Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2017., 09:16   #1
Ugovor o djelu ISPLATA sa Zabe na žiroračun Splitska banka

Jučer mi je, na temelju ugovora o djelu, oko podne, isplaćen novac s računa na Zabi pravne osobe na moj žiroračun kod Splitske banke. Znam da to ide preko NKS-a, pa bi li to moglo sjesti u ponedjeljak kroz jutro? To znam jer su mi jučer kad sam potpisala ugovor rekli u Računovodstvu te ustanove da je isplata krenula.

Zadnje uređivanje amor-vincit : 01.04.2017. at 09:32. Reason: kj
amor-vincit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 12:26   #2
Novac je trebao biti na računu u Splitskoj banci još jučer.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 13:48   #3
Ovako, meni su rekli kad sam tamo potpisala ugovor da će u Računovodsvu sredit isplatu, ali nisu rekli kad će krenut i rekli su mi da nisu sigurni kad će sjest. Tako da nisu rekli da mora bit jučer. Evo opet sam provjerila, IBAN žiroračuna je točan. Nadam se da će bit. Inače su ažurni.
amor-vincit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 14:36   #4
Ako se nalog dostavi u banku do cca 15h, novac ide isti dan u drugu banku.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 11:45   #5
Ne znam da li se Splitska banka ažurirala u međuvremenu, ali prije nekih 5-6 godina kada sam radio preko SC-a, oni koji su bili u drugim bankama bi svima sjela uplata (ista firma, znači sve plaćeno isti dan) a meni tek dan ili dva nakon. Moguće da im i dalje sustav kasni po dan dva. Ništa čudno. Bježi iz te banke.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 17:38   #6
Quote:
be.redy kaže: Pogledaj post
Ne znam da li se Splitska banka ažurirala u međuvremenu, ali prije nekih 5-6 godina kada sam radio preko SC-a, oni koji su bili u drugim bankama bi svima sjela uplata (ista firma, znači sve plaćeno isti dan) a meni tek dan ili dva nakon. Moguće da im i dalje sustav kasni po dan dva. Ništa čudno. Bježi iz te banke.
Hvala na informaciji. Ali na primjer, moja mama koja je zaposlena, a isto je u toj banci (ja radim honorarno) uvijek primi plaću isti dan kad i svi drugi zaposlenici. Ali moguće je i da ponekad kasne. Ima ta banka puno manjkavosti. Ja sam ustvari rekla da su ažurni u ovoj ustanovi za koju sam obavila honorarni posao. Valjda će sjest sutra, nakon vikenda, ili preksutra.
amor-vincit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 08:30   #7
Evo, rečeno mi je u Računovodstvu da danas kreće isplata. Onda vjerojatno sjeda ili već danas tijekom dana ili sutra. Nadam se. Dosad nisam imala iskustva nekih značajnih kašnjenja s provedbom uplate od strane Splitske banke, ali imaju oni puno manjkavosti.
amor-vincit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 15:03   #8
Sjeo mi je novac!
amor-vincit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.