Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2011., 13:55   #81
Miami je čisti favorit, nabrijani su, Boston je slabiji ove sezone nego dosad još možda Pierce neće igrati. Bostonu je ionako samo važno da uđe u PO, pa ako ne bude ozljeda da tamo pokušaju nešto više.
Quote:
zvonko_ kaže: Pogledaj post
misljenje za Lakerse danas?visok koef po meni bez razloga
Dovoljno je pogledati zadnje dvije utakmice kako su igrali i da im je ovo treći dan azredom da igraju
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 13:58   #82
Quote:
zvonko_ kaže: Pogledaj post
misljenje za Lakerse danas?visok koef po meni bez razloga
Pa nije bez razloga....

pogledaj ovaj post:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=2281


izgubija je 2 zaredom..nisu bas nesto uigrani..po meni danas tu se isplati igrat 2....
soldaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 13:58   #83
Dovoljno je pogledati zadnje dvije utakmice kako su igrali i da im je ovo treći dan azredom da igraju[/QUOTE]

Nisam ih gledao pa ne znam kako igraju po meni danas dobijaju. Utah mi izgleda slabo ove godine
zvonko_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 13:59   #84
3 utakmice za redom a Kobe puca kao da nema sutra?

Dajte nam te Jazzere


Ček, favoriti su? aarharhahrgahgaha
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 14:01   #85
Quote:
RAY777 kaže: Pogledaj post
nema pierca u bostonu...mislim da bi ipak trebao ici vise od 16.5..zabit ce oko 20 danas

evo mojeg za danas: D. Williams over 22.5 @1.85
Milwauke - Minnesota 5.5 hend. -2- 1.85
T. Evans under 18.5 @1.85
Nema veze to sto nema Pierce-a tj. jos nije sigurno da ga nece nastupiti.
Izostanak nekog igrača u klubu nemora nuzno značiti automatski over nekog drugog. Ovdje u obzir moras uzet samu poziciju igrača odnosno njegov mentalitet, Rondo je play (point guard) i njegov osnovni zadatak mu je razigravanje i dishanje asistencija. Sto se tiče Rondovih napadačkih sposobnosti, tu je vrlo tanak, jer vanjski sut mu je vrlo los, jedino sto vrlo dobro obavlja su polaganja. Na utakmici protiv New Yorka je dozivio "bljesak", no za to je najviše zaslužna Knicksova obrana u reketu(rack-u) gdje je zabio 16 poena iz polaganja u 10 pokusaja(sut 8-10),a i dosta laganih poena je postizao iz kontri, tranzicijska obrana 0.http://www.youtube.com/watch?v=JIoXD2THO8I Ni d od defence.

Sad dolazimo do danasnjeg protivnika Miami-a koji je inače glavni pretendent za osvajanje prstena ove sezone. Miami krasi vrlo dobra obrana u reketu gdje su bili među najboljim prosle sezone (limitirali su protivnike na 58% preciznosti). Ekipa Miami-a ce se sigurno pripremiti za ovaj susret te ce sigurno usmjeriti paznju na Ronda i njegov ulaz pod kos. Rondo je prosle sezone protiv Miami-a je imao prosjek od 8,9 poena iz 9 utakmica(4,8,11,7,8,20,6,10,6). Kao sto vidiš u samo jednoj utakmici je napravio iskorak u odnosu na ostale, jer bi mu prosjek bio i manji nego 8,9.
Sad mali osvrt na marginu 16,5, to je margina koju je Rondo prosle sezone prebacio 15 puta u 77 utakmica, a sigurno se predpostavlja o kojim je ekipama bilo riječ. Na prvi pogled je to naravno "niska" granica, jos kad se uzme njegov performans od NYK-a, naravno da ce vecinu ljudi privući over. No ja to nebi rekao jer za playa Rondove kvalitete ovo je dakako visoka granica. Naravno moze Rondo i prebacit tu granicu, al glavni bit svega ovog je brojka od 16,5(value)

