Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2009., 00:14   #41
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
e al uz malu bebu nije uvijek lako biti skockan, nasminkan isfriziran i sl. bebe bljuckaju i traze vremena... mislim, nisam se previse opustila, gotovo sam vratila istu kilazu kao prije trudnoce, moyda 1-2kg vise. a rekla sam kad nesto pokusam odgovor je uvijek sta forsiras stalno nesto
a da on nije kojim slucajem svrljao negdje,pokupio kakvu infekciju...pa te izbjegava zato??Ne bih htjela unositi nemir u tebe,al kad sam ovo procitala to mi je prvo proslo kroz glavu.
__________________
"Nemoj da na kraju svoga zivota shvatis da nisi ni zivio!!"Iz filma "Drustvo mrtvih pjesnika"
ella... is offline  
Old 27.07.2009., 00:14   #42
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
problem je u tome što on ne želi razgovarati, a kad j pokušam kaže mi šta forsiram stalno nešto.... i gdje je tu smisao braka
A razvod?
Jebiga, nećeš bit ni prva ni zadnja koja se razvela, bolje i to neg da trpiš jednog takvog...
 
Old 27.07.2009., 00:15   #43
a, ništa , onda kad on sam sebe krene zabavljati, a ti se fino smjesti do njega, pa se zabavljaj i ti sama sa sobom, možda onda krenu daljnja događanja
__________________
chillout
Via0071 is offline  
Old 27.07.2009., 00:15   #44
Quote:
ella... kaže: Pogledaj post
a da on nije kojim slucajem svrljao negdje,pokupio kakvu infekciju...pa te izbjegava zato??Ne bih htjela unositi nemir u tebe,al kad sam ovo procitala to mi je prvo proslo kroz glavu.
hah, mislim da nije, al 100% mogu biti sigurna samo u svoje postupke...
mama panda is offline  
Old 27.07.2009., 00:21   #45
a probaj za vikend se spickat, bas ono popravo, i izac.. bez njega, naravno..samo mu reci da ides.. da vidis kako ce reagirat..ako nista, spomeni mu nesto tipa da si upoznala nekog, pricala s nekim bla bla, nista posebno, ali daj mu do znanja da te i drugi muskarci zele.. e ako i na kraju nema pomaka u njegovu ponasanju, vjerojatno ga nikad ni nece biti
__________________
čovjek ne laže samo kad filozofira, kad filozofira on izmišlja
::jaaa:: is offline  
Old 27.07.2009., 00:22   #46
Quote:
::jaaa:: kaže: Pogledaj post
a probaj za vikend se spickat, bas ono popravo, i izac.. bez njega, naravno..samo mu reci da ides.. da vidis kako ce reagirat..ako nista, spomeni mu nesto tipa da si upoznala nekog, pricala s nekim bla bla, nista posebno, ali daj mu do znanja da te i drugi muskarci zele.. e ako i na kraju nema pomaka u njegovu ponasanju, vjerojatno ga nikad ni nece biti
mislis da bi to upalilo... ja se bojim da bih s tim samo pogorsala vec tako i tako otuznu situaciju
mama panda is offline  
Old 27.07.2009., 00:23   #47
Quote:
Space_gander kaže: Pogledaj post
Pokušj prvo sebe izanalizirati:
1. Jesi li se ti možda malo "opustila" poslije vjenčanja, pa si prestala voditi brigu o svojem izgledu?
2. Jesi li možda tokom trudnoće navukla viškak kilograma, a onda ih nisi niti pokušala skinuti?
3. Preuzmeš li ti katkad "inicijativu". Znaš, obućeš se seksi pa mu sjedneš u krilo?

Moraš se početi "dotjerivati", namazati se, skockati frizuru, biti i u kući dobro obučena. Pa zaboga dotjeruješ se da se dopadneš svojem mužu, a ne drugim muškarcima na cesti.
Joj daj nemoj lupati, budi to dobro obučen po kući, a mala beba cijeli dan piša, sere i povraća po tebi.

Osim toga, nije to problem, vidiš da ju je čovjek stavio na totalni "ignore".

