Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2014., 17:30   #61
Ako uporedimo sa reality show programima, cigarete su iz nekog razloga blasfemija, ali alkohol, seks i psovke su ok, tako da pretpostavljam da ce ici u tom smjeru
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 17:39   #62
Čuj to je dio njegovog karaktera. Dosad sam uspio pročitati negdje oko 120 epizoda stripa, a u skoro svakoj od njih je pijan, prca se s nekim ili je na nekakvim zajebanim drogama. Tu još nisam spomenio kako je totalna šupčina od osobe, a ako i to budu sjebali onda to jednostavno neće biti to. Jbt ako ne bude bio opaki pušač, praktički će izbaciti neke od najboljih djelova stripa jer se oni odnose direktno na posljedice njegovog sjebanog života.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 18:22   #63
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Pff, a ja mislio da ce SPN stancati do besvjesti sve dok ima ratinga

No da, ovo se dosta usporedjuje sa SPN-om, ali ce serija imati ozbiljniju notu, i nadam se da ce bit puno kvalitetnije.
Mislim da je sljedeća, 10. sezona i zadnja sezona

Samo da je ne unište nekakvom ljubavnom pričom
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 18:51   #64
Odmah na startu hladni šamar. Ne paše mi Englez. Pogledat ću jer mi je film bio odličan, pa kud puklo da puklo. Ali ne očekujem previše.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 19:20   #65
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
Čuj to je dio njegovog karaktera. Dosad sam uspio pročitati negdje oko 120 epizoda stripa, a u skoro svakoj od njih je pijan, prca se s nekim ili je na nekakvim zajebanim drogama. Tu još nisam spomenio kako je totalna šupčina od osobe, a ako i to budu sjebali onda to jednostavno neće biti to. Jbt ako ne bude bio opaki pušač, praktički će izbaciti neke od najboljih djelova stripa jer se oni odnose direktno na posljedice njegovog sjebanog života.
Ja sam optimist pa tako vjerujem da ce imati one znacajne crte u karakteru.
Nisam siguran jel ova serija vec dobila rating, jer sigurno da nece biti PG13.

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Mislim da je sljedeća, 10. sezona i zadnja sezona

Samo da je ne unište nekakvom ljubavnom pričom
Aj konacno i to doslo kraju Ja sam presto pratit prije par sezona jer je vec sve izlizano postalo.
Ovo ce se emitirat paralelno sa tom finalnom sezonom SPN-a.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 22:15   #66
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Ako uporedimo sa reality show programima, cigarete su iz nekog razloga blasfemija, ali alkohol, seks i psovke su ok, tako da pretpostavljam da ce ici u tom smjeru
Psovke i seks u pravilu te neće ubiti. Alkohol samo ako si loš vozač ili imaš previše novaca za mnogo alkohola. Cigarete su jeftinije i dosta brže ubiju, a i stvaraju sekundarne pušače.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 11:11   #67
Ma lako za cigarete. Ako bude frajer i šupčina u isto vrijeme, to bi moglo biti ok. Iz trailera mi se čini nekako bezveznjikav iako je zgodan glumac i ima british naglasak.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 11:18   #68
Gdje je keanu?

Sent from my GT-S6310 using Tapatalk
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 16:25   #69
Jedan novi clip - Constantine - Series Premiere Clip - What Have We Here?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 03:31   #70
5 Constantine comics to get you ready for NBC's upcoming TV show
Quote:
As the inspiration for NBC’s new Constantine series, Hellblazer was an ongoing comic following the infamous confidence man as he lied, cheated, and stole his way through life, the afterlife, and everywhere in between. He dabbles in magic, deals with the occult, and binge drinks like his life depended on it. Over the course of 300 issues, Constantine aged into an old bastard who had betrayed and been betrayed by everything in his life, including his own bloody body.

So here are the five stories that will best prepare you for the new TV series coming this fall:

- Hold Me
Released 1990

- Original Sins
Released 1988

- Haunted
Released 1999

- Ashes & Dust in the City of Angels
Released 2002

- Dangerous Habits
Released 1991
Imam neki dojam da ce Constantine u seriji ipak biti alkic/bastard kakvog fanovi i zele
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 16:15   #71
NBC’s ‘Constantine’ Gets a Premiere Date
Quote:
Today, NBC has announced an official premiere date for Constantine’s small screen debut, and it’s one that seems quite fitting. Deadpan demon hunter John Constantine will snark his way into America’s living rooms on Friday, October 24, one week before Halloween. While some detractors have been quick to jump on the “Friday night death slot” bandwagon, that label becomes less and less accurate every year, with both NBC and CBS currently having relatively stable Friday night line-ups.
24.10. pocinje serija.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:23   #72
Ocekuje nas screening Constantina sljedeci mjesec na ComicConu - 'Gotham' to premiere at Comic-Con as part of WB/DC Comics panel block
Quote:
Mark your calendars, San Diego trekking TV fans: Gotham will have its world premiere screening at Comic-Con next month. The hugely anticipated new Batman prequel series will debut along with presentations for three other DC Comics-based TV shows.

Warner Bros. and DC Entertainment are partnering for their first-ever power block of panels at the fan mega-conference. The cluster includes Fox’s Gotham, NBC’s new fall drama Constantine and The CW’s Arrow and its upcoming spin-off The Flash
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 12:17   #73
http://moviepilot.com/posts/2014/06/...-short-1625216

Webrip isto vani. Dobar je.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 13:35   #74
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Već, najprije Flash sad ovo, iako sam namjeravao ovo pogledati, tko će čekati drugu epizodu tamo krajem 10 mjeseca.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 15:29   #75
Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Već, najprije Flash sad ovo, iako sam namjeravao ovo pogledati, tko će čekati drugu epizodu tamo krajem 10 mjeseca.
Ovo je navodno pusteno normalnim putem out (nesto kao Penny D. kad je izasao pilot), a Flash je navodno 'leak' koji se nije smio dogoditi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 18:40   #76
Bio sam u krivu. Englez nije loš. Može proći.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 20:48   #77
Sumnjam da je namjerno pušteno jer je torrent dosta loše kvalitete. Ali pilot je baš dobar. Morat ću ga pogledati ponovo kada službeno izađe u 720p verziji s kvalitetnim zvukom i normalnom slikom
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 16:45   #78
Odlična pilot, ja sam oduševljen Efekti su dobri, likovi interesantni, sub plot intrigantan - jedva čekam ostale epizode
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 21:36   #79
Hmm... Kaj je ovo i kome bi to trebalo biti zanimljivo? Idk, Pilot izgleda za kurac.


Al onda opet, možda sam se ja samo zasitila svih silnih pakao-raj bitki, anđela, demona i ostalih preseratora.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 00:21   #80
U odnosu na druge serije i kojekakve filmove slicne tematike, Constantine iliti Hellblazer je dosta stara prica, samo kaj je tek sada dobila zeleno svijetlo za snimanje serije. Tako da, ako neko pomisli da je ovo kopija neke od tih drugih ekranizacija, debelo se vara.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:24.