Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Pogledaj rezultate ankete: Uslijed novog poreza i svih nameta u hrvatskim kladionicama:
Kladim se k'o i lani, isključivo u domaćim kladama 7 15.91%
Osjetno sam smanjio broj listića/manje ulažem 12 27.27%
Prešao sam/ planiram prijeći na strane kladionice 13 29.55%
Prestao sam s klađenjem 7 15.91%
Dodam 3 para floorballa od 1.01, jako sam mudar 5 11.36%
Sve sam prokockao, nemam s čim igrati 10 22.73%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 44. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2013., 11:48   #41
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
sad ce ti Kockar strucno objasniti da nitko nema sanse pored Miamia

Za Oklahomu se slažem da bi se moglo probati jer iamju oni dobre šanse uz Miami najveće, ali na Spurse ni lipe ne bih stavio, ne djeluju mi sposobni za naslov, malo su pali u zadnje vrijeme, a imati ću užasan put do naslova nešto ovako Lakers - Denver - OKC i Miami.
Old 20.04.2013., 11:58   #42
bambus 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:01   #43
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Samo mudro izaberi.

Inače, opet su naše kladionice počele stavljat brojeve asista i skokova za NBA, a vidim i zanimljive koefe na naslov prvaka u SS, čisto za probat za niži ulog Oklahomu @ 5 i Spurse @ 10. Oni su najveći favoriti za osvojit Zapad, Oklahoma je valjda izvukla neku pouku od lani i finala s Miamiem, a Spursi su lani zamalo ušli u finale, da nije bilo onih nekoliko ludih utakmica Oklahome, tamo bi i bili. Ovo je zadnja šansa ove generacije, sad ili nikad. Kroz regularnu sezonu su pokazali da imaju itekeko kvalitete.
ja mislim da se po toj kvoti ne isplati igrat na Oklahomu... reko sam već da mislim da će se tek u playoff-u vidjet kolko im fali Harden... oni do kraja mogu jedino uz bolesne brojke Duranta i Westbrooka, znači kroz cijeli playoff da ih ide... jednostavno mislim da su slabiji nego lani, bez obzira na neke pouke koje su možda izvukli, Harden je njih izvukao upravo protiv Spursa, tako da u eventualnom ponovnom okršaju, dajem prednost Spursima, iako i oni previše ovise o Parkeru...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:06   #44
Bambuse, čiji postovi se na F1 pdf-u mogu shvatit ozbiljno i iskoristit za pročitat nešto pametno?
Vidim da je tamo raspašoj.

Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
ja mislim da se po toj kvoti ne isplati igrat na Oklahomu... reko sam već da mislim da će se tek u playoff-u vidjet kolko im fali Harden... oni do kraja mogu jedino uz bolesne brojke Duranta i Westbrooka, znači kroz cijeli playoff da ih ide... jednostavno mislim da su slabiji nego lani, bez obzira na neke pouke koje su možda izvukli, Harden je njih izvukao upravo protiv Spursa, tako da u eventualnom ponovnom okršaju, dajem prednost Spursima, iako i oni previše ovise o Parkeru...
Ma ne pratim toliko NBA zadnjih miseci, jednostavno nemam vrimena više za to, kužim da su slabiji bez bradonje, al eto, dobili su napadački udio Ibake (dobro, ne baš u drugom dijelu sezone) i poneku dobru šutersku večer Martina.
Mislim da će Durant i Westbrook odradit svoj dio posla, a da će o ovoj dvojici ovisiti uspjeh Oklahomčana.
Istina, Harden je povukao lani protiv Spursa, al je isto tako zasrao sve protiv Miamia.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:14   #45
Quote:
Ma ne pratim toliko NBA zadnjih miseci, jednostavno nemam vrimena više za to, kužim da su slabiji bez bradonje, al eto, dobili su napadački udio Ibake (dobro, ne baš u drugom dijelu sezone) i poneku dobru šutersku večer Martina.
Mislim da će Durant i Westbrook odradit svoj dio posla, a da će o ovoj dvojici ovisiti uspjeh Oklahomčana.
Istina, Harden je povukao lani protiv Spursa, al je isto tako zasrao sve protiv Miamia.
je, protiv Miamija je loše igrao... ma gle, radi se o kreaciji Hardena, on si može sam iskreirat šut, pa samim time i drugima ak obrana pomogne ili udvoji, a Ibaka i Martin ovise oćeš li im dodat, znači opet sve ovisi o tome što će Durant il Westbrook napravit 1na1 ugl, ak njih zatvoriš, onda tu nema upravo Hardena kao trećeg koji može neš 1na1 odigrat... zato mislim da će se tek sad u playoff-u vidjet kolko im fali, kad se prave obrane počnu igrat... al dobro, to je samo moje mišljenje

