Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2013., 23:12   #81
Zdravo gazda gdje si što si tako tužan,znam da nisi lijep,ali nisi ni ružan.....
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 01:20   #82
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
sta mislis da ne postoje osobe da im se svidis?
Ne znam. A nije ni bitno jer ne postoji nitko tko se meni sviđa i pod time ne mislim na fizicki izgled koji mi je tamo negdje među zadnjim rupama na svirali kad je u pitanju procjena drugih. Nabijem ljepotu. Mene je ustvari mučila žeđ za nekim tko je fundamentalno super, ali to je bila samo nekakva utopija iz moje glave, toga nema. U stvarnosti su svi su turbo dosadni, tupi, ukiseljeni, bezosjecajni, plitki. Često i vrlo zli.
__________________
Smrt Rothschildima, sloboda čovječanstvu! || Free Palestine! || Suprotstavimo se globalnoj centralizaciji moći, globalnim zakonima, planiranoj deindustrijalizaciji, dodatnom oporezivanju i još većoj razini globalne policijske (fašističke) države!
Ninkharsag is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 17:43   #83
Quote:
Ninkharsag kaže: Pogledaj post
U stvarnosti su svi su turbo dosadni, tupi, ukiseljeni, bezosjecajni, plitki. Često i vrlo zli.
Šta se tebi tako teško dogodilo pa si izvukao ovakav zaključak?
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 17:49   #84
lazemo se ako kazemo da izgled nije bitan- je..
jer na prvu VIDIS prvo covjeka ... i skeniras ga...


ali da je odlucujuci faktor-ne mora biti


ono kaj SVAKA osoba moze napraviti JE RAD NA SEBI
ali na nacin da sebe kao osobu poboljsas iz dana u dan...
u potrudis se biti bolji nego jucer

jezici, hobiji, prijatelji, kreativnost, pozitiva, pomaganje drugima....
itd itd
su samo kap u moru onoga kaj covjek moze uraditi...



a ne imati onaj gard- pomirio sam se sa svime
al ako cu imati puno para, sve cu trebe redom jebat
....

oprostite na izrazu... ali jako puno ovisi o onome sto u zbilji JESTE
a ne ono šta bi bilo kad bi bilo


krenete li vec sad na svoj put ''poboljsavanja sebe''.... to BOLJE
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 20:46   #85
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Šta se tebi tako teško dogodilo pa si izvukao ovakav zaključak?

Valjda je kvaka u tome sto me nikad nitko nije volio. Blago receno, U skoli su me maltretirali. Na faksu ignorirali. Zasigurno je to ostavilo trag.
__________________
Smrt Rothschildima, sloboda čovječanstvu! || Free Palestine! || Suprotstavimo se globalnoj centralizaciji moći, globalnim zakonima, planiranoj deindustrijalizaciji, dodatnom oporezivanju i još većoj razini globalne policijske (fašističke) države!
Ninkharsag is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 20:56   #86
Quote:
Ninkharsag kaže: Pogledaj post
Blago receno, U skoli su me maltretirali. Na faksu ignorirali. Zasigurno je to ostavilo trag.
Takav je i moj bio život, potpuno jednaka situacija. No to ne znači da moram tim događajima koji su se dogodili u prošlosti, koji više ne postoje nigdje nego u mojoj glavi, dati takvu snagu da određuju moj život DANAS. Jedinu snagu koju oni imaju je ta da su odredili moj životni put PREMA PROMJENAMA koje sam prošao u zadnjih nekoliko godina i danas živim život koji ne bih mijenjao za ničij drugi kad bih imao priliku birati. Niti bih mijenjao mlade dane za bolje, jer u tom slučaju ne bih bio onakav kakav sam danas. Nitko mi ne garantira da bih bio bolji i zadovoljniji sobom da sam imao lagodno djetinjstvo. Dapače, sumnjam.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 21:02   #87
Ninkharsag, coldplug mudro zbori. Poslušaj ga.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 21:24   #88
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Takav je i moj bio život, potpuno jednaka situacija. No to ne znači da moram tim događajima koji su se dogodili u prošlosti, koji više ne postoje nigdje nego u mojoj glavi, dati takvu snagu da određuju moj život DANAS. Jedinu snagu koju oni imaju je ta da su odredili moj životni put PREMA PROMJENAMA koje sam prošao u zadnjih nekoliko godina i danas živim život koji ne bih mijenjao za ničij drugi kad bih imao priliku birati. Niti bih mijenjao mlade dane za bolje, jer u tom slučaju ne bih bio onakav kakav sam danas. Nitko mi ne garantira da bih bio bolji i zadovoljniji sobom da sam imao lagodno djetinjstvo. Dapače, sumnjam.
Prema specijalnoj teoriji relativnosti, razlika između proslosti, sadasnjosti i buducnosti uopce ne postoji. Ali nije to sad bitno...

