Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 16:16   #5021
MIAMI

Kukuskin -Tomic 1 @ 1,70 SS 4/10

Tomic je glavom skoz van tenisa, zadnja dva mjeseca bez pobjede, glatkih 0:3 protiv evansa na AO, tankiranje protiv darcisa, predaja protiv younga ,i na kraju opet glatkih 26 26 protiv fratangela.Čovjek je i inače nepouzdane naravi a sad je izgleda upao u dosad najdublju rupu
Kukuskin je već osjetio Miami , prošao kvale , ima finale irvinga prošli tjedan, svakako u puno boljem mentalnom i fizičkom stanju od Tomica , ima doduše jednu davnu (nica 2012) pobjedu protiv tomica , i to - na zemlji
Važno jer je Miami opet radi vlage i podloge spor, i nikako ne paše tomicu koji je jak server .
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:17   #5022
Kaj je s Cilicem danas? Nema ga nigdje u ponudi, nema ga cak ni u rasporedu terena na miamiopen sluzbenoj stranici. Neki WalkOver bu to valjda?
Zentrix5900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:27   #5023
Quote:
Zentrix5900 kaže: Pogledaj post
Kaj je s Cilicem danas? Nema ga nigdje u ponudi, nema ga cak ni u rasporedu terena na miamiopen sluzbenoj stranici. Neki WalkOver bu to valjda?
Pa jel ne igra sutra protiv chardya?
nutna is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:44   #5024
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Pa jel ne igra sutra protiv chardya?
Je stavili ga na sutra. Zbunilo me jer na Flashscore-u je bio naveden danas u 16:00 a nigdje ga nisam mogao naci
Zentrix5900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:25   #5025
Samo da ustanovimo za ubuduće:

Indian wells - jako brz masters (zato ga je federer i izdominirao, kao i puno puta prošlih godina)
Miami - dosta spor masters, federer ga je zaobilazio godinama, no ove godine je imao veliku priliku s obzirom na odustajanja murraya i đokovića. Ovdje obično nisihkori dominira i općenito igrači koji su hard igrači, ali su dobri na zemlji. Tako smo mogli vidjeti odličnog bautistu, fogninija... Recimo ako će federer-nadal igrat, ovdje sigurno neće biti tako uvjerljivo za fed kao na indian wellsu.

Cincinnati i shangai, vjerojatno najbrži mastersi koji su federerov teren...
Old 06.04.2017., 08:49   #5026
Quote:
dumbazo kaže: Pogledaj post
Samo da ustanovimo za ubuduće:

Indian wells - jako brz masters (zato ga je federer i izdominirao, kao i puno puta prošlih godina)
Miami - dosta spor masters, federer ga je zaobilazio godinama, no ove godine je imao veliku priliku s obzirom na odustajanja murraya i đokovića. Ovdje obično nisihkori dominira i općenito igrači koji su hard igrači, ali su dobri na zemlji. Tako smo mogli vidjeti odličnog bautistu, fogninija... Recimo ako će federer-nadal igrat, ovdje sigurno neće biti tako uvjerljivo za fed kao na indian wellsu.

Cincinnati i shangai, vjerojatno najbrži mastersi koji su federerov teren...
kakve ti gluposti laprdaš hahahaha indian wells je jako brz masters, a miami spor?
ying69 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.04.2017., 12:34   #5027
Quote:
ying69 kaže: Pogledaj post
kakve ti gluposti laprdaš hahahaha indian wells je jako brz masters, a miami spor?
Da. Zovi to kako hoćeš, ja gledam kladioničarski. Igrači koji vole brze uvjete su jako dobri na indian wellsu, igrači koji vole spore uvjete su dobri u miamiu. To je činjenica. Niz godina se oslanjam na ovo i dobivam.
Old 07.04.2017., 21:04   #5028
IW uvjerljivo najsporiji Masters ako ne racunamo zemljane turnire

Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:12   #5029
Bautista +2.5 - Cilic 1 1.60
Po meni u ovom mecu RBA je previse podcijenjen, Cilic nije izgubio set, ali mislim da sutra hoce bar 1, Spanjolac igra konzistentno i ne grijesi previse, Wimbledon je nesto sporiji nego prije, na Australiji prije 18 mjeseci Cilic je izgubio 0-3, i ne vjerujem da ce istom mjerom uzvratiti sutra (oklada je znaci da RBA uzima 1 set)

