Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2009., 23:21   #1
Izlazak

Kratko i jasno - tko placa izlazak kada izlazite sa momkom/djevojkom?

Moj odgovor..placamo jednako...ponekad mi se cini da ja prevagnem..

Koliko je to u redu po vasem misljenju?
ab_aeterno is offline  
Old 25.10.2009., 23:25   #2
prevagnem uvijek. tj, rijetko kad dopustim da djevojka plati. baš kad jako zapne i inzistira.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 25.10.2009., 23:36   #3
Kad je baš dejt u pitanju ne pada mi pamet da plaćam
Nisam škrta osoba, čak naprotiv, ali ako me frajer izvede van onda i očekujem da plati. Nemora me voditi po nekim ekskluzivnim mjestima, nek izlazak prilagodi svojim mogućnostima... kava u bircu - kava u bircu.
A ak nije u stanju zaraditi za kavu nek sjedi bolje doma
kiss me is offline  
Old 25.10.2009., 23:48   #4
ocito ja ispadoh budala
placam kad god mogu...i onda mu kazem da nisam s lovom nesto..da me casti vikend...i izadjemo u subotu..on placao sve...rucak..kavu...i na kraju mi kaze kao kako je lijepo da se ne mora prepirati sa mnom oko placanja..i bukvalno nabije na nos citav dan
i danas mi je natuknuo za placanje...
mislila sam da sve cure tako placaju..ocito jedino ja otimam momku racun...kontajuci nije fer da me stalno on casti
ab_aeterno is offline  
Old 25.10.2009., 23:49   #5
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Kad je baš dejt u pitanju ne pada mi pamet da plaćam
Nisam škrta osoba, čak naprotiv, ali ako me frajer izvede van onda i očekujem da plati. Nemora me voditi po nekim ekskluzivnim mjestima, nek izlazak prilagodi svojim mogućnostima... kava u bircu - kava u bircu.
A ak nije u stanju zaraditi za kavu nek sjedi bolje doma
ti njega nikad ne vodis van?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 25.10.2009., 23:55   #6
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ti njega nikad ne vodis van?
Ne!
Bez obzira što će me moje posestrime vjerovatno sad napast, ja volim da se muško trudi, zove i zavodi
kiss me is offline  
Old 26.10.2009., 00:02   #7
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ne!
Bez obzira što će me moje posestrime vjerovatno sad napast, ja volim da se muško trudi, zove i zavodi
osobno, izveo bi te van ravno dva puta(ili ajd, mozda tri ). prvi puta bi inzistirao da platim, a drugi(ili treci) puta kada se ne bi barem ponudila da platis bi bio vjerojatno i zadnji.


nista osobno, ali JA se ne osjecam kao bankomat za NASE izlaske. (ma kakve sise, guzicu, mozak i sve ostalo imala )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 26.10.2009., 00:06   #8
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
osobno, izveo bi te van ravno dva puta(ili ajd, mozda tri ). prvi puta bi inzistirao da platim, a drugi(ili treci) puta kada se ne bi barem ponudila da platis bi bio vjerojatno i zadnji.


nista osobno, ali JA se ne osjecam kao bankomat za NASE izlaske. (ma kakve sise, guzicu, mozak i sve ostalo imala )
ponovno si poceo mudro zboriti.

