Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2017., 14:45   #9921
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
što danas nije igrokaz?
meni se već smuči na sve te vijesti i "vijesti"
u svakoj laži ima i istine,
u svakoj istini krije se i laž.

više nikome,a ponekad ni samom sebi ne može se vjerovati...
od crkvi, svih koje postoje mi je već zlo...
osobito od svećenstva istih..
pitam se kuda će lucifer smjestiti sve te pokvarene duše..?
Mora da ima podružnice u cijeloj galaksiji,jer čak ni u šuplju Zemlju sve ne bi stale..
Kuda će ih smjestiti? Na rukovodeće pozicije. Zaboravljaš da on ne kažnjava svoje kadrove, već stoji na njihovoj strani. Nije on pravednik pa da će nekome reći: "ti si zločest i bit ćeš kažnjen." Oni rade za njega, a on im je neka vrsta poslodavca koji im daje plaću i razne beneficije.

Proganjat će prije vjernike i one koji mu se suprotstave. Cilj mu je što više ljudi iskvariti i pridobiti na svoju stranu, a protivnike maknuti. Zato se i izazivaju ratne situacije, jer mu je cilj pobiti što više nevinih ljudi. Preostale koji prežive pokušati će čipirati i utjecati im na ponašanje. Sotona mrzi ljude, zato ovo i radi.

iormas ti je na pogrešan način objasnio neke stvari glede nas ljudi. Nismo mi problem, niti opasnost univerzuma, već on. Nismo se mi pobunili protiv Boga, već on (Antikrist). Zato su prokletog gada i zarobili ovdje, jer predstavlja veliku opasnost. Nalazimo se između dvije vatre, koje će se obračunati, kada za to dođe vrijeme, a to vrijeme izgleda nije daleko, sudeći prema onome što se događa oko nas.

Najvažnije je od svega, da ni za živu glavu ne prelazite na njegovu stranu. Pojavit će se u obliku dobrotvora, ali znate i sami da će to biti velika laž. Vrlo je inteligentan, na višem je nivou shvaćanja života od nas i prilično moćan. Ima i dosta ljudi koji su izabrali njegovu stranu i koji će tek izabrati, međutim, oni će biti maknuti kao negativci, ne zato jer su na njegovoj strani, već zato jer provode njegovu volju u djelo.
klokanovac is offline  
Old 30.04.2017., 15:09   #9922
Ne brinite, Rocky će uspjeti i 'njega' korumpirati:

http://grrrgraphics.com/uploads/7/4/...rison_orig.jpg

arthura is offline  
Old 30.04.2017., 15:16   #9923
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Amary jel spavas Ti nekada

Uglavnom dobro velis..no

Ne boj se za pokvarene duse.. danas smo u takvom dobu da smo pokvareni genetski...

Morate razumeti da smo experiment na ovome svetu tj Zemlji.

Pored toga dobro je znati da se Bog ne deli na dva dela te ne postoji i djavo... sve je to volja Bozija i cin.

Shodno svemu tome mozemo nauciti mnogo vise nego da je sve u redu tj da nam dusa nije iskvarena.. ma ne bi nas ni bilo.

Naspavaj se ponekad Amary i veruj da ce Ti lakse i pozitivnije misli dolaziti

Nije genetika u pitanju, već stvar prisile i preživljavanja. Tehnički je nemoguće biti savršen u ovakvim surovim uvjetima, gdje moraš voditi bitku da bi opstao i preživio. Mi smo prisiljeni na ovo, nismo to izabrali.

Da je ovo stvarno bila božja volja, kako ti tvrdiš, ljudski život ne bi imao svrhu postojanja. Ništa ne bi imalo smisla. Zašto bi Bogu bilo u interesu da čovjek pati i potrati život uzalud? Zašto je stvarao čovjeka kao najinteligentnije biće na Zemlji? Zato da bi ga uništio? Nema logike.
klokanovac is offline  
Old 30.04.2017., 16:30   #9924
U "balkanskom Bermudskom trokutu civilizacija" već duuugo vlada kaos ... a npr u Indiji, još od 5.000 g. p.n.e., živi se tradicionalno u određenim "kastama".
A ovdje, gotovo svi su puni sebe (uglavnom bez ikakvog pokrića) i glume (napuhane) 'bogove na zemlji' ali živinareći uvijek u gotovo istoj ropskoj-kasti.

