Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2012., 23:17   #4681
The body shop Chocomania Body Lotion- imam suhu kožu i na početku je bilo sve super, al kako je vrijeme prolazilo tako mi se valjda koža navikla i nije mi ju baš nešto njegovao. Miris isto tako na početku divan,a kasnije nemam pojma šta se dogodilo ugl bio mi je nekako čudniji... Moram sad probat njihove body buttere, nadam se da će biti bolji od losiona...
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 02:04   #4682
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
Sapunoteka Pivski sapun s klinčićom i ružmarinom - povlači mi se jedno 4-5 mjeseci po kupaoni. Ni do koljena običnom pivskom kojeg više nemaju. Nikako nije za depilaciju, kao što piše na njemu, štopa britvice u trenu. Ne bum više kupila.
ovaj obični pivski?


kak nemaju, kupila sam ga ja prije jedno mjesec dana (a dalje je u ponudi na web šopu). meni super za depilaciju, britivice odlično klize prek njega. zamjenio mi kupovne pjene, a trajeee.. moram kupiti novi slj.tjedan
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 17:30   #4683
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Sisley Phytocernes + korektor - vise ga necu kupovat jer sam otkrila mnogo bolju a jeftiniju zamjenu
koju koju?
Helou Kiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 18:10   #4684
Quote:
Helou Kiti kaže: Pogledaj post
koju koju?
Estee Lauder DW korektor
Bolje prekriva, lakse se razmazuje, ne isusuje kozu podocnjaka

A kaj je najbolje imala sam ga doma nonstop i nisam ga rabila a to cudo je super
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 19:14   #4685
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Estee Lauder DW korektor
Bolje prekriva, lakse se razmazuje, ne isusuje kozu podocnjaka

A kaj je najbolje imala sam ga doma nonstop i nisam ga rabila a to cudo je super
Joj, ja sam ga isto dobila u nekakvom božićnom setu kojeg sam kupila zbog ruža i maskare i nisam ga mjesecima koristila dok ga slučajno nisam isprobala i shvatila da je odličan.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 23:13   #4686
Da, taj double wear korektor je odlican.
Ot:
aquolina pink sugar dezic u spreju - definitivno prejak miris za ovo doba godine, ali dugo mi se povlacio po kupaonici pa sam ga potrosila na silu. Ne bih kupila ponovno
balea losion od badema - isto kao gore
babylove djecji puder - dobar kod iritacija, cak i umjesto sampona za suho pranje
aveo skidac laka s mirisom sumskog voca - dobar i povoljan
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 01:12   #4687
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
aveo skidac laka s mirisom sumskog voca - dobar i povoljan
ja ovaj skidac jako volim. kosta nista (oko 5 kn) a super je i jedan od rijetkih za kojeg moj dragi ne prigovara da se gusi od njega (i istina, bas fino mirise )
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 08:52   #4688
Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post
ja ovaj skidac jako volim. kosta nista (oko 5 kn) a super je i jedan od rijetkih za kojeg moj dragi ne prigovara da se gusi od njega (i istina, bas fino mirise )
I ne sadrzi aceton
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 12:07   #4689
Puno toga, vjerojatno ću nešto zaboraviti...

Babylove krema za lice - odlična zamjena za kreme koje inače koristim, ali i odlična svenamjenska krema (ruke, stopala itd.)

Babylove losion za tijelo - mastan i teško razmaziv, potrošila sam ga zbog eko svijesti

Balea ulje za tuširanje - odlično, kupujem ponovno

Ulola maslac, naranča i cimet - preuljasto, premasno, upitna hidratacija

Sapunotekin sapun od anisa i kakaa - totalno fantastičan i obožavan proizvod za nju i njega

Borjouis zeleni dezedorans s kuglicom - super za jesen/zimu, kad dođu vrućine varijanta u spreju, Bionsen i Alverde

Manhattan powder blush, apricot - toliko ga dugo nosim i obožavam, no priznajem ipak mi je dosadio, prelazim na roskaste tonove, a ovaj neotvoreni vjerojatno poklanjam

Essence tuš u olovci - dobar, no ipak ću potražiti bolji

Uriage Aqua Precis za suhu kožu - THE krema, prvom prilikom kupujem opet

Mullerov šampon od pive - dobar, nekako mu se uvijek vraćam, sad isprobavam Afroditin od naranče
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 18:16   #4690
Babylove ultra sensitive losion - bio mi je odličan kad mi je koža tijela reagirala na sve druge losione i gelove za tuširanje (ne znam što je bilo, nemam alergije inače, ali držala me neka vrsta alergije jedno mjesec dana) i jedino ovaj losion mi nije na tijelu izazivao neke reakcije, hidratantan je, samo se teško razmazuje

Balea Cisschimmer gel za tuširanje - zimsko LE, tek sad došao na red, bio je ok

L'oreal total repair šampon i regenerator - fantastični, definitivno kupujem opet, ne maste mi kosu, a lijepo se "složi"

Melem - mijenjam između njega, klasičnog labella i balea sensitive

Gillette Satin Care sensitive gel za brijanje - nije loš, ništa posebno drugačiji od baleinog, ne vidim zašto bi proizvod koji jednako dobro odradi posao davala duplo više novca..

