Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 16:40   #41
Ma vidiš da je ona slobodoumna indi naputovana načitana rokerica... a mi se tu našle propovidat... triba ona nas sve otkantat jer je društvene norme ionako prevazišla, povalit tog svog nesretnika koji je godinama zapričava i onda fino nastavit dalje putovat. Kad ga riješi više joj ionako neće bit zanimljiv... A možda shvati i da je u krevetu još i gori i manji od njenog mužeka kojem godinama nabija emocionalne rogove...
tiluriumm is offline  
Old 09.10.2017., 16:42   #42
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Etc, etc....teško za čitati. Zaista ne znam kako jedan načitan čovjek čita tvoje poruke. Mda.
Što se same teme tiče, odrasti. Preuzmi odgovornost za svoje postupke i izbore, budi supruga ili budi razvedena. Ovaj čušpajz od života je samo to, čušpajz
Već sam rekla da sam "č" i "ć" miješala namjerno, iz zabave. Takve stvari ponekad radim. Npr, kažem nekome da sam animir dama, tj. naga plesačica ili čistačica u teretani. To je zato jer me ljudske predrasude zabavljaju
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Old 09.10.2017., 16:43   #43
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Ha-ha
Evo da bih na testu "č" i "ć" na 1000 riječi napravila 100%
A na bilo kojem testu hrvatske gramatike garantiram između 75% i 100%
Ispričavam se, malo sam se igrala

Ovo o pivi je točno, ali rokeri ti obično ne stavljaju nogu na vrata.
Lutko moja draga.

Ako nisi u stanju priznat da si nepismena i da ti gramatika nije jača strana, o čemu razgovaramo?

Ja sam nepismena recimo, nemam pojma gramatiku, tj. Kad se skoncentriram onda jako dobro pisat.
Ali brate ne vrijeđa me kad mi neko kaže da je to tako. Jebiga znam i sama.

Prvo si priznaj male i nebitne stavke. Pa kreni dalje.
Prihvati svoje mane i nedostatke.
Nismo savršeni..
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Evo pročitala sam u međuvremenu jedan post na onoj temi "kako se osjećaju oni koji ostavljaju" i mislim da mi je sada sve posve jasno i da mi savjet više nije potreban.

Dakle, radi se o ovome: ovaj muškarac s kojim se ja viđam živi prestižnim životom u prestižnom kvartu, vozi prestižan automobil, nosi prestižnu odjeću i puca po šavovima da bi sve to ostvario. Ima neku umjetničku crtu koju se ne usuđuje "posjetiti" jer za to nema vremena i sanja o vremenu kad će imati vremena za sebe. Onda, tu su i supruga i djeca koje valja obezbjediti jer ne valja kad se pred školom vidi da zaostaješ.

Ja i moj muž smo oboje rokeri. Nama nije bitna niti kuhinja kakvu imamo, niti odjeća koju nosimo, niti kvart, o automobilu da ne govorimo. Ali bitna nam je sloboda i mi oboje imamo vremena za naše umjetničke porive i sredstva za bezbrojna putovanja.

Ovo je uglavnom i tema naših razgovora koje ja vodim s tim muškarcem.

Mene npr ne bi bilo briga ako moj muž odluči ne raditi jednu godinu, ja za sebe imam, a i on za sebe ima, dovoljno za minimalno.

Eto, sad znam što on sa mnom radi.

Vidiš da ti je bitan novac i prestiž. Nebi inače hvalila novog na uštrb starog.


Pitam se što bi dalaj lama reka na ovo?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 16:44   #44
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Već sam rekla da sam "č" i "ć" miješala namjerno, iz zabave. Takve stvari ponekad radim. Npr, kažem nekome da sam animir dama, tj. naga plesačica ili čistačica u teretani. To je zato jer me ljudske predrasude zabavljaju
Ful si zabavna
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 09.10.2017., 16:51   #45
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Vidiš da ti je bitan novac i prestiž. Nebi inače hvalila novog na uštrb starog.
Apsolutno ga ne hvalim zbog prestiža. To mi je, ono, kao omča oko vrata.
Hvala, ali ne hvala.
Dati svoj život i sve svoje vrijeme da bi živio u prestižnom kvartu?
Ali, inteligentan je, to je prioritet. Teško je naći tako inteligentne osobe. Pravo je uživanje s njima razgovarati. Moram priznati, malo me privlači i tradicionalnost koju on sa sobom nosi.
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Old 09.10.2017., 17:03   #46
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Već sam rekla da sam "č" i "ć" miješala namjerno, iz zabave. Takve stvari ponekad radim. Npr, kažem nekome da sam animir dama, tj. naga plesačica ili čistačica u teretani. To je zato jer me ljudske predrasude zabavljaju

Stvarno se damo navući svakakvim trolovima, još nam se u fino i govori da nas se trola nadam se da si studentica psihologije ili neki vrag pa da imaš realne koristi... a možda si muško i zabavljaš se, a možda umirovljenica koja hrani maštu i skuplja ideje za lažne memoare... u svakom slučaju i nama je zanimljivo čitati i smijat se s druge strane ekrana... pogotovo kad netko "namjerno" ne razlikuje č i ć...
tiluriumm is offline  
Old 09.10.2017., 17:05   #47
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Apsolutno ga ne hvalim zbog prestiža. To mi je, ono, kao omča oko vrata.
Hvala, ali ne hvala.
Dati svoj život i sve svoje vrijeme da bi živio u prestižnom kvartu?
Ali, inteligentan je, to je prioritet. Teško je naći tako inteligentne osobe. Pravo je uživanje s njima razgovarati. Moram priznati, malo me privlači i tradicionalnost koju on sa sobom nosi.
Pa ne znači da daješ svoj život ako živiš u prestižnom kvartu i zarađuješ.

Ali sviđaju ti se njegovi stavovi. A stavovi su mu da želi uspjet jer želi omogućit svojoj djeci sve što može da bi bila sretna.

Eto sviđaju ti se naši prizemni kapitalistički i tradicionalni satovi.

Mislim da se malo jel gubiš.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 17:05   #48
Ja niš ne kužim
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 09.10.2017., 17:06   #49
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ja niš ne kužim
Ni ostali.

Ni autorica.


Uzmi kokice i uživaj. : 🍿
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 17:09   #50
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Dakle, meni treba netko treći?
Ovo je donekle sve istina. Ali nemamo li mi svi naše drage muževe s kojima smo dugo, pa kad nam serviraju novu tortu ona nam izgleda drugačije i svježije. Ja i moj muž smo skupa od naših srednjoškolskih dana, i još uvijek smo u istoj vrsti veze.

Kada netko započne rečenicu sa Ja, negdje u svemiru umre jedan leptir.

Bome ne shvaćam tko koga tu i kome muti i očem se tute radi.
Samo znam da nema ljubavnika ni ljubavnica.
pozitivax is offline  
Old 09.10.2017., 17:10   #51
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post

Stvarno se damo navući svakakvim trolovima, još nam se u fino i govori da nas se trola nadam se da si studentica psihologije ili neki vrag pa da imaš realne koristi... a možda si muško i zabavljaš se, a možda umirovljenica koja hrani maštu i skuplja ideje za lažne memoare... u svakom slučaju i nama je zanimljivo čitati i smijat se s druge strane ekrana... pogotovo kad netko "namjerno" ne razlikuje č i ć...
Nažalost, sve je ostalo istina. Zaboravila sam reći da je i ovaj drugi super zgodan, mada bi neke mlađe dame možda našle i mog muža zgodnijim. Ali ja se neću seksati s ovim, i tu sam isključiva. Još bi mi samo to trebalo.
Sad me samo muči kako sve to najbezbolnije prekinuti.
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Old 09.10.2017., 17:11   #52
Ukratko rečeno, sa sličnima nam je ugodnije, ali u različitosti leži erotika. I to ju užasava. Tješi se time što se uvjerava kako drži sve pod kontrolom. Ili možda ne?

Autorice?
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 09.10.2017., 17:16   #53
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Nažalost, sve je ostalo istina. Zaboravila sam reći da je i ovaj drugi super zgodan, mada bi neke mlađe dame možda našle i mog muža zgodnijim. Ali ja se neću seksati s ovim, i tu sam isključiva. Još bi mi samo to trebalo.
Sad me samo muči kako sve to najbezbolnije prekinuti.
Ali ti još nisi dala odgovor na pitanje šta želiš od nas.

Ponavljas da se nećeš seksati s ovim i što bi mi sad trebali?

Bravo za tebe, nemoj ako ne zelis.
Ti si moralna.

Al brate meni je žao samo tvog muža. Nije ni njemu lako. Jadan je prelosa i ti si za njega premija a ipak i nije toliko los jer je ipak on spoznao da je kapitalizam majka svi zala ovog svijeta.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 17:18   #54
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Pa ne znači da daješ svoj život ako živiš u prestižnom kvartu i zarađuješ.

Ali sviđaju ti se njegovi stavovi. A stavovi su mu da želi uspjet jer želi omogućit svojoj djeci sve što može da bi bila sretna.

Eto sviđaju ti se naši prizemni kapitalistički i tradicionalni satovi.

Mislim da se malo jel gubiš.
Ne slažem se da su djeca iz prestižnih kvartova sretnija. Sreća je vrlo individualna. Za mene nema veće sreće od one kad spakiram svoj ruksak i spremam se u dosad nedoživljeno.

On iza sebe ima veliki uspjeh i akademskih i financijskih razmjera ali ima i mozak sličan mome. Ja sam isto u stanju napraviti čudo ali nisam vođena materijalnim pobudama. No, bila bih u stanju npr. zaraditi milion dolara i sve podijeliti siromasima ako mi netko kaže da to ne mogu i ako mi je dovoljno bitno da toj osobi nešto dokažem.
E, ovaj muškarac u meni budi neke takve osjećaje, da mu dokažem ovo ili ono..

Evo, jedan primjer: Zamisli on radi cijeli svoj život, 24x7, da bi stvorio djeci budućnost, da bi ostvario materijalni san svoje supruge, da bi im se druge obitelji divile. I pri tom zanemaruje i svoje zdravlje, i svoje želje i svoje potrebe.
I onda, tako prođu godine, djeca odrastu, on im naravno pokloni sve što je stvorio i onda se npr sin oženi za neku oštrokonđu koja puca na bogatsvo i razvede se, i sve izgubi, i oštrokonđa dobije sve na dlanu, život jednog čovjeka.
Meni se čini da je bitnije učiti djecu da sami stvaraju svoj imetak.
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Old 09.10.2017., 17:21   #55
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Ne slažem se da su djeca iz prestižnih kvartova sretnija. Sreća je vrlo individualna. Za mene nema veće sreće od one kad spakiram svoj ruksak i spremam se u dosad nedoživljeno.

On iza sebe ima veliki uspjeh i akademskih i financijskih razmjera ali ima i mozak sličan mome. Ja sam isto u stanju napraviti čudo ali nisam vođena materijalnim pobudama. No, bila bih u stanju npr. zaraditi milion dolara i sve podijeliti siromasima ako mi netko kaže da to ne mogu i ako mi je dovoljno bitno da toj osobi nešto dokažem.
E, ovaj muškarac u meni budi neke takve osjećaje, da mu dokažem ovo ili ono..
Evo ja ću ti reć da to ne možeš.


(Ocu i ja siromašnima pomoć)


Nisma ni rekla da su sretnija. Nego ti nameces da novac nije bitan pa eto kažem.


Nego jesi se upoznala s njegovom ženom? Kakvi su njeni pogledi na njegov um koji se počeo oslobađati?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 17:27   #56
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Evo ja ću ti reć da to ne možeš.


(Ocu i ja siromašnima pomoć)


Nisma ni rekla da su sretnija. Nego ti nameces da novac nije bitan pa eto kažem.


Nego jesi se upoznala s njegovom ženom? Kakvi su njeni pogledi na njegov um koji se počeo oslobađati?
Nedaj bože, kakva žena sad? Vidjela sam je, mlada je i lijepa i zgodna i energična. Ali lijep je i moj muž. To nema nikakve veze s njima.
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Old 09.10.2017., 17:28   #57
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Evo ja ću ti reć da to ne možeš.
(Ocu i ja siromašnima pomoć)
Pridružujem se... i urgiram da je i forum.hr potrebit koje kune. Možda bi nam napokon riješili forumske probleme, ažurirali skriptu za tapatalk i tako, kad bi kapnila koja kuna sa strane
tiluriumm is offline  
Old 09.10.2017., 17:40   #58
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Nedaj bože, kakva žena sad? Vidjela sam je, mlada je i lijepa i zgodna i energična. Ali lijep je i moj muž. To nema nikakve veze s njima.
Kako sad nema veze pa tema je četverokut. Valjda onda vas u tom ima četvero.

Ili ti ni matematika nije jača strana.

Evo si me sad zbunila.


A jel ti onda imaš još dva ljubavnika s kojima se ne jebes ili?


Kako četverokut?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 17:41   #59
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Pridružujem se... i urgiram da je i forum.hr potrebit koje kune. Možda bi nam napokon riješili forumske probleme, ažurirali skriptu za tapatalk i tako, kad bi kapnila koja kuna sa strane
Ja sam za pomoć potrebitima.

ReČemo gazdi.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 17:50   #60
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Kako sad nema veze pa tema je četverokut. Valjda onda vas u tom ima četvero.

Ili ti ni matematika nije jača strana.

Evo si me sad zbunila.


A jel ti onda imaš još dva ljubavnika s kojima se ne jebes ili?


Kako četverokut?
Oprosti, mislila sam da si me pitala kakva mu je supruga. Jer ljudi ovdje obično ocrnjuju supruge. Meni je ona baš lijepa i normalna. A ni mom mužu ništa ne fali.

Nadam se da će sve ići glatko, to sa raskidanjem odnosa. Jer ja imam predosjećaj da neće.
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.