviše, u prvih nekoliko kadrova. Zanimljiv pristup, moram priznati. Na stranu to, ideja nije loša, ima nekakvu dozu napetosti, ali nije da baš ne trepćem cijelu epizodu.

Jericho sam pogledala samo pilot epizodu, ali kraj u svakom slučaju ostavlja mjesta perspektivi.

Supernatural - nije teoretski nova serija, s obzirom da je sad počela 2.sezona, ali nije na radaru naših tv postaja. I LOVE it!!!

Kidnapped mi je na radaru, ali nisam još stigla pogledati 1. epizodu. Jel ima netko da je može prokomentirati? Iako, Timothy Hutton zvuči zanimljivo...

BTW, dobra ideja sve staviti u jedan topic.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 30.09.2006., 23:18   #35
Vidi vak - Vanished je na rubu otkazivanja... Zašt? Jer u priči jednostavno nema mjesta za full sezonu, a kamoli za drugu... Ako misliš da je Kidnapped isti klinac, think again U kidnappedu se istražitelji jednom otmicom bave jednom sezonom, tako da je to novi koncept...

Meni je Jericho luda serija, iako sad u drugoj epizodi neš preglupo - zašitit će se od radijacije papirnatim vrećama i samoljepivim trakama?!

Meni je Justice ovako dobra serija, tj. bila, jer ju je Fox stavio na hiatus, a kad Fox stavi nešta na hiatus, možemo se pozdravit sa serijom...

Heroes i Studio 60 su mi vrhunske serije, i NBC se definitvno vratio među žive ove sezone

Spomenula si Supernatural - predobra serija, ono SF serija sa elementima krimi serije, odličan spoj

Ovako pogledao sam i Ugly Betty, seriju o ružnoj ženskoj koja radi za urednika nekog modnog časopisa, ili šta je već - puno se pričalo o tom, al mene i nije baš oduševila...

Zatim Standoff - čisto okej serija, nekak mi izgleda kao smjesa svih krimi serija koje smo dosad gledali... I to je upravo to - dosad gledali, aka, sve već viđeno... Serija je također blizu otkazivanja...

Dobar mi je i Help me help you, ona komedija sa psihijatrom i grupom klijenata

A od starijih serija kojih nema kod nas, Boston legal, The new adventures of old Christine, Bones, Weeds, The Unit, Everybody hates Chris i My name is Earl su mi zakon
maaarin is offline  
Old 30.09.2006., 23:52   #36
Quote:
maaarin kaže:
Vidi vak - Vanished je na rubu otkazivanja... Zašt? Jer u priči jednostavno nema mjesta za full sezonu, a kamoli za drugu... Ako misliš da je Kidnapped isti klinac, think again U kidnappedu se istražitelji jednom otmicom bave jednom sezonom, tako da je to novi koncept...

Meni je Jericho luda serija, iako sad u drugoj epizodi neš preglupo - zašitit će se od radijacije papirnatim vrećama i samoljepivim trakama?!

Meni je Justice ovako dobra serija, tj. bila, jer ju je Fox stavio na hiatus, a kad Fox stavi nešta na hiatus, možemo se pozdravit sa serijom...

Heroes i Studio 60 su mi vrhunske serije, i NBC se definitvno vratio među žive ove sezone

Spomenula si Supernatural - predobra serija, ono SF serija sa elementima krimi serije, odličan spoj

Ovako pogledao sam i Ugly Betty, seriju o ružnoj ženskoj koja radi za urednika nekog modnog časopisa, ili šta je već - puno se pričalo o tom, al mene i nije baš oduševila...

Zatim Standoff - čisto okej serija, nekak mi izgleda kao smjesa svih krimi serija koje smo dosad gledali... I to je upravo to - dosad gledali, aka, sve već viđeno... Serija je također blizu otkazivanja...

Dobar mi je i Help me help you, ona komedija sa psihijatrom i grupom klijenata

A od starijih serija kojih nema kod nas, Boston legal, The new adventures of old Christine, Bones, Weeds, The Unit, Everybody hates Chris i My name is Earl su mi zakon

Što znači hiatus?
matko4 is offline  
Old 01.10.2006., 00:01   #37
kao, na čekanju, trenutno se ne emitira dok se ne odluči što će se sa serijom... Ili može značiti da je na pauzi između sezona ili na pauzi od nekoliko tjedana prije novih epizoda... U ovom kontestu odnosi se na ovo prvo
maaarin is offline  
Old 01.10.2006., 00:17   #38
Quote:
maaarin kaže:
Vidi vak - Vanished je na rubu otkazivanja... Zašt? Jer u priči jednostavno nema mjesta za full sezonu, a kamoli za drugu... Ako misliš da je Kidnapped isti klinac, think again U kidnappedu se istražitelji jednom otmicom bave jednom sezonom, tako da je to novi koncept...
Zatim Standoff - čisto okej serija, nekak mi izgleda kao smjesa svih krimi serija koje smo dosad gledali... I to je upravo to - dosad gledali, aka, sve već viđeno... Serija je također blizu otkazivanja...
Standoff ima peh što ga je na mjesec dana zamijenio baseball. Isto se odnosi i na House, jedino što je House već establirana serija i nije joj to neki problem. Sa Standoff je druga priča.

Za Vanished nisam baš sigurna...imaju oni još šanse, čini mi se. Za sada imaju 10 epizoda, ako se ne varam...a dosta se digla graja da će Gale Harolda zamijeniti Eddie Cibriani, pa se sad zanimacija digla i zbog toga. Vidjet ćemo što će biti kad dođe 11.mjesec.

Još čekam i 1.mjesec da počne serija "Raines", sa Jeff Goldblumom. Ima perspektive.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 01.10.2006., 00:22   #39
Imaš pilot na netu...
maaarin is offline  
Old 01.10.2006., 00:26   #40
Već izašao pre-air? Nisam znala! Hvala!
Mislila sam da neće još, pa nisam ni gledala...sa razlogom ljudi kažu: misliti je drek znati.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.