Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2011., 08:24   #1
Kurve

'Dečki bi me je...i ako treba i za pare'


Vidjeh link na ŽK, kao stvoren za nastavak serijala Kurve.

Mora da su roditelji ponosni na ovu generaciju BB, redkarpeta, idola, talenta i inog žutila.

Quote:
D: vidiš kako ovima šta stvarno imaju nije problem odvest u pipls. i k... mi se prejebeno oblači ...vidjet ćes tek po zimi kad počne furat one vestice najmodernije i to ....Hahaha bome će i mene oblačit haha

B: da njega treba ulovit ,ma cjelo to društvo je jako bogato.

D: Haha čim vidiš da na dan 5 frula popuše sve je jasno ko dan hahahaha."
Mislim da pivac ima veće muke nategnut najgluplju kokoš u kokošarniku nego netko sa par novčanica ojera ove urbane kokoške.
Kako se ono kaže, na mladosti svit ostaje.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Old 05.10.2011., 08:31   #2
Ništa iznenađujuće, to je tako, samo evo kao procurilo nešto u javnost s obzirom da postoji pisani trag na nekom serveru u bespućima interneta....pa je to sada kao neka fora.

Osobno znam par cura, čije roditelje znam, koje puše kurac za kutiju cigara, vidio sam čak i snimku napravljenu s mobitelom.... ove bar pucaju malo više. 500 eura, s 200 eura brišu dupe.

Koliko jedan mladi muškarac mora raditi dana i koliko sati teškog rada, da zaradi danas 200 eura? Eto što ti je ravnopravnost, jebo je onaj tko je izmisli
Creeping Death is offline  
Old 05.10.2011., 09:47   #3
"Iver ne pada daleko od klade"

sto feminizam napravi od zena
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Old 05.10.2011., 10:21   #4
mozda je do mene ali,trebalo mi je pola sata da skontam o cemu pricaju jer su nepismene do zla boga koliko su retardirane te balavice valjda netrebam ni spominjat
touch brain is offline  
Old 05.10.2011., 10:34   #5
kakve kurve,možeš tek misliti šta im matere rade.
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Old 05.10.2011., 11:17   #6
Kaj je pipls?
ovchica is offline  
Old 05.10.2011., 11:21   #7
Quote:
high_voltage kaže: Pogledaj post
kakve kurve,možeš tek misliti šta im matere rade.
Ne mora nužno biti da ih matere odgajaju da budu kurve, ali su vjerojatno i same bile malo žešće droljetine u mladosti, ali se onda dogodi kada se udaju i dobiju žensku djecu , da im viču "neš ti mene kurva biti, da nisi davala pičke svakom tko te pita i sl", ali zaista se zapitam ima li genetika što s time, prijenos informacija, gensko pamćenje i sl.
Creeping Death is offline  
Old 05.10.2011., 12:13   #8
Quote:
touch brain kaže: Pogledaj post
mozda je do mene ali,trebalo mi je pola sata da skontam o cemu pricaju jer su nepismene do zla boga koliko su retardirane te balavice valjda netrebam ni spominjat
I ja sam se mučila sa čitanjem.
Da se vratim na članak. Koliko se ti roditelji bave svojom djecom? Uistinu, ako dozvoljavaju curicama da izlaze tako odjevene, te ostaju do sitnih sati vani, bogtepitagdje? I opet, zar im prosvijeta treba govoriti kako im se djeca odjeva kad dolaze u školu? Možeš mislit' kakve onda idu van? Tko tu treba reagirati?
Napomenut ću kako živim uz jednu zagrebačku srednju školu, i bome, nagledam se svega.
Misguided Ghost is offline  
Old 05.10.2011., 12:37   #9
sad kad se sjetim vremena kada sam ja išao u srednju školu
bila je jedna Romana iz Dugava, žicala je cijelu školu pare za sendvič... nije imala para, a svako malo su je čekali neki frajeri sa autima ispred škole, ona se znala dobro obući i našminkati zadnji sat,
nisam nešto puno pričao sa njom (osim kad me žicala pare za sendvič) ali mislim da je ona iz ove šeme, iako su bila druga vremena
Krkimir is offline  
Old 05.10.2011., 13:16   #10
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Ne mora nužno biti da ih matere odgajaju da budu kurve, ali su vjerojatno i same bile malo žešće droljetine u mladosti, ali se onda dogodi kada se udaju i dobiju žensku djecu , da im viču "neš ti mene kurva biti, da nisi davala pičke svakom tko te pita i sl", ali zaista se zapitam ima li genetika što s time, prijenos informacija, gensko pamćenje i sl.
može biti i genetika,kao što se kaže kakav otac takav i sin,ja sam kopija svog starog.tako je mater znala reći, iako ja svog starog skoro pa niti ne poznajem,dakle nije me odgajao on,pa da bih se ja ugledao na njega.
nije da sam imao izbora.