Svitolina - Ostapenko 1 1.80
Svitolina me je ove godine ocarala, prije je igrala odlicno defanzivno, ali to je bilo sve, no od ove godine igra takodjer dosta agresivan tenis.
Ostapenko nakon osvojenog RG-a kako sam i ocekivao ne igra bas tako dobro, posto treba malo vremena da se sve "slegne"
U prvom kolu izgubila je set od ITF igracice Sasnovic, u 2. protiv jos jedne ITF igracice se provukla prvo kroz tiebreak (minibreak 3-4*), i break zaostatka u 3 setu.
U 3. kolu prosla je s 2-0, no nakon sto je u oba seta Giorgi servirala za set.
Obje su talentirane, obje mogu igrati odlicno u napadu ili defanzivi, ali trenutno bolje igra pruza Svitolina

Kuznjecova - Radwanska 1 1.55
Otkako se zarucila Aga igra jako lose, dosta grijesi, a udarci su postali jos slabiji nego prije. Kuzna ima 13-4, dobila je posljednja 3 meca i vjerujem da ovo dobiva.

Halep - Azarenka 1 1.60
Nisam nikako gledao Azru, ali u Mallorci je to bilo jos daleko od stare Azarenke. Halep ne poklanja previse i mislim da je neugodan match up za ovakvu Bjeloruskinju.

Muguruza - Kerber 1 1.60
Kerber igra jako lose, te kao i Radwanska samo ceka ozbiljniju protivnicu da napokon ispadne s turnira. Muguruza ima napadacku igru za razbiti Andjinu defanzivu, prva 3 meca rijesila je rutinski, dobila je posljednja 4 meca s Kerber i to prije nego sto je postala TOP 10 igracica (ispala je trenutno, to njen nivo s Roland Garrosa 2016. je bolji od cijelog trenutnog TOP-a 10) i vjerujem da ovo s 2-0 rijesava sutra.

Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 21:48   #5030
Querry - Anderson -> tie break u 1. setu @2.25

2 servera, odlicni u drzanju svog sevis gema, zadnja 4 medusobna 1 set otisao u 13. igru...
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 14:22   #5031
Ajmo oživit podforum

Joao Sousa-Aljaž Bedene over 21,5 @1,85 SS

Zadnji meč dana u Umagu, riječ je o prvom kolu i vjerojatno najzanimljivijem meču, radi se o dva top 100 igrača i mislim da nas čeka neizvjestan meč. I jednom i drugom ovo je prvi zemljani meč nakon Roland Garrosa i treba im dati vremena da se adaptiraju na zemlju nakon nekoliko travnatih mečeva. Sousa ove godine na zemlji ima skor 6-11, a Bedene 21-4, Bedene je nedvojbeno favorit, ali mislim da će Sousa dobro parirati i da bi mogli vidjeti tri seta, ali 22 gema bi mogla doći i u dva seta. Nisu se nikad sastali na zemlji.
Old 14.08.2017., 16:23   #5032
Young D.-Paul T. 2 2.30 SS

Pretpostavljam da vas malo zna za Paula, igrač u naletu, 20 godina, odličan na betonu, pogledajte mu formu zadnjih par turnira i sve će vam biti jasno, u prošlom meču mu je malo falilo da dobije Nishikorija. Young je tipičan igrač za izbjegavati, može izgubiti bez problema od puno slabije rangiranih igrača, ima puno oscilacija i očekujem pobjedu Paula.
mister_KŠ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 16:37   #5033
Fognini F.-Medvedev D. 2 1.90 SS

Fognini je kvalitetan igrač i svakome može parirati, također oscilira i zna biti problematičan te ga treba izbjegavati u širokom luku. Ljeto je proveo na zemljanim terenima pa je tako zadnji meč na betonu imao krajem 3. mjeseca. Medvedev u naletu, dobra forma, pouzdan igrač, u Washingtonu dobio Johnsona i Dimitrova pa može i Fogninija.

