Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2016., 23:02   #201
Molim vas nek mi netko kaže DHL-ov kontakt gdje ih mogu pitat koliko bi koštalo slanje paketa (oko 2 kg) u Venecuelu? Mislim stranica im je katastrofa
TeenHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 14:39   #202
Imam negativna iskustva sa slanjem u latinsku ameriku,
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:08   #203
nije mi jasan taj sistem trackinga
slala sam paket (oko 1kg) na island i nitko me nije pitao/upozorio a tracking, a na internetu sam praktički slučajno naišla na mogućnost praćenja pošiljke i naravno da sam probala. i pratila sam svoj paket sve do trenutka potpisivanja prijema.
da li to znači da su mi naplatili uslugu bez da su me uopće pitali želim li ju?

moram spomenuti da sam kasnije provjeravala i s nekim drugim pošiljkama, (za koje me nikad nitko nije pitao želim li nadoplatiti za takvu uslugu), a koje su slane preporučeno i uvijek sam imala mogućnost praćenja od početka do kraja

prema ovome što neki ovdje pišu, ili ne štima to što meni uvijek naplate ekstra uslugu, a da ma ne pitaju želim li ju, ili kod tih drugih nešto ne štima s praćenjem pošiljaka
crna kraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 17:05   #204
Zna li netko najjeftiniji nacin slanja paketa u Aziju? Hvala
TSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 23:12   #205
Koji je najpovoljniji (a relativno sigurni) način slanja pošiljaka u SAD?
Hamanu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 11:53   #206
U Hrvatskoj kad šaljete preporučeno,automatski se dobiva i tracking broj, a i primatelj mora potpisati primitak. Ako šaljete u inozemstvo teta na šalteru u pošti će vam reći da ne možete pratiti izvan Hrvatske jer se najčešće ne može pratiti na tracking sustavu od HP-a (ips.posta.hr). Ali, gotovo uvijek se daljnji tijek puta pošiljke u inozemstvu može pratiti na stranicama pošte odredišne zemlje.
__________________
I will choke until I swallow...
Prying open my third eye
Think for yourself...question authority
Maynard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:40   #207
pozdrav!
koja služba najpovoljnije dostavlja u Veliku Britaniju?
hvala
jabuka4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 22:55   #208
pozdrav, zanima me kad saljem pismo u ameriku,prodajem stripove,jel mogu prosvercati strip ko pismo bez da ispunjavam deklaraciju,npr u onim kovertama s mjehuricima
zagorzgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 13:14   #209
Pozdrav,

zvala sam sad HP, trebala bi poslati rabljeni laptop u Njemačku i zanimalo me može li se slati s otkupninom (ne može).
Ali kaže mi žena da ne mogu poslati ni kao "lomljivo" niti istaći vrijednost paketa, samo kao premium?

Kako prodajem taj laptop, zanima me kako to što bezbolnije uputiti u Njemačku?

Hvala vam,
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 10:16   #210
Osvjezavam temu, cisto da ne otvaram novu.

Zanima me najjeftinija opcija slanja paketa od 2 kg pa sve preko i 40-50 kg u EU i Svicarsku. Isto tako u HR. Slao bi kao pravna osoba.

Koje su najpovoljnije opcije? GSL, overseas, HP Express?

Hvala puno. Lp
BASILISTA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 15:21   #211
mene zanima isto jel je ko slao u irsku paket? vidim samo eurosender ima do 2 kg za 150 kn cca.
ima li šta jeftije?
__________________
I dream of potatoes
tyXy is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 17:14   #212
Može li se još uvijek preko Tiska poslati paket u inozemstvo? Zanima me slanje u Njemačku.
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 16:47   #213
Slanje paketa u Iran!

ima li tko iskustva sa istočnim zemljama?
puntapernata is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2018., 21:50   #214
Slanje paketa u Iran!

Konkretno me zanima slanje paketa u Iran!
puntapernata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2018., 14:14   #215
Saljem paket od 5kg u Aziju / Filipine, u DHLu je cijena 900 kn, dal ima ikakve sanse pronaci u HR servis koji to naplacuje ispod 200kn? Kada mi Kinezi salju robu, cijene su uvijek poprilicno niske, a salju sa DHL.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2018., 21:11   #216
Zanimljivo, slanje pisma ili bilo kakve osobne poruke unutar paketa nije dozvoljeno.

Takodjer, jako je bitno koliki je postotak alkohola, a buduci da sam vino dobro zapakirao u zastitu, to bi mogao biti problem jer ce carina morati to otpakirati.

Na kraju se u cijeloj zavrzlami izgubio papiri sa adresom i nisam uspio poslati paket, tako da sutra idem ponovno.
Ne sjecam se vise koliki je dopusteni postotak alkohola, vino koje saljem ima 14.5%. Zna netko?
ARTificialMr is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2018., 22:25   #217
2018-10-23 22:37
Netherlands (the), AMSTERDAM INTERNATIONAL MAIL CENTRE, Receive item at office of exchange (Inb

Da li je normalno da ne postoji informacija nakon ovoga? Znaci od 23.10. paket stoji u Amsterdamu, a trebao bi biti poslan u Filipine.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2019., 12:14   #218
Ima li netko iskustva sa slanjem u Rusiju? Poslala bih u paketu čokoladu i medenjake ne znam jel se to smije slati?
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2019., 14:27   #219
Bump teme. Pozdrav svima. ^^ Trebao bi poslati međunarodni paket u jednu našu susjednu zemlju, pošiljka ima 2.5 kg max, zna tko kako i gdje to najbolje izvest? GLS ili? I nije u EU zemlja. Hvala.

Edit;

Vrijednost paketa ~400kn. Neke jednostavne stvari šaljem. Ne preprodajem, poklanjam neke stvari pa .... Hvala na info.
DropsOfJupiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2019., 21:21   #220
Paket za Veliku Britaniju

Koji je najbrži način za poslati mali paket (2 kg) u Veliku Britaniju? A da nije baš nešto preskupo. Koliko traje kad se ide preko HP? Slao sam prije u Njemačku i nije bilo više od 5 dana što mi je još OK.
kengy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.