a Miami praktički ima otvoren put do finala, dosta im se poklopilo, Chicago bez Ružice, Boston bez Ronda, Indiana bez Grangera, Knicksi bez skoro cijele centarske linije... ok, neki se možda oporave i zaigraju, al upitno je kolko su spremni...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:20   #46
Quote:
Bambuse, čiji postovi se na F1 pdf-u mogu shvatit ozbiljno i iskoristit za pročitat nešto pametno?
Vidim da je tamo raspašoj.
Da te uputin na nekoga ...nemoguće svi trollaju i ono malo što ih piše striktno ozbiljno i normalno nisu baš redovni...

Ima tamo često i dosta pametnih komentara ali moraš propčitati gro gluposti da
bi naletija i na tih 2% pametnih stvari nažalost...
bambus 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:20   #47
Quote:
je, protiv Miamija je loše igrao... ma gle, radi se o kreaciji Hardena, on si može sam iskreirat šut, pa samim time i drugima ak obrana pomogne ili udvoji, a Ibaka i Martin ovise oćeš li im dodat, znači opet sve ovisi o tome što će Durant il Westbrook napravit 1na1 ugl, ak njih zatvoriš, onda tu nema upravo Hardena kao trećeg koji može neš 1na1 odigrat... zato mislim da će se tek sad u playoff-u vidjet kolko im fali, kad se prave obrane počnu igrat... al dobro, to je samo moje mišljenje

a Miami praktički ima otvoren put do finala, dosta im se poklopilo, Chicago bez Ružice, Boston bez Ronda, Indiana bez Grangera, Knicksi bez skoro cijele centarske linije... ok, neki se možda oporave i zaigraju, al upitno je kolko su spremni...
Ma slažem se ja s tobom u vezi Hardena i Oklahome, u potpunosti.
Nego sam htio reć da uz Duranta i Westbrooka ta momčad jednostavno mora doći do finalaza zapada, jednostavno su predobri.
Istina, zapad je rutalno jak, al ipa je to serija na 4 pobjede, sumnjam da ih itko osim Spursa može nadigrat u 7 utakmica.

Al Miami je i dalje apsolutni favorit u velikom finalu, ma tko bio s druge strane.
Jedini se nadam nekoj ludoj formi Indiane, da im pomrse račune, a i draga su mi momčad.

Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Da te uputin na nekoga ...nemoguće svi trollaju i ono malo što ih piše striktno ozbiljno i normalno nisu baš redovni...

Ima tamo često i dosta pametnih komentara ali moraš propčitati gro gluposti da
bi naletija i na tih 2% pametnih stvari nažalost...
Da, primjetio sam to.
Počeo sam nešto čituckat tamo, pa vidim da je količina preseransa na zavidnoj razini.
Al istina, ima par ljudi koji mudro zbore.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:22   #48
Quote:
Ma slažem se ja s tobom u vezi Hardena i Oklahome, u potpunosti.
Nego sam htio reć da uz Duranta i Westbrooka ta momčad jednostavno mora doći do finalaza zapada, jednostavno su predobri.
Istina, zapad je rutalno jak, al ipa je to serija na 4 pobjede, sumnjam da ih itko osim Spursa može nadigrat u 7 utakmica.

Al Miami je i dalje apsolutni favorit u velikom finalu, ma tko bio s druge strane.
Jedini se nadam nekoj ludoj formi Indiane, da im pomrse račune, a i draga su mi momčad.
ja držim fige da se Ružica vrati i da idemo pomrsit račune Miamiju

a može i Indiana, samo nek guraju loptu pod koš Hibbertu i Westu, George nek uzme Jamesa pa da vidimo... ugl, zanimljivo do bola

moram ić sad, kasnije opet navratim
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:25   #49
Quote:
Da, primjetio sam to.
Počeo sam nešto čituckat tamo, pa vidim da je količina preseransa na zavidnoj razini.
Al istina, ima par ljudi koji mudro zbore.
A ja jednostavno taj preserans priletin i čitan dalje sa tin da čitan samo informacije o trninzima i kvalama odnosno dok ne odigran tikete a dalje neman volje čitati kad neman nikakve koristi
bambus 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:28   #50
Quote:
ja držim fige da se Ružica vrati i da idemo pomrsit račune Miamiju

a može i Indiana, samo nek guraju loptu pod koš Hibbertu i Westu, George nek uzme Jamesa pa da vidimo... ugl, zanimljivo do bola
Sumnjiv mi je taj Chicago, već 2-3 miseca petljaju s Roseovim povratkom, moguće da je to pila naopako, a moguće da momak stvarno nije spreman.

Da, da, Indiana će gurat loptu centrima isto ki lani protiv Miamia - znači nikada.

Aj živio.

Quote:
A ja jednostavno taj preserans priletin i čitan dalje sa tin da čitan samo informacije o trninzima i kvalama odnosno dok ne odigran tikete a dalje neman volje čitati kad neman nikakve koristi
Ma i ja samo preskočio većinu toga, pa je ispalo da sam pročita 4 posta u vezi današnje utrke.

Sve za kladaru, a?

Odoh i ja, skuvat nešto za ručak.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:30   #51
Quote:
Ma i ja samo preskočio većinu toga, pa je ispalo da sam pročita 4 posta u vezi današnje utrke.

Sve za kladaru, a?

Odoh i ja, skuvat nešto za ručak.
Nego

Mene čeka janjetina danas

bambus 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 18:44   #52
Ova vijest je prosla malo nezapazeno...a u rangu je sa onom kad NASA objavi da su nasli zivot na Marsu(ili negdje drugdje)

http://www.jutarnji.hr/stipe-pletiko...sije-/1097925/

dva komada?!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 18:45   #53
Quote:
Ova vijest je prosla malo nezapazeno...a u rangu je sa onom kad NASA objavi da su nasli zivot na Marsu(ili negdje drugdje)

dva komada?!
Da samo dva

Ja popadaja na formuli ka kruška nadan se da će me sutrašnji dan izvući
bambus 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 18:51   #54
Quote:
Da samo dva

Ja popadaja na formuli ka kruška nadan se da će me sutrašnji dan izvući
ja prvo roknuo na -4,5 Nadal (imao6-3 i 5-1 u drugom setu, dobio 7-6 )
drugo roknuo na golovima na svabe

sad slozio jos dva popravna i fotovo za danas...kako bude,bude...

zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 18:56   #55
Ma meni se više ne kladi ni to posa za mene...kad(ako ikad) buden imaja neku veću paru ću početi igrati a vako više stvarno nema smisla...

Odigrati koji narodnjak kad mi bude dosadno i mirna Bosna
bambus 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 19:03   #56
Bambus odustaje, vol. 6.

Quote:

dva komada?!

Stipe je najbolji hrvatski reprezentativni golman od 91. do danas.

Triba bit realan i reć da 99 % ljudi niti ne zna kako on brani u Rostovu (puno ih niti ne zna u kojem je on klubu trenutno), jedino se u zadnje vrime na portalima nešto više piše o njegovim izdanjima.

Njegov navodni loš učinak na penale se gleda kroz prizmu reprezentacije, a kad se stvari sagledaju realno, penala na reprezentaciji niti nije bilo puno, barem ih se ja ne sićam.

Pletikosa je moga imat vrhunsku karijeru da ga nisu zajebale ozljede, u kombinaciji s nekoliko loših odluka. Ovako je napravio "samo" dobru karijeru.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 19:09   #57
Quote:
Bambus odustaje, vol. 6.
Tako je

Iđen se baviti pametnijin poslon i priznajen da nisan za ovo...vode triba biti lovac u mutnon i mućki igrati da bi uspija a ni to za mene poštenog čov`ka

Potpis na Stipu
bambus 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 19:18   #58
Quote:
Tako je

Iđen se baviti pametnijin poslon i priznajen da nisan za ovo...vode triba biti lovac u mutnon i mućki igrati da bi uspija a ni to za mene poštenog čov`ka

Potpis na Stipu
Teška je to odluka, pusti da prođe koji dan, pa još jednom promisli.

Odoh ća malo van.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 19:21   #59
Quote:
Teška je to odluka, pusti da prođe koji dan, pa još jednom promisli.

Odoh ća malo van.
Ma računica je jednostavna uloženo vrime i živci naprema ostvarena dobit ne štima jer su ulozi premali...
bambus 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 19:52   #60
Quote:
Ma računica je jednostavna uloženo vrime i živci naprema ostvarena dobit ne štima jer su ulozi premali...
bambi, krivi sport si odabrao...i to odustajes nakon jebenih kvala

zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tags
18+

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.