Eto zašto je ovdje nemoguće organizirati civiliziran život na duži rok.
Eto, zašto nije teško ovdje izazvati rat(ove). Dapače!
Vidjeli smo makedonski, rumunjski, bugarski itd. parlament - uvijek argumenti snage protiv snage argumenata.

ontopic:
Trump je business-ski jasan, ustraši partnere pa im uvali novu vojnu tehnologiju ... u suprotnom - već bi bio, od vojnog kompleksa USA, "Keneedy-ziran".

Zadnje uređivanje arthura : 30.04.2017. at 16:58.
arthura is offline  
Old 30.04.2017., 18:46   #9925
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Trump je business-ski jasan, ustraši partnere pa im uvali novu vojnu tehnologiju ... u suprotnom - već bi bio, od vojnog kompleksa USA, "Keneedy-ziran".
Kennedyziran ili ne, sve ide onako kako je i rečeno da će biti. I ovo u vezi Koreje si imala pravo. Lako je moguće da će rat eskalirati baš tamo, a to bi moglo umiješati i Kinu u rat.
klokanovac is offline  
Old 30.04.2017., 22:23   #9926
.
Sjeverna Koreja: Kina igra kako Amerika svira

http://www.nezavisne.com/novosti/svi...a-svira/414618

Kako Bucko lukavo eskulpira Kinu koja je glavni strateg & dostavljač njene najnovije tehnologije Bucku (koji ju samo prefarba u sjevernokorejsku boju i oznake).
arthura is offline  
Old 01.05.2017., 06:53   #9927
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
.
Sjeverna Koreja: Kina igra kako Amerika svira
U zapada starinski običaj što se prođe kod nas proči će kod tamo onih -


danas dana 1.maj = svjetski praznik rada (!)


vidiš - praznik kojeg slave čak i nezaposleni aristokrati za koje bi rekao ma nouvej ih ima u 21.stoljeću, al samo čekaj prvomajski nije porobio robovlasničko, a aristokrati preživjeli, i gle, u njih je volja kad kojeg datuma 3.rata,
biti će im što ako ne još ean od usputnih pokušaja

je, smješno im sve ovo, pa ipak ne zaboravismo ko se zadnji smije ---
Pravi Život is offline  
Old 01.05.2017., 19:35   #9928
Trump dosta taktizira i blefira po pitanju Sjeverne Koreje.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 01.05.2017., 21:36   #9929
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
.
Sjeverna Koreja: Kina igra kako Amerika svira

http://www.nezavisne.com/novosti/svi...a-svira/414618 ....
Možda je Bucko u pravu, jer Guardian piše o problematičnoj poziciji Ivanke Trump, kćeri američkog predsjednika, njegovoj savjetnici i poduzetnici, koja vodi globalno poslovno carstvo dok u isto vrijeme radi u Bijeloj kući, što je etički vrlo opasna zona, što se sukoba interesa tiče. Da stvari nisu najzdravije postavljene pokazuje samo jedan primjer - zahtjev za registracijom njenih zaštićenih robnih marki u Kini, što je drugim strancima jako teško, nenadano je odobren na isti dan kad su Ivanka Trump i njen otac ručali s kineskim premijerom Xi Jinpingom. Usto, financijski detalji njenog modnog biznisa i nisu poznati pa je nemoguće pratiti promjene. Pitanje postavljeno njoj nedavno u Berlinu odlično sumira ovaj slučaj: "Koga Vi predstavljate? Svog oca, američki narod ili svoj biznis?":

http://www.theguardian.com/us-news/2...e-house-ethics
arthura is offline  
Old 01.05.2017., 23:25   #9930
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Možda je Bucko u pravu, jer Guardian piše o problematičnoj poziciji Ivanke Trump, kćeri američkog predsjednika, njegovoj savjetnici i poduzetnici, koja vodi globalno poslovno carstvo dok u isto vrijeme radi u Bijeloj kući, što je etički vrlo opasna zona, što se sukoba interesa tiče.
Je, poprilično nezgodno bivšu suprugu stavit vu stožer, on men nikad ne zna kaj ga dočeka.
Dogovoriše se sporazumno? Pih, šta to advokatski sporazumjevanja, danas se rukujemo a sutra pošaljem ti depešu samo si glumi cara.

Glejte, kad oni tako kod sebe doma a što onda mislite delat će po ostatku svijeta.
Pravi Život is offline  
Old 02.05.2017., 09:09   #9931
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Je, poprilično nezgodno bivšu suprugu stavit vu stožer, on men nikad ne zna kaj ga dočeka.
Dogovoriše se sporazumno? Pih, šta to advokatski sporazumjevanja, danas se rukujemo a sutra pošaljem ti depešu samo si glumi cara.

