Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 15:06   #141
Quote:
Tihy kaže: Pogledaj post
Očito ih jako slabo šalješ, jer inače ne bi radio greške pa bi po nekom bontonu slao neparan broj cvijetova
Ruže se mogu pokloniti i u parnom broju.

A koliko sam poslao, to pogodi

1 ruža: Poklanja se na prvom sastanku i simbolizuje ljubav na prvi pogled. Možete je pokloniti i nakon dugo vremena kako biste svojoj dragoj rekli: „ I dalje te volim!“.
2 ruže: Uzajamna ljubav i odanost;
3 ruže: „Volim te!“
5 ruža: „Jako te volim!“
6 ruža: „Uvijek ću te voljeti!“
7 ruža: Bilo da je u pitanju simpatija ili starija strast, buket od sedam ruža predstavlja zaljubljenost.
9 ruža: Vječna ljubav;
10 ruža: „Želim biti sa tobom!“
11 ruža: „Ti si moje najveće blago.“
12 ruža: „Budi moja!“
13 ruža: Buket od trinaest ruža je rezervisan za dugogodišnje prijatelje. Ružama ćete izmamiti njihov osmijeh i pokazati im koliko vam znače oni i vaše prijateljstvo.
15 ruža: „Žao mi je.“ (Nemojte se iznenaditi ako svih 15 dobijete nazad. )
20 ruža: „Moja su osjećanja stvarna i iskrena.“
21 ruža: „Ne mogu zamisliti svoj život bez tebe.“
24 ruže: „Tvoj sam.“
25 ruža: Poklonite 25 ruža kako biste čestitali neki sretan događaj ili izrazili ponos zbog nečijeg uspjeha.
36 ruža: „Zaljubljen sam preko ušiju.“
50 ruža: Buket od 50 ruža simbolizuje bezuvjetnu ljubav.
99 ruža: „Voljeću te do vječnosti“ (ili „Nedostaje mi novca za još jednu ružu.“ );
100 ruža: „Ti si ona prava.“
101 ruža: „Ti si jedina.“
108 ruža: „Udaj se za mene.“ (Upozorenje: Nikako na prvom sastanku! )
365 ruža: „Volim te svaki dan u godini.“ (Osim u prestupnim godinama )
1001 ruža: Poklonite 1001 ružu ako ste potpuno sigurni da s tom osobom želite provesti život (ili ako imate novca za bacanje).


Quote:
Magnus_The_Red kaže: Pogledaj post
Pa onda svi uredno pohode doktora svako malo i pitaju se od čega im ova ili ona boleština. Osobno bih radije lijepo dimenzioniran obrok od dobrih stvari nego se obžderavao kao nerast.
+1
Ali u manjini su takvi. Većina koje znam je samo daj žderat, okus i kvaliteta su sekundarni.


Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Buketi su bili prekrasni, ljudi po gradu su mislili da sam diplomirala.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:14   #142
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
1 ruža: Poklanja se na prvom sastanku i simbolizuje ljubav na prvi pogled. Možete je pokloniti i nakon dugo vremena kako biste svojoj dragoj rekli: „ I dalje te volim!“.
2 ruže: Uzajamna ljubav i odanost;
3 ruže: „Volim te!“
5 ruža: „Jako te volim!“
6 ruža: „Uvijek ću te voljeti!“
7 ruža: Bilo da je u pitanju simpatija ili starija strast, buket od sedam ruža predstavlja zaljubljenost.
9 ruža: Vječna ljubav;
10 ruža: „Želim biti sa tobom!“
11 ruža: „Ti si moje najveće blago.“
12 ruža: „Budi moja!“
13 ruža: Buket od trinaest ruža je rezervisan za dugogodišnje prijatelje. Ružama ćete izmamiti njihov osmijeh i pokazati im koliko vam znače oni i vaše prijateljstvo.
15 ruža: „Žao mi je.“ (Nemojte se iznenaditi ako svih 15 dobijete nazad. )
20 ruža: „Moja su osjećanja stvarna i iskrena.“
21 ruža: „Ne mogu zamisliti svoj život bez tebe.“
24 ruže: „Tvoj sam.“
25 ruža: Poklonite 25 ruža kako biste čestitali neki sretan događaj ili izrazili ponos zbog nečijeg uspjeha.
36 ruža: „Zaljubljen sam preko ušiju.“
50 ruža: Buket od 50 ruža simbolizuje bezuvjetnu ljubav.
99 ruža: „Voljeću te do vječnosti“ (ili „Nedostaje mi novca za još jednu ružu.“ );
100 ruža: „Ti si ona prava.“
101 ruža: „Ti si jedina.“
108 ruža: „Udaj se za mene.“ (Upozorenje: Nikako na prvom sastanku! )
365 ruža: „Volim te svaki dan u godini.“ (Osim u prestupnim godinama )
1001 ruža: Poklonite 1001 ružu ako ste potpuno sigurni da s tom osobom želite provesti život (ili ako imate novca za bacanje).
Otkud si ovo kopirao? Iz Cosmopolitana?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:16   #143
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Ruže se mogu pokloniti i u parnom broju.