Quote:
tsigalko-11 kaže: Pogledaj post
Dobar par. Neće Rondo lako zabijat protiv Wadea i ekipe kao protiv poroznih Knicksa. Pogotovo ako večeras zaigra Pierce izgledi za Rondov over su još manji.
U svakom slučaju vrlo dobar par.
PlayMaker91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 14:03   #86
Prvi konsenzus sezone

Quote:
“I think in the first quarter I’ve got to establish myself a little bit more,” said the reigning league MVP who aside from that wonderful game saving floater against the Lakers Christmas Day hasn’t been very valuable at all as the Bulls were bludgeoned 99-91 by the Golden State Warriors Monday. “I see that being laid back is just not doing it. I think both games in the first quarter I shot the ball just one or two times (one of four total and zero free throws). I see that approach is not working. So next game I’ve got to change it up.”
Fala kurtzu


Mogao bi Wade večeras u over, 24,5 margina a imao je prosjek od 30.5 protiv Bostona prošle sezone.
__________________
YAWN

Zadnje uređivanje Mr.Bones : 27.12.2011. at 14:59.
Mr.Bones is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 15:33   #87
Quote:
Mr.Bones kaže: Pogledaj post
3 utakmice za redom a Kobe puca kao da nema sutra?

Dajte nam te Jazzere


Ček, favoriti su? aarharhahrgahgaha
Bryant K(-26,5+)-LaL-Uta 2, mislim da nema tko drugi danas dati veći doprinos od njega uz to sigurno bude imao i 5+ asistencija i 5+ skokova, tako da mislim da je ovo danas puno lakše za pogoditi nego konačni ishod, vjerujem kako je Kobe jako ljut

uz sve to mislim kako je i LALakers(h-10,5)-Utah Jazz 2 ok za 1.30
marijo90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 15:50   #88
Quote:
marijo90 kaže: Pogledaj post
Bryant K(-26,5+)-LaL-Uta 2, mislim da nema tko drugi danas dati veći doprinos od njega uz to sigurno bude imao i 5+ asistencija i 5+ skokova, tako da mislim da je ovo danas puno lakše za pogoditi nego konačni ishod, vjerujem kako je Kobe jako ljut

uz sve to mislim kako je i LALakers(h-10,5)-Utah Jazz 2 ok za 1.30
Kad je Kobe ljut, ona Kobe forsira i solira čak i više nego inače, a to je pogubno za Lakerse.

Najbolji primjer je zadnji napad na utakmici protiv Bullsa otprije 2 dana. Kobe preuzima zadnji napad i šut za pobjedu, okružuju ga trojica igrača Chicaga, a on umisto da doda slobodnom Gasolu pod košem svejedno šutira... Naravno, netko ga blokira.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 15:57   #89
uz sve to mislim kako je i LALakers(h-10,5)-Utah Jazz 2 ok za 1.30 [/QUOTE]

i ja to mislim
i još mill/minn (h-11,5) za 1,30 .
arnie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 15:58   #90
R.Allen over 17.5?
Mislim da danas mora preuzeti odgovornost. Ako ga ide šut, može zabiti i 25+.

Milwaukee-Minnesota?
NY-Atlanta 1
GregoryHouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 15:58   #91
Ima marijo point, ipak je Kobe jedini sposoban u Lakersima i večeras će vjerojatno opet uzet 20-ak šuteva.

+Gasol je navodno ozlijeđen.
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 16:00   #92
Na Minnesotu treba igrati
mister_KŠ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 16:12   #93
Quote:
tsigalko-11 kaže: Pogledaj post
...
tsigi, sta ti mislis za netsi-atlanta?! predobar mi je ovaj koef na atlantu @1,55... petorka teague, johnson, williams, smith, horford mi izgleda odlicno... s klupe t-mac, stackhouse, pachulia, collins... netsi ostali na deronu i humphriesu, ostatak ekipe dosta los...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 16:14   #94
Quote:
Mr.Bones kaže: Pogledaj post
Ima marijo point, ipak je Kobe jedini sposoban u Lakersima i večeras će vjerojatno opet uzet 20-ak šuteva.

