Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 20:50   #4721
Bok ljudi, vidim da se pisalo ovdje i o suprasorb foliji (nadam se da sam pogodila naziv). Ono sto mene zanima je dali svi tato majstori žele to stavljati ili ne? Na stranici Gandalfa i Zeleta nema nista o tome. Jedino Octopus pise da stavljaju a u Octopus ne bi nikako isla. Foliju moram sama kupiti? Ako netko moze napisati gdje u koja je cijena bila bi vam zahvalna
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:00   #4722
Zašto ne bi u Octopus?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:29   #4723
Jer sam prije cca 4 god isla tamo na pirsanje i nisam bila zadovoljna
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:35   #4724
Stvarno? A bas ful puno recenzija je da su odlicni.
Nisam bila kod njih, ali palo mi je na pamet više puta onako impulzivno u prolazu navratit na neki mini-tattoo.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:47   #4725
Gle, Octopus svi hvale i to sigurno nije bez vraga. Samo sam ja eto imala iskustvo da sam busila resicu i da mi se inficiralo iako sam se drzala uputa. A imam rupice na resicama od djetinjstva kada se to radilo u zlatarnama i nikada nikakvih problema.
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:11   #4726
Infekcija nije nužno povezana sa salonom, cesto je problem u održavanju. Radila sam dva pirsa tamo, decko tetovirao pola leđa i oboje smo jako zadovoljni.

No ako ipak ne zelis, foliju možeš kupiti i sama u trgovinama nedavno linkanim i ponijeti sa sobom u salon.

Nego, meni su svi rekli cijenu preko fejsa, a raspitivala sam se u desetak salona. Imala sam točne dimenzije i crtež tetovaze.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:43   #4727
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Nego, meni su svi rekli cijenu preko fejsa, a raspitivala sam se u desetak salona. Imala sam točne dimenzije i crtež tetovaze.
također..baš čudno da ti ne žele reći
ja sam svima poslala sliku, napisala dimenzije i lokaciju gdje bi htjela tattoo i svi su mi rekli cijenu
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:43   #4728
Quote:
Rachellina kaže: Pogledaj post
Gle, Octopus svi hvale i to sigurno nije bez vraga. Samo sam ja eto imala iskustvo da sam busila resicu i da mi se inficiralo iako sam se drzala uputa. A imam rupice na resicama od djetinjstva kada se to radilo u zlatarnama i nikada nikakvih problema.
Nisi jedina koja je to dozivjela, s time da sam se i ja drzala uputa da bi na kraju ispalo da uopce nisam ja kriva nego premala (prekratka) nausnica (pirs) od koje mi se cijelo uho napuhalo, ajme kad se sjetim.

OT: Mislim da cu za pocetak ipak napravit manji tattoo (stavila sam na prijasnjim stranicama slike i pitanje, al nitko mi nije odgovorio) na nekom manje vidljivom mjestu i Memories mi se cini ok za to.
SekaSis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:14   #4729
Ima li ovdje tko sa preporukom za majstora u Splitu?
Samo ovlas sam prolurkala topić, uglavnom se referirate za Zg..

MisliN ja znaci neznam nista od tetoviranju osim da bi htjela jednu malu tetovazicu napravit. Pa tako nasumicno krenwm trazit informacije svaku jesen pa eto mozda se ove jesni cak i odlucim

Uglavnom generalna ideja je ili vrat ili iza uha, nekakva maca bi bila i u biti vjerujem da sliju kakvu nadjem kad se jednom def odlucim vise manje ce moci bilo koji majstor reproducirat, samo mi ne bitno ono, da ne zavrsum sa sepsom u bolnici i sl

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 13:29   #4730
Je li se netko tetovirao u Zadru u studiju Tiamat ili studiju ZD Ink? Htjela bih tetovirati ispod kljucne kosti jedan natpis ali ne zelim da to nekako jeftino izgleda. Ako se netko tetovirao u jendom od studija, kakvi su?
lalalala3105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:37   #4731
u petak utefterila prvu tetovažu

