Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 16:37   #2301
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
I ja bi ti sad uzela

Mi smo imali jos stare modele



Pearl je najbolja As koju sam imala, presuper stvarno


Jos jedna ponosna vlasnica 2way Pearl. AS je besprekorna i patim kad je prerastu. Srećom ima ko da nasledi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 18:45   #2302
Tješi me da će valjda za 2g kada planiramo drugo dijete taman biti rabljenih isofix baza za kupiti :P
Bit će fora, 2 klinca odostraga i više se nitko nemre s nama krpati :P
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 08:15   #2303
Fran, kako dijete od 5,5 god vezes pojasevima AS? On je jako sitan ili je to neka posebna AS?
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:15   #2304
trebam preporuku za AS, onu od 15 kg nadalje
dugo nisam bila na ovoj temi
malac trenutno ima 16 kg, pa ja već tražim onu kategoriju više. trenutno koristim Cybex Juno 2 fix koja ide do 18 kg.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:54   #2305
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Tješi me da će valjda za 2g kada planiramo drugo dijete taman biti rabljenih isofix baza za kupiti :P

Bit će fora, 2 klinca odostraga i više se nitko nemre s nama krpati :P


A tek ako su 3 as.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 20:45   #2306
Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Fran, kako dijete od 5,5 god vezes pojasevima AS? On je jako sitan ili je to neka posebna AS?
Imam Advansafix I, pojasevi od sjedalice do 25 kg
On ima 18 al mi je sad po visini vec na knap i nece dugo jos sa pojasevima ma zalost
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:56   #2307
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
trebam preporuku za AS, onu od 15 kg nadalje
dugo nisam bila na ovoj temi
malac trenutno ima 16 kg, pa ja već tražim onu kategoriju više. trenutno koristim Cybex Juno 2 fix koja ide do 18 kg.
Ostanite u toj dok ne dođe do 19 kg kakvog smisla ima mjenjati sjedalicu koja mu odgovara?? Prerastao ju visinom? Istekao joj rok ili?
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 10:29   #2308
AS Freeon

Ima li netko iskustva s ovom AS? Grupa I,II, III...Dijete ima 12 mj...oko 12 kg...vidjela sam onu nekakvu Saturn ili tako nekako....hvala!
davegahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:14   #2309
Imali smo i iz iskustva vam mogu reci da je koma,rijesili je se jako brzo te kupili tobi,plastika losa,navlaka bjezi a namjestit ju u auto ko dobiti na lotu,pojasevi imaju dva utora za podizanje tako da ju brzo preraste dijete visinom a za sljedecu grupu nije spremno.Za vas nije svejedno dok ne prohodate i napunite 15mj.Najiskrenije ja ju vise nikada nebi uzela kad usporedite nju i neku malo skuplju razlike vidite iz aviona.
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:55   #2310
I ja pomalo razmisljam o grupi II/III i napustanju voljene MC Toby. Gledam malo babycnteri zapela mi za oko Cybex Solution Q3-Fix - ima li ju netko? U BC je 1750 kn, u slovenskom trenutno na akciji 213 € - jel moze to jos na neku bolju akciju?
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 22:11   #2311
Quote:
Lauf kaže: Pogledaj post
Ostanite u toj dok ne dođe do 19 kg kakvog smisla ima mjenjati sjedalicu koja mu odgovara?? Prerastao ju visinom? Istekao joj rok ili?
Nije ju prerastao visinom, ali polako trazim novu i informiram se za ubuduce. Nikad ne kupujem nesto a da prije toga nisam sve detaljno istrazila, pogotovo AS.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 09:45   #2312
lionelo as

Je li netko imao ovu as, grupa I,II,III? citam o preporuci da se dijete do 2.god vozi suprotno smjeru voznje? U jajetu koje prerastu do 12 mj ili? Nisam upucena...
davegahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:13   #2313
Quote:
davegahan kaže: Pogledaj post
Je li netko imao ovu as, grupa I,II,III? citam o preporuci da se dijete do 2.god vozi suprotno smjeru voznje? U jajetu koje prerastu do 12 mj ili? Nisam upucena...
Nove preporuke su da se dijete što dulje vozi u kontra smjeru, minimalno 15 mj, a kako većina do 15 mj preraste jaje, kupi se AS veće grupe koja do 18 kg ima mogućnost vožnje u kontra smjeru a onda se okrene u smjer vožnje

Takvih sjedalica ima i po grupama i kombiniranih

osobno bih uvijek preporučila po grupama, i sama sam tako kupovala ali ja sam malo frik na sjedalice i sigurnost i moj se sa 5,5 godina još uvijek vozi u As vezan pojasevima od sjedalice
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:07   #2314
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
Nije ju prerastao visinom, ali polako trazim novu i informiram se za ubuduce. Nikad ne kupujem nesto a da prije toga nisam sve detaljno istrazila, pogotovo AS.
Najbitnije sa grupom 2/3 je da se pojas automobila može namjestiti tako da mu donji dio pojasa prelazi preko kosti zdjelice, a gornji dio pojasa preko ključne kosti.Mi imamo mc rodi airprotect nastavili smo s mc jer smo imali i prije njihove sjedalice i pase nam u auto a i malom odgovara.
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:21   #2315
Da li netko ima iskustva s autosjedalicom Maxi Cosi AxissFix plus? Zainteresirani smo za tu autosjedalicu pa me zanima da li su te autosjedalice koje se rotiraju jednako sigurne kao i one fiksne i općenito zadovoljstvo vlasnika, plusevi, minusi..... hvala!!
__________________
Signačur
jedandvatri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 17:15   #2316
Do kada klince vozite u AS? moj je jos u sjedalicia ima 6god i 8mj ali je sitan 20kg i 123-124cm visok tako bio nedavno.svi mi se vec zgrazaju sta je jos tako velik u AS ne znam mozda je smjesno ali ja sam sigurnija kad je on tamo
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 18:08   #2317
Dok god bude u ikoju stao i zaboli me sta drugi misle
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 18:54   #2318
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Dok god bude u ikoju stao i zaboli me sta drugi misle
stane bez problema i po visini i sirini,pogotovo kad zaspi kad idemo duzu voznju volim da je u AS i ugodnije mu je u njoj pajkit
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 21:17   #2319
Istog sam misljenja kao i Francesca, dok god bude stao u AS najvece kategorije, ostaje u AS. Nadam se skroz do 12te godine. I briga me sto vecina misli da sam luda. Meni su ludaci oni koji klince voze bez AS, a takvih je nazalost puno previse.
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 21:47   #2320
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Dok god bude u ikoju stao i zaboli me sta drugi misle


Potpisujem. Glava nema cenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:14.