Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 14:01   #1
za pocetak

Pozdrav svim "forumasima",

aktivirao sam se na forum.hr nedavno nadajuci se da cu postici svoj cilj (barem donekle) i da cemo se uzajamno pomagati savjetima, preporukama i sl. Takodjer se nadam da sam potefio "odjeljak" obzirom na temu. Tema je vezana za zaposlenost/neuposlenost o cemu se toliko pise i pripovijeda.
Jedan sam od neuposlenih-barem trenutno i onih koji bi zeljeli sto prije djelovati u RH ili drugdje. magistar sam psihologije, zavrsen pripravnicki staz, potvrdnice o obavljenom radnom iskustvu; volontiranju, imam dvojno drzavljanstvo, trenutno zivim u Sarajevu. Trenutno trazim posao u sektoru zdravstva u RH ali bih se povezao s vama koji ste u slicnoj situaciji i koji ste bez posla i/ili pred otkazom, nezadovoljni (realno) trenutnim uposlenjem, ali motivirani za daljni rad (u ili van svoga sektora) pa da procaskamo na tu tematiku.
Ispricavam se na eventualno "nabacanim" informacijama i iskreno se nadam daljnjem kontaktu!
Do tada, jos jednom srdacan pozdrav! Josip V

Zadnje uređivanje Josip V : 26.07.2017. at 14:17. Reason: neprecizan naslov posta
Josip V is offline  
Old 26.07.2017., 14:21   #2
Ciju putovnicu imas?
DK-RH is offline  
Old 26.07.2017., 15:02   #3
za pocetak

Putovnicu Republike Hrvatske.
Josip V is offline  
Old 26.07.2017., 15:11   #4
Imas putovnicu Europske Unije.
Siroko ti polje.

Pod uvijetom da znas perfektno govoriti koji strani jezik, jel.
J*** ga, psiholog ipak treba imati vokabular.

Sto se pak same hrvatske tice, ona je uvijek u potraznji za specijalizantima buduci da ih se sve vise i vise seli van granica tako da ne smatram da bi posao u struci u hrvatistanu trebao bit problem.
E sad...tu je uvijek pitanje vrednovanja bosankih fakseva u RH
DK-RH is offline  
Old 26.07.2017., 15:53   #5
za pocetak

OK.
Sve to stoji i podraziumijeva se i za strane jezike (baren engleski jezik i vokabular koji ti čak i u ovom mjestu u kojem se trenutno nalazim mora biti bogat i sadrzajan). Medjutim, pitanje je koliko se mogu usuditi sa putovnicom u dzepu uputiti u neku od zemalja EU i koja je najpovoljnija (uzmimo za primjer Norvesku, Svedsku i sl.) i sto bi me tam cekalo bez specijalizacije koja (hajde da se razumijemo kosta)?!
Diplome mi jesu bosanske ali to bih mogao ustvrditi kak ih "verificirati" da imaju neku vrijednost mimo ove granice.
samo mi je bitno pokrenuti se "fizicki" jer vsmatram da bih mogao i trebao uciniti nesto za sebe ali i za RH (sto se mene tice ne moram ici u New Zealand da bih se pronasao).
Ukoliko poznajes nekoga tko je u slicnoj situaciji bio bih ti zahvalan da mi ga preporucis ili kazes za moju trenutnu situaciju i dakako tendencije i preferencije.
Hvala mnogo, Josip V
Josip V is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.