Glejte, kad oni tako kod sebe doma a što onda mislite delat će po ostatku svijeta.


nije li Ivanka kćer iz braka sa Ivana?
Mislim da mu ex supruga Ivana nije na čelu nikakvog poslovnog carstva...
a niti u bijeloj hiži...


@klokanovac
eto ova je od lucifera dobila odlične benificije...
http://www.index.hr/black/clanak/fot...na/967120.aspx
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse

Zadnje uređivanje amary : 02.05.2017. at 09:22.
amary is offline  
Old 02.05.2017., 18:08   #9932
Quote:
amary kaže: Pogledaj post


nije li Ivanka kćer iz braka sa Ivana?
Mislim da mu ex supruga Ivana nije na čelu nikakvog poslovnog carstva...
a niti u bijeloj hiži...
A čuj, io se ne upetljavam u njihove privatne atmosfere, no intuicija mi reče što reče. Po naški "glas razuma" ()

Meni osobno Trump bio interesantan tek u dva navrata. Recimo, po kandidaturi a posle po izazovu odaslatom Putinu koji je u svojoj državi zabranio vjeroispovijed najmiroljubivih ljudi, to ono Putin svijetu poručio da ga zanimaju samo ratno spremni. Vara li me filing dok si mislim Putin nešto nabrijan i sveopće ne kuži Trumpove metode jerbo Trump nije zasjeo trona tipa poharajmo 3.ratom već osvojimo inteligencijom.
Pravi Život is offline  
Old 03.05.2017., 01:03   #9933
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
@klokanovac
eto ova je od lucifera dobila odlične benificije...
http://www.index.hr/black/clanak/fot...na/967120.aspx
Taman pred spavanje mi je ovo trebalo. Hvala ti puno.
klokanovac is offline  
Old 03.05.2017., 01:06   #9934
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
A čuj, io se ne upetljavam u njihove privatne atmosfere, no intuicija mi reče što reče. Po naški "glas razuma" ()

Meni osobno Trump bio interesantan tek u dva navrata. Recimo, po kandidaturi a posle po izazovu odaslatom Putinu koji je u svojoj državi zabranio vjeroispovijed najmiroljubivih ljudi, to ono Putin svijetu poručio da ga zanimaju samo ratno spremni. Vara li me filing dok si mislim Putin nešto nabrijan i sveopće ne kuži Trumpove metode jerbo Trump nije zasjeo trona tipa poharajmo 3.ratom već osvojimo inteligencijom.

Jednom kad se ovo dvoje počne rokati bombama, može svoju inteligenciju objesiti mačku o rep.
klokanovac is offline  
Old 03.05.2017., 02:55   #9935
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Jednom kad se ovo dvoje počne rokati bombama, može svoju inteligenciju objesiti mačku o rep.
Možda, ak se radi o dvojci, premda hmm četvorac je u igri.

Znaš, prepametni su, vidi ih umrežali svjetske države u rat al svjetskim ratom ne nazvali. Lukavci.
Rekoh vam nije im do nuke jerbo im je do čistog zraka. Nafta, zlato, dijamanti, sve to prođe i ostane što - voda + kisik. Pa kad su skontali amateri što misliš skontali su oni na vrhu.
Pravi Život is offline  
Old 04.05.2017., 20:11   #9936
Trump u zadnje vrijeme stalno prijeti da će napasti Koreju no ovo je 8 razloga zašto su vrlo mali izgledi da se to dogodi:

http://www.telegram.hr/politika-krim...-se-to-dogodi/


Kina poziva svoje građane da napuste Sjevernu Koreju

http://balkans.aljazeera.com/vijesti...jevernu-koreju

Zadnje uređivanje arthura : 04.05.2017. at 20:23.
arthura is offline  
Old 05.05.2017., 00:26   #9937
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Nije genetika u pitanju, već stvar prisile i preživljavanja. Tehnički je nemoguće biti savršen u ovakvim surovim uvjetima, gdje moraš voditi bitku da bi opstao i preživio. Mi smo prisiljeni na ovo, nismo to izabrali.

Da je ovo stvarno bila božja volja, kako ti tvrdiš, ljudski život ne bi imao svrhu postojanja. Ništa ne bi imalo smisla. Zašto bi Bogu bilo u interesu da čovjek pati i potrati život uzalud? Zašto je stvarao čovjeka kao najinteligentnije biće na Zemlji? Zato da bi ga uništio? Nema logike.
Cudni su putevi kojima nas uci.. pre ili kasnije Svi shvate.

Nekad smo ljudi ziveli mnogo duze i imali mnogo vise cula.