A koliko sam poslao, to pogodi

1 ruža: Poklanja se na prvom sastanku i simbolizuje ljubav na prvi pogled. Možete je pokloniti i nakon dugo vremena kako biste svojoj dragoj rekli: „ I dalje te volim!“.
2 ruže: Uzajamna ljubav i odanost;
3 ruže: „Volim te!“
5 ruža: „Jako te volim!“
6 ruža: „Uvijek ću te voljeti!“
7 ruža: Bilo da je u pitanju simpatija ili starija strast, buket od sedam ruža predstavlja zaljubljenost.
9 ruža: Vječna ljubav;
10 ruža: „Želim biti sa tobom!“
11 ruža: „Ti si moje najveće blago.“
12 ruža: „Budi moja!“
13 ruža: Buket od trinaest ruža je rezervisan za dugogodišnje prijatelje. Ružama ćete izmamiti njihov osmijeh i pokazati im koliko vam znače oni i vaše prijateljstvo.
15 ruža: „Žao mi je.“ (Nemojte se iznenaditi ako svih 15 dobijete nazad. )
20 ruža: „Moja su osjećanja stvarna i iskrena.“
21 ruža: „Ne mogu zamisliti svoj život bez tebe.“
24 ruže: „Tvoj sam.“
25 ruža: Poklonite 25 ruža kako biste čestitali neki sretan događaj ili izrazili ponos zbog nečijeg uspjeha.
36 ruža: „Zaljubljen sam preko ušiju.“
50 ruža: Buket od 50 ruža simbolizuje bezuvjetnu ljubav.
99 ruža: „Voljeću te do vječnosti“ (ili „Nedostaje mi novca za još jednu ružu.“ );
100 ruža: „Ti si ona prava.“
101 ruža: „Ti si jedina.“
108 ruža: „Udaj se za mene.“ (Upozorenje: Nikako na prvom sastanku! )
365 ruža: „Volim te svaki dan u godini.“ (Osim u prestupnim godinama )
1001 ruža: Poklonite 1001 ružu ako ste potpuno sigurni da s tom osobom želite provesti život (ili ako imate novca za bacanje).




+1
Ali u manjini su takvi. Većina koje znam je samo daj žderat, okus i kvaliteta su sekundarni.





Ooooo... ovaj, sad tek ništa ne znam.

A vezano uz vas, ma bilo koji od ovih brojeva su ok. Mislim, Tihy je u pravu, ali kad čitam tumačenja... :klap:
Nego, OT - malo smo skrenuli s teme - ova temica će postati i javno sastajalište u parovima? Vrrrrlo zanimljiva temica. Grana se u sve zanimljivije pravce.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:16   #144
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Otkud si ovo kopirao? Iz Cosmopolitana?
Nisam baš vjerna čitateljica, ali mi se čini da oni nemaju veze s romantikom.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:24   #145
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Nisam baš vjerna čitateljica, ali mi se čini da oni nemaju veze s romantikom.
A ovo je romantika?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:27   #146
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
A ovo je romantika?
Volim te do groba? aha, ti čuješ samo neke "novije" tonove?
mislim da rečeni Cosmo funkcionira samo na površini bablija zvanog seks. NIšta ozbiljno tamo nikad nisam vidjela, a čitala sam ga samo dok mi ne isfeniraju kosu. Ali ako je tebi dobro štivo, samo ti izvoli, ima nas raznih.
Edit: ne moram te ni pitati, vjerojatno nisi pročitao/pogledao Ponos i predrasude? Pa ovo s ružama i tumačenjima spada tamo nekamo.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 19:23   #147
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post