Edmund K.-Sousa Joao 1 1.55 SS

Očekujem laganu pobjedu Edmunda u dva seta. Sousa ionako preferira zemlju dok je Edmund vrlo dobar na betonu, po meni kvalitetniji igrač.
mister_KŠ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:35   #5034
Victor Estrella Burgos-G.Melzer tip 1 1,80 SS

Za hrabrije 2:0 tip 2,80 SS

Vrijeme 18:00

Kralj Quita i legenda tenisa ,3 titule zaredom I ganja cetvrtu,sta vise rec Malo je u declineu,al publika I veliko srce bi ga trebalo dovest do pobjede.Melzer nije u bajnoj formi... H2H je 2-2.Za hrabrije 2-0 tip

Jarry-Travaglia tip 1 1,55 SS

Vrijeme 18:00

Jarry je vise upoznat sa ovim uvjetima,na kraju prosle godine na challengeru u Quitu pobijedio je kralja Quita u PFu.Jarryev velik servis I pedigree na zemlji su idealna kombinacija za ovaj turnir.
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:55   #5035
Karlovic-Moutet 1 @1,65
Ivini mecevi su vecinom 50-50 i bolje ga je igrat kad nije favorit. Ovo mi je onako par za listic sa vise parova. Moutet je 18ogodisnji francuz, talentirani decko koji bi mogao nest postic u buducnosti. Igram protiv njega jer ima slabu glavu, zivcira se stalno, baca rekete i mislim da se nikad nije susreo sa nekim ko sto je karlovic i mogao bi mali poludit kad mu ivo spici koji as i jos uz to nema s ivom neke pretjerane igre a moutet voli izmjene. Igrao sam ivu i u 1.kolu iako nisam znao kakav je. Gledao sam malo mec i to je onaj klasicni ivo Ovo sto cu c/p ispod je bas pravi opis kako je bilo...
"Lekcije dr. Ive: Preko 21-godišnjaka do meča s 18-godišnjakom
Hrvatski tenisač Ivo Karlović plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Quitu, 38-godšinji veteran je u prvom kolu svladao 17 godina mlađeg Amerikanca Ernesta Escobeda sa 6:4, 6:7 (6) i 7:6 (4) nakon dva sata i devet minuta igre.

Iako se susret igrao na zemljanoj podlozi, dominantan udarac bio je servis. Karlović je osvojio čak 95 posto poena nakon ubačenog prvog servisa, njih 53 od 56, dok je Escobedo imao 88 posto iskorištenosti prvog servisa (49 od 56).

Tijekom meča Karlović niti jednom nije bio suočen s break-loptom suparnika, dok je on iskoristio jednu od dvije prilike za oduzimanje servisa suparniku. Jedini break napravio je u sedmoj igri prvog seta, dok drugu priliku, u šestom gemu trećeg seta, nije iskoristio.

U 13. igri drugog seta po Hrvata je koban bio izgubljeni poen nakon ubačenog prvog servisa, koji je donio mini-break prednosti Escobedu. Mladi Amerikanac je poveo sa 6-3. Karlović je uspio spasiti sve te tri vezane set-lopte, ali na četvrtu je napravio dvostruku servis pogrešku, pa je pobjedu morao potražiti u trećem setu.

I u odlučujućoj igri prvi je do prednosti stigao Escobedo osvojivši prvi poen na servis Karlovića, no Karlović je odmah uspio vratiti zaostatak, a do kraja dvoboja osvojiti još dva poena na suparnikov početni udarac te sve poene na svoje servise.