+Gasol je navodno ozlijeđen.
Di mogu vidjeti jel ozlijeđen? Gledam na www.nba.com ali nemrem nigdje vidjeti, uz to u ponudi je na 18.5 idem malo otrčati i razbistriti glavu pa idem sastaviti dobitni listić.

Btw gledao sam ja tekmu protiv Bullsa al po meni bi još najbolje bilo da čim je dobio loptu da je išao šutirati tricu i bok prije bi ušla trica nego 1v3
marijo90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 16:20   #95
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
tsigi, sta ti mislis za netsi-atlanta?! predobar mi je ovaj koef na atlantu @1,55... petorka teague, johnson, williams, smith, horford mi izgleda odlicno... s klupe t-mac, stackhouse, pachulia, collins... netsi ostali na deronu i humphriesu, ostatak ekipe dosta los...
Iskreno, nemam pojma.
Slabo sam se informira o obe ekipe uoči ove sezone, o Atlanti pogotovo. Oni su mi i lani bili li-la ekipa, sposobna dobit najjače, ali i izgubit od najslabijih.

Netsima će dosta falit Lopez, sumnjam da se netko može pridružit Deronu.

Atlanta jest bolja momčad, al ipak je početak sezone, vidiš i sam kakvi su rezultati.

Ja bi tu najradije odigra under ako je granica manja od 185, onako odokativno.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 16:27   #96
Quote:
tsigalko-11 kaže: Pogledaj post
Iskreno, nemam pojma.
Slabo sam se informira o obe ekipe uoči ove sezone, o Atlanti pogotovo. Oni su mi i lani bili li-la ekipa, sposobna dobit najjače, ali i izgubit od najslabijih.

Netsima će dosta falit Lopez, sumnjam da se netko može pridružit Deronu.

Atlanta jest bolja momčad, al ipak je početak sezone, vidiš i sam kakvi su rezultati.

Ja bi tu najradije odigra under ako je granica manja od 185, onako odokativno.
180,5 u ss-u... a nesto citam i gledam da trener Atlante najavljuje brzu igru ove sezone, najvise zbog Teague, kaze da svi ostali moraju pratit njegov tempo, a znamo kako je lik brz ma je, ima svakakvih rezultata... a ne znam, onda bi mogo spojit miami 1/1 i portland cisti kec i bok... i nema razrade za miami, ono sto sam ti jutros napisao...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 16:41   #97
Ekipa,kaj mislite za Minnesotu?
dal se isplati igrati na njih,ili bar hendikep 5.5,pošteno su Oklahomu namučili,Bucksi mi baš i nisu nešto kvalitetniji
mister_KŠ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 16:45   #98
@agent pogledaj si na league pass Netse sinoc protiv Washingtona kako je to izgledalo 1.pol. ,pa vise neces biti u nedoumici igrati ili ne na Atlantu
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 16:52   #99
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
@agent pogledaj si na league pass Netse sinoc protiv Washingtona kako je to izgledalo 1.pol. ,pa vise neces biti u nedoumici igrati ili ne na Atlantu
pa di si ti coece?! nema te ko ni dobitnih listica
ma znam, vidio sam... zato kazem, jos na stranu atlanta, al netsi mi izgledaju lose, zao mi je derona sto igra u toj ekipi...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 16:56   #100
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
@agent pogledaj si na league pass Netse sinoc protiv Washingtona kako je to izgledalo 1.pol. ,pa vise neces biti u nedoumici igrati ili ne na Atlantu
37:45 su izgubili poluvrijeme od slabije ekipe nego što je atlanta...netsi su mi draži od atlante,al realnost je ovdje 2 i to na 1.55 koef
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.