+1
Ali u manjini su takvi. Većina koje znam je samo daj žderat, okus i kvaliteta su sekundarni.
Nije baš da sam neki connoisseur, samo volim pojesti nešto što me po kratkom postupku ne potjera na spavanje koliko je teško ili pak na wc, kao ona paklena Matija Gubec pizza iz Ore Gore. Ako im je cilj da osjetim djelić patnje koju je dotični proživio pri smaknuću, rekao bih da su uspjeli. Još su mi prisjeli i slani štapići, koje sam inače volio


Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Edit: ne moram te ni pitati, vjerojatno nisi pročitao/pogledao Ponos i predrasude? Pa ovo s ružama i tumačenjima spada tamo nekamo.
Ja jesam, i mislim da u mom sadašnjem stanju to sve zajedno niš ne vrijedi. Iskustvo me poučilo. Uostalom, kako mi ljudi na poslu znaju reći za studiranje na filozofskom, "to je za engleske lordove". Tako nekako vrijedi i za ove Mr. Darcy i P & P papazjanije. Bez uvrede.

Nego, nije li ovdje tema dogovaranje nekakvog druženja, a ne ruže, probava i loša pizza?
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 20:35   #148
Quote:
Magnus_The_Red kaže: Pogledaj post
Nije baš da sam neki connoisseur, samo volim pojesti nešto što me po kratkom postupku ne potjera na spavanje koliko je teško ili pak na wc, kao ona paklena Matija Gubec pizza iz Ore Gore. Ako im je cilj da osjetim djelić patnje koju je dotični proživio pri smaknuću, rekao bih da su uspjeli. Još su mi prisjeli i slani štapići, koje sam inače volio




Ja jesam, i mislim da u mom sadašnjem stanju to sve zajedno niš ne vrijedi. Iskustvo me poučilo. Uostalom, kako mi ljudi na poslu znaju reći za studiranje na filozofskom, "to je za engleske lordove". Tako nekako vrijedi i za ove Mr. Darcy i P & P papazjanije. Bez uvrede.

Nego, nije li ovdje tema dogovaranje nekakvog druženja, a ne ruže, probava i loša pizza?
Hajde molim te, to je dobra zabava. Za neke. Nekima nije. Nyxteru sam pokušala predočiti ponor između navedenog časopisa i nečeg što se smatra romantičnim.

Što se tiče druženja, prije loše probave bilo je govora o pivnici nasuprot mjestašcu gdje smo se nekako (većina) osjećali dobro. Kako god bilo, izgleda da nam ne gine neko druženje početkom 11. mjeseca. U Zagrebu.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:02   #149
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Hajde molim te, to je dobra zabava. Za neke. Nekima nije. Nyxteru sam pokušala predočiti ponor između navedenog časopisa i nečeg što se smatra romantičnim.

Što se tiče druženja, prije loše probave bilo je govora o pivnici nasuprot mjestašcu gdje smo se nekako (većina) osjećali dobro. Kako god bilo, izgleda da nam ne gine neko druženje početkom 11. mjeseca. U Zagrebu.
Pa dobro, to stoji, pola stranice romanse u Austenovoj režiji je teže od pola stoljeća romanse u brojevima Cosmopolitana. Slično kao Men`s Health. Svi muški bi bili kao 300 Spartanaca/600 nabreklih bicepsa/1800 trbušnih pločica tvrdih kao beton da je po tom časopisu

Jeste, pratim onda dalje. Prokleti ponedjeljak, kad te skuri, kaputt si...
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:40   #150
Ono što bi bilo poželjno na ovoj temi jest da ljudi predlože neke lokacije za gtg, pa se može zatim prodiskutirati.
Možda nekom padne na pamet super ideja...

Jer pivnica u Ilici je već dojadila i bogu i vragu.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:04   #151
a kad bi uopće bio ? jel datum?
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:05   #152
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
a kad bi uopće bio ? jel datum?
Rek'o šef Ingvar početkom 11mj.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:07   #153
znači sljedeći tjedan
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:07   #154
1.11.
Be there or be dead.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:11   #155
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
1.11.
Be there or be dead.
Predlažem onda za promjenu novu lokaciju.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:26   #156
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
1.11.
Be there or be dead.
Noćni piknik na Mirogoju
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:39   #157
Evo teme evo dana evo Ingvara nije banana pa bacite oko!

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:44   #158
Svaka mu dala
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:48   #159
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Noćni piknik na Mirogoju
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 17:08   #160
Evo da ja malo oživim već zamrlu temu, jel se nekom ide u kino?Igra Liga Pravde i Thor 3 pa bi mogli nešto od toga pogledati ili nešto drugo?Što mislite?

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.