Nažalost. A to boli. Jako.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 27.07.2009., 00:31   #48
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Totalno glupa ideja, nikad ljubomora nije nikog spasila, pa neće ni nju. Situacija se samo još više razjebe.
rekla je da razgovor ne pomaze.. inace, svatko normalan bi sve probleme pokusao na taj nacin rijesiti.. ali u ovom slucaju tako, izgleda, ne ide.. onda ima izbor trpjeti takvo ponasanje unedogled ili jednom reci stop.. a prije `stop` treba pokusati sve. bas sve.
moje misljenje
__________________
čovjek ne laže samo kad filozofira, kad filozofira on izmišlja
::jaaa:: is offline  
Old 27.07.2009., 00:31   #49
Igrice nikad nisu pametne, najbolje da pustiš neko vrijeme da stvari dođu na svoje mjesto, ako ne, predloži razvod.
zhabica is offline  
Old 27.07.2009., 00:34   #50
a i nije stvar samo u izazivanju ljubomore, nego u izazivanju bilo kakvih osjecaja. da se vidi koliko mu je uopce stalo do tog braka.
__________________
čovjek ne laže samo kad filozofira, kad filozofira on izmišlja
::jaaa:: is offline  
Old 27.07.2009., 00:34   #51
Quote:
mama panda kaže: Pogledaj post
problem je u tome što on ne želi razgovarati, a kad j pokušam kaže mi šta forsiram stalno nešto.... i gdje je tu smisao braka
pa zaprawo ga i nema
__________________
*ashes to ashes, dust to dust*
fragile00 is offline  
Old 27.07.2009., 00:37   #52

... nego, evo primjer- susjede mi prve - bili 8 god. u vezi, ni simo ni tamo, ono, nekak mlaki . on- totalni čudak bio...komunikacija, društvenost- nula bodova, za razliku od nje...neke stvari se jednostavno vide koliko god skrivali...i, nikad se ona nije ni konkretno ni požalila, ništa...
da bi me jednom nazvala u gluho doba noći sva u plaču, dušu ispuštajući i otvorila se- otkad je rodila, on se samo pokupi i ode kad hoće, na koliko hoće, niti kaže gdje. seksa nema ni pod razno, poljubaca, zagrljaja, utjehe, toplih riječi još manje, zaboravi.
čak ne spavaju u istom krevetu više, tj.sobi! on se jednostavno maknuo jer tamo nema mira - mali je s njima u sobi, ali se ne budi u noći niti ikako uznemirava njegovo visočanstvo.jednostavno- udobniji mu je krevet u dnevnoj .
kaže ona- ponekad imam osjećaj kao da je samo htio da mu rodim klinca i to je to .
tip ne želi razgovarati, inače je i šutljiv tip, ne želi ništa riješiti i to tako stoji.
ona je već jadna luda od toga i ne zna šta bi.
i, sad ne znam ko je tu luđi-ona koja sve to trpi ili on koji je :asshole:
pobogu, žena ima 30, klinac 3 i biti s takvim krelcem
__________________
chillout
Via0071 is offline  
Old 27.07.2009., 00:39   #53
Quote:
iva0710 kaže: Pogledaj post

... nego, evo primjer- susjede mi prve - bili 8 god. u vezi, ni simo ni tamo, ono, nekak mlaki . on- totalni čudak bio...komunikacija, društvenost- nula bodova, za razliku od nje...neke stvari se jednostavno vide koliko god skrivali...i, nikad se ona nije ni konkretno ni požalila, ništa...
da bi me jednom nazvala u gluho doba noći sva u plaču, dušu ispuštajući i otvorila se- otkad je rodila, on se samo pokupi i ode kad hoće, na koliko hoće, niti kaže gdje. seksa nema ni pod razno, poljubaca, zagrljaja, utjehe, toplih riječi još manje, zaboravi.
čak ne spavaju u istom krevetu više, tj.sobi! on se jednostavno maknuo jer tamo nema mira - mali je s njima u sobi, ali se ne budi u noći niti ikako uznemirava njegovo visočanstvo.jednostavno- udobniji mu je krevet u dnevnoj .
kaže ona- ponekad imam osjećaj kao da je samo htio da mu rodim klinca i to je to .
tip ne želi razgovarati, inače je i šutljiv tip, ne želi ništa riješiti i to tako stoji.
ona je već jadna luda od toga i ne zna šta bi.
i, sad ne znam ko je tu luđi-ona koja sve to trpi ili on koji je :asshole:
pobogu, žena ima 30, klinac 3 i biti s takvim krelcem
znaci ima nas jos, l dobro moj spava sa mnom, al k-o da i ne spava...
mama panda is offline  
Old 27.07.2009., 00:43   #54
pa,ako spavate još u istom krevetu, onda ga zaskoči usred noći , bez suvišnih pitanja i odgovora
__________________
chillout
Via0071 is offline  
Old 27.07.2009., 00:46   #55
Unhappy

Quote:
iva0710 kaže: Pogledaj post
pa,ako spavate još u istom krevetu, onda ga zaskoči usred noći , bez suvišnih pitanja i odgovora
isprobano.... odgurnuta i otpiljena...
mama panda is offline  
Old 27.07.2009., 00:50   #56
ne znam...evo, ko da slušam svoju preko ograde.
__________________
chillout
Via0071 is offline  
Old 27.07.2009., 01:20   #57
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Joj daj nemoj lupati, budi to dobro obučen po kući, a mala beba cijeli dan piša, sere i povraća po tebi.

