Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 18:21   #3621
Quote:
Reoless kaže: Pogledaj post

Sve razrede osnovne s 5.0, top hrvatska gimnazija (guglaj koja je)- sve razrede s 4.5+ prosjek, zavrsen faks... Propalica iz kafica. Da, jadan ja, u cijeloj poker karijeri sam par desetaka tisuca kuna u minusu.

Daj se nemoj sramotiti, neugodno je. Zapravo, pisi i dalje, mozes ti to okretati kako hoces, ja znam da se ti jedes od muke doma. I bas zato mi je drago. Jer si jalna gnjida od covjeka.
uuu zavrsio si mioc... znam gomilu ljudi iz mioca koji sad kradu bogu dane... a neki od njih su zavrsili ili ce uskoro zavrsit faks.

ono sto tebi promice u svemu tome je cinjenica da pod obrazovanje nisam mislio na formalno obrazovanje vec steceno, a kad si vec naveo faks, itekako je bitno jeli to prirodoslovni fakultet ili trula truba popet filozofskog/ekonomije.

dobar je to neki faks/posao cim ti stignes takav grind napravit u zadnje 2-3 godine.

ali upravu si, ovo nema smisla jer sto vise informacija dobivam to se vidi koliko sam pogodio u sridu al nek si ti meni rekao da sam jalna gnjida od covjeka

a ovaj 1x2 njemu niti nema smisla odgovorit jer se vec dovoljno gluposti napricao o turnirima par stranica ranije tak da...
hoodie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 18:54   #3622

Nažalost, zbog poslovnih obaveza morao sam odustati od daljnjeg coachinga. Mislio sam da će to krenuti tek za koji mejsec ali eto...
Odradio sam minimum koji se tražio od mene. Naravno, i dalju ću rekreativno igrati NL10 ali ne u tolikom volumenu. I onda, tko zna, kada prođe ljeto i posao se smiri možda odem opet

A taman mi je krenulo. Evo, za ovaj mjesec :

graf

Igra je miks NL5 i NL10
Old 20.02.2018., 17:59   #3623
evo kreno poker i na lutriji
microgaming poker client
za sad 20 igrača tek
idem odma to isprobat
miljo piljo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.