Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2009., 23:24   #81
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
kako je kod nas uobicajeni zimski dan na 5-10 smatram da ti i netrebaju silom zimske duge tajice, one su obicno jako tople i kuhas se u njima, kupi si tajice za trcanje i na njih navuci kratke bic hlace sa pelenom

a ova kapa od flisa ( felpa? ) , imaj makar dvijeb da ih mozes mijenjati, jer kada ti se tintara oznoji, pa smoci i na kraju ohladi.... ufffff odu sinusi nabrzinu

malo opaska na ove zimske temperature da preduhitrim zle jezike , naravno da postoje i nize temperature kod nas ali one su vezane sa burom kada i da zelis ne mozes fizicki biciklirati
Bubica, hvala na savjetima!
To za tajice - hm, možda će stvarno biti dosta. Ionako ne mislim voziti po minus temperaturama ni po orkanskoj buri.

A nadam se da je tebi bolje s grlom i sinusima...
grgica is offline  
Old 18.10.2009., 10:21   #82
jedna korisna informacija za one u zg i oko njega pa i za one koji dolaze u zg .....naime sazna sam da vrhunac uvozi dio biciklistićkog asortimana i da ga dila dalje po bic dućanima, pa je onda možda nešto jeftinije kod njega..eto pa provjerite
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Old 18.10.2009., 11:08   #83
Ima li netko iskustva s rukavicama "Author Windstop"? Trebaju mi neke rukavice a da mi na -5 nakon pola sata ne uturnu ruke da ne mogi ni prešaltati.
Lani sam kupio u jednom renomiranom bic dućanu u ZG, da ne spominjem ime,
rukavice po cijeni od 250 kn ali totalni promašaj. Oko 0 stupnjeva i sat vremena vožnje ruke nisam osjećao.

http://www.tct-author.hr/index.php?L...or&GR=Rukavice
Valen is offline  
Old 18.10.2009., 13:32   #84
Quote:
Valen kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s rukavicama "Author Windstop"? Trebaju mi neke rukavice a da mi na -5 nakon pola sata ne uturnu ruke da ne mogi ni prešaltati.
Lani sam kupio u jednom renomiranom bic dućanu u ZG, da ne spominjem ime,
rukavice po cijeni od 250 kn ali totalni promašaj. Oko 0 stupnjeva i sat vremena vožnje ruke nisam osjećao.

http://www.tct-author.hr/index.php?L...or&GR=Rukavice
Sa zimskim ne, ali imala sam authorove rukavice i dost brzo su otišle u k....
a1exa is offline  
Old 18.10.2009., 13:59   #85
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Sa zimskim ne, ali imala sam authorove rukavice i dost brzo su otišle u k....
Bitno je da su tople do -5, a ako odu u k.... za jednu zimu meni su dobre

Koje rukavice ti koristiš a da si zadovoljna?
Valen is offline  
Old 18.10.2009., 15:36   #86
Quote:
Valen kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s rukavicama "Author Windstop"? Trebaju mi neke rukavice a da mi na -5 nakon pola sata ne uturnu ruke da ne mogi ni prešaltati.
Lani sam kupio u jednom renomiranom bic dućanu u ZG, da ne spominjem ime,
rukavice po cijeni od 250 kn ali totalni promašaj. Oko 0 stupnjeva i sat vremena vožnje ruke nisam osjećao.

http://www.tct-author.hr/index.php?L...or&GR=Rukavice
Pogle stranicu prije, imam te rukavice, kupi prije tjedan dana, ali nisam jos imao prilike nosit ih... 165kn platio, kad ih budem malo isforsirao napisat cu report
__________________
| [GCAF009] Random Angels - Escapist | [GCAF010] Mario L - Local Heat| [GCAF011] Draco - Terok Nor
expozed is offline  
Old 18.10.2009., 17:32   #87
Evo za 49$ + 15$ dostava, duge bicke i majca ili ove , meni se čini ok...
Nije za minus, al otom-potom
Nikolo is offline  
Old 18.10.2009., 20:47   #88
Quote:
Nikolo kaže: Pogledaj post
Evo za 49$ + 15$ dostava, duge bicke i majca ili ove , meni se čini ok...
Nije za minus, al otom-potom
Za hladnije dane ove hlače bi bile dobre. Iznutra je flis, s prednje strane windstopper - $41.99 + $8,20 dostava.
marton is offline  
Old 18.10.2009., 21:08   #89
Quote:
marton kaže: Pogledaj post
Za hladnije dane ove hlače bi bile dobre. Iznutra je flis, s prednje strane windstopper - $41.99 + $8,20 dostava.

