Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2005., 15:50   #201
Quote:
emili kaže:
kosa mi je smeđe boje...
ma htjela sam savjete i od vas jer se bojim da frizerkama ponekad nije u interesu što će biti poslije, ponekad im je bitnije obaviti i pobrati lovu, a poslije kako bude
A u koju bi htjela farbati?

Ja sam prirodno tamno smeđa, sad se farbam u neku svijetlu nijansu, a prije sam bila crvenkasta... Farbam se obično koji tjedan prije mora, a onda tek poslije ljeta... Jedino što sam primjetila da mi kosa posvijetli i pojavi mi se koji pramen, što ne izgleda uopće loše...
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Old 08.07.2005., 17:06   #202
ja si uvijek stavljam plave pramenove prije mora i nije bed
__________________
Iznad ravne tuge lisnih drvoreda
prolaze,visoko oblaci od vune
kajbrijes is offline  
Old 08.07.2005., 17:10   #203
Re: Bojanje kose prije mora

Quote:
emili kaže:

kak vi rješavate takve stvari !!!
odem i ofarbam se.
baš sam se opiturala prije 2 dana a na moru sam.
malo će posvijetlit više ali ne smeta mi.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 08.07.2005., 17:16   #204
ofarbas se u crveno, pa ti se to fino ispere nakon 2 tjedna
a pametnije je, naravno, staviti svjetlije (plave) pramenove pa imati prirodan seksi look (samo da provjerim u cosmu jesam li dobro shvatila)
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 08.07.2005., 17:21   #205
Quote:
Natch kaže:
ofarbas se u crveno, pa ti se to fino ispere nakon 2 tjedna
ne mora značit.
godinama sam se piturala u crveno, malo više njege i nakon 2 tjedna imaš boju.

__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 08.07.2005., 17:22   #206
Quote:
tilla kaže:
ne mora značit.
godinama sam se piturala u crveno, malo više njege i nakon 2 tjedna imaš boju.

ma je da, ali meni se izgleda vise boja ne hvata...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 08.07.2005., 17:25   #207
Quote:
Natch kaže:
ma je da, ali meni se izgleda vise boja ne hvata...
ahebatga
niš, u drugu boju se pituraj.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 08.07.2005., 17:26   #208
Quote:
tilla kaže:
ahebatga
niš, u drugu boju se pituraj.
pa da, skuzila sam da mi je vrijeme za posvjetljivanje i lagane plave pramenove...jebiga sta cu, kad sam sharon stone tip...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 08.07.2005., 18:21   #209
Quote:
Natch kaže:
ma je da, ali meni se izgleda vise boja ne hvata...
sori, ti si svojih 99 bojanja u životu iscrpila.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 08.07.2005., 20:18   #210
ocu-necu moram se farbat mjesecno jednom, izrast mi se brzo vidi (prirodno sam smedokosa a farbam se u plavo)
sunce mi isusi kosu,ali zato cim prode ljeto idem na sisanje vrhova...a sto se tice boje nevidim promjene
croft is offline  
Old 08.07.2005., 21:53   #211
Quote:
kajbrijes kaže:
ja si uvijek stavljam plave pramenove prije mora i nije bed
i ja isto.tak i onak na moru posvijetlim ko' svabica pa mi je onda bolje da sam svabica bez izrasta.
meg is offline  
Old 08.07.2005., 23:13   #212
Obožavam se pofarbat tik prije nego počnem odlazit na plažu. ne samo da mi sunce posvjetli kosu koja onda izgleda još bolje s nekim svjetlijim pramenovima, nego ne trebam cijelo ljeto razbijat glavu da trebam otić frizeru. na kraj sezone frizerka mi fino odreže suhe vrhove, ponovno se pofarbam i sve pet.
Inače, prirodno sam plava, a farbam se u svjetlokestenjasto smeđu sa zlatnim odsjajem.
Mislim da je bitno koju farbu odabereš.
Prije, dok sam bila plavuša s izblajhanim pramenovima, farbala sam smeđe pramenove s Kenue, i to je dosta loše izgledalo, da ne pričam kako se samo ispralo.
Sag se farbam s Rolland farbama, i sjajne su, kosa mi tako "ozdravi" kad se pofarbam, uopće nije suha ni spaljena.
p.s. ne stavljam nikakve filtere za uv, jedino u regeneratoru od Nivee, za obojenu kosu.
club delicious is offline  
Old 09.07.2005., 00:54   #213
Mozes se ofarbati al ponesi sa sobom nesto za njegu kose da ti se nebi previse osusila od sunca i mora
Arianne is offline  
Old 09.07.2005., 13:16   #214
kosu bojim svakih desetak-petnaest dana, samo izrast. kroz cijelu godinu. sjajna je i zdrava i pod suncem i pod kishom

koliko sam vidjela kod drugih zhena, shto se koristi jachi hidrogen (dakle svijetle boje i pramenovi) to su promjene i oshtecenja od sunca i mora veca.
magic is offline  
Old 09.07.2005., 13:22   #215
lako vama smedjima. Moja crvena se ispere kod prvog uranjanja i budem onak, apsisala
xxGaladrielxx is offline  
Old 09.07.2005., 13:24   #216
istina, crvene su najnepostojanije.
magic is offline  
Old 09.07.2005., 13:28   #217
Quote:
magic kaže:
istina, crvene su najnepostojanije.
ma uzasno. Al ne smeta im sunce (mama mi je mahagonka al ona pliva sa svojom pundjom onak strogo pazeci da se ne smoci i sve je oke), no sol ju odmah ispere
xxGaladrielxx is offline  
Old 09.07.2005., 13:29   #218
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
ma uzasno. Al ne smeta im sunce (mama mi je mahagonka al ona pliva sa svojom pundjom onak strogo pazeci da se ne smoci i sve je oke), no sol ju odmah ispere
imas dobra zastitna ulja od keune i jos nekih firmi...jednostavno ih stavis na kosu prije mora, pa ju stite od sunca i mora...sjecam se kad mi je jedna frizerka pricala da po ljeti pere kosu 2x mjesecno...ono natracka se s tim uljem kupa, opet natracka opet kupa i tako, skoro uopce ne pere kosu, a ulje cuva boju
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 09.07.2005., 13:34   #219
Quote:
Natch kaže:
imas dobra zastitna ulja od keune i jos nekih firmi..
i kaj? onda se lagano frigam?
xxGaladrielxx is offline  
Old 09.07.2005., 13:39   #220
meni je najbolje ljeti za kosu-kantariolovo ulje!!! ima ga za kupit u dm-u i navodno u ljekarnama u nekim malim bocicama i po dosta nepovoljnoj cijeni,pa je najbolje napravit ga sam....al ne znam recept tocno,pa kopajte po netu..
__________________
Iznad ravne tuge lisnih drvoreda
prolaze,visoko oblaci od vune
kajbrijes is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.