Nije kraj ako bace bombe na nas pa poginemo..to je tek...

Poenta je u borbi a mi smo izgubili plastove, oduzeti su nam jer ovim putem zelimo ici da budemo jaci

Mozda Ti sve zvuci cudno..

onda mozes ispocetka.

Samo zamisli sta bi naucio da si pod potpunom Bozijom zastitom? nista ..jer onda ne bi cuo,video,okusio jer bi te stitio od gubitka istoga..

Sve je to savrseno osmisljeno samo smo eto sad u tako malo cudnijoj eri.

A sto se rata tice verovatno je neizbezan.. ovaj prenos informacija se uskoro po meni mora zaustaviti a tada sledi potpuni kolaps sistema bez interneta...

Zivi bili pa videli
__________________
end
iormas is offline  
Old 05.05.2017., 04:43   #9938
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post


Nije kraj ako bace bombe na nas pa poginemo..to je tek...

Poenta je u borbi a mi smo izgubili plastove,
?

(tko će kad kog razumjeti)

Niste li znali, vrhuška se sama boji kad kojeg momenta... zginuti će. Mori ih proročanstvo, isto ono koje je morilo i Heroda Antipu - antipatičnog, bez obzira prošlo je 2 soma godina, strah im uvijek isti. A vas, nije valjda strahuje isto, jer pa zašto bi, obični ljudi daleko su od -
Pravi Život is offline  
Old 05.05.2017., 07:44   #9939
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Cudni su putevi kojima nas uci.. pre ili kasnije Svi shvate.

Nekad smo ljudi ziveli mnogo duze i imali mnogo vise cula.

Nije kraj ako bace bombe na nas pa poginemo..to je tek...

Poenta je u borbi a mi smo izgubili plastove, oduzeti su nam jer ovim putem zelimo ici da budemo jaci

Mozda Ti sve zvuci cudno..

onda mozes ispocetka.

Samo zamisli sta bi naucio da si pod potpunom Bozijom zastitom? nista ..jer onda ne bi cuo,video,okusio jer bi te stitio od gubitka istoga..

Sve je to savrseno osmisljeno samo smo eto sad u tako malo cudnijoj eri.

A sto se rata tice verovatno je neizbezan.. ovaj prenos informacija se uskoro po meni mora zaustaviti a tada sledi potpuni kolaps sistema bez interneta...

Zivi bili pa videli
I ovdje su pojedinci pisali o smaku svijeta,kojemu je treći svjetski rat samo jedan dio.Pitali se zašto Bog dozvoljava sve ove silne patnje ljudi.Upravo ta teorija da je patnja put u bolje postojanje po smrti čovjeka,je staro iskušano sredstvo,milijun puta zlorabljeno od svih religija u svrhu podjarmljivanja i poslušnosti.
Ni sticanje iskustva,ne objašnjava zašto je potrebna ta stravična patnja.
Jučer sam vidjela reportažu o djelovanju droge zvane krokodil,na kodeinskoj bazi,koja se brzo širi s Istoka na Zapad.Ovisnost nastupa odmah,posljedice za samo godinu dana,je raspadanje ljudskog tkiva,meso otpada s kostiju,bol je neizmjerna.
Ovisnost je gotovo neizlječiva.
Tok i posljedice te pošasti,odgovaraju Biblijskim opisima.
I zašto bi Stvoritelj nametnuo takvu patnju?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse

Zadnje uređivanje amary : 05.05.2017. at 07:55.
amary is offline  
Old 05.05.2017., 08:05   #9940
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
A čuj, io se ne upetljavam u njihove privatne atmosfere, no intuicija mi reče što reče. Po naški "glas razuma" ()

Meni osobno Trump bio interesantan tek u dva navrata. Recimo, po kandidaturi a posle po izazovu odaslatom Putinu koji je u svojoj državi zabranio vjeroispovijed najmiroljubivih ljudi, to ono Putin svijetu poručio da ga zanimaju samo ratno spremni. Vara li me filing dok si mislim Putin nešto nabrijan i sveopće ne kuži Trumpove metode jerbo Trump nije zasjeo trona tipa poharajmo 3.ratom već osvojimo inteligencijom.
Nema nikakve razlike u njihovim privatnim odnosima i djelovanju na čovječanstvo u cjelini.
Sumnjam da je Trampova inteligencija imalo pozitivna ili pohvalna.
Stvarne su samo:Pohlepa i moć.
I nebitno je na koji je način došao do toga.
Prije ,u toku ili poslije trečeg svjetskog.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.