Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2015., 20:10   #1781
a ono fora je ak volis trash mene je uvijek zanimala njegova verzija... nisam sigurna ali kraj mi se cini drugaciji nego njezina verzija... ona je osla od njega a knjiga jos traje... on jos tuguje i tak...

ma on je gori od nje, ko curica, ona je bila s njm opsjednuta, ali on je nenormalan, samo anaaaaaa
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 10:55   #1782
Quote:
martyyy kaže: Pogledaj post
Jesi je procitala do kraja??? Kakav ti je sveukupni dojam??
Pročitala. sve skupa bih to postavila ovako - knjiga prva, ok. treši ali ok. druga koma, treca katastrofa. i onda mislis da ne moze biti gore od trece knjige, oni snime film i useru ga do kraja ljutog.
i taman kad si mislio da je to to, ono izidje grey
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 17:37   #1783
Ima li netko 3.dio u pdf da mi pošalje? Hvala! ������
Mjana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 02:05   #1784
ne kužim. meni se sviđaju sve tri knjige. sviđa mi se cjelokupna priča. jako. počela sam čitat i njegovu verziju na engl, al sam prestala jer nisam disala 12 dana. pročitat ću do kraja. sviđa mi se njegov ludi lik, jako. i njezin također. ne kužim zašto svi misle da je slaba, baš je jaka. ne znam.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 01:28   #1785
jel se isplati gledati ovaj film?
dakota mi je tak bezlična, nije mi simpatična, a dornan mi je okej, gledala sam ga u seriji 'the fall'.
jedino kaj me privlači ovom filmu je pjesma iz filma 'love me like you do'
__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:14   #1786
naravno
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 12:04   #1787
došao sam do 1/3 knjige i nije išlo dalje. Zaključio sam da je opisano sexi napeto jedino u glavi autorice. Ali svaka čast na svemu što je pokrenula iz ove knjige!
1obblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 17:35   #1788
nisu takve stvari za muske... u takvim knjigama se opisuje seksi muskarca, obdaren, itd. onda radnja, isto tako, to je ljubic, ne znam bas niti jednog muskarca koji voli ljubice
ali svaka cast na pokusaju

btw. ako zelis citati ljubice ja ti preporucim par dobrih

i ova autorica pise lose, ne znam kako netko moze biti odusevljen njezinim stilom
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:43   #1789
...ljubić sa akterima, bogatim i obdarenim , no malo defektnim muškarcem i nesigurnom mladom, neobično nevinom ženom, koja do kraja serijala postane samouvjerena, jaka i sklona peverzijama..
...uvijek me je zanimalo nije li to pomalo i oda sponzorušama, jer ko zna kakve bolesnike one trpe u ime koristi ili ko to već zna...
..isto tako, baš ni u jednoj knjizi, klonu pedeset nijansi, nema sirotinje, svi su ili usvojeni u bogate obitelji, postali su uspješni direktori, biznismeni, ljekari...ali obični ljudi i studenti se ne vežu dok se seksaju i ne mlate partnere i partnerice i naprosto ne mogu si priuštiti crvene sobe bola....
..i da, pročitala sam ih baš mnogo, da bih stekla svoje mišljenje
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:57   #1790
pa da, u vecini knjiga je tako, musko je jako bogat, zensko obicno nije
jedne od najdrazih knjiga su mi crossfire serija, i zenska je bogata, tak da nije neka sponzorusa, kao sto mnogi govore za ovakve knjige
to je majka svih ljubavnih knjiga
i after, anna todd
nitko nije bogat, obozavam ovo, nepredvidljivo je, autorica sigurno sama nije znala kako ce zavrsiti
sto je najgore, oba serijala se usporeduje sa 50 shades iako nema veze s vezom, nije niti malo slicno


mislim da ljudi pretjeruju, treba citati, gledati, uzivati, a ne toliko analizirati lagano stivo
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:20   #1791
još jedna knjiga






Hello all. I’m delighted to let you know that Darker: Fifty Shades Darker as told by Christian will be published in the US and UK on 28th November 2017. Other territories to follow. I do hope you enjoy it.

Much love.


http://www.eljamesauthor.com/darker/
VK-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 16:44   #1792
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
pa da, u vecini knjiga je tako, musko je jako bogat, zensko obicno nije
jedne od najdrazih knjiga su mi crossfire serija, i zenska je bogata, tak da nije neka sponzorusa, kao sto mnogi govore za ovakve knjige
to je majka svih ljubavnih knjiga
i after, anna todd
nitko nije bogat, obozavam ovo, nepredvidljivo je, autorica sigurno sama nije znala kako ce zavrsiti
sto je najgore, oba serijala se usporeduje sa 50 shades iako nema veze s vezom, nije niti malo slicno


mislim da ljudi pretjeruju, treba citati, gledati, uzivati, a ne toliko analizirati lagano stivo
Iz te klase meni su skroz ok: Georgia le Carre-Prljavi aristokrat, Michelle A. Valentine-Zločesti kralj,Živahna princeza, Prljavo kraljevstvo-svi su bogati, svi se vole
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:14   #1793
Quote:
WomCat kaže: Pogledaj post
Iz te klase meni su skroz ok: Georgia le Carre-Prljavi aristokrat, Michelle A. Valentine-Zločesti kralj,Živahna princeza, Prljavo kraljevstvo-svi su bogati, svi se vole
ovo zadnje zvuci predobro tko je autor?


najgore sto cu citati i ovu verziju christiana
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 09:49   #1794
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
ovo zadnje zvuci predobro tko je autor?


najgore sto cu citati i ovu verziju christiana
Michelle A. Valentine
https://www.goodreads.com/series/142...ttan-fairytale


Na kraju krajeva običan je to ljubić ali meni je on je đubre(naravno s razlogom ne bi bio takav da nije surovog života) ali i ona je đubre (isto vrijedi) i oboje su bogati i lijepo se druže...ima smješnih klikova i finih scena..eto preporučujem!
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:57   #1795
Quote:
WomCat kaže: Pogledaj post
Michelle A. Valentine
https://www.goodreads.com/series/142...ttan-fairytale


Na kraju krajeva običan je to ljubić ali meni je on je đubre(naravno s razlogom ne bi bio takav da nije surovog života) ali i ona je đubre (isto vrijedi) i oboje su bogati i lijepo se druže...ima smješnih klikova i finih scena..eto preporučujem!

zvuči zanimljivo, jel prevedeno kod nas ili tražim englesku verziju
imaš možda pdf
VK-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 15:02   #1796
ima prevedeno u slobodnom prevodu cura knjige.cluba , ja nemam, čitala sam na engleskom isto ima kod njih sve tri knjige
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 17:55   #1797
Quote:
WomCat kaže: Pogledaj post
ima prevedeno u slobodnom prevodu cura knjige.cluba , ja nemam, čitala sam na engleskom isto ima kod njih sve tri knjige
može link na taj klub

svejedno hrvatski ili engleski
VK-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.