Balea gel za brijanje - namjerno sam ih istovremeno kupila, da vidim kakva je razlika..

Bioderma Sensibio AR - jako dobra! probat ću naći jeftiniju alternativu, ako ne definitivno kupujem opet
yslp is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 18:25   #4691
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
ovaj obični pivski?

kak nemaju, kupila sam ga ja prije jedno mjesec dana (a dalje je u ponudi na web šopu). meni super za depilaciju, britivice odlično klize prek njega. zamjenio mi kupovne pjene, a trajeee.. moram kupiti novi slj.tjedan
Ovaj sa tvoje slike je nova verzija. Prijašnji pivski je bio sav ovako oker ko vrh i nije sadržavao čajevac,ko ovaj. U njemu je bilo i kurkume, a umjesto paprike sadržavao je kaolin. I bio je okrugli Čak sam i kosu s njim prala, bio je odličan .
Radi se o ovome:
http://www.beautyaddict.net/hr/sapun...r-soap-review/
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 11:19   #4692
Yves Rocher balzam za usne Repair, sa shea maslacem - kao i sve njihovo, ludilo miris, nikakva hidratacija, ni nj od njege...

My Body Urea krema za ruke - da ne smrdi bila bi fantastična krema za ruke, ovako me miris dokrajči...
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 12:07   #4693
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
Ovaj sa tvoje slike je nova verzija. Prijašnji pivski je bio sav ovako oker ko vrh i nije sadržavao čajevac,ko ovaj. U njemu je bilo i kurkume, a umjesto paprike sadržavao je kaolin. I bio je okrugli Čak sam i kosu s njim prala, bio je odličan .
Radi se o ovome:
http://www.beautyaddict.net/hr/sapun...r-soap-review/
aha
ja sam sa ovim probala kosu, al nula bodova. zato mi je san za depilaciju
moram ga kupiti ovih dana, zaboravila sam jučer..
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 17:34   #4694
- Yves Rocher Hammam maska za lice i kosu - za lice dobra, za sve ostalo bezveze, puno gline ali ništa ulja, dobra sitna zrca, ok kao peeling
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 20:27   #4695
Quote:
merlinka kaže: Pogledaj post
Yves Rocher balzam za usne Repair, sa shea maslacem - kao i sve njihovo, ludilo miris, nikakva hidratacija, ni nj od njege...

My Body Urea krema za ruke - da ne smrdi bila bi fantastična krema za ruke, ovako me miris dokrajči...
ja upravo koristim ovaj balzam za usne i meni je odličan,ali inače nemam zahtjevne usne

OT:
Dove minimising wild rose-ok dezić,kupila bih opet ali nisam našla kad sam kupovala novi
Rexona girl-crveni dezić u spreju, kupila sam kad je bio na akciji da ga isprobam i sigurno neću opet, nije me baš oduševio ni mirisom ni trajanjem
Yves Rocher gel za tuširanje s cvijetom pamuka-ok, no sumnjam da ću kupiti opet
bella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 09:37   #4696
- Nivea baby Wash Lotion - odlična blaga umivalica, super skida šminku
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 10:36   #4697
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
ovaj obični pivski?


kak nemaju, kupila sam ga ja prije jedno mjesec dana (a dalje je u ponudi na web šopu). meni super za depilaciju, britivice odlično klize prek njega. zamjenio mi kupovne pjene, a trajeee.. moram kupiti novi slj.tjedan
Ajde nisam jedina kojoj je bio odličan za brijanje
A što se tiče pranja kose, 0 bodova, kosa mi je poslije bila nekak kruta i sljepljena u pramenove, bljak.
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 17:50   #4698
Uriage Aquaprecis kremu za normalnu/mješovitu kožu - odlična lagana krema, ne čepi pore, lice se od nje ne masti i bila je jako dobra hidratantna podloga ispod Garnier BB kreme. šteta je što nema barem neki mali faktor za svaki dan, jer mislim da bi bila savršena za ljetne vrućine.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 21:56   #4699
Palmolive gel za tuširanje Honey and Nourishing Milk-u redu je, miris ne ostaje dugo na koži, mislim da neću ponovno kupiti, nije mi nešto poseban, trošim zalihe
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 23:55   #4700
Gliss Kur Shea Cashmere maska za kosu. Ja te maske koristim umjesto regeneratora i stavljam samo na vrhove. Samo povremeno na cijelu kosu. Dobra mi je bila, ali naravno da imam zaliha pa za sada ništa od kupovine.
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.