U drugom kolu Karlović će igrati protiv još mlađeg suparnika, 18-godišnjeg Francuza Corentina Mouteta."
nutna is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 12:31   #5036
c/p valjda se nece nitko naljutit
Blancanraux u karijeri ima 4-14 na challanger razini. Svih 14 poraza je bilo sa barem 4 razlike. Od te cetiri pobjede dvije su protiv igraca bez rankinga, jedna protiv 559. na svijetu u tom trenutku, a jedna protiv tada 154. Bourguea.
Rotterdam
Lopez nije igrao od ao, odnosno nastupio je samo u dc za spanjolsku (na zemlji) u parovima sa carrenom protiv britanaca. U rotterdamu je nastupio 8 puta jos od 2003. i samo je jednom prosao 1.kolo (2011. protiv mayera). Znaci ima 1-8. Klizan ima dva meca Q iza sebe, tsitsipas i seppi nisu bezazleni protivnici. Ovdje je igrao dva cetvrtfinala uz naslov 2015. Ali isto tako vidimo da klizan ovdje od 13 odigranih meceva ima 10 sa 22+ gema, a 9 od 13 je oslo u 3 seta. Brza podloga, dobri ljevoruki servisi...
Ferrer je izgubio zadnjih 13 meceva protiv top5 igraca i zadnjih 21 od 22 meca.
Berdych nije igrao od ao, otkazao je prosli tjedan sofiju zbog ozljede leda.
Krajinovic nije igrao od prvog tjedan sezons u dohi, razlog je ozljeda ahilove tetive. Velika zelja mu je bila da igra dc protiv amerike al nije igrao. Otkazao je sofiju prosli tjedan. Danas igra prvo parove, a u singlu ga ceka auger.
Jabeuer je predala zadnji mec na wta taipei, a u dohi ima 0-5 (q+md).
Kasatkina je u dohi odigrala 5 meceva i svih 5 je islo u 3 seta.
nutna is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 19:27   #5037
Donaldson ima 1/13 protiv igraca iz top100 koji su vislji od 196vm ukupno 3/13. Ivo dolazi sa 2800 m n.v. i sa zemlje u dvoranu gdje je donaldson domacin.
nutna is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 13:10   #5038
Querrey je na pocetku turnira otkazao parove zbog ozljede gleznja. Nocas bi trebao protiv juznog igrat.
Goyowczik jucer protiv manarina predao u 3.setu zbog stopala tj. ranije je trazio mto zbog zuljeva na oba stopala. Danas bi trebao igrat parove.
nutna is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 13:34   #5039
17.00 isner - albot 1 @ 1.30

nitko ne dobiva isnera 2 puta zaredom u tjedan dana Neki dan iznenađenje albota, ali indoors gdje je isner igrao dobro svuda osim u tie breaku i u trećem setu dok više nije igrao dobro. Sada se igra delray beach, outside hard... to su isnerovi uvjeti i tu će albot imati puno manje šansi... 28 aseva isnera neki dan, ali je igra štekala u trećem setu gdje nije imao ni jednu BL.

Za danas nemam ništa drugo pametno, možda povezati sa barcelonom x2... chelsea u dosta lošoj formi, čak i ove dvije pobjede 3:0 i 4:0 protiv zadnjeg i protiv drugoligaša nisu statistički bile TAKO uvjerljive koliko bi to kvaliteniji klubovi napravili. Barcelona također nije baš u top formi niti su uspjeli integrirat coutinha zasad, ali dovoljno kvalitetni da ne izgube od ovog chelsea danas... ne znam. Neka netko ponudi proširena razmišljanja ili kakve informacije. Oboje bez značajnih ozlijeda...

Od tenisa live bih pratio bemelmansa i ivashku (13:35h) jer su odigrali kvale i nisu loši i mislim da će povest u prvom setu i ako se to dogodi, ima valuea odigrati na protivnika. Djere udara jače (atp 90) vs ivashke (atp 190) i ako se prilagodi to je klasa iznad ivashke, no on nije neki indoors igrač, ali će koeficijent biti preko 3 u tom slučaju. Još više mislim da khacanov dobiva bemelmansa protiv kojeg je favorit, te se da izvuć možda koeficijent 2 ako bemelmans povede 3:1 tj. ako se dogodi neki rani break, ali ne bih dugo čekao jer je khacanov kvaliteniji. Čisto za pratiti i izvući neki koef više od 1.50 koji se možda i ne dogodi uopće... ali po 1.50 mi je li-la za odigrat i radije ću čekat i propustit par ako odmah krene khacanov jako.
Old 20.02.2018., 13:57   #5040
Ja gledam možda ubacit Isner - Albot over gemova 1. set (9,5), ne pamtim kad je zadnji put Isner odigra under u prvom. U SS-u je 1.40 kvota na to, čini mi se bolje nego jedinica po 1.30
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.