Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 21:44   #181
Volim sve. Jedina mana je manje seksa.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 00:01   #182
Šta vi svi u životu radite a da je takve prirode da se zbog toga morate "opravdavati" osobi s kojom ste u vezi? Pljačkate banke, jebete lignje, šta?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 04:09   #183
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Šta vi svi u životu radite a da je takve prirode da se zbog toga morate "opravdavati" osobi s kojom ste u vezi? Pljačkate banke, jebete lignje, šta?
Osobno, osim što volim dosta popiti obožavam se i kladiti (još od srednje) te znam skuriti i po par tisuća mjesečno. To bi vjerojatno bilo pomalo "zeznuto" za probaviti.
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 14:25   #184
Quote:
Iceman1991 kaže: Pogledaj post
Ah, za takve stvari uvijek imaš profesionalke. Iživiš se, pošteno platiš i ciao. Nije baš my cup of tea, ali postoji i ta opcija.
Ti vjerojatno postigneš isto za nula kuna što je još i bolje, očito.
I meni je draga ta sloboda sto nudi sing stil zivota koji si ti detaljno opisao
Ali nije potrebno odricati se seksa ili cura, ako mozes imati i "ovce i novce" sto da ne
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:58   #185
Depression naps.

Koliko god to morbidno i glupo zvučalo, toliko je i veoma osvježavajuće kad nemaš potrebu opravdavati se nekome jer si odlučio dan naprosto prespavat.
Partner je tu najmanji problem, ne mora on nužno tražit opravdanje, ali ja osjećam grižnju savjesti ukoliko dan potrošim na, jel, odmaranje od spavanja. Ovako mi nema radi koga biti krivo.

Ustvari to vuče puno veći "problem" sa sobom, a to je generalno nerazumjevanje i onu kratku "a zašto si loše ukoliko imaš mene". Nisam do sad upoznala osobu koja bi baš sasvim, bez imalo osuđivanja i/ili loših etiketa ("sebična si") podnosila sve moje depresivne faze i ono što one nose sa sobom.

Moglo bi se reći i drugačijim riječima - napokon mogu biti bolesna u miru.
(jer nemam za koga biti dobro)
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:59   #186
A vidiš, ja nemam depression naps u vezama. Čak ni lošima.
Jebatga.
A nije da mi nisu poznati.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:06   #187
Meni je to najlakši i najdraži način "preboljevanja" nekih minornih gluposti koje moj mozak odluči napraviti big dealovima.
Oduvijek je bilo tako.

Sad kad se sjetim prosinca i činjenice da sam prespavala većinu odmah mi toplo oko srca .
Raspored je bio 7:20 buđenje - posao do 15:30 - jelo, net, spavanje u 17:30 i onda buđenje u 7:20. Cijeli život mi je bio depression nap, a onaj period kad sam morala biti budna, pa... Ne baš dobar.

Kad sam s nekim i dalje imam tu potrebu. Krevet je siguran i topao i tamo je lijepo i kad nije lijepo.
Potreba se naravno pojačava i/ili smanjuje sukladno mom generalnom psihičkom stanju, ali gotovo uvijek je tu.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:09   #188
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Meni je to najlakši i najdraži način "preboljevanja" nekih minornih gluposti koje moj mozak odluči napraviti big dealovima.
Oduvijek je bilo tako.

Sad kad se sjetim prosinca i činjenice da sam prespavala većinu odmah mi toplo oko srca .
Raspored je bio 7:20 buđenje - posao do 15:30 - jelo, net, spavanje u 17:30 i onda buđenje u 7:20. Cijeli život mi je bio depression nap, a onaj period kad sam morala biti budna, pa... Ne baš dobar.

Kad sam s nekim i dalje imam tu potrebu. Krevet je siguran i topao i tamo je lijepo i kad nije lijepo.
Potreba se naravno pojačava i/ili smanjuje sukladno mom generalnom psihičkom stanju, ali gotovo uvijek je tu.
Ja sam jednu jesen prespavala. Nerado je se sjećam, tad sam baš pretjerala, jako. Kad me život dotuče, imam tu potrebu. U vezama je obično ili dobro ili je loše pa se "borim".
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:14   #189
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja sam jednu jesen prespavala. Nerado je se sjećam, tad sam baš pretjerala, jako. Kad me život dotuče, imam tu potrebu. U vezama je obično ili dobro ili je loše pa se "borim".
Ja sam neke ljude "prespavala". Nevjerojatno je što san može učinit od osobe.
Zato mi je sad bio fakat interesantan eksperiment radit 12 sati, spavat 6, radit 12, pa tek onda pravi odmor.
Da se ne lažemo, slomilo me, al bar sam probala .