Studio Točka u Rijeci

prezadovoljna.....baš je lijepa,font predivan....velika nekih 14x4

a bolilo nije ništa

__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 18:01   #4732
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ima li ovdje tko sa preporukom za majstora u Splitu?
Casa Occulta.
Kid Kros je jedan od najboljih tattoo majstora u EU. A i jako je cijenjen u svijetu.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 18:19   #4733
tko vas je pirsao u octopusu?
irena je jedina koja je vrh.
ikad. igdje.

mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 19:06   #4734
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
Casa Occulta.
Kid Kros je jedan od najboljih tattoo majstora u EU. A i jako je cijenjen u svijetu.
Hvala! Nađoh ga na fejsu, prekrasnih radova ima

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 19:50   #4735
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Hvala! Nađoh ga na fejsu, prekrasnih radova ima

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Računaj na to da moraš dosta dugo čekat na neki termin, jer je non-stop bookiran. Al isplati se čekat.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 20:56   #4736
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
tko vas je pirsao u octopusu?
irena je jedina koja je vrh.
ikad. igdje.

nije li prije par stranica baš za octopus bila neka loša recenzija?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 21:39   #4737
Može pitanje?

Kao što sam rekla u petak stavila prvi tattoo iako sam već u nekim godinama, ali s obzirom da mi je to bila dugogodišnja želja, eto poklonio muž za rođendan.

Gdje da idem pitala sam moju doktoricu na kojoj sam isto vidjela tetovažu i ona me poslala u Točku u Rijeku.

Nazvala, naručila termin od danas do sutra, došla sa onim što želim staviti i to su mi i stavili. Izgleda točno onako kako sam tražila.

Pitanje je: Zašto se svi hvataju za te tattoo salone ili kako se zovu kod kojih morate mjesecima čekati? U čemu je stvar?

i da, ne provociram i ne trolam, stvarno pitam....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 21:53   #4738
Zbog stila, atmosfere i nekog rekla bih intimnog odnosa s tattoo majstorom koji će svojim dodirom obilježiti tvoj dio tijela - zauvijek.
Meni je moj tattoo majstor za stil tetovaže koji imam mrak.
Za ovu drugu kojom ću obilježiti jedno jako burovito i prilično neobično razdoblje života - odabrala sam majstora kojem je specijalnost baš takva vrsta tetovaža kakve sam se ulovila da hoću.
No, to su samo moji razlozi. Svatko ima neke svoje drugačije razloge. Nekom je taj da mu je u susjedstvu, nekom tamo radi frend ili rođak, nekom je tattoo majstor bio simpa na konvenciji. I tako.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 21:57   #4739
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Zbog stila, atmosfere i nekog rekla bih intimnog odnosa s tattoo majstorom koji će svojim dodirom obilježiti tvoj dio tijela - zauvijek.
Meni je moj tattoo majstor za stil tetovaže koji imam mrak.
Za ovu drugu kojom ću obilježiti jedno jako burovito i prilično neobično razdoblje života - odabrala sam majstora kojem je specijalnost baš takva vrsta tetovaža kakve sam se ulovila da hoću.
No, to su samo moji razlozi. Svatko ima neke svoje drugačije razloge. Nekom je taj da mu je u susjedstvu, nekom tamo radi frend ili rođak, nekom je tattoo majstor bio simpa na konvenciji. I tako.
aha...ok....ima smisla

meni je jedino bilo bitno da je čisto, sigurno i da mi napravi ono s čim sam došla....a da li je ovaj ili onaj, bilo mi je sasvim svejedno

na kraju je bila neka simpa mlada cura koja se nije mogla načuditi da me to uopće ne boli.....stvarno....već mi je postalo dosadno čekati da završi....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 22:14   #4740
Quote:
lalalala3105 kaže: Pogledaj post
Ljudi, koliko bi otprilike dosla tetovaza ispod kljucne kosti velicine oko 8cm, bio bi napisan tekst? Znam da cete reci odi u studio i pitaj ali nisam u mogucnosti otici tamo, a odbijaju odgovarati na takve stvari preko poruka. Cijena mi je odsta bitna pa ako bi netko mogao reci otprilike cijenu. Hvala puno.
ja imam tekst u dva reda....dužine nekih 14 cm....crni....font onako zavijeni.....1000 kuna
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.