Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2012., 12:44   #81
Gulbis 1
Djoko 1
goffin 1

Jedino gubisa smatram rizikom i igram ga 1-2 puta godišnje ali nekako mi se čini da bi trebao dobiti matoševića koji ipak nije navikao biti u četvrtfinalima atp-a.
Djoko se mora uzeti ipak je on No.1 i sigurno želi napraviti neki mega niz nepobijedivosti, a goffin bi trebao dobiti ignatika, igra u odličnoj formi i već ga je dobio jednom.
GL
Još roddick više 9.5 izgleda dobro
batas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 12:46   #82
Quote:
dominium kaže: Pogledaj post
imam pitanje .. zanima me zasto kvota na errani pada .. u germaniji je 1.80 na pobjedu vinci,isto tako i na errani .. a u online kladionicama je .. na errani oko 1.60 .. dok je na vinci 2.30
Može i nemora ništa značiti...,radije pođi na rulet crno - crveno nego taj meč odigrat.
batas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 13:05   #83
Cervantes H.I.-Devilder N. T.R 2:0 @ 3.0

Puno bolja forma Cervantesa izbacio jace protivnike , sva trojica ( Greul , Minar i Donesky ) su vrlo jaki zemljasi , odlican na svom servisu , jako brz igrac . Protivnik Vecinom na Futersu igra , bez zapazenijh rezultata.
your_mother is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 14:17   #84
Kohlschreiber P. - D.Sela ATP 250 Delray Beach [email protected]

U cetvrtfinalu turnira u Delray Beach koji se odrzava u dvorani na hardu, koji se igra za nagradni fond od 500 hiljada dolara, a iz ATP serije 500, sastaju se Nijemac Kohlschreiber Philipp (32) i Izraelac Sela Dudi (75). Kolschreiber je bio favorit protiv svih igraca sa kojima je igrao na ovom turniru, i vjerujem da ce tu ulogu favorita opravdati i danas. Naime, na putu do cetvrfinala, Kolschreiber je morao da predje preko dvojice Belgijanca Rochus Oliviera, i Hrvata Ivana Dodiga. S druge strane, njegov danasnji protivnik je na putu do cetvrfinala, savladao mladog perspektivnog i talentovanog igraca Denisa Kudlu i u tom mecu je i bio favorit, i juce je savladao Finca Jarkka Nieminena i napravio svojevrsno iznanadjenje, jer Nieminen je slovio za favorita, ali vjerovatno je ga je sustigao umor igranja zaredom tolikih turnira, jer je i na proslom turniru ispao u prvom kolu od Roger Vasselina..

Zadnje uređivanje more_jadransko : 02.03.2012. at 17:35. Reason: brisanje linka..
RedBullX is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.03.2012., 15:54   #85
danas nas djokovic zavija u crno..
ssemir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 15:55   #86
RoddickA(1.s9,5)-Anderson (03.03. 01:15) više 1,50
Federer R.-Del Potro J.M. (02.03. 16:00) 1 1,35
Kohlschreiber P.-Sela D. (02.03. 17:00) 1 1,25
TEČAJ: 2,53

o prvome mecu ne treba puno govoriti oba dvojica odlicni serveri do sad igrali 3 puta 2 puta prvi set prosao over....anderson u malo boljoj formi,ali ipak se nadam da ce prvi set proci over...

drugi par....del potro u odlicnoj formi decko spada u top 5...ali ima problem u glavi kad igra protiv fexa jednostavno se pripane,uz to i umor jer igra dva tjedan dva finala prvo u roterdamu gdje gubi upravo od fexa pa potom oavaja u francuskoj....

treci par Kohlschreiber puno bolji igrac od dudija sele.....u svim segmentima igra...prvo serva mu bolja za 2 klase....slicni igraci fizickog izgleda...obojica niski...igrali jednom i tad mu je švabo dao samo 2 gema.....naravno da ne ocekujem da ce tako biti ali mislim da bi ovo trebao dobit jer je u dobroj formi....

