Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2012., 20:08   #41
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Šta doista mislimo o tome?
Mnogima je dosadno i željni su brze zarade, a ponajviše senzacionalizma, pa se takve stvari sve više demoniziraju, odnosno čini ih se sve više umjetnima i na neki način, tamo gdje je nepotrebno, stvara se pritisak diktiranja modernog načina življenja.

PUA = pripit u akciju, kažem ja.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:09   #42
Meni je to odurno... Mislim ono.. Target, jebote
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:10   #43
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post




Ooooooooo da Ona još zanimljivija od njega Pogledaj pdf Treš, tema "Fejsbuk treš". E pa, otprilike takve slike moš' vidjet na njenom FB profilu
fak it moram ic vidit da se mal cerekam
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:11   #44
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post

I naravno, kako ćete se svidjeti baš SVAKOJ ženi na FB !
Sto zapravo mozda i nije u potpunosti krivo. Jer ako cemo biti iskreni, vecina žena (i muskih, da ne bude zabune) na FB nije odvec bistro, dovoljno je samo pogledati statuse i duckface slike.

Problematika je sto sto se vecina nas okruzi ekipom koja misli slicno poput nas pa nit ne vidis te ostale na koje PUA metode vjerojatno djeluju.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:12   #45
Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
Žene su ovdje jedine žrtve.
Trebamo otvoriti udrugu za prevenciju i pomoć žrtvama
Kako prepoznati puatelja?
Kako se obraniti?
Kako nastaviti živjeti ako ste doživjeli puanje
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:12   #46
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Tu vam objašnjavaju kako ćete uz prave preinake na profilu, dnevno dobivati poruke od čak 10 atraktivnih žena dnevno!
Izvanredno.

Još uvijek nitko ne kaže što kada je uhvate. Mislim da onda ostanu kao jeleni pred farovima.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:13   #47
Quote:
Sandy Cheeks kaže: Pogledaj post
Meni je to odurno... Mislim ono.. Target, jebote
Ae, al ono nije da su neki bolesnici svi skupa, samo napaljeni muški željni pičke.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:13   #48
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi dodo, to nisu rečenice kojima se privlače ljudi za kupnju knjige

Davno su prošla ta vremena Marketing se promjenio shodno društvenim promjenama. Nažalost po njih, to ovo dvoje nisu još skužili
ne postoji nacin kako ostvariti to iz tih recenica, zato kazem da je to marketing
drustvena promjena je facebook, pa iz knjige o prilazenju i zavodenju u klubu ili ulici naprave uletavanje na facebooku
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:13   #49
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post

Ekstra.

E, a jesu li ti tečajevi skupi?

Da li je dozvoljeno prisustvovat samo muškarcima?
Ne znam, ali Sea može dati elaborat na tu temu.

Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post

A čuj, frajer zna što radi jer ipak kaže da je pomoću Facebooka i svojih tehnika zavođenja:

"Živio sam svoj san, poput rock zvijezde.

Možda najzanimljivija priča je ona gdje sam neko vrijeme živio kao žigolo sa dvije prekrasne dame koje su me držale kao kap vode nadlanu ."


"Sve mi se to dogodilo iz udobnosti fotelje, gledajući u ekran i tipkajući po tastaturi, a žene su dolazile kao po traci!"
Naravno, možda je umišljao neke VL paralelke, šta mi znamo.

Ali vidjela sam to kao 'Obavezno ju pozovite vani nakon NAJVIŠE 5 PORUKA od inicijalnog kontakta'. Tu sam se htjela uključiti, ali odustala sam od ideje. Ti si ionako dobro elaborirala za sve nas.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:14   #50
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post


Ekstra.

E, a jesu li ti tečajevi skupi?

Da li je dozvoljeno prisustvovat samo muškarcima?
Evo da ti odgovorim na ovo, seminari se plaćaju i obično traju dva do tri dana, uglavnom u nekom kongresnom centru gdje se ekipa može smjestiti.

Ženske u tome također prisustvuju, uglavnom kao dokazi da su to cure tih PUA majstora ili radi pokazivanja nekih primjera tih metoda.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:15   #51
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Sto zapravo mozda i nije u potpunosti krivo. Jer ako cemo biti iskreni, vecina žena (i muskih, da ne bude zabune) na FB nije odvec bistro, dovoljno je samo pogledati statuse i duckface slike.

Problematika jesto sto se vecina nas okruzi ekipom koja misli slicno poput nas pa nit ne vidis te ostale na koje PUA metode vjerojatno djeluju.
Eh, promatrano s te strane......

Ali što nisu rekli na vašoj temi da su barili preko FB 'atraktivne i pametne'?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:16   #52
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Evo da ti odgovorim na ovo, seminari se plaćaju i obično traju dva do tri dana, uglavnom u nekom kongresnom centru gdje se ekipa može smjestiti.

Ženske u tome također prisustvuju, uglavnom kao dokazi da su to cure tih PUA majstora ili radi pokazivanja nekih primjera tih metoda.
ovo me uzasno podsjeca na onu sektu herbalife, jel pricaju tamo o tome kako ce ti mentori biti jedini pravi prijatelji i da svi oko tebe ne zele da uspijes sa zenama ?
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:17   #53
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Eh, promatrano s te strane......