u ovom slučaju je riječ o praznoglavim klinkama koje su odrasle na cesti bez nadzora roditelja.koje prate red carpete i big brothere.a takvih kao one sam upoznao xy puta.a možda i griješim.
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Old 05.10.2011., 13:19   #11
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
sad kad se sjetim vremena kada sam ja išao u srednju školu
bila je jedna Romana iz Dugava, žicala je cijelu školu pare za sendvič... nije imala para, a svako malo su je čekali neki frajeri sa autima ispred škole, ona se znala dobro obući i našminkati zadnji sat,
nisam nešto puno pričao sa njom (osim kad me žicala pare za sendvič) ali mislim da je ona iz ove šeme, iako su bila druga vremena
bilo je kurvi i tada.to je doslovno školski primjer kurve.odma nakon škole na posao.
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Old 05.10.2011., 17:03   #12
ruku na srce nisu ni muskarci nesto pametniji u to doba..njima je samo do igrica.. a opet zenske su puno zrelije od svojih vrsnjaka.. ja sam pomalo skeptican na cijeli clanak ..kao prvo gdje je objavljen..kao drugo kao zasticeni podaci i sl.. ali siguran sam da tog ima..bilo je tog uvijek i bice..
vec se pisalo na MK da je napravljeno istrazivanje nad tinejdzerskom populacijom (GB) i utvrdejeno je da je IQ nizi za 2 od generacija sto su isle u skolu prije 30g.. vjerojatno internet i preskakanje s jedne stranice na drugu bez da se ista zavrsi..nekad su muskarci ucili stihove a danas ih izguglaju pa kopiraju..

natrag na temu..te djevojcice ili sto su vec su vec postale drolje..a ako nisu postace..no jednostavno nije to njihova krivica..nisu one jedine glupe u drustvu ali cijelo drustvo se tako ne ponasa.. naravno u pitanju je lova i mozda jos vise prestiz..zivi se zbog sela.. evo jucer izbacen ajfon 7x brzi od ajfona4..ovi svi sad zele promjeniti cetvorku koju mozda imaju 3 mjeseca..moze moze samo plati 500 eura i selo ce ti zavidjeti..
povratak na droljice..mozda one samo tako glume ali mozete misliti kako price brzo lete u razredu i skoli.. neke i vole da se prica o njima..
no meni su interesantni roditelji..ako dodje kcerka s tamo nekom skupom jaknom ili markiranom tasnom a oni nista ne kazu naravno i oni su sukrivci.. ocevi u biti nemaju pojma sto je koja marka..i sto djeca imaju od robe..majke naravno znaju..e sad pitanje za milijun eura je a sto rade majke umjesto da odgajaju djecu da ne postanu drolje ili kurve ili tako to..
jedan od mogucih odgovora je ..pisu na ZK...
otidjite tamo i procitajte samo naslove topika i bice vam jasno zasto toliko lopova, kradljivaca, lijenih i drolja u drustvu..
dobro nam jos i ide..bice ovo jos gore kad ove drolje krenu svoju djecu odgajati
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Old 05.10.2011., 17:09   #13
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
natrag na temu..te djevojcice ili sto su vec su vec postale drolje..a ako nisu postace..no jednostavno nije to njihova krivica..nisu one jedine glupe u drustvu ali cijelo drustvo se tako ne ponasa.. naravno u pitanju je lova i mozda jos vise prestiz..zivi se zbog sela.. evo jucer izbacen ajfon 7x brzi od ajfona4..ovi svi sad zele promjeniti cetvorku koju mozda imaju 3 mjeseca..moze moze samo plati 500 eura i selo ce ti zavidjeti..
povratak na droljice..mozda one samo tako glume ali mozete misliti kako price brzo lete u razredu i skoli.. neke i vole da se prica o njima..
no meni su interesantni roditelji..ako dodje kcerka s tamo nekom skupom jaknom ili markiranom tasnom a oni nista ne kazu naravno i oni su sukrivci.. ocevi u biti nemaju pojma sto je koja marka..i sto djeca imaju od robe..majke naravno znaju..e sad pitanje za milijun eura je a sto rade majke umjesto da odgajaju djecu da ne postanu drolje ili kurve ili tako to..
jedan od mogucih odgovora je ..pisu na ZK...
otidjite tamo i procitajte samo naslove topika i bice vam jasno zasto toliko lopova, kradljivaca, lijenih i drolja u drustvu..
dobro nam jos i ide..bice ovo jos gore kad ove drolje krenu svoju djecu odgajati
Nemoj ih pravdati. A neće ove imati djecu, nije to in. Čak i temu o tome imaju tamo.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Old 05.10.2011., 17:18   #14
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Ništa iznenađujuće, to je tako, samo evo kao procurilo nešto u javnost s obzirom da postoji pisani trag na nekom serveru u bespućima interneta....pa je to sada kao neka fora.