Osim toga, nije to problem, vidiš da ju je čovjek stavio na totalni "ignore".

Nažalost. A to boli. Jako.
Koliko si brakova spasio, pa da znaš o čemu govoriš?
A ja sam ih eto više spasio i skoro sve onda kad su me ona ili on doslovno poslušali, odnosno trudili se ponašati onako kako sam im savjetovao.
Ovdje muž ignorira ženu, sumnjam da postoji druga žena, ali nešto ne valja, a on to ili ne zna ili neće reći, ima i ono gdje žene ignoriraju muževe ili pretjerano "ekonomiziraju s pizdom" ponašajući se kao da je to za jednokratnu upotrebu, a pizda je najmoćnije ženino oružje.
Kladio bih se da je priča počela nakon poroda kad je seks postao dopušten, a naša ženica si je dopustila luksuz i odbila muža sa "ne još, što ti je", a onda je uslijedilo nekoliko puta "umorna sam, zar misliš da mi je sad do toga", tako je krenulo, a on se okrenuo masturbaciji kako je to radio pri kraju trudnoće i poslije poroda. On je jednostavno povrijeđen, to je moje mišljenje, "pa što si ona misli, imam kod kuće ženu, a trebao bih seks tražiti negdje drugdje, nek se jebe", pa "lupi majmuna po glavi".
Space_gander is offline  
Old 27.07.2009., 01:31   #58
Quote:
Space_gander kaže: Pogledaj post
Koliko si brakova spasio, pa da znaš o čemu govoriš?
A ja sam ih eto više spasio i skoro sve onda kad su me ona ili on doslovno poslušali, odnosno trudili se ponašati onako kako sam im savjetovao.
Ovdje muž ignorira ženu, sumnjam da postoji druga žena, ali nešto ne valja, a on to ili ne zna ili neće reći, ima i ono gdje žene ignoriraju muževe ili pretjerano "ekonomiziraju s pizdom" ponašajući se kao da je to za jednokratnu upotrebu, a pizda je najmoćnije ženino oružje.
Kladio bih se da je priča počela nakon poroda kad je seks postao dopušten, a naša ženica si je dopustila luksuz i odbila muža sa "ne još, što ti je", a onda je uslijedilo nekoliko puta "umorna sam, zar misliš da mi je sad do toga", tako je krenulo, a on se okrenuo masturbaciji kako je to radio pri kraju trudnoće i poslije poroda. On je jednostavno povrijeđen, to je moje mišljenje, "pa što si ona misli, imam kod kuće ženu, a trebao bih seks tražiti negdje drugdje, nek se jebe", pa "lupi majmuna po glavi".
sumnjam da je u ovome problem, ta niti jedan muskarac ne moze biti toliko glup da forsira seks sa zenom koja je rodila, i koja ne osjeca da je spremna na seks?
ipak se radi o njezinom tijelu koje se treba vratiti na normalu, sta bi sad ona trebala, raditi nesto sto joj je neugodno, samo zato jer on insistira?

panda mama, da li to traje od iza porodjaja ili kako?
da li si ti njega odbijala ranije?
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Old 27.07.2009., 01:54   #59
Glupo mi je C/P post sa identične teme al u muškom rodu, samo ću postaviti opet isto pitanje: ljudi moji pa koji je vama kuki??? Zašto ste uopće skupa ako ne možete normalno razgovarati i riješiti probleme pogotovo sexualne prirode????
__________________
I see thru U
Lwaxana is offline  
Old 27.07.2009., 01:55   #60
ja mislim da je on jos uvijek sav zbunjen i ne moze se snaci u novoj zivotnoj situaciji.
ozenio se "ubrzano", prije 9 mjeseci, i vec prosao trudnocu zene, te dobitak djeteta, bez da je imao priliku da se postepeno navikava na promjene u svom zivotu, tj. da stvari idu nekim logicnim redom, tipa prvo zenidba, zatim iduce godine, ili za dvije, tri trudnoca, zatim dijete..

vrlo je moguce da te on podsvjesno okrivljuje za "to sto si mu uradila", jer si zatrudnila, te je sada njegov zivot toliko drugaciji.

njegovo ponasanje imalo bi smisla da si ti to tako napravila namjerno, bez njegove zelje da zatrudnis, samo da pozuris taj proces vaseg ujedinjenja, ali isto tako u sebi, on te moze kriviti cak i ako je 100 posto siguran da vam se trudnoca desila.

mislim da ga takodje pogadja to sto on sam i nije imao neku veliku ulogu u svemu tome-planiranju vjencanja, trudnoci, porodu i odnosu tebe i bebice, i da se zbog toga osjeca nekako usamljen i izolovan.

jer on nije imao priliku dozivjeti trudnocu na isti nacin kao ti, nije je osjetio na svome tijelu, nego vise kao posmatrac koji sve to gleda sa strane, a nije dio toga.
isto tako osjeca za dijete.
sto je zapravo jedan veoma uobicajen fenomen, to da muskarci generano ne osjecaju neku veliku povezanost sa svojim djetetom-pogotovo prvim, dok je jos beba.

jednom smo na faksu radili neki projekat o seksualitetu u trudnoci, i neposredno poslije, i jedan od intervjuisanih objekata je izjavio kako se osjecao izolovan, i da je trudnoca i porod bilo nesto izmedju majke i bebe, nesto sto se nije ticalo njega, i da je bio usamljen.
i da je prvi put osjetio ushicenje i radost, i osjecaj da je to dijete i njegovo, tek kada je bebica progovorila prve rijeci.

takodje, mnogi muskarci jednostavno izgube senzualni interes za partnericu nakon trudnoce i poroda.
porod ih koci, i traumatizira.
mnogi nisu u stanju seksualno opciti sa partnericom sada kada je majka, jer pojam majke je nesto cisto, dok seks vide kao nesto prljavo.

savjetovala bih ti da vam das mjesec-dva dana vremena gdje neces forsirati nista.
nastavi biti fina prema njemu, nastavi paziti na sebi i bebicu pa i na njega, definitivno se malo lacni i probaj ostvariti neki socijalni zivot i ti, ali bez ikakvih glupih igrica.
tipa ides negdje a ne kazes mu gdje ces.
daj mu vremena.
nista ne raspravljaj, ali probaj mu suptilno dati do znanja da ga volis.
i pusti ga da drka u miru.

i vidi sta ce se desiti.

mozda se ponovo uspijete pribliziti jedno drugom.

muskarci se cesto povlace kada su konfrontirani sa nekim problemom, sa situacijom sa kojom nisu zadovoljni, zato mu trebas dati vremena, i vidjeti da li ce se ista promijeniti.
(jer moguce da on trenutno nije u stanu verbalizirati sta ga to zapravo muci, i kada ga ti pocnes ispitivati sta nije u redu, a ni on ne zna sta nije u redu, on se povlaci u sebe.)
ako se ne promijeni nista probaj jos jednom, ljubazno i smireno popricati sa njim.

ako i dalje nema zelju mozda je vrijeme da se pocnes pripremati za kraj.
ali prvo bar pokusaj dati mu sansu da se smiri, i da se ne osjeti napadnut.

kakav je njegov odnos prema bebici, radi li ista oko nje-ga?

Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Kolko ste dugo skupa? Kolko imate godina?

Ne izgleda dobro, ja sam bio takav, poceo sam je uzimati zdravo za gotovo, rađe sam se samozadovoljavao nego seksao s njom, a i kad sam se seksao, to je bilo isključivo u svrhu mog zadovoljstva.

Uglavnom, užas.

Ona je to neko vrijeme trpila, onda me ostavila. S pravom.

Probaj ozbiljno razgovorati s njim, ja jedino svojoj malkice zamjeram što nije nikad ni pokušala razgovarati o tome, samo se jednog dana skupila i otišla.

a ja bih tebe pitala, zasto?
zasto si se ponasao tako i da li si toga bio svjestan?
bilo bi super kada bi mogao odgovoriti, da malo cujemo i musko iskustvo ovakve situacije?
__________________
Strange What Love Does

Zadnje uređivanje Teta2U : 27.07.2009. at 04:38. Reason: koristite prokleti multi-quote!!!
white panties is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger