Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2007., 17:07   #1
Ginekomastija - povećane grudi kod muškarca

Dakle, imam taj problem, poprilicno frustrirajuce... Ne znam koji tip, ali definitivno se radi o tome. Sada sta mi je ciniti? Postoji li neki privatni endokrinolog ili netko kome se mogu obratiti? Pokusao bi nesto neoperativno ako je ikako moguce....
goran_acd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:12   #2
koliko imaš godina?
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:13   #3
24
goran_acd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:19   #4
Koliko ja znam to se jedino kvalitetno da maknuti plastičnom operacijom.
Možda da probaš kontaktirati neki od kozmetičkih salona koji imaju uređaje za topljenje masnog tkiva. Možda bi tako nešto pomoglo Samo što ti uvijek ostane eventualni problem razvučene kože poslije. Vidi, niš te ne košta
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:19   #5
operacije se radi dok si još u pubertetu a i nakon nje na kraju zgleda sve to poprilično ružno vjerojatno se može operirati i u tvojim godinama samo se poslje 18-te plaća
ak nisu do pupka - nemoj se bedirati
il si nađi curu s malim cicama pa ćete se međusobno nadopunjavati
mislim, kaj ja znam, moj dečko ju ima i bedira se zbog toga, ali ima 1234 drugih kvaliteta
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:20   #6
[QUOTE=Ivanicapeca;9368050Možda da probaš kontaktirati neki od kozmetičkih salona koji imaju uređaje za topljenje masnog tkiva.[/QUOTE]

nije to baš tak jednostavno
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:22   #7
http://www.zdravljeizivot.com/forum/...p?TopicID=3052
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:22   #8
tvoj momak je na visem intelektualnom nivou od mene ocito onda ne, meni to zbilja smeta i htio bi to rijesiti nekako... ali da nije operativno jer nemam vremena ni novaca za tako nesto...
goran_acd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:23   #9
Quote:
goran_acd kaže: Pogledaj post
tvoj momak je na visem intelektualnom nivou od mene ocito onda ne, meni to zbilja smeta i htio bi to rijesiti nekako... ali da nije operativno jer nemam vremena ni novaca za tako nesto...
jbg operacija je jedino kaj ti preostaje
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:23   #10
da nasao sam to vec ali kao sta rekoh htio bi izbjeci operativni zahvat.... moram na trening sad, tipkam kasnije.... trening u bazenu da apsurd bude veci
goran_acd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:24   #11
ma cuh za neke terapije testosteronom i sl.
goran_acd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:24   #12
jel imaš viška kila? mal ose smanje ak smršaviš...samo nemoj bildat gornji dio tijela jer tako samo pogoršavaš stvari
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 17:25   #13
našla sam jedan super forum s tim al moram gibat van pa ti ga linkam ujutro jer ga sad ne stignem tražit
linkaj sliku ak ti nije bed...možda samo umišljaš da su velike
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 18:24   #14
Quote:
Dolores_Claiborne kaže: Pogledaj post
nije to baš tak jednostavno
Ma pretpostavljam da nije, al danas stvarno ima svakakvih lasera i šta ti ja znam. Mislim, kada bi se bar malo masno tkivo otopilo, možda bi stvar izgledala malo bolje.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 11:09   #15
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Ma pretpostavljam da nije, al danas stvarno ima svakakvih lasera i šta ti ja znam. Mislim, kada bi se bar malo masno tkivo otopilo, možda bi stvar izgledala malo bolje.
nije to masno tkivo tipa salo s trbuha ili noge da se može 'otopini' već se radi o žlijezdama koje popizde i koje se moraju ukloniti
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 12:28   #16
Kojem god endokrinologu odeš poslat će te na određivanje splonih hormona u krvi. Ako su nalazi krvi, odnosno spolni hormoni u krvi uredni najvjerojatnije je operacija jedino rješenje. Prije nekoliko godina ona se nije plaćala, samo se participacija plaćala (tko nema oslobođenje) od nekoliko desetaka kuna za 3-4 dana boravka u bolnici.
Popričaj sa plastičnim kirurgom ako nisi.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 16:47   #17
nisu spolni hormoni ključni već prolaktin,dakle ako se utvrdi hiperprolaktinemija onda se radi CT hipofize i ako se ne nađe prolaktinom daje se bromokriptin
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 19:59   #18
ovako ja imam tu ginekomastiju ili tzv.muške sise. deprimira me to jako i išao bih na operaciju. znači najbolje da odem kod doktora i kažem mu svoj problem, pa će me vjerojatno poslati na operaciju... sad da li vrše to naše bolnice još uvijek i da li je to besplatno ili se isto plaća kao kod privatnika??? da li je možda najbolje da odem platičnom kirurgu i platim pa sve bude diskretno i sigurno??? iako baš nemam 1000eura, ali ako naše bolnice rade besplatno kao što je rekao tomek1000 naravno da ću ići free... može li netko reći ako ima kakve informacije o tome....
poklon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 20:35   #19
Dr. Duje Ostojic: "Ožiljak ide polukružno oko bradavice i praktično je potpuno nevidljiv."
Koja pokvarena laz. Duje sigurno ima nos kao Pinokio.
Pogledaj si malo na netu slike oziljaka oko bradavice kod zena koje povecavaju ili smanjuju grudi metodom reza oko bradavice i vidjet ces da oziljci definitivno nisu nevidljivi, a cesto su vrlo vidljivi.

Osim toga, post mu je iz 2002, pitam se koliko je cijena aktualna.
succorosso is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 19:39   #20
ali ako je ginekomastija primarno endokrinološka, prvenstveno se liječi lijekovima, a vi svi zapeli odmah za operaciju....
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.