Hocu kazati da mucnu proslost ne vidim kao neki bauk. Mislim, ljudi su u nacelu govna pa sto sad? Necu dopustiti da mi to unisti dan. Nocne more su gotove i dobro je ovako kako jest. Potrebu za nekim promjenama iskreno ne vidim jer sam cisto okej dok sam daleko od svih.
__________________
Smrt Rothschildima, sloboda čovječanstvu! || Free Palestine! || Suprotstavimo se globalnoj centralizaciji moći, globalnim zakonima, planiranoj deindustrijalizaciji, dodatnom oporezivanju i još većoj razini globalne policijske (fašističke) države!
Ninkharsag is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 21:30   #89
Quote:
Ninkharsag kaže: Pogledaj post
Hocu kazati da mucnu proslost ne vidim kao neki bauk. Mislim, ljudi su u nacelu govna pa sto sad? Necu dopustiti da mi to unisti dan. Nocne more su gotove i dobro je ovako kako jest. Potrebu za nekim promjenama iskreno ne vidim jer sam cisto okej dok sam daleko od svih.
Misliš li da stavom da su ljudi općenito govna i da si najbolji kad si daleko od njih, iskorištavaš svoj puni potencijal i da situacija nikako ne može biti bolja od te? Jer, ima ljudi koji misle da drugi nisu govna. Što misliš, tko bolje koristi svoj život, oni koji smatraju većinu drugih govnima, ili oni koji svijet oko sebe doživljavaju kao friendly place?
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 21:53   #90
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Misliš li da stavom da su ljudi općenito govna i da si najbolji kad si daleko od njih, iskorištavaš svoj puni potencijal i da situacija nikako ne može biti bolja od te? Jer, ima ljudi koji misle da drugi nisu govna. Što misliš, tko bolje koristi svoj život, oni koji smatraju većinu drugih govnima, ili oni koji svijet oko sebe doživljavaju kao friendly place?
Da, mislim da najbolje funckioniram u samoci.

Zasigurno nisu svi govna jer onda ne bi postojali ljudi kao gandhi, tesla einstein. Ali svejedno ima previse glupana i ne zelim tratiti svoju energiju na sortiranje istih po boji, tezini, obliku itd. A da je svijet friendly place onda me okolina ne bi od najranijeg djetinjstva maltretirala bez ikakvog razloga.
__________________
Smrt Rothschildima, sloboda čovječanstvu! || Free Palestine! || Suprotstavimo se globalnoj centralizaciji moći, globalnim zakonima, planiranoj deindustrijalizaciji, dodatnom oporezivanju i još većoj razini globalne policijske (fašističke) države!
Ninkharsag is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 22:57   #91
Neki tu tvrde da je ljepota u oku promatrača. Sudeći po ženskim oglasima i po nekolicini drugih tema to je teška laž. Dosta njih tipove ispod 190 ne bi uzela ni u šire razmatranje. Mnoge one ispod 180 nebi ni pogledale, a ako si ispod 170 imena koja si smislio za svoju djecu slobodno možeš zaboraviti jer djecu nikad nećeš imati. Ako si još uz to introvertiran te ti se sviđaju visoke žene možeš se slobodno baciti u rijeku jer ti nema spasa.Takav lik nije lijep u oku nijedne promatračice.

Za žene su stvari puno povoljnije, muški nisu ni približno površni ni isključivi ko žene. Jedini ženski problem je debljina i to jedna od stvari na koju se u potpunosti može utjecati. Sve žene koje kukaju na ovoj temi nemaju nikakvih opravdanja za kukanje i zahtjevam od moda da ih banira zbog neopravdanog kukanja.
Squall_Leonhart is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 23:00   #92
Ja sam najvrući seks u životu dosad imala s ružnim čovjekom, usto, i puno starijim. I još mu je oslabio interes za mene,pa sam patila.
Ružnoća... najmanje bitna stvar na svijetu.
newbee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 23:05   #93
Quote:
Squall_Leonhart kaže: Pogledaj post
Neki tu tvrde da je ljepota u oku promatrača. Sudeći po ženskim oglasima i po nekolicini drugih tema to je teška laž. Dosta njih tipove ispod 190 ne bi uzela ni u šire razmatranje. Mnoge one ispod 180 nebi ni pogledale, a ako si ispod 170 imena koja si smislio za svoju djecu slobodno možeš zaboraviti jer djecu nikad nećeš imati. Ako si još uz to introvertiran te ti se sviđaju visoke žene možeš se slobodno baciti u rijeku jer ti nema spasa.Takav lik nije lijep u oku nijedne promatračice.

