Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 12:14   #201
Hvala svima na komentarima.
Posto sam zaključila temu zamolila bih moderatora da zaključa post.
Hvala
Kockic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:39   #202
Ne jedi ista govna 2x
Trpila si ga 12 godina.
I previše
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:29   #203
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ne jedi ista govna 2x
Trpila si ga 12 godina.
I previše
potpis

tko zaboravlja svoju povijest osuđen je na to da mu se ista ponovi opet

ako misliš da si sada na dnu pomiri se s njim i čekaj da ti priredi još gore stvari, shvatit ćeš da dno ima i drugo dno i da možeš još više propasti..
Znam da ti je teško i žao mi je što prolaziš kroz razočaranje ali vrijeme je da preuzmeš odgovornost za svoj život i da mijenjaš loše odluke iz prošlosti a ne da ih ponavljaš
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 11:16   #204
Quote:
Kockic kaže: Pogledaj post
S deckom sam bila 12 g u vezi sljedeće godine smo planirali brak dijete i stan. Prije 1,5g me je prevario i ja glupaca oprostila. Tada odlazi raditi u inozemstvo da nam kao priušti nesto i cijela prica pocinje.. Prije tj dana na na godišnjicu veze mi je rekao da me je prevario i da je zaljubljen u drugu te da ostaje s njom zivjeti i da me je varao s prostitutkama cijelo vrijeme. Ja sam se trudila ko Isus Krist u toj vezi a on mi je samo lagao, nasla sam cak i njegove profile na raznoraznim stranicama za upoznavanje. Prolazim tesko zivotno razdoblje zbog zdravstvenih problema ali ničega mu falilo nije. Citala sam o narcisoidnom poremećaja te smatram da ga on ima velica se on je najbolji njega svi vole ljude koristi ko objekte a cure samo za sex, hrani se s tuđim emocijama. Stalno je ocekivas da ja njega tjesim a dok je meni trebalo dobila sam ignoriranje. Sve je bila laz svaka stvar koju mi je rekao je lagao sve se odjednom srusilo ko domine i maska je pala. Tek sad vidim tko je. Kad sam god rekla da moramo pricati i popraviti te neke stvari on je uvijek samo ignorirao.. Volio je vikati i vrijeđati me. Uz to i jako puno pije sto je meni smetalo i naravno da je obećavao da ce stati ali opet sve isto. Kad sam ga pitala zasto me varao odgovor da on nezna. A prostitutkama je kaze isao jel je bio pijan i jel i svi drugi tamo idu. Pitam se kako sam mogla vjerovati a on mi je to sve radio iza leda? Sad bi on naravno kad je od te nove dobio odjeb da mu oprostim, kako dalje?? Uzasno je tesko nakon svih tih godina prihvatiti poraz, i to da taj covjek kojeg sam ja voljela nikad nije postojalo..
jako me smeta kad nakon prekida veze ili braka koji je trajao poprilično dugo, u ovom slučaju 12 godina....bivšeg partnera odmah nakon prekida okarakteriziramo kao psihičkog bolesnika, karakternu nulu i zlostavljača. pišeš da je vikao, vrijeđao te, previše pio, ignorirao. a ti si bila predana i odana i žrtvovala si sve svoje za tu vezu. oprosti, al kad vidim ovakav tekst onda prvo pomislim il da je autorica ovakvog teksta glupa il da tu nešto smrdi. u svakom slučaju, kad netko izađe iz teške veze, sasvim je nepotrebno svu krivnju prebaciti na drugu stranu, ukoliko nam je cilj ozdravljenje a ne pljuvanje po drugoj strani i pravljenje žrtve od samog sebe.
miffy13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 12:29   #205
Quote:
miffy13 kaže: Pogledaj post
... il da tu nešto smrdi. u svakom slučaju, kad netko izađe iz teške veze, sasvim je nepotrebno svu krivnju prebaciti na drugu stranu, ukoliko nam je cilj ozdravljenje a ne pljuvanje po drugoj strani i pravljenje žrtve od samog sebe.
"smrdi" patologija u dvoje. za razvoj među partnerima potrebni su obje strane, angažman, ulaganje, sabotaža i nesnalaženje sa svih strana, a ne samo jedne.
a ovo što se događa nakon raskida su faze koje baš kao i žalovanje imaju neke svoje etape, vrijeme i promjenjive su. u ovom slučaju, stvar je friška i treba vremena da bi se došlo do nekih stvari koje nama, promatračima iza ekrana, izgledaju sasvim očigledne.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 18:23   #206
Quote:
miffy13 kaže: Pogledaj post
jako me smeta kad nakon prekida veze ili braka koji je trajao poprilično dugo, u ovom slučaju 12 godina....bivšeg partnera odmah nakon prekida okarakteriziramo kao psihičkog bolesnika, karakternu nulu i zlostavljača. pišeš da je vikao, vrijeđao te, previše pio, ignorirao. a ti si bila predana i odana i žrtvovala si sve svoje za tu vezu. oprosti, al kad vidim ovakav tekst onda prvo pomislim il da je autorica ovakvog teksta glupa il da tu nešto smrdi. u svakom slučaju, kad netko izađe iz teške veze, sasvim je nepotrebno svu krivnju prebaciti na drugu stranu, ukoliko nam je cilj ozdravljenje a ne pljuvanje po drugoj strani i pravljenje žrtve od samog sebe.
Hja, teoretski je sve to točno, vezu čini dvoje i sve to.
Međutim, nekako sam vidjela previše trpljenja u vezama, oba spola, mada više sa ženske strane, da mislim kako je to neko čudo, i za ignorirati. Ljudi, žene posebno, doista mogu vjerovati u svašta, nadati se svačemu, pa i biti kao paralizirane u lošim vezama, pored i sasvim zdravog razuma i realne mogućnosti izbora. Valjda je to pitanje odgoja, urođene inertnosti, nekog mada upitnog, ali kakvog-takvog zadovoljstva, pa makar povremeno. Možda podsvjesnog pristajanja na nešto viđeno doma kao normalno.
Danas se u školi kolega "pohvalio" da se rastao nakon 34 godine lošeg braka. Gundrao je i prije tu i tamo, znao za kojekakve ženine egzibicije pitati nas ženske s kojima je dobar, je li to baš normalno ponašanje i tako to, ali se tek sada odlučio spakovati i preseliti u klet. Čak, čini se, i bez neke nade kako će biti bolje u životu, nego tek da će mirno živjeti, pa makar i sam sa sobom. Nije to bilo niti radi djece, jer im je sin još pred 10-ak godina odselio u inozemstvo. Kaže da se čak već dugo nije niti nadao da će se što bitnije promijeniti, nego je samo gurao dane???
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 09:49   #207
Pozdrav svima, odlučila sam se podjeliti s vama nastavak svoje price...
Kao prvo hvala svima koji su mi davali savjete i preporuke i otvarali oci.

Prošlo je od tada nekih 7mj bila sam na samom dnu, neću lagati... sve ono u šta sam vjerovala srušilo se kao kula od karata. Tražila sam odgovore od pogrešnih ljudi i nisam ih dobila. Krenula sam kod psihologa i to je bila jako jako dobra ideja. Sto se tiče bivšega taj pomalo tone kao Titanic... karma je kurva... sad ima novu žensku oženjenu puno godina stariju, s njom je otišao čak i u podstanare, počeo se kockati i neumjereno oblokavati...
Sretno mu bilo, ponosna sam na sebe jel ja nisam potonula skupa s njim...
Trebalo je velike hrabrosti maknuti se i prihvatiti da ja nemogu nikome pomoći i da za nikoga nisam odgovorna.
Sve to vrijeme sam bolesno očekivala da će ga moja velika ljubav spasiti.

Eto žene, cure koja god se nađe u sličnoj situaciji zapamtite samo jedno moć je u vašim rukama i nikad ne dopustite da vas smeće gazi!
Ja pomalo svoj život stavljam na čvrste noge i krećem ispočetka
Kockic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 10:16   #208
Ajme, PREDIVNO PREDIVNO PREDIVNO :klap:

Tek sam sad pročitala temu i čestitam što si svemu tome stala na kraj jer si jedna snažna žena!! Budi ponosna na sebe!!
Lilolilu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.