Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2009., 17:38   #6701
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
od svibnja?? a trebali biti na jesen prosle godine

ovo su reprize. ide svaki dan(pon-čet) nakon kevin hilla kad završi.
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 18:10   #6702
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
bas me zanima kako to da je sylar prezivio. moze biti da je danko fulao to mjesto, jer je sylar prije jos govorio kako postoji malo mjesto koje se treba pogodit (ne znam dal je to claire rekla ili on)




pa.. njemu su moci oduzete pa normalno da ce doci do nekih komplikacija. valjda ce se objasniti kako i zasto
sylar


nadam se da hoće jer mi to stvarno nije jasno, kontam to da ih je imao kad ga je mali matt uključio...al mislila sam da to vrijedi samo kad je mali u blizini... baš me zanima hoće li i peter dobiti svoje nazad na neku foru
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 18:17   #6703
Quote:
krivonja kaže: Pogledaj post
sylar


nadam se da hoće jer mi to stvarno nije jasno, kontam to da ih je imao kad ga je mali matt uključio...al mislila sam da to vrijedi samo kad je mali u blizini... baš me zanima hoće li i peter dobiti svoje nazad na neku foru
ja sam pomislio da je to radi andoa koji mu je stavio ruku na ramena kada je pokušao zaustaviti vrijeme
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 18:35   #6704
Quote:
dbozic39 kaže: Pogledaj post
ja sam pomislio da je to radi andoa koji mu je stavio ruku na ramena kada je pokušao zaustaviti vrijeme
mozda se jadan prenategnuo al i dalje mislim da to ima veze sa arthurom, tj. njegovim oduzimanjem moci. mislim da ce mu trebat ili andova moc da potakne njegovu moc ili baby matt-o parkman
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 20:00   #6705
Pa ja mislim da je beba ponovno pokrenula moć zaleđivanja vremena, a ni Ando ne odmaže... Ali još uvijek Hiro ne može raditi ništa drugo osim toga, tako da mi ništa nije bilo čudno
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 20:25   #6706
1.sezona?
__________________
"People assume that time is a strict progression of cause to effect. But actually, from a non-linnear, non-subjective viewpoint, it's actually more like a big bowl of wibbly-wobbly, timey-whimey...stuff." ~The Doctor
Forum071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 20:27   #6707
ja još nisam pogledao.. tako će to biti sad kad je škola planiram pogedat navečer, nadam se da ću uspjet
__________________
"People assume that time is a strict progression of cause to effect. But actually, from a non-linnear, non-subjective viewpoint, it's actually more like a big bowl of wibbly-wobbly, timey-whimey...stuff." ~The Doctor
Forum071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 21:23   #6708
24. epizoda je jedno veliko razočarenje za mene

Ovo s podvojenom ličnošću mi je bilo super te je kao "njegova Mama" ga uvjerila da i dalje bude psihopat kao što je sad to je bilo predobro...
Micah mi totalno bez ikakve veze ubačen u današnju epizodu,al dobro i to može proć...

Hiro & Ando na kraju...Ono s krvlju, ne vidim smisao čemu opet kompliciranje oko Hira,mislim da je dovoljno bilo u season finale-u 1. sezone i u polovici 2. sezone

Na kraju Slyar,mislim koji je K**** ovim scenaristima...Već 58 epizoda se naglašava kako je Sylar jedini nepobjediv(uz Petera,ali samo kad ima sve moći) te da ga se jedino može ubit ako mu se zabije oštri predmet u potiljak... Neka mi neko onda objasni poantu Dankovog pokušaja da ga ubije i Sylarova uzdizanja nakon zabijenog oštorg predmeta u zatiljak...
Poanta??? Scenaristi pokazuju kakve su budale
Moja najdraža serija, ali definitivno molim Boga da im 4.sezona bude zadnja jer se uvlače u takve nebuloze čak i one za koje 58 epizoda tvrde da su jedinstvene(pa se ispostavi da nisu)

__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 21:53   #6709
Vidim da sve više ljudi dolazi do istog zaključka
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 21:54   #6710
Haaaaa?? Andy to pompozno najvaljivanje za reprize