Osobno znam par cura, čije roditelje znam, koje puše kurac za kutiju cigara, vidio sam čak i snimku napravljenu s mobitelom.... ove bar pucaju malo više. 500 eura, s 200 eura brišu dupe.

Koliko jedan mladi muškarac mora raditi dana i koliko sati teškog rada, da zaradi danas 200 eura? Eto što ti je ravnopravnost, jebo je onaj tko je izmisli
ovo boldano je vrh. Sunce im balavo. Dao bih im da kopaju kanal u vrijednosti 200 € pa bi razmislili kako će se odnosit prema novcu
Uglavnom,taj članak je iritantan do bola zbog same spoznaje da netko tako balav već ima takvo razmišljanje o životu...valjda im je najveći "intelektualni" doseg red karpet nedjeljom navečer
BRAB-STON is offline  
Old 05.10.2011., 17:18   #15
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
Nemoj ih pravdati. A neće ove imati djecu, nije to in. Čak i temu o tome imaju tamo.
ne pravdam..govorim ono sto mislim..

evo poslala jedna 13g stara djevojcica pitanje novinama "progutala sam spermu jesam li trudna"...
mislim sto treba ocekivati od nje..da ce dobiti novelovu nagradu iz fizike..tesko labude..nakacice se na grbacu jos nekom kretenu koji voli imati cool zensku uza se..napravice joj 2-3 djece ..pa ce on onda poceti piti za nekih 20g i ganjati mladje..a gutacica ce mu izmusti elimentaciju..volim te do posljednje lipe..

ja kad bi mi se dala drzava na 5g.. napravio bih je boljom nego sto je sada..a stanovnostvo bi bilo vrijednije nego sada..
kako? pa prvo bih pobio ove sto ometaju buducnost naroda ( i moju pemziju)..lezbace, pedofile, pedere, nekrofile ..il bi ih bar preobratio..zabranio bih koristenje fb..gledanje bb i rc.. ustajanje bi bilo u 06:00 ..kontrola znanja..kradljivcima bi se sjekli udovi..bilo bi dosta mrtvih prve dvije godine ali bi onda se ta brojka asimptotski priblizavala nuli pete godine.. i sad ce neko reci da sam ja degen..
e pa dobro vi mislite da ce vam biti bolje bilo za koga da glasujete
nemojte biti naivni ko siparice od 16g koje se dopisuju na fb
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Old 05.10.2011., 17:46   #16
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Kaj je pipls?
Restoran u Zagrebu.
 
Old 05.10.2011., 18:08   #17
batina je iz raja izašla
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 06.10.2011., 01:01   #18
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Restoran u Zagrebu.
Hvala!
Lijepo izgleda!
ovchica is offline  
Old 06.10.2011., 01:06   #19
Quote:
BRAB-STON kaže: Pogledaj post
ovo boldano je vrh. Sunce im balavo. Dao bih im da kopaju kanal u vrijednosti 200 € pa bi razmislili kako će se odnosit prema novcu
Uglavnom,taj članak je iritantan do bola zbog same spoznaje da netko tako balav već ima takvo razmišljanje o životu...valjda im je najveći "intelektualni" doseg red karpet nedjeljom navečer
Eh, da ti imaš pipicu i 16 godina, možda bi se prije kurval nego kanale kopal.

Al nije im to baš pametno, čak i ako zanemarimo odgoj itd. To su jako mlade, nainve cure koje bi se zgurale nekom imućnijem da im robicu kupuje a lako bi im se moglo desit da dopadnu nekog ko bude ih pretvoril u prave, ozbiljne kurve što nije ni lijepo ni zabavno.

Ne znam, jadno mi je sve to i otužno.
ovchica is offline  
Old 07.10.2011., 12:29   #20
Ovč'ce,krivo si shvatila. To bih primjenio k'o odgojnu metodu da im se takve izjave poput "brisanja guzice parama" izbiju iz glave. Brisat dupe novcima može tucet ljudi na svijetu,a to gotovo sigurno nisu ovi iz "piplsa".
BRAB-STON is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger