Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2006., 17:11   #201
ili pij mliko,sokove umjesto vode i drugih nekaloricnih napitaka,obavezno doruckuj I veceraj!....
uzivaj u krafnama,burecima
a mozda si đanketa pa ti se nista ne prima
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 17:16   #202
...iako tito nije uopće kritično, ali ok... - malo manje vode popij poslije obroka...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 21:14   #203
Quote:
katjaa kaže:
imam problema sa težinom. naima, imam 52 kg (maksimalno do sada...) na 167-8 cm, što je premalo. nije da sam naglo smršavila već sam takva cijeli život i ne mogu se "ugojiti" nikako . jedem non stop, od nezdrave hrane kao što su hamburgeri, čokolada i te pizdarije do voća i povrća itd, ali nema rezultata. ja ovako više ne mogu!! ne znam što da radim. mislila sam početi uzimati kontracepcijske pilule - možda bi mi one pomogle, mislim bilo bi super kad bi se udebljala bar još 4 kg... jel mi treba pregled kod ginekologa za to ili mu mogu samo reći da me ne gnjavi nego da mi da neke sa visokom dozom hormona? šta vi mislite o tome?
ja više ne znam....
dosta mi te je
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 22:01   #204
Upoce nisi tak mrsava!

A ako te to tak brine, prouci malapsorpcijski sindrom. Mozda imas nekog parazita, a mozda celijakiju.....
MangoAnanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 22:40   #205
Kad budes imala 50 godina slican savijet ces traziti , ALI za smrsati .
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 23:34   #206
KEMIK GDJE SI???

Daj prebaci ovo na Drustvo za mrsavljenje.

on topic: zeno, tko ti je rekao da se trebas udebljati? Odi na pretrage i ako je sve ok, uzivaj.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 00:22   #207
da, uzivat cu 100 %, kako je debelima frustracija težina, dobro, nekima ne, trako je i meni ovo. ok, pitala sam samo za savjet.

tenks svima
__________________
cijela samod stakla
katjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 02:20   #208
bolje da si zdrava i mršava nego da se šopaš smećem.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 11:22   #209
Quote:
Disperadun kaže:
znaci uz glavne obroke(dorucak, rucak, vecera) ubaci jos 2-3 medjuobroka. savjet za medjuobroke na prvom mistu je posni (nemasni svjezi kravlji) sir od 250g. takodjer odlican medjuobrok je i konzerva tunjevine, bjelanci... uz sve to jedi puno povrca...
mislim da bi to bilo to, da ubacis malo vise proteinsku prehranu, e da i kreni na fitness
Meni ovo više liči na dijetu za mršavljenje
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 20:16   #210
Quote:
farki_ kaže:
...iako tito nije uopće kritično, ali ok... - malo manje vode popij poslije obroka...
zasto voda posli obroka,ol to ne smanjuje kalorije?
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 20:52   #211
Quote:
banderas kaže:
Meni ovo više liči na dijetu za mršavljenje
posni sir, tunjevina, pileca prsa i bjelanci su visokoproteinska hrana sa minimum masti... to je ako se oce onako lipo udebljati bez sala
6isperadun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 21:00   #212
isti problem kao i moj....ovako ginekolog cisto sumnjam da ce ti samo tako dati kontr.pilule,bez da ti zna stanje s hormonima...netko ti je vec napisao,lijepo kod endokrinologa,ako ustanove da imas manjka nekog hormona (vjerojatno nekog od estrogena)...preporucit ce ti pracenje ako nije tako strasno,pa ti kasnije propisat hormone...a mozda ih dobis odmah...
a ove price u najboljoj namjeri jedi ovo ono...bas ne pale ako je takav metabolizam...jedino probaj piti b komplex mozda ti malo pomogne...
loolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 21:03   #213
a i ITM ti nije toliko los 18.5 to ti je ja mislim minimum za normalu...ak se ne varam...
...i probaj neku teretanicu ili fitnes upisat..
tak se bar ja trudim
loolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 02:02   #214
Onda sam ja mrsavija od tebe,jer sam visoka 1,73 na 52 kg.Ali samo jedi redovito i zdravu hranu i bit ce efekta.Vidi ja ti dajem savjet kako se udebljati
okana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 10:27   #215
Quote:
okana kaže:
Onda sam ja mrsavija od tebe,jer sam visoka 1,73 na 52 kg.Ali samo jedi redovito i zdravu hranu i bit ce efekta.Vidi ja ti dajem savjet kako se udebljati
...a i ti si jos dobra ja se moram pohvaliti sa 176 cm i 55 kg
loolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 11:44   #216
To je dobra ideja za teretanu, ali ne s utezima, nego malo kardio sprave i tako to! Za debljanje su ti najvažniji ugljikohidrati, a ne ova nezdrava hrana! Jedi jela bogata ugljikohidratima (tjestenina, riža, krumpir), ali pripremljena na zdrav način i uz malo vježbanja ćeš si nabaciti kvalitetne kile! Sretno

ps, ako pomogne očekujem sliku u badiću, hehe
Moyzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 13:18   #217
Quote:
loolu kaže:
...a i ti si jos dobra ja se moram pohvaliti sa 176 cm i 55 kg
Najbolje da se negdje nademo i najedemo ko ljudi.
okana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 17:10   #218
Uf, teska situacija...i ja sam mrsava ko grana, pokusala sam se nadebljati vise puta... ne ide...ljudi se krste kad vide sta i koliko jedem, ali opet mene drzi53kg +2kg kad sam dobro raspolozena.
Jedem i kad treba i kad ne treba, sve i svasta, ali opet...nista.
I nemam se cemu nadati ni u buducnosti ako ostane sve stvar genetike, jer mi je familija mrsava. Mamina mama je rodila 5 djece i umrla je sa 55kg.
__________________
If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest or some guy on TV telling you how to do your shit, then YOU DESERVE IT.
- Frank Zappa
nordea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 20:34   #219
Quote:
katjaa kaže:
imam problema sa težinom. naima, imam 52 kg (maksimalno do sada...) na 167-8 cm, što je premalo. nije da sam naglo smršavila već sam takva cijeli život i ne mogu se "ugojiti" nikako . jedem non stop, od nezdrave hrane kao što su hamburgeri, čokolada i te pizdarije do voća i povrća itd, ali nema rezultata. ja ovako više ne mogu!! ne znam što da radim. mislila sam početi uzimati kontracepcijske pilule - možda bi mi one pomogle, mislim bilo bi super kad bi se udebljala bar još 4 kg... jel mi treba pregled kod ginekologa za to ili mu mogu samo reći da me ne gnjavi nego da mi da neke sa visokom dozom hormona? šta vi mislite o tome?
ja više ne znam....
Po kojem si kriteriju ti mršava? Ja imam 54/170 i mislim da sam taman (imam čak i trbiščić , ali samo navečer.)
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 17:53   #220
e, da
i ja se nikako udebljat imam sto kila na 150cm jedem sve i svasta, al kile nikako gore!
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.