OMG koja bolesna televizija
Stvarno nemam komentara, u Americi idući tjedan završava 3.sezona a oni repriziraju 1. sezonu

o bože bože
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 21:56   #6711
Mislim ogroman sam fan,ali ipak ne želim na ovo gledat subjektivno jer nema nitko da pogazi ovu moju tvrdnju sa sylarom

Prvi bih bio najsretniji da nisu ovako usrali moju omiljenu seriju, ali iz aviona se vidi da ovo više nisu oni heroes-i,a šta je najgore to i ratingsi pokazuju
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 22:01   #6712
Da, i meni smeta što sami sebi skaču u usta. Ako ga se može ubiti nečim u potiljak, nek tako bude. A ne sad smišljati neki ludi razlog zašto je on iznimka
Recimo i Ando mi je blesava radnja - kad su i njemu dali moći I dali ih Mohinderu, i ispada da svi osim Benneta imaju neku moć
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 22:05   #6713
Dobro Mohinder ih je ubrizgao,a na Anda se prolilo ono...Ajd to mogu razumjet,ali ovo...preseravanja...Mi na kraju 3 sezone saznamo da Angela ima moći totalno nepotrebno

Mene sam nervira šta su neki ljudi previše subjektivni...Prvi sam koji obožava Heroje i to zna 90% ovoga pdf-a, ali što jest jest ovo počinje biti TRASH
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 22:06   #6714
koja razlicita misljenja na sve strane.
na pocetku ove stranice vidis da netko kaze da je ovo jedna od boljih epizoda sezone a na kraju stranice neko drugi kaze kako je razocaran
I zasto tolko zurite sa tim sa Sylarom? siguran sam da ce objasnit. Zasto bi se sve u jednoj epizodi trebalo objasnit? ne razumijem.

I za one koji ih gledaju, doslo vam je puno sneak peek-ova
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 22:08   #6715
Molim te Alene prekini s tom prozirnom subjektivnošću...Šta se ima objasnit sa Sylarom, šta opet je bila pomrčiina koju nismo vidjeli
C mon, s tim Sylarom su zasrali jer ako je jedino što nikad nije bilo upitno to je bilo Sylarova slaba točka, koja odjednom nije slaba

Da nije Jelena Veljača počela pisat scenarij za Heroje, sve mi se čini da je
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 22:11   #6716
Slažem se za Sylara - ako nešto kažeš da je činjenica, nek to i dalje bude.
Ma Andu nisu trebali dati moći, ako se mene pita
I da, meni bi bilo puno bolje da je ostala Nikki, a ne da smo imali Tracy

Ova sezona je taaako daleko od početka serije. Naravno, ima dobrih stvari ali i onih suprotnih

Ajd za Angelu mi nije smetalo što ima moći, jer se to kao pretpostavljalo

Sneek peekove sad prije finala neću gledati
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 22:21   #6717
dobro ja angelu neću komentirat jer mislim da ne bi bilo sretnije osobe od mene da ta prokelta baba rikne

Neću ni ja gledat SP-ove prije finala...Ma ja sam htio da Ando dobije moći jer mi je više dosadio bez moćiju,al ne vidim poantu da sada njegova moć kao šteti Hiru jer ga je ovaj taknuo i raskrvario... OMG sam u nebuloze odlaze...

BTW Alene ne tražim da se odmah riješi sve, al idući je tjedan season finale koje traje sam 40-ak minuta...a s Heroesima kada završi volumen nema nekog pretjeranog nastavljanja u novi - hoću reć da se sve nekako riješi...a baš me zanima na šta će ličit 25 epizoda...Na cirkus-rečeno je da su tri smrti u ovoj sezoni...Ako je Tracy živa, znači da su još 2 smrti ostale jer je Daphne odaplea...Pretpostavljam da je to Danko i nadam se Angela
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 22:22   #6718
Piše za Tracy - da gledamo finale. Znači zaključite sami
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 22:33   #6719
rekao sam i ja i za mene je 24 epizoda razočarenje ne vidim ništa dobro u njoj osim zadnjih 10 minuta samo sam gledao kada će završiti.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 23:27   #6720
Sad je Alen umukao jer ne zna čime da pobije moju tvrdnju
Hvala što si zabjelila, ne želim čitat
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.