Sretno tko prati!!
bavarac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 20:14   #87
Quote:
bavarac1 kaže: Pogledaj post
RoddickA(1.s9,5)-Anderson (03.03. 01:15) više 1,50
Kohlschreiber P.-Sela D. (02.03. 17:00) 1 1,25
TEČAJ: 2,53

Sretno tko prati!!
Prvo Đoković, a sad Kohlschreiber - stvarno dan za
ganci82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 22:13   #88
Gulbis

Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 10:20   #89
Quote:
booro357 kaže: Pogledaj post
Verdasco F.-Wawrinka S. (02.03. 23:55) 1 1,90
-> konačno je to onaj stari Verdasco koji lomi protivnike...h2h sa wawrinkom je 1-1 ali oba meča su iz 2005...danas je to sasvim drugačija priča,s jedne strane wawrinka koji se muči kroz cijeli turnir,a s druge verdasco koji gazi protivnike,defenzivno odličan,prisiljuje suparnika na puno greški...očekujem dosta laganu pobjedu verdasca...

De Schepper K.-Ouanna J. (02.03. 14:15) 1 1,70
-> Kenny je trenutno 164. igrač svijeta,a Ouanna 466. (ušao u turnir s pozivnicom)...niti jedan nije baš u nekoj osobitoj formi,h2h je 1-1,jedan meč 2007. dobio Ouanna,a 2010. je Ouanna predao tako da to nije neko mjerilo...gledao sam malo mečeve Kennya vrlo dobar je na ovom turniru,lijepo se vratio protiv grigelisa,dosta dobar servis ima i općenitno igru dok je Ouanna izbacio Marchenka...općenito mi se više sviđa igra kennya i djeluje mi uvjerljiviji,po ovom koef. moram probat,ipak je 300 mjesta razlike na ljestvici...

Đoković N.-Murray A. (02.03. 14:00) 1 1,35
-> nema se puno šta za pričat,Murray se muči cijeli turnir,prvo protiv berrera,pa ništa bolje protiv chiudinellija,a jučer mu je berdych praktički poklonio pobjedu...po meni još nije na razini đokovića ove godine...

-> ponavlja se finale iz rotterdama,di je Federer lako osvojio naslov,JMDP jednostavno nije bio na toj razini...sljedeći tjedan je Del potro osvoijo Marseille uz dobru igru i velike pobjede protiv davydenka,gasqueta,tsonge i llodre...uglavnom federer ponovno igra vrlo dobro,jučer je riješio odličnog Youzhnog s laganih 6-3 6-4...očekujem danas malo teži meč nego prošli,ali opet pobjedu Federera jer neće moć Del potro držat cijelo vrijeme servis a i u igri je puno bolji federer...

Ferrer(h-6,5)-Giraldo S. (03.03. 04:00) 2 1,60
-> jedan meč malo riskantniji ali isplati se po ovoj kvoti...h2h 1-0 za ferrera i to je bila pobjeda prošle godine 6-3 7-5,znači pokriven je kh...ferrer na ovom turniru je jedino pokrio ovaj hendi protiv 469. igrača svijeta...mislim da giraldo bez problema može čak i uzeti jedan set jer ovaj turnir igra izvrsno...

i još igram u singlu pobjede 2:0 na verdasca,kennya,možda čak bedenea i vinci...

edit: upravo SS digao kvotu na Vinci sa 1,75 na 2...
na kraju verdasco izvukao cijeli dan...sreća da sam izbjegao vinci,da nisu toliko digli kvotu stavio bih i nju...a đoka i kenny su me razočarali jakoo...
booro357 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 12:15   #90
ko je gledao mec, jel Djole zasr** ili je ovaj bio toliko dobar. Dobar da i Federera dobije?
mado2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 13:03   #91
Quote:
mado2 kaže: Pogledaj post
ko je gledao mec, jel Djole zasr** ili je ovaj bio toliko dobar. Dobar da i Federera dobije?
Očekujem da to Fedjo dobije makar na iskustvo, ako ništa drugo
Old 03.03.2012., 13:28   #92
ferrer(h-5,5)-verdasco 2 1,45
verdasco bez izgubljenog seta do finala uz jako dobru igru, mislim da se čak isplati i probati čistu 2 po ovom koeficijentu
bedene-devilder 1 1,5
bedene do finala također bez izgubljenog seta, i mislim da je imao teže protivnike od devildera
kvota 2,1

još bih probao sljedeće parove na narodnom:
lorenzi-pella 1 1,45
mislim da je talijan bolji a i puno je iskusniji, jučer jako pametno odigrao protiv alunda
granollers/m.lopez-marrero/verdasco 1 1,7
meč se igra nakon pojedinačnog susreta verdasca, granollers/m. lopez po meni uigraniji par i za nijansu bolji
fleming/hutchins-elgin/istomin 1 1,45
britanci dugo igraju zajedno i to dosta uspješno, elgin/istomin imali lakši ždrijeb dosada
sky000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 20:03   #93
Isner - Anderson over 9.5 1,50
7/10

Polufinale Delray Beacha ulog visok borba za finale dva top10 servera na touru. Ne vidim kako će neko tu breaknuti dva puta u cijelom meču, a kamo u 1. setu. Vidim tu Isnera kao pobjednika, ali velika borba u 1. setu pogotovo, tek u drugomu možda nešto lakše, ako pade psihički Anderson. Isneru je jedina prednost domaći teren, jer imaju gotovo isti stil igre loši returni solidni forhendi ne baš dobri backhandi.
Old 04.03.2012., 10:25   #94
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Isner - Anderson over 9.5 1,50
7/10

Polufinale Delray Beacha ulog visok borba za finale dva top10 servera na touru. Ne vidim kako će neko tu breaknuti dva puta u cijelom meču, a kamo u 1. setu. Vidim tu Isnera kao pobjednika, ali velika borba u 1. setu pogotovo, tek u drugomu možda nešto lakše, ako pade psihički Anderson. Isneru je jedina prednost domaći teren, jer imaju gotovo isti stil igre loši returni solidni forhendi ne baš dobri backhandi.

Danas finale Matošević će sigurno biti nervozan, a ionako je Anderson bolji od njega tako da
Anderson - Matošević 2:0 1,50
6/10

Nemam baš vremena, pa evo još ću ovo od tenisa odigrati
Su Hsieh - Martić 2:0 2,50
3/10

Zadnje uređivanje Kockar :D : 04.03.2012. at 10:31.
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 10:49   #95
Hsieh je must take! Martićka je prije 2 sata završila s Jankovićkom meč u 3 seta s 38 odigranih gemova i u 11 vec igra finale protiv dosad odlične i odmorne Hsieh!
marionelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 10:52   #96
Anderson zicer! Matosevic je jucer protiv fuckin sele gubio 4 puta servis, u ostalim servis gemovima mu je Sela mahom dolatio do deucea. Vodio je po setovima 4:1, 4:2 i 5:2 i u svakom setu uspio zasrat. Imao je 12 duplih... Ja ne znam kako može takav kontra Andersona. Uostalom, mislim da je i on napravio više od očekivanog i da ga boli više. Ko verdasca jucer.
marionelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 11:02   #97
Albot - Kellner uživo... Ne proporučam od srca, al ako je kome dosadno ima uskoro uživo pa možda uvatit neki veci koef na Albota od početnih 1,4... Ima 10ak pobjeda za redom, a o Kellneru mogu reči da je debela mrcina, i da ga netko vidi izvan terena ne bi nikad rekao da je sportaš...Znaci da ima i gadnih problema s kretanjem. Nekako cak i pobjeđuje tu i tamo, ali...
marionelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 11:03   #98
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post

Nemam baš vremena, pa evo još ću ovo od tenisa odigrati
Su Hsieh - Martić 2:0 2,50
3/10
u hl-u ti je kvota 4,65!
david030 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 11:06   #99
Quote:
david030 kaže: Pogledaj post
u hl-u ti je kvota 4,65!
Hvala ne znam kako mi je promaklo srećom nisam još uplatija
Old 04.03.2012., 11:07   #100
Uf, odo ja na pješaćenje od 20 min do Lutrije
marionelo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.