Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2011., 00:47   #1
La heredera / Nasljednica (2004-2005)

Nasljednica (La Heredera) Godina: 2004 Epizoda: 200

Obitelj Madero Grimaldi najbogatija je u svojoj zemlji, a na čelu tvrtke Magri ponosno stoji Don Julian, ugledan i sposoban magnat koji nastavlja stoljetnu tradiciju održavanja konzorcija živim I jakim. Članovi njegove obitelji, unatoč bogatstvu,
imaju problema, baš kao i njihovi mnogo siromašniji sunarodnjaci.
Julianova supruga Gabriela veoma je požrtvovana i skromna žena koja je djecu odgajala da postanu časne osobe. Najstariji sin Lauro pohlepan je i okrutan mladić koji kroz život prolazi na nepošten način. Sestra Lorena je talentirana i lijepa žena koja najviše pati zbog svojih brojnih ovisnosti. Drugi, mlađi, brat Octavio, crna je ovca obitelji. Julianova ljubimica je Maria Claudia – pametna, odvažna, iskrena i vesela duha.
Priča počinje kad Julian otkrije da je Lauro umiješao obiteljsku tvrtku Magri u mutne poslove te mu se suprotstavi. Njihova žučna rasprava završava kobno po Juliana koji zbog srčanog udara završi u bolnici. Čim dozna za očevu bolest, Maria Claudia vrati se kući privatnim avionom kojim pilotira šarmantni Juan Antonio Bautista, vlasnik škole letenja. No, na putu dolazi do problema koje je prouzročio Lauro misleći da će u njemu biti njegov otac, pa Maria Claudia i Juan Antonio dožive pad aviona. Izgubljeni u prašumi i prepušteni sami sebi, među njima se istog trena javlja snažna privlačnost. Kada konačno uspiju stići do civilizacije, među njima se sve promijeni. Naime, Don Julian, Marijin otac, nakon operacije srca postaje još odlučniji i hladniji prema djeci, pa svojoj ljubimici zabranjuje vezu s Antonijom i zavjetuje se kako će učiniti sve da je prekine.

Glume:

Silvia Navaro – Maria Claudia
Sergio Basanez – Juan Antonio
Guillermo Murray – Don Julian
Aylin Mujica – Lorena
Victor Huggo Martin – Lauro
Andrea Noli – Kauris
Juan Manuel Bernal – Dionisio
Julieta Egurolla – Dulce
Margarita Gralia – Gabriela
Fabian Corres – Salomon
Bruno Bichir – Santiago
Christian Cataldi - Santiago
IVAN 132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 23:33   #2
Entrada:http://www.youtube.com/watch?v=uxlUJZStNbc
Trailer:http://www.youtube.com/watch?v=s--4yd0rBPY
IVAN 132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 01:00   #3
Volim LH najviše radi scena MC i Antonia...naravno da ima još zanimljivih likova...ali na momente mi je serija bila dosadna...nekako previše te mafijaške priče i sve ostalo. No kad vidim golupćiće u kadru, sve zaboravim...hahahah. Odlična mi je bila i Lorena onako sva u svom "filmu". Santiaga naravno nisam podnosila....Octavio super braco..šteta što je umro. U biti ironija serija koja me dirnula u zadnjoj epki...svi muški članovi nekad ugledne obitelji Madero Grimaldi mrtvi...a žene krenule svaka svojim putem. Jako me živcirao i Salomon kao i Nana Eulalia. Mali Julian je bio sladak, obožavala sam njegove provale kad je mislio da mu je Antonio kum. Pa je jedne prilike pitao kume jel ti nemaš svoje kuće kad si svako jutro kod nas na doručku. I drugom prilikom..Mama zašto ljubiš mog kuma?? haahhaah
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 01:02   #4
da i meni se ta serija svidjela...bila je jako dobra....tema mi se svidjela..lorena mi je bila isto jako dobra. a linda isto, ali je nažalost umrla. Brenda i lauro su mi bili dobar par...octavi mi je bilo žao...tako bih htjela da je opet gledam, možda bi ovog puta ljudi gledali bolje i više jer je serija zaista vrijedna gledanja jednostavno drugačija.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 01:08   #5
Sjetila sam se da mi je bio super i Dionisio pogotovo dok je bio u braku s Giovanom...hahah..pa onako ispočetka sve milo krasno..a poslije se nisu mogli očima gledati. Gabriela mi je na momente bila super...a opet na momente mi je bilo malo too much s onim svojim novim mladim dečkom.

Meni jedna od naaaaaaaaaaaj dražih scena općenito iz svih serija...."Tengo hambre de ti"....obožavam njihovu kemiju...i znam da mnogi kažu da im ovdje nemaju kemiju kao u CSM a meni je baš suprotno..ovdje su mi još milijardu puta bolji a u CSM sam ih obožavala...znači LH kemija
http://www.youtube.com/watch?v=5tbIsr_A5b4
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 01:12   #6
da i kemija je bila JAKA. Zanima me dali znaš kako da nađem na youtupe tu muziku od ovog linka koji/koje si stavila ali samo da bude ta musica bez riječi glumaca?
bila bi ti zahvalna....gracias
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 01:23   #7
Jel misliš na ovo??
http://www.youtube.com/watch?v=j47tcH-RPu0
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 12:42   #8
Meni je isto bila dobra serija, jako kvalitetna i realne radnje, inteligentne. Šteta kaj sam u to vrijeme gledal oko 5 serija, a bila preko tjedna na faksu, pa onda dok sam došla doma na vikend sam samo sve na premotavnje,, nabrzinu pogledal pa nisma mogla fino pratiti sve radnje, jer zapravo bit te serije je na odličnim dijalozima, nije da je u njoj bilo onih cursi scena i sl.
Meni je bio onaj njen brat najstraiji baš vau, mislim taj glumaca mi se sviđao, i super su mi bile scene s njime i ne znam kako se zvala u seriji, no tumačila ju je Adriana Louvier.
A kraj serije, ono baš nekako nostalgičan i pomalo žalostan. Ona scena s Victorom Hugom Martinom i Fabianom Cortesom u onoj psh. bolnici - vrhunac
Super mi je bilo u seriji i to kaj su oni bili normalan par, i dok se ona oženila s drugim, noralno je spavala s njime, isto tako i on s onom policajkom, njenom sestrom i sl
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 12:50   #9
Ja sam ovu seriju počela gledati prvenstveno zbog Silvie koju sam zavoljela kao Palomu, ali sam ubrzo odustala, bila mi je dosadna, a Silvia i Sergio nisu doprli do mene kao u CSM.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 13:50   #10
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Ja sam ovu seriju počela gledati prvenstveno zbog Silvie koju sam zavoljela kao Palomu, ali sam ubrzo odustala, bila mi je dosadna, a Silvia i Sergio nisu doprli do mene kao u CSM.
100%-tni potpis na ovaj post
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 20:10   #11
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Brenda i lauro su mi bili dobar par...
Nije li on silovao njenu sestru?

Serija je bila prilično dosadnjikava, radnja se presporo odvijala, ali, s druge strane, nije bila krcata nebulozama.
Sunny4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 20:14   #12
Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Super mi je bilo u seriji i to kaj su oni bili normalan par, i dok se ona oženila s drugim, noralno je spavala s njime, isto tako i on s onom policajkom, njenom sestrom i sl
I meni se taj dio jaaaako sviđao..hahahahah. Dobro ovaj drugi rečenice baš i ne..no dobro...Ali ako sam ja dobro skužila...Antonio nije nikada ni spavao s Lorenom. Ono ona je trčala oko njega, ljubila ga i sve...ali mislim da nisu išli "do kraja". Dok je s Kauris spavao mislim samo 1 ili 2 puta??

Meni je bila odlična scena kad se MC trebala udati za Santiaga pa ju je Antonio oteo s vjenčanja pod izlikom da joj je život u opasnosti..i nakon što su spavali zajedno..ona zove Santiaga a on je pita šta je bilo među njima?? Jesu se ljubili..jesu spavali...i onda kaže..ne..ne..ne želim znati..haahhaha

Da Lauro je silovao Brendu. I Brenda ga je na kraju ubila. Ali "dogovorili" su se da kažu da se on sam ubio.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 21:03   #13
Ja mislim da joj on bio s njenom sestrom u onom međuvremenu dok je ona otišla, jer kasnije kako su počei biti skupa sjećam se jedne scene u njegovom stanu gdje su jedan drugome pričali o prošlosti, dobro malkice su se svađali, ona ga je pitala za njenu sestru i njega, kao zašto, on se nešto izmotavao i ona mu je rekla da su ga sigurno privukle njezine bubbies i ostale obline, on se je samo smijao onako sviđalo mu se kaj je ljubomorna
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 21:12   #14
Da točno znam na koju scenu misliš. Ono neću 100% tvrditi ali mislim da se više smijao onako da vidi njezinu ljubomornu reakciju. Ne vjerujem da bi baš spavao sa sestrom žene koju voli. Hoću vjerovati da nije...jer ako je...onda je isto muško đubre kao i svi,,haha. Sorry dečki na forumu....al ono to bi mi bilo baš bezveze..ajde da spava s nekom drugom iako voli ovu, tu mogu još "podnijeti" ali baš s njezinom rođenom sestrom..to mi je predegutantno hahah.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 21:25   #15
Wink

ej, ne nisam mislila na tu pjesmu to je karaoke od naslovne pjesme, nego ovaj link

http://www.youtube.com/watch?v=5tbIsr_A5b4
ali samo musica bez riječi glumaca..ako mi možeš nači.. molim te.
Bruno i linda su bili zajedno jedno vrijeme.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 21:28   #16
Ne znam...nisam nikada naletila na tu muziku..točnije nisam ni obraćala pažnju..ja obožavam baš naslovnu u svim varijantama i instrumental i s vokalom.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 21:31   #17
aha..a dobro onda. a znaš li onda neke druge i instrumentale s vokalom u ovoj seriji?
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:18   #18
Nadam se da će Doma ovo reprizirati kao i CSM.
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:28   #19
...e, samo sam ovu temu čekala....
@Benjamine....hvala na podizanju teme!

MC y A..
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 20:32   #20
Ja bi voljela da je opet repriziraju nakon Done Barbare.
Serije je super
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.