Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2012., 16:49   #761
sve ok, ja samo kazem da nisam nikada dozivjela nikakvu neljubaznost u tom ducanu, samo odgovorim kada netko pita da li tko otkupljuje u zgu i to je to. ko voli nek izvoli te nek sam vidi koliko mu se svidi ili ne svidi ducan
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 12:49   #762
Tražim muške čizme crne,"oficirke" br 43-45 pa ako netko znade gdje bih pronašla,molim da se javi na p.p.
Hvala.
nikolinaviolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 14:12   #763
ma mrkvich nije bed, isti razlog je mene ponukao navesti ono sto nekome moze predstavljati problem.
ja nemam problem nastupit pristojno i zahtijevat isti feedback, ako se netko zaleti dalje nego dozvoljavam i sebi i toj osobi, vratim momentalno osobu nazad di joj je mjesto.
velim, cisto da se pripreme oni bi otisli i ocekuju osmjeh i dobrodoslicu, meni elementarni kucni odgoj, nekome nezamisliv napor, boze moj.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 19:26   #764
Samo info bila sam jučer u Textile House - Ilica 172 sve je po 25 kn, a u SHS do njega sve po 10,00 kn
ifranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 18:58   #765
Quote:
ifranko kaže: Pogledaj post
Samo info bila sam jučer u Textile House - Ilica 172 sve je po 25 kn, a u SHS do njega sve po 10,00 kn
Po 25kn?! Pa jucer popodne je bilo sve po 20kn
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 20:38   #766
danas 15 u th
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 17:13   #767
taj sve po 10 seknd je katastrofa, uvreda za zdrav razum.
jedno je nemat problema s kupovinom rabljene robe, drugo je kad ti prodaju robu koju ti ne bi ni poklonio u takvom stanju.
ima ga na maksimirskoj stanicu od kvatrica par metara sim tam s desne strane, na ilici do th, a od proslog tjedna je i na ozaljskoj blizu krizanja sa selskom, do onog seknda kojem ne znam ime.
daklem, ljudi, blaga katastrofa, fleke, mucice, izblijedjelo, ne znam, a smrdi da ti suze idu na oci.

sori, al u karitasu bolje stvari dijele.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 20:26   #768
Butiga Malešnica ima popust 50 % jučer sam kupila lijepi kaput za 80 kn
ifranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 10:46   #769
ima li izbora u butiZi il je vec probrano?
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 11:17   #770
Quote:
cipelitza kaže: Pogledaj post
ima li izbora u butiZi il je vec probrano?
Zavisi koji broj nosiš, ima stvari ali su meni male (nosim 42)
ifranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 20:16   #771
Quote:
cipelitza kaže: Pogledaj post
taj sve po 10 seknd je katastrofa, uvreda za zdrav razum.
jedno je nemat problema s kupovinom rabljene robe, drugo je kad ti prodaju robu koju ti ne bi ni poklonio u takvom stanju.
ima ga na maksimirskoj stanicu od kvatrica par metara sim tam s desne strane, na ilici do th, a od proslog tjedna je i na ozaljskoj blizu krizanja sa selskom, do onog seknda kojem ne znam ime.
daklem, ljudi, blaga katastrofa, fleke, mucice, izblijedjelo, ne znam, a smrdi da ti suze idu na oci.

sori, al u karitasu bolje stvari dijele.
ne zelim se raspravljat o ovome, samo zelim reci da je meni to najdrazi SHS i najcesce tamo kupujem. naravno da ima groznih komada, ali nisu svi bas takvi. za pocetak treba kopati.
kupila sam odlicnih komada tamo, izmedju ostalog i nebo suknju koja izgleda kao da nije nikad nosena.
a vidla sam i nebo hlace i zara i h&m etikete...
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 21:50   #772
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
ne zelim se raspravljat o ovome, samo zelim reci da je meni to najdrazi SHS i najcesce tamo kupujem. naravno da ima groznih komada, ali nisu svi bas takvi. za pocetak treba kopati.
kupila sam odlicnih komada tamo, izmedju ostalog i nebo suknju koja izgleda kao da nije nikad nosena.
a vidla sam i nebo hlace i zara i h&m etikete...
potpis! tamo sam takve lude stvari iskopala, bas se super komadi znaju naci!
btw jel mozda cura koja mi je ispred nosa popalila predivne kozne cizme do koljena za 30 kn mozda tu....
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 02:24   #773
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
ne zelim se raspravljat o ovome, samo zelim reci da je meni to najdrazi SHS i najcesce tamo kupujem. naravno da ima groznih komada, ali nisu svi bas takvi. za pocetak treba kopati.
kupila sam odlicnih komada tamo, izmedju ostalog i nebo suknju koja izgleda kao da nije nikad nosena.
a vidla sam i nebo hlace i zara i h&m etikete...
slazem se, meni takoder jedan od najdrazih, ma zapravo i nadjrazi second u zgu. zna se naci ocuvanih, novih komada, a i da su stariji ako su ocuvani meni ne smeta. cak su se jako poboljsali naspram pocetaka kad su se tek otvorili.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 12:37   #774
lik iz bajke,
ovo i nije rasprava, tek razmjena misljenja.

ono sto je moje iskustvo pokazalo to sam i napisala.
naravnod a treba sve pregledati, bit sistematican, krpu po krpu, al brate em se reklamiraju ko sve po 10 (a nije sve po 10), em imaju tri kakve takve stvari (od kozne jakne do plisane igracke) i gomilu usmrdjenih, flekavih, razvucenih i poderanih stvari.
ja ni takve kuhinjske krpe nemam doma, a obilazim pod redovito gotovo sve seknde po zg-u.

tuga me obuzela svih 10ak puta koliko sam si dala truda uci bas u taj.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 13:45   #775
jedna stvar je napisati svoje misljenje, a druga opetovano pljuvanje.
meni je super sto postoje takvi SHS-ovi, koje dozivljavam kao hrelic na vjesalici. i nije mi vazno sto nije sve po 10 kn, iako se tako reklamiraju. ako mi se neki komad bas svidja, necu se ciganiti za 10 ili 20 kn vise.
isto tako mi je super sto postoje SHS-ovi poput ulicnog ormara ili butige, gdje su komadi probrani, a prostor ugodan. meni se to ne da placati pa ne kupujem tamo. svakom svoje, jel?
ako si zakljucila da je roba tamo gora od tvojih kuhinjskih krpa, zasto se vracas svaki put ispocetka?
meni su dva odlaska u textile house bila dovoljna da zakljucim da su im cijene prenabrijane za ono kaj nude, a nude robu u rangu ovih SHS-ova sve po 10 kn, ako ne i goru.
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 14:20   #776
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
jedna stvar je napisati svoje misljenje, a druga opetovano pljuvanje.
meni je super sto postoje takvi SHS-ovi, koje dozivljavam kao hrelic na vjesalici. i nije mi vazno sto nije sve po 10 kn, iako se tako reklamiraju. ako mi se neki komad bas svidja, necu se ciganiti za 10 ili 20 kn vise.
isto tako mi je super sto postoje SHS-ovi poput ulicnog ormara ili butige, gdje su komadi probrani, a prostor ugodan. meni se to ne da placati pa ne kupujem tamo. svakom svoje, jel?
ako si zakljucila da je roba tamo gora od tvojih kuhinjskih krpa, zasto se vracas svaki put ispocetka?
meni su dva odlaska u textile house bila dovoljna da zakljucim da su im cijene prenabrijane za ono kaj nude, a nude robu u rangu ovih SHS-ova sve po 10 kn, ako ne i goru.
:klap: slažem se
ifranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 14:56   #777
Quote:
anna2536 kaže: Pogledaj post
a SH dučani otkupljuju robu ili...?
imam dosta toga viška
mislim da sam bas danas procitala u Vecernjem da ima neki SHS u Dubravi u kojem otkupljuju robu
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 15:10   #778
oprosti, nisam povezala da radis u tom ducanu ili si mu vlasnik/ca. naprosto ne vidim drugog razloga za ovakvu uzrujanost.

jer kao sto isprva sama rekoh, a ti ponovi u svom postu meni, svakom svoje.

kako bi tebi bilo lakse, necu vise nikada taj prvoklasni butik opisati kao usmrdjenu zmazanu rupcagu koja se reklamira kao sve po 10, a nije tako, te napisati da prodaje unistene, razvucene, poderane, oguljene, smrdljive, neoprane, skorene, flekave izrigane prastare komade robe.

obecajem!
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 16:37   #779
Quote:
cipelitza kaže: Pogledaj post
da prodaje unistene, razvucene, poderane, oguljene, smrdljive, neoprane, skorene, flekave izrigane prastare komade robe.
kao i svaki drugi second hand u ZGu. samo svaki drugi to prodaje po 30, 50, 70kn.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 17:05   #780
oblacim se po secondima od malih nogu kad je medju prvima bio na kvatricu jedan. ne kazem da imaju prvoklasnu obleku al da imaju pobljuvano, poflekano, razvuceno itd ne bih se slozila ni malo. na kraju krajeva, sve se to nadje i u ducanu od zaflekanog od pudera, ruza do rastegnutog i podrapanog jer ljudi ne paze, briga ih. samo za daleko vise para. ako se nekom ne svidja fleka, ne kupi i bok. evo neki dan sam naisla u x-nation-u na poderanu suknju.

cipletiza, ti si opcenito pricala da su i secodni "marija" ovakvi onakvi, i onaj u nemcicevoj i sad ovi po 10 kn. sve si ih popljuvala, ne u smislu "moje misljenje o tim ducanima je" nego odma "ti ducani smrde, neka se zatvore,neuljudne prodavacice itd"....je se tebi ikoji second svidja ako ih toliko obilazis? uputi nas, predlozi nam neki uber cisti, prekrasni i jeftini second. ja cu biti sretna jer ih volim kakvi god bili ako imaju pristupacne cijene
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:09.