Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2014., 13:56   #1
The Mysteries of Laura / Laurine tajne (2014-2016)




Quote:
The Mysteries of Laura is an American police procedural comedy-drama television series that premiered on Wednesday, September 24, 2014. The series, which stars Debra Messing as Detective Laura Diamond, was originally adapted from a Spanish television series Los misterios de Laura by Carlos Vila and Javier Holgado.

Detective Laura Diamond (Emmy Award-winner Debra Messing) can't help that she's the smartest homicide detective in all of NYPD. She just... is. So smart in fact that she manages to solve the most perplexing of murders even while managing to raise two young boys as a single mom. Laura gets some help from her ex-husband Jake Broderick (Josh Lucas), who spent the last year as her boss at the Second Precinct, but, in the wake of a near-fatal injury and a power struggle, may have to return to the precinct in a different capacity. Laura's work life and personal life are forever intertwined, with her ex forever trying to win her back, which would involve prying her away from her very sexy new chef boyfriend, Tony (Neal Bledsoe). Season 2 of "The Mysteries of Laura" amps up the stakes with edgy, dramatic cases, combined with a relationship triangle as suspenseful as the mysteries the cops solve each week. The cast also includes Laz Alonso, Janina Gavankar, Max Jenkins and Callie Thorne.

Writer Jeff Rake ("Boston Legal") and director McG ("Supernatural") serve as executive producers with Greg Berlanti ("Brothers & Sisters"), Aaron Kaplan ("The Neighbors"), Todd Lituchy and Sarah Schechter. "The Mysteries of Laura" is a production of Warner Bros. Television, Berlanti Productions and Kapital Entertainment.







NBC
IMDB





Nova NBC-jeva serija od jeseni.

Zadnje uređivanje lie : 14.10.2015. at 21:57. Reason: apdejt
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 21:43   #2
Trailer:
http://www.spoilertv.com/2014/05/nbc...s-us-only.html

Debru volim, ali ovo stvarno izgleda dosta šlampavo. Jel ovo dramedy? I u traileru otkriju ubojicu prvog slučaja, mislim, ne trebam sad pilot ni gledat.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 01:00   #3
procedural s elementima komedije bih mogao gledati. ovo mi ne djeluje skroz katastrofalno, ali očekujem da propadne prije nego dođe na TV
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 01:39   #4
meni ovo bzvz
preskačem za sad
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 01:40   #5
Ne djeluje mi baš nešto zanimljivo
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 21:09   #6
Pogledao. Još uvijek nemam neko posebno mišljenje, ali je u svako slučaju iznad mojih očekivanja (koja su, ruku na srce, bila vrlo niska)..
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 21:48   #7
Upravo odgledan pilot i mogu reći da nisam posebno oduševljen, ali dajem joj prolaznu ocjenu, može proći. Ipak se radi o pilotu, vidjet ćemo kakve će biti sljedeće epizode.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 23:11   #8
ovo uopće nisam imao u planu pogledat, čak ni pilot
i danas idem gledat rejtinge da vidim kako prošao Red Band Society (koji me razočarao) i vidim visok rejting i pohvale za ovu seriju, pa reko ajde nista ne kosta da bacim oko
i moram priznat da sam ugodno iznenađen

Debra Messing je presmješna, puno bolja joj je ova uloga od one u Smash
i nemogu vjerovat da je ovo neka kvazi dramedy, ocekivao sam klasični procedural

preporučam svima da bar pogledaju pilot
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 23:25   #9
Meni je ovo bilo preloše, a stvarno mi je Messingica draga i želim da joj uspije neka nova serija. Ovo ne zna šta bi bilo... malo drama, malo komedija, malo akcija. I to da u 21. stoljeću NBC se pita dal jedna majka može biti MAJKA i DETEKTIVKA u isto vrijeme mi je blasfemično. Klinci su joj grozni, nema nikakvu kontrolu nad njima, muž je žešći seronja. Ne znam, ne sviđa mi se.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 19:11   #10
na ffw premotala koliko se premotat dalo, preloše
ali fakat preloše

reciklaža sto drugih tekućih serija, preskok na najjače
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 02:28   #11
Men je bilo čist ok, samo da odstrane onu blesavu djecu i razočarana sam ča su ostavili muža... Al to se neće dogodit.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 10:49   #12
Neće odstranit djecu, oni su im glavna premisa.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:26   #13
Ja zapravo mislim da bi se ovo moglo svidjeti starijima.

Ne znam, nekako mi tako djeluje, da bi ovo mogao biti uspijeh, ljudi vole procedural serije na sve kombinacije i ovaj spoj sa obiteljskim životom, nekako mi se čini da ćemo gledati 6-7 sezona ovoga, zapamtite ovaj datum
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:40   #14
zašto samo starijima? ja sam mlad pa mi se sviđa
Debra je presmješna, i cijeli konccept opće nije loš, mene djeca ne nerviraju, čak su mi bile predobre scene kad dođe ona žena iz vrtića doma na razgovor

ja sam šokiran što svi ovo kritiziraju, al red band society pun klišeja im je super kod kojeg sam skoro zaspao od dosade
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 13:17   #15
Quote:
noah_17 kaže: Pogledaj post
zašto samo starijima? ja sam mlad pa mi se sviđa
:
Ma samo imam takav dojam, da oni više vole procedurals, možda griješim
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 17:36   #16
Quote:
noah_17 kaže: Pogledaj post

ja sam šokiran što svi ovo kritiziraju, al red band society pun klišeja im je super kod kojeg sam skoro zaspao od dosade

oš ti karton za neukus, a ?

ne bogohuli protiv RBS oni imaju dušu srami se, ajde gledaj još jednom za kaznu dok ti se ne svidi, onda se dođi pokajat javno
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 20:46   #17
Odgledao i drugu epizodu i mogu reći da mi se još manje sviđa nego nakon pilota, predvidivo, plitki humor,čisto sumnjam da ću nastaviti s gledanjem.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 14:42   #18
Pilot sam skroz popljuvao, al nakon pilota su mi postali OK. Drago mi je da se ne predstavljaju kao neka ozbiljna policijska serija, već se provlači taj policijski svijet uz dosta humora.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 10:43   #19
Službeno obnovljeno.

Quote:
Mystery solved: The Mysteries of Laura will be back on the case next season.

NBC has renewed the Debra Messing dramedy for a 13-episode second season, TVLine has confirmed.

According to The Hollywood Reporter, the critically lambasted series will be retooled to put more of a focus on the crime-procedural aspect of the show vs. Laura’s home life.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 15:31   #20
SEASON 2



__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 14.10.2015. at 22:00.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.