U vezama ne prakticiram depression naps iz istih razloga kao i ti, samo što ja imam potrebu za njima (a stekla sam dojam da ti pišeš da nemaš). Zato sam to i navela kao nešto što volim kod single života .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:15   #190
Nisam čitala postove iznad, ali u principu... skoro SVE

Stan je čist ko suza - imama vremena za učiti, raditi, i imati dva hobija plus povremeni trening. Pijem kavu i pušim ujutro i nitko me ne gleda ružno zbog toga. Popijem ponekad pivu prije spavanja i tipkam bezveze jer sam sama odgovorna za to kada za sto se budim ujutro (nema nikoga tko mi želi oduzeti to i uvjeriti me da sam nesposobna sama se probuditi na vrijeme..) Nema prigovora osim tračeva okoline zbog kojih nabijem slušalice u uši. Mir je, tišina je, nema kompromisiranja sa nekime oko nečega, nema ispunjavanja tuđih želja i prohtjeva što sam prije jako voljela raditi a oduzimalo mi je hrpu vremena..
Treba se znati uskladiti sa drugom osobom...
__________________
Stajali su tako godinama - dva čovijeka oslonjena na četiri noge. Da si ih razdvojio ne bi ostao niti jedan.
Maljciki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:16   #191
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ja sam neke ljude "prespavala". Nevjerojatno je što san može učinit od osobe.
Zato mi je sad bio fakat interesantan eksperiment radit 12 sati, spavat 6, radit 12, pa tek onda pravi odmor.
Da se ne lažemo, slomilo me, al bar sam probala .

U vezama ne prakticiram depression naps iz istih razloga kao i ti, samo što ja imam potrebu za njima (a stekla sam dojam da ti pišeš da nemaš). Zato sam to i navela kao nešto što volim kod single života .
Ja ih se bojim. To mi je znak da sam preloše. Radije se patim oko kretena nego prespavljujem. Iako znam da je i to sranje.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:19   #192
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Šta vi svi u životu radite a da je takve prirode da se zbog toga morate "opravdavati" osobi s kojom ste u vezi? Pljačkate banke, jebete lignje, šta?
Znači ti kad si u vezi odluke donosiš jednostrano, a ova druga strana je tu eto tek tako, pa ako joj se ne sviđa, nek ide dalje?

Kad si solo, možeš npr. otići za poslom u drugi grad ili državu, jer ti je došlo probati tako, bez da ikome išta komuniciraš, možeš li to u ozbiljnoj vezi?

Ja sam npr. imao problem s curom, jer sam odlučio upisati dodatno obrazovanje, predviđeno vrijeme polaganja 3-4 godine. Meni je normalno da i ona ima pravo reći svoje mišljenje, jer to znači 3-4 godine nakon posla ići u knjižnicu i učiti, doći doma krepan, bez vremena i živaca za išta posebno drugo. Po kojem se to kriteriju ne tiče drugu stranu u vezi?

Tako da, ja to malo drugačije gledam, ako si s nekim u vezi, onda si u vezi i odluke se trebaju donositi u dogovoru i skupa raditi neke planove, ak ne, onda to i nije neka posebna veza za mene..
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:39   #193
Quote:
Maljciki kaže: Pogledaj post
Stan je čist ko suza - imama vremena za učiti, raditi, i imati dva hobija plus povremeni trening. Pijem kavu i pušim ujutro i nitko me ne gleda ružno zbog toga. Popijem ponekad pivu prije spavanja i tipkam bezveze jer sam sama odgovorna za to kada za sto se budim ujutro (nema nikoga tko mi želi oduzeti to i uvjeriti me da sam nesposobna sama se probuditi na vrijeme..) Nema prigovora osim tračeva okoline zbog kojih nabijem slušalice u uši. Mir je, tišina je, nema kompromisiranja sa nekime oko nečega, nema ispunjavanja tuđih želja i prohtjeva što sam prije jako voljela raditi a oduzimalo mi je hrpu vremena..
bemti pa vi svi kao da ste po vezama sa hitlerima
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 07:40   #194
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
bemti pa vi svi kao da ste po vezama sa hitlerima
hitlerima koji rade uzasan nered po stanu...

ma ne... ali ne možeš u vezi u kojoj živite skupa i planirate budućnost, ti sam donijeti odluku kako ovu subotu ideš na putovanje i potrošiti ćeš 2000kn... očekuje se razgovor, dogovor i td... kad si sam - možeš što hoćeš, kad hoćeš, koliko hoćeš...

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 09:20   #195
Svoje sveto trojstvo: single malt, single barrel i single hop.

Žifli, hik.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 09:30   #196
sve
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 10:44   #197
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
hitlerima koji rade uzasan nered po stanu...

ma ne... ali ne možeš u vezi u kojoj živite skupa i planirate budućnost, ti sam donijeti odluku kako ovu subotu ideš na putovanje i potrošiti ćeš 2000kn... očekuje se razgovor, dogovor i td... kad si sam - možeš što hoćeš, kad hoćeš, koliko hoćeš...
nije to bas uvijek tako grozna stvar. osim kada vidis salty facu i cujes "sa kime i zasto" pitanja
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:07   #198
Putovanja, mir, upoznavanje novih cura...netrebam se više brinut hoće li mi Ko lajat da ju varam iza leđa jer sam popio kavu s nekom curom ili imao bezazleni ONS


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:11   #199
Quote:
qwertz90 kaže: Pogledaj post
.. ili imao bezazleni ONS
Da, svakakvih blesača ima pa ti i za ovo idu prigovarat
Ti virujen ne bi ima ništa protiv tuđih penisa u tvojoj curi, pogotovo u slučaju da su bezazleni
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 14:12   #200
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Da, svakakvih blesača ima pa ti i za ovo idu prigovarat
Ti virujen ne bi ima ništa protiv tuđih penisa u tvojoj curi, pogotovo u slučaju da su bezazleni
Meni nema dražeg neg kad netko drugi stavi kurac u moju curu.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.