A carina? Ili vrijedi ono do 300kn nema carine?
__________________
| [GCAF009] Random Angels - Escapist | [GCAF010] Mario L - Local Heat| [GCAF011] Draco - Terok Nor
expozed is offline  
Old 18.10.2009., 21:25   #90
Jel zna netko neku stranicu preko koje se mogu naručiti neke rukavice zimske za bicikliranje da su do 100 kuna???
CroRipke is offline  
Old 18.10.2009., 21:34   #91
Quote:
expozed kaže: Pogledaj post
Pogle stranicu prije, imam te rukavice, kupi prije tjedan dana, ali nisam jos imao prilike nosit ih... 165kn platio, kad ih budem malo isforsirao napisat cu report
Ok, napiši dali štite ruke od hladnoće bar sat vremena na 0 stupnjeva.
Valen is offline  
Old 18.10.2009., 22:23   #92
Danas sam bio do Sestinskog Lagvic-a, od Tresnjevke, 20km sveukupno u sat vremena, krenuo sam oko 16h, ugl. ruke su mi se uznojile ali nisam osjetio vjetar, imaju grip na sebi pa nije bilo nikakvog klizanja na ruckama. Ako ti ista znaci made in Pakistan su, 97% polyester i 3% elastan. Sasvim solidne zimske rukavice... Vidjet cemo kada bude 0*C
__________________
| [GCAF009] Random Angels - Escapist | [GCAF010] Mario L - Local Heat| [GCAF011] Draco - Terok Nor
expozed is offline  
Old 18.10.2009., 23:24   #93
Quote:
expozed kaže: Pogledaj post
A carina? Ili vrijedi ono do 300kn nema carine?
Mislim da to vrijedi o dobroj volji carinika i to tome na koju je nogu ustao taj dan
Do sada sam narucivao robu od najvise 370kn iz UK i 310kn iz Kine i nije bilo carine
marton is offline  
Old 19.10.2009., 15:01   #94
Quote:
expozed kaže: Pogledaj post
Danas sam bio do Sestinskog Lagvic-a, od Tresnjevke, 20km sveukupno u sat vremena, krenuo sam oko 16h, ugl. ruke su mi se uznojile ali nisam osjetio vjetar, imaju grip na sebi pa nije bilo nikakvog klizanja na ruckama. Ako ti ista znaci made in Pakistan su, 97% polyester i 3% elastan. Sasvim solidne zimske rukavice... Vidjet cemo kada bude 0*C
E jel mi možeš reći di si kupio rukavice i koliko su koštale???
A zanimljivo je to što je jednom na vjestima RTL-a bilo da su rukavice iz Pakistana kancerogene!!! Iskreno i ja imam iz pakistana bez prstiju jedne rukavice ali oprao sam ih...
CroRipke is offline  
Old 19.10.2009., 15:17   #95
Kupio sam ih u Pakracu kod http://www.bicikli-tessari.hr/kontakt.html kostale su me 165kn...
A sad jesu li kancerogene, to je tabu tema...
__________________
| [GCAF009] Random Angels - Escapist | [GCAF010] Mario L - Local Heat| [GCAF011] Draco - Terok Nor
expozed is offline  
Old 19.10.2009., 15:20   #96
Quote:
expozed kaže: Pogledaj post
Kupio sam ih u Pakracu kod http://www.bicikli-tessari.hr/kontakt.html kostale su me 165kn...
A sad jesu li kancerogene, to je tabu tema...
Ja ih imam godinu dana i evo živ sam i zdrav...
Jel ima di slika od tih rukavica?
CroRipke is offline  
Old 19.10.2009., 15:56   #97
Odi na page 2 ovog topica
__________________
| [GCAF009] Random Angels - Escapist | [GCAF010] Mario L - Local Heat| [GCAF011] Draco - Terok Nor
expozed is offline  
Old 19.10.2009., 18:58   #98
Quote:
CroRipke kaže: Pogledaj post
Ja ih imam godinu dana i evo živ sam i zdrav...
Jel ima di slika od tih rukavica?
Imaš ovdje

http://www.tct-author.hr/index.php?L...or&GR=Rukavice
Valen is offline  
Old 19.10.2009., 19:03   #99
Da ne tražiš pod Biciklistička oprema/Author/Rukavice...
direkt na sliku

http://www.tct-author.hr/prikaz.php?...&H=870&N=&L=HR
Valen is offline  
Old 20.10.2009., 14:55   #100
Quote:
CroRipke kaže: Pogledaj post
E jel mi možeš reći di si kupio rukavice i koliko su koštale???
A zanimljivo je to što je jednom na vjestima RTL-a bilo da su rukavice iz Pakistana kancerogene!!! Iskreno i ja imam iz pakistana bez prstiju jedne rukavice ali oprao sam ih...
Evo sad sam i ja morao pogledat od kud su mi rukavce(inace nikad ne gledam).. Imam jedne ljetne sixsixone, i zamisli od kud su, iz Pakistana.. Imam i jedne zimske, chiba te su made in indonesia.. Odlicne su.
Ps ako su kancerogene,to kaj si ih oprao, mislim da ti nece nis koristit.
Strider_hr1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.