Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2012., 00:06   #21
re

[QUOTE=spyker22;41093030]Velika je BiH. Ako si u Hercegovini - Grude/Posušje, mogu ti preporučiti jednog.[/QUOT
Ako moze posalji mi broj tog majstora u inbox.
Hvala
MilanJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 23:27   #22
Pozdrav da li mi netko moze pomoci
imam kvar na mercedesu c 270 cdi avantgard bilo je to zimus na malom broju obrtaja u voznji se ugasi isao sam svugdje pa cak i kod ovlastenih servisera auto servis lijanovici mjenjao sam filter zraka onaj govori inektore promijeni onaj pumpu u rezervoaru onaj ocistiti ag ventil i di
Dodje ljeto sve u redu ppodjem na put za bec ima 2 dana i na ulazsk na auto put crkne lijevi zmigavac i stvori se greska na kompjuteru i pocme da trza i ugasi se zmigavac par kilometara upali se lijevi zmigavac nesta greska ugasi se desni molim vas pomozite i ja cu nekako doci do vas i na neki naci ako uspijete poklon neko nesto lijep pozz
Harinjo ba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 15:30   #23
Mercedes c-klasa 250 TD automatik 1998 godina,problem sa mjenjacom

Pozdrav svima!! dali je neko imao problema sa takvim mjenjacom,kad ga stavim u D on nece da krene,ako ga vratis natrag u R ili N i naglo vratis u D onda auto krene,a čak se nekada dogodi da upoce ne krene,ulje je promjenjeno prije nekih 60.000km sa filterom.Po meni kao da nesto nije u redu sa salt hebelom,kao da ide tesko,nikakve lampice ne svijetle na satu.Kad krene auto normalno vozi,i sve radi.Hvala
Drazen123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 14:55   #24
Quote:
makbt kaže: Pogledaj post
zdravo...pisem iz Bitola-Makedonija....imam sledeci problem:
imam Mercedesa C270-cdi-automatik....ponekada (ne uvjek) kaj je u Drive nezavisno dali u "S" ili "W" mode i kad krenem max. startom kad dodje u 2 brzini zna da se tu ukoci nece da ubaci u 3 brzinu i onda ne mogu ni tiptronikom da izbacim u drugu brzinu pa moram da stanem da ugasim auto, izvadim kljuc i problem nestaje.Bio sam u ovlastenog servisa u Mercedes kod nas u Skoplju pa su mi rekli da zamenim elektronsku plocu u menjacu da je mozda problem u nekom senzoru ali nista opet isti problem samo sto sam kraci za 220 eura .Kad dodajem lagano pedalu za gas onda promena brzine ide super bez problema ali kad idem do kraja na papucu za gas zna da opet ponekad zaglavi u 2 brzinu.
Pozdrav
Isti problem imam sa ML 400 CDI
demos14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 21:26   #25
Quote:
demos14 kaže: Pogledaj post
Isti problem imam sa ML 400 CDI
i kaj sad ocekujes da ti netko da daljinsku dijagnozu koja ce rijesiti tvoj problem?
ako mozes voziti ml 400 onda bi trebao moci otici u ovlasteni servis i ostaviti auto da ti ga poprave bez onih fora "mozda je ovo ili ono",neka poprave kvar i naplate,usparat ces zivce i novac.
ja sam takov problem imao na E280,otisao sam do mercedesa i decki su popravili i naplatili,usparali su mi zivce i novac koje bih potrosio da sam otisao kod majstora koji popraljaju pod motom "mozda je ovo a mozda i ono".
v3rum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.