Ali što nisu rekli na vašoj temi da su barili preko FB 'atraktivne i pametne'?
Manje bitno je sto su rekli. Dovoljno je pogledati failbook i slicne stranice ili eto, vorum haer temu o trešu sa FBa. Takvi profili su ipak u vecini.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:20   #54
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Ae, al ono nije da su neki bolesnici svi skupa, samo napaljeni muški željni pičke.
To je ovo, jel?

http://www.kakozavestizeneputemfacebooka.com/
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:20   #55
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Sto zapravo mozda i nije u potpunosti krivo. Jer ako cemo biti iskreni, vecina žena (i muskih, da ne bude zabune) na FB nije odvec bistro, dovoljno je samo pogledati statuse i duckface slike.

Problematika jesto sto se vecina nas okruzi ekipom koja misli slicno poput nas pa nit ne vidis te ostale na koje PUA metode vjerojatno djeluju.
Pa, razmišljala sam i o tome. I opet, ne bih se složila. Nije tu stvar bistrine. Na manijaka i budalu će uglavnom pasti pojedine očajnice i to je to. Također vrijedi i obratno.

Kao što rekoh, treba pogledati njihove FB profile, uvjeravam vas, to je nešto što završava na Forum pdf Treš

Uvijek će krpa nać zakrpu, tj. loser losera,ali za to ti baš i ne treba knjiga o FBu Dovoljno je da sniziš kriterije

Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
ne postoji nacin kako ostvariti to iz tih recenica, zato kazem da je to marketing
drustvena promjena je facebook, pa iz knjige o prilazenju i zavodenju u klubu ili ulici naprave uletavanje na facebooku
Nisi me shvatio, govorim o društvenim promjenama glede pogleda na marketing i oglašavanje. Ono što ti hoću reć jest da ne, marketing nije primjeren, ovo je nešto što su ljudi pušili 80tih. Nema šanse, ljudi više ne vjeruju reklamama.A pogotovo ne ovakvim, Sve se promjenilo.

A ako ne znaju prodat svoju knjigu masi, gdje će pomoć momcima da prodaju sebe?
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Manje bitno je sto su rekli. Dovoljno je pogledati failbook i slicne stranice ili eto, vorum haer temu o trešu sa FBa. Takvi profili su ipak u vecini.

Pa ja se ne bih baš složila da su takvi treš profili u većini Svatko poznaje možda nekoliko ljudi koji su malo treš i Facebook koristi velik dio populacije. A bogami, ne bih rekla da je većina populacije treš u ovom smislu
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:21   #56
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
ovo me uzasno podsjeca na onu sektu herbalife, jel pricaju tamo o tome kako ce ti mentori biti jedini pravi prijatelji i da svi oko tebe ne zele da uspijes sa zenama ?
Ma kakvi, samo pojašnjavaju dio po dio kako doći do ženske u određene korake. Uglanvom, vidio sam dosta video materijala s tih seminara, no na nekima ima i korisnih stvari jer se i pokazivalo dosta toga oko držanja, pristupa, pa čak i do pravilnog hodanja, jer bilo je ekipe koja nije micala ruke dok je šetala, pa si zamisli kakva ekipa onda tamo dolazi. No mislim da ipak ima nekaj u tome i da pomože, nije to baš tako sektaški kako misliš.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:21   #57
Ma to je čisto pranje mozga. Bog zna kakve su tu subverzivne i submisivne ili sublimalne poruke.


A horny dečkići nasjedaju na to.
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:22   #58
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Nisi me shvatio, govorim o društvenim promjenama glede pogleda na marketing i oglašavanje. Ono što ti hoću reć jest da ne, marketing nije primjeren, ovo je nešto što su ljudi pušili 80tih. Nema šanse, ljudi više ne vjeruju reklamama.A pogotovo ne ovakvim, Sve se promjenilo.

A ako ne znaju prodat svoju knjigu masi, gdje će pomoć momcima da prodaju sebe?
shvatio sam te jos na onoj drugoj temi, samo mislim da ima jos uvijek dovoljno ljudi koji puse takve stvari, po meni i previse
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:25   #59
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
shvatio sam te jos na onoj drugoj temi, samo mislim da ima jos uvijek dovoljno ljudi koji puse takve stvari, po meni i previse
Ima. Ali niti približno kao i prije. Postoji razlog zašto im knjiga nema izdavača. zašto im promocija šteka, zašto im forum nije nešto posjećen, itd itd

Da im je marketing taktika bila uspješna, o ovoj uspješnoj prodaji ove knjige bi novine već naveliko pisale, jer ipak su novine uvijek zainteresirane za žutilo
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 20:26   #60
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Pa, razmišljala sam i o tome. I opet, ne bih se složila. Nije tu stvar bistrine. Na manijaka i budalu će uglavnom pasti pojedine očajnice i to je to. Također vrijedi i obratno.

Kao što rekoh, treba pogledati njihove FB profile, uvjeravam vas, to je nešto što završava na Forum pdf Treš

Uvijek će krpa nać zakrpu, tj. loser losera,ali za to ti baš i ne treba knjiga o FBu Dovoljno je da sniziš kriterije
Dovoljno je zagrebati ispod povrisine i pogledati USA profile da primjetis ogromnu razliku u 'kvaliteti'. Svi mi se okruzujemo sa ljudima koji su nam slicni razmisljanjima i zapravo ne vidimo drugu stranu medalje. To je otprilike kao kad se ljudi zgrazaju kad gledaju Springera jer onakve "ljude" nisu nikad sreli.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.