evo potpis.
Zoey is offline  
Old 26.10.2009., 00:10   #9
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
prevagnem uvijek. tj, rijetko kad dopustim da djevojka plati. baš kad jako zapne i inzistira.
upravo tako
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak;
courage is also what it takes to sit down and listen. 
tiger_boy is offline  
Old 26.10.2009., 00:17   #10
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ne!
Bez obzira što će me moje posestrime vjerovatno sad napast, ja volim da se muško trudi, zove i zavodi
Ma necemo, volim to i ja
ali ipak ponekad i ja platim ne volim se osjecati sponzorski
ivana2009 is offline  
Old 26.10.2009., 00:23   #11
ja si najcesce volim solo platit (osim ako nije neki poseban izlazak ili prvi dejt) iako, unatoc zelji, najcesce ne uspijem. Al nekak se ne osjecam bas ugodno kad mi neko konstantno placa
__________________
''To see with eyes unclouded by hate...''
Anariel is offline  
Old 26.10.2009., 00:43   #12
Volim kad se racun dijeli 50-50... Ali muski to na neki nacin smatraju uvredom,sve dok imaju pare oni placaju, a sto je najzalosnije kad nemaju onda ih je stid i ne zele izaci da ne bi cura kojim slucajem platila... To se meni i precesto dogadja....
mala vatra is offline  
Old 26.10.2009., 00:49   #13
Kod mene i dragog je nekako jednako. Mislim da on ipak u biti placa malo vise ali jbg on radi ja ne. Uvijek oboje vadimo novcanik u isto vrijeme pa se prepucavamo ko ce platit. Najcesce onda jedan plati pa drugi kaze "ja placam sutra"
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 26.10.2009., 00:53   #14
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Kad je baš dejt u pitanju ne pada mi pamet da plaćam
Nisam škrta osoba, čak naprotiv, ali ako me frajer izvede van onda i očekujem da plati. Nemora me voditi po nekim ekskluzivnim mjestima, nek izlazak prilagodi svojim mogućnostima... kava u bircu - kava u bircu.
A ak nije u stanju zaraditi za kavu nek sjedi bolje doma
Nisi škrta, ali očekuješ da ti uvijek plaćaju. Što si onda, sponzoruša?
JPK is offline  
Old 26.10.2009., 01:13   #15
po dogovoru i ko ima vise para
(citaj: ko prvi stigne uvalit pare usluznicima )
nikad nismo imali problema zato sta netko nije htio platit, vise se porjeckamo oko toga jer oboje zelimo placat.
pa necu bit sa skrtom osobom. da je skrt, onda bih racunala sve sta sam ikad dala od para, a kad vidim da netko broji svaki jebeni novcic, onda cu bogme i ja, iako to nije nimalo dio mog karaktera
ako vidim i da je druga strana lezerna oko takvih stvari, nije mi problem platit nista. pogotovo ako je neka besparica s njegove strane.
Kela is offline  
Old 26.10.2009., 01:42   #16
Podjednako ali ono... nije nuzno, ovisi kako tko stoji s parama u tom trenutku... nisam skrta nit pamtim i brojim kome sam sta i koliko platila... za to me nije briga... ali imam na umu da ako je netko mene castio da mi je duznost i da odvratim...
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 26.10.2009., 02:52   #17
normalna stvar prvi dejt ja platim.
Kad sam bio bas u vezi sa curom, placali smo tako da bi ja platio malo vise puta od nje.
Ali nije mi bed kad cura plati(osim ako ona prva pocne placat to je bed).
po mome skromnom misljenju(nick sve govori) decko mora platit prvi i ne bit mu bed platit, ali ni kad cura plati.
No i dalje decko mora platit vise puta nego cura.

Ne volim ako cura stalno placa ili ako ju stalno castim, to ipak nesto govori o njoj, a s takvom osobom ne izdrzim dugo
__________________
Chuck Norris je mislio da je savršen dok nije upoznao mene.
mr.perfect is offline  
Old 26.10.2009., 07:25   #18
a čuj...ako je veza na početku, sigurno bi on trebao biti taj koji će odriješiti kesu. ako se cura ponudi platiti, a da to nije pro forme, svakako bi joj trebalo dozvoliti (do neke određene mjere) jer neke cure i ne vole da im se plaća baš sve. Osječaju se manje vrijedne pa bi to svakako trebalo izbjegavati. Kad veza počne trajat, stvari se mjenjaju, no tada se na novac i ne gleda kao na početku. Ja i cura ne mjerimo tko šta plaća, ali uvjek je to nekako podjednako (mar ja tako mislim), ali ima situacija u kojima kažem, "vodim te tu i tu....ne želim da trošiš"....iako živomo zajedno.
covjek-od-leda is offline  
Old 26.10.2009., 07:31   #19
Na prvom dejtu sam uvijek Ja plačao, i mislim da bi na prvom uvijek trebao muški platiti!!!
Jedno vrijeme kad nisam radio i nisam baš bio pri lovi više je cura plaćala, ali većinom plaćamo podjednako, možda malo više ja jel imam bolju plaću, ali to nema nikakave veze....

Mislim da nije ni u redu kako su neke forumašice napisale da dečko stalno plaća, jel jbg treba naći kompromis, a ako se cura ne ponudi bar jedan put da plati ja bi je smatrao teškom sponzorušom!!!?!
__________________
Život je kao pijani konobar, uvijek pogrešno donese i duplo naplati...
zuzu24 is offline  
Old 26.10.2009., 07:52   #20
Quote:
ab_aeterno kaže: Pogledaj post
Koliko je to u redu po vasem misljenju?
U redu je.
Ma ja i inače volim plaćati svoje račune, bilo da je riječ o kavi ili izlasku s dečkom, bilo s prijateljicama. Jer volim naručiti ono što želim bez ustručavanja, a kada znam da plaća netko drugi, onda sam obzirna i nerijetko završim s onim što ne želim kako cijena ne bi bila previsoka. Ako uzmemo za primjer odlazak na kavu, ne pijem mali makjato, nego najčešće ness od vanilije + deci kole, pa izbjegavam situacije u kojima suprotna strana zbog mog dijela računa naručuje čašu vode. Ili ako je riječ o studentu, ne jede tjedan dana jer je bio na tri kave sa mnom.
Čist račun, duga ljubav, što ne?

Takva sam i kad se radi o većim izlascima, a više me živcira situacija u kojoj ja želim platiti a suprotna strana to tvrdoglavo smatra udarcem u ego i činom kastracije, nego kad se račun češće nađe u mojim nego njegovim rukama.
okruglica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger