Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2016., 11:16   #501
ostat će sve kako i je do sada, dakle sve prema tržišnim uvjetima...
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 14:16   #502
Vidim da kod ovih sad može i kamata 2,89 i fiksna prvih 5 godina.
Ma, marš...
__________________
Life's a Bitch and Then You Die
zvonkotelefonko is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 15:23   #503
Quote:
zvonkotelefonko kaže: Pogledaj post
Vidim da kod ovih sad može i kamata 2,89 i fiksna prvih 5 godina.
Ma, marš...
Kod kojih? U Splitskoj? Za stambeni?

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 12:29   #504
Jel ikom još mobilno bankarstvo ne radi čitavo jutro? Ili je to normalno nakon uplate?
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 13:21   #505
Quote:
LeteciPrsut kaže: Pogledaj post
Jel ikom još mobilno bankarstvo ne radi čitavo jutro? Ili je to normalno nakon uplate?
Jesi napravio update na novu aplikaciju? Meni nakon ovog vikenda nije radilo dok nisam instalirao na najnoviju verziju.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 12:54   #506
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Jesi napravio update na novu aplikaciju? Meni nakon ovog vikenda nije radilo dok nisam instalirao na najnoviju verziju.
Updateao sam, sada radi. Hvala
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 10:13   #507
Pitanjce- da li je itko dizao stambeni kredit ove godine u Splitskoj banci? Koliko se otprilike čeka od predaje kompletne dokumentacije do isplete prodavatelju?

Hvala unaprijed
Selective is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 11:40   #508
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Znam dosta zaposlenika i rečeno im je da od 1.11 su pod mađarima.
Prošao je 1.11 i što se dogodilo?
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 13:58   #509
Quote:
STIB kaže: Pogledaj post
Prošao je 1.11 i što se dogodilo?


a valjda će se javiti ovi koji imaju ''insajderske'' informacije pa da i mi znamo šta se događa...
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 22:41   #510
Pozdrav!
Upravo sam u fazi izbora banke gdje ću dići stambeni kredit. Pošto sam totalni dibidus za ekonomiju, molim za pomoć. Nakon poduljeg istraživanja moj izbor se suzio na Raiffeisen i Erste banku i kredit u kunama najvjerojatnije. Međutim, sad me smela ova nova ponuda Splitske banke https://www.splitskabanka.hr/gradani...mbenih-kredita, pa molim mišljenje cijenjenih forumaša o istoj. Bojim se da nije neka navlakuša, pošto mi se čini da ljudi baš nemaju pozitivna iskustva sa Splitskom bankom.
Inače, digla bih cca 450.000,00 kn na 20 god :-O
ssandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 12:48   #511
nije navlakuša. sve ti piše u ponudi koju imaju. vidi šta ti nude ovi u erste i raiff. i odluči tako da uzmeš kredit u banci koja nudi uvjete koji tebi najviše odgovaraju...
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 16:04   #512
Ja sam kod njih otvorio devizni racun . Presao sam iz Zabe pa bumo vidjeli kako ce se ponasati
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 14:44   #513
Na pomolu transakcija vrijedna milijarde, Splitska banka ide u ruke Mađarima: OTP već predao papire

Societe Generale (SG) Splitska banka 2. prosinca svečano će otvoriti vrata svog novog sjedišta u Ulici Domovinskog rata u velebnom zdanju nazvanom "West Gate", koji je promijenio vizuru grada sa svojih 13 etaža.

Dok u financijskoj kući traju pripreme za otvaranje tornja, iza očiju javnosti odvija se i vrlo izvjesno preslagivanje na hrvatskoj, ali i široj europskoj bankarskoj sceni. Kako nam tvrde upućeni, u završnoj je fazi preuzimanje SG Splitske banke od strane mađarske OTP grupe, pa bi i natpis Societe Generale na južnom neboderu "Zapadnih vrata" u dogledno vrijeme mogao biti zamijenjen.

Očekivano, iz SG Splitske banke i OTP banke na naš upit nisu imali službenih komentara. Međutim, znakovito je da mogućnost te transakcije nisu opovrgnuli.

- Nemamo komentar na poslana pitanja - odgovorili su nam u SG Splitskoj banci, dok su iz OTP banke poručili:

- Ne možemo komentirati nagađanja. OTP banka je ozbiljno posvećena svom poslovanju i razvoju u Hrvatskoj te pratimo sve mogućnosti na hrvatskom bankarskom tržištu.

http://www.slobodnadalmacija.hr/novo...-predao-papire
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 16:20   #514
Pozdrav, sada su me zvali iz SB da dođem platiti procjenu nekretnine, jer kreditni odbor mora imati procjenu prije donošenja konačne odluke.

Znači li to da ako procjena bude u redu da mi je odobren stambeni kredit? Naime, naglasila sam da ne želim plaćati procjenu nekrenine ako ne moram. Moj je osobni na GO, a teta bankarica koja ga mijenja mi ne odaje baš neki dojam
Selective is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 17:14   #515
Ne znam kako je kod njih, ali u principu da.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 22:01   #516
Quote:
Selective kaže: Pogledaj post
Pozdrav, sada su me zvali iz SB da dođem platiti procjenu nekretnine, jer kreditni odbor mora imati procjenu prije donošenja konačne odluke.

Znači li to da ako procjena bude u redu da mi je odobren stambeni kredit? Naime, naglasila sam da ne želim plaćati procjenu nekrenine ako ne moram. Moj je osobni na GO, a teta bankarica koja ga mijenja mi ne odaje baš neki dojam
plaćanje procjene nema veze s odobravanjem kredita.mora se platit bez obzira hoće li kredit bit odobren ili ne.
nema razloga da ne bude odobren ako je anuitet u skladu s kreditnom sposobnošću i ako je sve OK s nekretninom.
Fatalni_cevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 08:17   #517
Hvala na odgovorima
Selective is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 21:14   #518
Odlična banka
Zaljubljeni111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 09:24   #519
OTP banka kupuje Splitsku banku

OTP banka Hrvatska, hrvatska podružnica mađarske OTP banke, potpisala je ugovor o kupnji 100 posto udjela u Splitskoj banci, članici grupe Société Générale.

Financijsko zatvaranje transakcije očekuje se u ljeto 2017., a procjenjuje se da bi proces integracije mogao biti završen do ljeta 2018.'', poručili su iz OTP banke.

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/o...---461241.html
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 11:11   #520
Što se tiče strategije OTP-a u Hrvatskoj, na primjeru Bance Popolare Croatije mogao se vidjeti njihov „modus operandi“ kod preuzimanja. Premda nam to danas nisu potvrdili, najvjerojatniji je scenarij potpuno pripajanje uz gašenje starog brenda i otpuštanje viška zaposlenika čije se funkcije preklapaju. Financijski bi transakcija trebala biti završena do ljeta 2017., a cjelokupna „integracija“ – izraz kojim su se poslužili u priopćenju, a potvrđuje tezu o načinu preuzimanja, do ljeta 2018.

Eto više neće bit ni imena, premda ona odavno nije "splitska" ali eto nekava nostalgija mora postojati
__________________
" I only know of two men who really understand the value of gold - an obscure clerk in the basement vault of the Banque De Paris and one of the directors of the Bank of England. Unfortunately, they disagree".
mkovac67 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.