Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2009., 12:19   #1
Investa.hr - analiza dionica?

http://investa.hr/analiza_dionica

sa kojom ocijenom (0 ~ 10) bi ocjenili njihove analize dionica, i zasto? thx
__________________
"Cropcircles!"
subSTRATA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 14:15   #2
Ja sam se prije ljeta pretplatila na onu njihovu pro preplatu. Živcira što se u nekim analizama ponašaju ko da nam sve moraju "nacrtati" da shvatimo, npr. kada analiziraju zaduženost poduzeća, daju pokazatelje, provedu analizu, usporede sa svima ostalima i daju nam rezultate - ono što me živcira, ako su loši taj dio zacrvene pokažu grafički pokazatelj koji "odleti u crveno" i napišu to je loše! -
Malo karikiram, ali nama koji ponešto kužimo ne moraju crtati da je loše loše.

S druge strane, moram reći i pokoju dobru da mi ne otkažu pretplatu jer sam zločesta i navodim samo loše Ono što mi je ok je da analiziraju "1001" stvar od fundamentalih pokazatelja, tehničkih indikatora, fin. izvješća, poslovanja poduzeća itd. itd. i onda sve skupa uspoređuju s ostalim dionicama u sektoru te za svaku dionicu daju ocjenu od 1 do 5.
quartz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 08:39   #3
Investa.hr je najbolje što mi se u životu dogodilo!

Od kada sam pretplaćen na investu moj se život potpuno promijenio.
Počeo sam znatno više zarađivati, nestali su bolovi u križima i koljenima, smršavio sam 20 kila a i ljepše spavam.
Svi moji prijatelji me pitaju što se to dogodilo a ja im kažem: INVESTA.HR je riješenje svih vaših problema!
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 08:58   #4
Moj prijatelj: Dick Steel (Spy) mi je preporučio Investu.
Kao ozbiljna ulagačica htjela sam sebi samo najbolje.
Nisam mu vjerovala, ali istina je: oboje ljepše spavamo, ne budimo se s teškim umorom i svakoga dana smo sretniji.
Investu sam preporučila i svojoj baki. Umjesto kolača baka ulaže pomoću Investe!
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 09:09   #5
Požurite i vi sa prijavom, jer prvih sto prijavljenih na poklon dobiva korisne didaktičke pitalice o dionicama i investiranju općenito.Igrajmo se ,učimo i zarađujmo.Budimo sretni .
subaru14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 09:11   #6
Quote:
alter ego blagajnice kaže: Pogledaj post
Moj prijatelj: Dick Steel (Spy)


on topic

ocjena za analize je čista desetka ..to sam zaboravio napisat
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 10:47   #7
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
Investa.hr je najbolje što mi se u životu dogodilo!
Od kada sam pretplaćen na investu moj se život potpuno promijenio.
Počeo sam znatno više zarađivati, nestali su bolovi u križima i koljenima, smršavio sam 20 kila a i ljepše spavam.
Svi moji prijatelji me pitaju što se to dogodilo a ja im kažem: INVESTA.HR je riješenje svih vaših problema!
Quote:
alter ego blagajnice kaže: Pogledaj post
Moj prijatelj: Dick Steel (Spy) mi je preporučio Investu.
Kao ozbiljna ulagačica htjela sam sebi samo najbolje.
Nisam mu vjerovala, ali istina je: oboje ljepše spavamo, ne budimo se s teškim umorom i svakoga dana smo sretniji.
Investu sam preporučila i svojoj baki. Umjesto kolača baka ulaže pomoću Investe!
Quote:
subaru14 kaže: Pogledaj post
Požurite i vi sa prijavom, jer prvih sto prijavljenih na poklon dobiva korisne didaktičke pitalice o dionicama i investiranju općenito.Igrajmo se ,učimo i zarađujmo.Budimo sretni .
LMAO
__________________
"Cropcircles!"
subSTRATA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 10:52   #8
Quote:
quartz kaže: Pogledaj post
. i onda sve skupa uspoređuju s ostalim dionicama u sektoru te za svaku dionicu daju ocjenu od 1 do 5.
Ma da nije ovo "ketchup ekonomika" i sam Bog CAPM na djelu?
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 11:26   #9
Quote:
alter ego blagajnice kaže: Pogledaj post
Nisam mu vjerovala, ali istina je: oboje ljepše spavamo, ne budimo se s teškim umorom i svakoga dana smo sretniji.
Znači i završili ste u krevetu zajedno zahvaljujući Investi? Onda je to super stvar, spaja ljude i puni džepove.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 14:30   #10
Quote:
subSTRATA kaže: Pogledaj post
LMAO
knvsžesškuč
subaru14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 12:29   #11
Ako se pretplatim na investu dali nešto dobijem potpuno besplatno, recimo set noževa za putar ili miris za toaletni papir ???
The|One is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.