Za žene su stvari puno povoljnije, muški nisu ni približno površni ni isključivi ko žene. Jedini ženski problem je debljina i to jedna od stvari na koju se u potpunosti može utjecati. Sve žene koje kukaju na ovoj temi nemaju nikakvih opravdanja za kukanje i zahtjevam od moda da ih banira zbog neopravdanog kukanja.
Ovo boldano temeljiš na vlastitoj percepciji žena?
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 23:08   #94
Quote:
frostwired kaže: Pogledaj post
Kak' se nosit s ružnoćom? Iskrivljen nos, premalo kila, dismorfija, ne-estetika, ogavnost, kolko to sve košta Taj "rad na sebi"? Teretana, prehrana, plastične operacije, stomatologija, dermatologija, psihologija, liposukcija. Kosa mi je uvijek k'o da sam se jucer s drveta spustil. Bilo bi fora palit u peći genetski loš materijal, ja ne znam kaj se čeka. Nemam namjere bacat tolko para i riskirat ovoliko procedura, nisu svi Christian Troy. Zakaj ne bi bili svi otvoreni i pričali viceve o onima koji su abominacija prirode? US-u fali crnog humora.
Jel ti duša ok?
ogranicena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 23:26   #95
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Ovo boldano temeljiš na vlastitoj percepciji žena?
i da i ne. Znaš nekog tipa koj bi odjebao ženu zbog visine, veličine sisa? Ako i znaš to nije neka masovna pojava, to su iznimke.
Squall_Leonhart is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 23:36   #96
Quote:
Squall_Leonhart kaže: Pogledaj post
i da i ne. Znaš nekog tipa koj bi odjebao ženu zbog visine, veličine sisa? Ako i znaš to nije neka masovna pojava, to su iznimke.
I da i ne je i moj odgovor

Dakle, lik koji što bi se reklo pati od nejebice, sigurno neće odjebati priliku da poševi žensku koja izgleda loše, niti će mu uopće padati na pamet da se nećka oko toga. Međutim lik koji može birati jer ima na raspolaganju svaki tjedan nove prilike, će itekako birati najčešće prema fizičkom izgledu cura, to će mu biti glavni kriterij. Barem kad je u pitanju seks a ne osoba za dugotrajnu ljubavnu vezu.

S druge strane, žena koja ima na raspolaganju masu muškaraca i može birati, najčešće neće birati prema njihovom fizičkom izgledu već prema alfa/beta karakteristikama.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 00:01   #97
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
I da i ne je i moj odgovor

Dakle, lik koji što bi se reklo pati od nejebice, sigurno neće odjebati priliku da poševi žensku koja izgleda loše, niti će mu uopće padati na pamet da se nećka oko toga. Međutim lik koji može birati jer ima na raspolaganju svaki tjedan nove prilike, će itekako birati najčešće prema fizičkom izgledu cura, to će mu biti glavni kriterij. Barem kad je u pitanju seks a ne osoba za dugotrajnu ljubavnu vezu.

S druge strane, žena koja ima na raspolaganju masu muškaraca i može birati, najčešće neće birati prema njihovom fizičkom izgledu već prema alfa/beta karakteristikama.
1. bold - iznimke. Hrpa tipova koji imaju prilike sve te prilike i pojebu, eventualnu odbiju neku stvarno ružnu i debelu. Takvi tipovi rijetko propuštaju prilike za nadopunu svojih recki.

2. bold - žene ćesto navode da im izgled nije bitan ali visina je tak da da u pravu si, ne biraju po fizičkom izgledu nego po visini, a visina je glavna karakteristika alfa tipova i time si potvrdio ono što sam rekao u svojem prethodnom postu.
Squall_Leonhart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 00:01   #98
I ja sam prilično ružnjikav i ne zamaram se time baš
Nitko mi nikad nije to rekao, vjerojatno zbog luđačkog pogleda

Obično ovakve teme otvaraju prosječno lijepi ljudi

Pogledajte ovu stranicu: http://www.reddit.com/r/amiugly
Konjir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 01:25   #99
Quote:
Squall_Leonhart kaže: Pogledaj post
1. bold - iznimke. Hrpa tipova koji imaju prilike sve te prilike i pojebu, eventualnu odbiju neku stvarno ružnu i debelu. Takvi tipovi rijetko propuštaju prilike za nadopunu svojih recki.

2. bold - žene ćesto navode da im izgled nije bitan ali visina je tak da da u pravu si, ne biraju po fizičkom izgledu nego po visini, a visina je glavna karakteristika alfa tipova i time si potvrdio ono što sam rekao u svojem prethodnom postu.
Ajme gluposti. Meni uopce visina na deckima nije bitna jer su ionako svi veci od mene, a visoki “alfa“ tipovi me puno vise plase nego privlace. Mnogo veci problem od visine jest primitivizam i agresija, sto na zalost mnogim muskima ne manjka, i to mi je najveci turn off.
__________________
Smrt Rothschildima, sloboda čovječanstvu! || Free Palestine! || Suprotstavimo se globalnoj centralizaciji moći, globalnim zakonima, planiranoj deindustrijalizaciji, dodatnom oporezivanju i još većoj razini globalne policijske (fašističke) države!
Ninkharsag is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 01:51   #100
ne znate vi šta je ružno dok mene ne vidite
ne-ide-mi-bas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.